Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

redhead20
29. feb 2016

@baby24 a mali rovnaku citlivost ako tie predtym?

baby24
29. feb 2016

@redhead20 ano mam tym dvom testom prikladat nejaky vyznam???

stevvvka
29. feb 2016

25 ti ukaze az neskor. Ked neukazala 10, neukaze ani 25

stevvvka
29. feb 2016

@redhead20
To bolo tebe

redhead20
29. feb 2016

@baby24 tu znacku nepoznam, skus este pockat aspon par dni a sprav si znova napr ten mamatest. V tejto chvili je tazko polemizovat. Daj vediet potom, ako si dopadla 🙂

redhead20
29. feb 2016

@stevvvka To mi je uplne jasne, ale uz som sa stretla aj s tym, ze niektorym 10 neukazal a 25 hej, ale to je kazdopadne jedno. Skor mam nervy z toho, ze co sa teda so mnou deje... Neviem, comu mam prikladat tento "stav"

baby24
29. feb 2016

Ked som mala pred dvoma dnami pozitivne aj vcera tak by mal byt ale aj dnes ze?
@redhead20

redhead20
29. feb 2016

@baby24 Samozrejme, hcg by malo rychlo stupat, cize druha / by mala byt zretelnejsia, ale to je vsetko individualne. Kazdopadne, ak si mala pozitivne testy a nezacala si krvacat, ani nic podobne, urcite aj dnes by bol pozitivny.

baby24
29. feb 2016

Takze skor som neni tehu ako som po 4 rokoch snazenia som mala konecne nadej strasna bolest prs co som nikdy nemala ani pred ms kyselina a slabo poizitivny test preco cim som si to zasluzila
@redhead20

redhead20
29. feb 2016

@baby24 Preco by nie?

baby24
29. feb 2016

Nechapem co preco ze son neni tehu? Sak dva testy to vyvratili dva potvrdili keby ze som testy vsetky vyjdu pozitivne.... ☹😭😭😭

baby24
29. feb 2016
redhead20
29. feb 2016

Ze preco by si nemohla byt. Testy nie su na 100% spolahlive a to, ze ti dva vysli pozitivne, tak je spolahlivejsie ako tie dva negativne. Mozu byt falosne negativne, alebo chybne, cokolvek. Je to neznama znacka. Skus to este v priebehu par dni ako som ti vravela. Ja som to s tym, ze by dnes bol pozitivny s tym mamatestom, ci cim si sa to testovala. Nie touto neznamou, tak nevesaj hlavu, mozno sa to konecne podarilo, len musis este chvilku pockat 🙂

redhead20
29. feb 2016

@baby24 Vsak este ani ms ti nemeska, ci?

baby24
29. feb 2016

No zajtra ma dost som fakt zufala ☹

redhead20
29. feb 2016

Ak ti nepride zajtra, testni sa a daj vediet. Nesmies bud zufala. Zatial nemas dovod. Vyzera to nadejne 🙂

baby24
29. feb 2016

@redhead20 dakujem za vsetko za oporu fakt dakujem ze si mi napisala 🙂

baby24
29. feb 2016

@redhead20 dam urcite vediet dakujem este raz si super 🙂

redhead20
29. feb 2016

@baby24 nie je zac, budem cakat 🙂

redhead20
29. feb 2016

Este keby ste baby skusili poradit mne :/

lenivica
29. feb 2016

Ahojte baby, tak ako som mala minuly týžden utorok a piatok celkom pekný test, tak dnes som skúsila a tuším stráca na farbe, už tam skoro vôbec nevidno druhu čiarku. Hneď za tým som si urobila aj clearblue a tam bolo +1-2, takze pozitívny. Bolesti žiadne nemám. Mrcha ešte nedošla, ale ani ešte nemala, kedže mávam aj 40DC. Dnes som 37DC a ta skoro neviditeľná druha čiarka ma tak vyplasila, ze som radšej išla k doktorka a ona hovorí, ze neviem Vám tehotenstvo ani vylúčiť, ani potvrdiť, ale sliznicu máte vysoko, takze to môže byt tehu... No neviem, prečo potom slabne ta čiarka? Mám pocit, ze už ani prsia nemám take veľké ako minuly týžden, už ma ani toľko nebolia... Co si o tom myslite? Prikladám dnešnú fotku testu od najnovšie po najstaršie. Poslednú MS som dostala 24.1. A na 11DC som bola na kontrolu u gynky nakoľko som od 2DC brala clostilbegyt po dobu 5 dni. Na 11DC hovorila Gynka ze sa mame snažiť, vyzeralo to vtedy na ovulku a tak sme sa aj snažili...

karolina196
29. feb 2016

@baby24 Ahoj.Videla som tvoje testy a nechcem ta sklamat,ale take ciarky nesmies brat hned za pozitivne.Ta foto je dost rozmazana,ale mozu to byt aj viac viditelne kanaliky.Vidim,ze si z toho zufala,ale plane nadeje davat,to tiez nie je dobre.Tie testy obcas robia take ciarky,ja som ich uz mala tiez parkrat,ale pokial ti to ine testy nepreukazali,tak to zatial nie je realita.Viem,ze sa dlho snazite a drzim ti palce,aby to coskoro prislo a dokonca drzim palce,aby zajtra mrcha nedosla.

miminkavi
29. feb 2016

@lenivica skús si spraviť iný test..tieto mamatesty sú hrozné..ja mám kamarátku ktorej meškala ms spravila test a vyšla jej slabá čiarka.išla ku gyn (nas nerobil, zastupoval ho iny)a tam jej povedal že tehu nie je..potom jej ms prisla ale slaba..potom znova nic..tak spravila test a znova mala slabu ciarku...tak to nechala tak ved gyn povedal ze nie je tehu...no po mesiaci zacala priberat..tak zacala chudnut no brusko stale rastlo..spravila znova test a uz bola ciarka silnejsia.tak isla znova ku gyn a uz tam bol nas lekar..ten jej oznamil ze je v piatom mesiaci😆 takze sa nestersuj kym to nebudes mat potvrdene na 100% ☺ drzim palce

andrejta
29. feb 2016

@baby24 netestuj jak besna styrikrat za den, pockaj na menzes a ked nedostanes, tak otestuj. Takto sa len zbytocne nervujes

misel0806
29. feb 2016

@lenivica no ja si myslim ze sa zadarilo. Na tom cervenom teste ti je pekne vidiet ciarocku na tych druhych len strasia dusikovia. Sprav si iny test do prudu mocu a alebo kvapkaci drzim✊✊✊

redhead20
29. feb 2016

@misel0806 ten červeny, nie je nahodou ovulacny? Nie je tam hormon hcg, ale lh

misel0806
29. feb 2016

@redhead20 asi je to som si ani nevsimla. Mas dobry postreh...😀

lenivica
29. feb 2016

@redhead20
@misel0806 baby, tie som si robila minuly utorok a len z toho dôvodu som hneď urobila aj ovulacny, lebo som čítala ze keby náhodou nevyšiel tehotenský a pokial žena vie ze ovulka uz bola tak by mal vyjsť ovulacny, ze ten občas skôr ukáže tehu ☺️

laska07
29. feb 2016

@lenivica skus testovat iba s jednou znackou.

redhead20
29. feb 2016

@lenivica aha, tak to som nevedela. Nieco nove pre mna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre