Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nika_ka
10. apr 2016

@zzuzzziiii 😀 😀 😀 To fakt sa toto pýtaš? Čo sme veštice? Spravíš si test a uvidíš 🙄

janesa1984
10. apr 2016

@zzuzzziiii urcite ano

zuzana256
10. apr 2016

ahojte od ovu som 11 den a vcera vecer ked som isla spat tak ma silnopichlo na lavej strane dle tak som sa na to prebudila este pred tim nez ma pichlo tak asi cez den som si robila tehu test a visiel neg. moze sa stat ze este neukaze a mohlo bi sa uz uhniezdit alebo to moze bittnieco ine dakujem to silne pichnutie sa mi stalo prvy krat

zuzana256
10. apr 2016

a od poslednej ms som 25 dc co som mala toho 17.3 a prist ma za 4 dni co je 14.4ovu by mohla prebehnut toho 30.3 aleneni so si ista ked mi to baby tu pisali e pravdepodobne toho 30.3 ja som si myslela ze 23.3 a to uz by sa davnouz hniezdilo a mala bi somspinenie no zatial ziadne spinenie nemam mozeto prist aj v den ms?

anastazia25
10. apr 2016

Ženy čo si myslíte? Som v tom?

miska_hryzka
10. apr 2016

@anastazia25 vyzerá, že tam niečo je skúšaj ďalšie dni, či bude silnieť 🙂

anastazia25
10. apr 2016

@miska_hryzka som už ako neveriaci tomaš ,že bude sklamanie ..zajtra si kúpim rovno digitálny lebo tie čiarky má metu ...ďakujem že si zareagovala a tiež tam niečo vidiš....🙂

miska_hryzka
10. apr 2016

@anastazia25 aj ja som na začiatku mala taký slabučky a potom silnel, tak skúšaj každý druhý deň ráno.

lavender84
10. apr 2016

@anastazia25 aj ja tam vidim ducha den by som pockala a potom testla ✊😉

lavender84
10. apr 2016

@zuzana256 spinenie vobec nemusi byt ani nato necakaj... Mne vysiel pozit test az v den predpokladanej ms tak mas este cas testnut este tie 4dni.

zuzana256
10. apr 2016

@lavender84 ok dik

miska_hryzka
10. apr 2016

@anastazia25 ja som mala tiež taký slabý a potom druhý deň meškania MS už bol silný 🙂

anastazia25
10. apr 2016

@miska_hryzka jeej tak to si ma potešila, no som zvedavá zajtra pretože ten test som robila ešte v piatok a od vtedy nič ,ale zajtra idem nato 🙂 🙂

miska_hryzka
10. apr 2016

@anastazia25 skús uvidíš potom daj vedieť 😉 nekupuj testy woman secret nie sú dobré. držím palce 🙂

baby24
10. apr 2016

@anastazia25 drzim palce urcite tam nieco je... 🙂

anastazia25
10. apr 2016

@baby24 ďakujem zajtra sa ozvem 😉

opatrovatelka82
10. apr 2016

Ahojte..som dnes 28DC..cca 14dpo..mrcha zatial nikde ale uz treti den spinim, brucho ma zatial neboli, akurat prsia teda viac ako zvycajne..tak drzte palceky, ak ani do zajtra nic tak testnem..

zuzanka3381
11. apr 2016

@majka2211993 Prišla som o dvojičky na začiatku tehotenstva. Tri roky som nemohla otehotnieť, nikto nevedel prečo. Potom som navštívila endokrinologičku, tá mi zistila, že mám autoimunitné ochorenie štítnej žľazy a po nasadení liečby som bola do pol roka tehotná s dvojičkami. No potratila som. To bolo v auguste 2014 a v januári 2015 sme zistili, že som opäť tehotná a porodila som zdravú 5 kilovú dcérku. No musela som byť pod dohľadom endokrinologičky, brať lieky, upravovať dávku liekov. Pre to ochorenie som nemohla otehotnieť a nikto to nevedel 🙂 Výsledky som nemala až tak zlé, takže sa tomu neprikladala žiadna vážnosť. No lieky zabrali a som šťastná mamina. Na štítnu žľazu sa veľakrát zabúda. Mne pracuje relatívne v poriadku, len pre otehotnenie a donosenie zdravého plodu to nestačí, tá jej činnosť.

siiminka
11. apr 2016

ahojte babiky... co si myslite o tom ze mi uz piaty den meska mrcha pricom som mala nechraneny styk (bez toho aby sa partner domna spravil) par dni po skonceni pred chadzajucej mrchy potom som bola u gyn. uprostred cyklu ten mi povedal ze prave ovulujem a vten den som mala chraneny styk.. teraz iba spinim ako pred mrchou ale brucho ma neboli ani ine priznaky .. cyklus nemavam uplne pravidelny pretoze som polroka po vysadeni antikoncepcie ale zatial mi nikdy nemeskali iba skor zvykli prist... 🤐 🤐 🤐

majka2211993
11. apr 2016

@zuzanka3381 tak to ma teší že sa Vám to podarilo mne sa to stalo pred 5 rokmi mala som len 18 prve 3 mes žiadny problém všetko v poriadku potom som cítila neskutočné bolesti ako by ma niekto bodal do pod bruška nožom šla som k lekárovi opäť ale k inému ked ma vyšetril pozeral na mňa ako keby videl ducha že ako je možne že som ešte na nohách hneď ma poslal do nemenovanej nemocnice podľa mna najhoršej na Slovensku... a tam to prišlo musíme operovať a bac svet zrútený a vtedajší partner mi to dával veľmi za vinu tak si to dodnes nemôžem odpustiť... dodnes nepoznám úplne presnú príčinu operácie len to že vačok bol omnoho väčší ako by mal bit a bábätko nemalo ani spolovice také rozmery ako by malo bit... nechápem a ozaj stále nemam menštruáciu mešká mi už viac ako 13 alebo 14 dní a testy negat. ...

laska07
11. apr 2016

@siiminka podla mna vyskusaj test z ranneho mocu a budes vediet viac.Pokial bude negativny skus o dva dni neskor.Ak ti ani potom nedojde ms chod ku dr na vysetrenie.Ak by si bola tehotna na sone by to uz mohol zachytit.Pokial nie pichne ti dr vyvolavacku.

lindaa123
11. apr 2016

@lilly19 .. Potrebujem radu baby.. V sobotu ráno mi skončili krámy a večer som mala s priateľom p.styk no všetko išlo mimo mňa. Dnes je pondelok a celý večer ma boli v podbrušku a mam taky zvláštny pocit ako pred ms.. (čoz nechápem lebo mi v sobotu skončili) neviete poradiť čo sa deje?? Vďaka za odpovede

judy20
11. apr 2016

Ahoj babenky.potrebujem radu...chcela by som sa opytat,mozem byt tehotna ak nemam plodne dni? Uz 3dni mi meska ms ale teh.test som mala negat...vdaka z

annnyjska
12. apr 2016

Dievčatá vidíte tam niečo ??

nika_ka
12. apr 2016

@annnyjska Nič 🤐

nika_ka
12. apr 2016

@nika_ka Skús spraviť negatív, lebo sa mi zdá že si to fotila hneď po ocikaní a ešte tá prvá časť je všelijaká 😉 🙂 aj áno, aj nie. Skús spraviť a dať sem negatív...

annnyjska
12. apr 2016

@nika_ka práveže som to fotila až po nejakých dvoch minútach ...

tobnuf
12. apr 2016

@anastazia25 no ja tam vidim druhu ciarocku.. drzim palce 🙂

anastazia25
12. apr 2016

Tak robila som si včera paličkovy tehotenský test vyšiel negatívny ☹ ako je možné že na kazetovom mi vyšiel duch jasný a teraz nič :-/ Ms meška 7deň,bolia má prsia a mám ako keby nadúvanie v brušku a miernu kovovú chuť v ústach ....

tobnuf
12. apr 2016

@anastazia25 neboj nic to sa stava .. mozno je palickovy test citlivejsi .. ked ti bude meskat 14 dni objednaj sa ku gyn. ale podla mna tehu si 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre