Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

monika2712
5. nov 2011

sa mi sniva co tu citam??? 😀 😀 😀 😀 takato dobra tema tu uz dlho nebola 😎

bettypo
5. nov 2011

@zabka132 čítala si od začiatku? Asi nie

usacek79
5. nov 2011

@monika2712 hlavne uz treba na tu osobu nereagovat, lebo jej akurat nahravame vodu na mlyn, tiez uz lutujem, ze som si vobec prsty drala 😠

monika2712
5. nov 2011

@usacek79 hej hej urcite nebudem.. sak to nema zmysel.. uplne sa zamotala sama ... ale dobre som sa pobavila.. 😎

zabka132
5. nov 2011

@bettypo nie necitala...preco ?

zuzik1983
5. nov 2011

@bettypo cyklus mavam celkom pravidelny 28-29 dni, posledna ms zacala 13.10 a ovulka bola cca 25.10-26.10, ved pockam nejakych 5 dni a uvidim, len mam proste pocitze sa zadarilo,a som nenormalne nedockava no neviem to vysvetlit, asi 2tyzdne mam take zvlasne tlaky v podbrusi alebo neviem akoby som to opisala

zuzik1983
5. nov 2011

@usacek79 ved hej, to ja len tak, ze uz to chceem vedet teraz 🙂

zabka132
5. nov 2011

@usacek79 aha...no sak mi to ani nebolo treba 😉 ...ale toto ziena fakt potrebuje pomoc odbornika 😔

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eviq
5. nov 2011

@zabka132 hovori o 33 dni od styku nie o 33 DC, takze aj keby mala posunutu ovulku uz jej test ukaze // @lulucinka tehotna urcite nie si, ale asi by si sa mala naozaj porozpravat s lekarom o svojom neustalom strachovani. Nie je to ok.

usacek79
5. nov 2011

@zuzik1983 😀 to kazda 😉 skus sa uvolnit a tych par dni do MS pockat a budes to mat iste 😉 ja mam za sebou prvy pokus po potrate, mala som MS 16.10 naposledy a tiez uz vidim vsetky mozne priznaky 😉 je to des byt nedockava, ale ja som sa rozhodla, ze sa budem testovat az v den ockavanej MS (ak nepride..) @monika2712 by tiez vedela o nedockavosti rozpravat 😉 tuzba po babatku je podobna diagnoza, akou trpi v opacnom vyzname nasa hviezda fora lulucinka 😀

lulucinka
5. nov 2011

@monika2712 : vobec som sa nezamotala,hovorim pravdu.Uzila som 16tu tabletku v poradi s oneskorenim 20hod.a v ten vecer 3.10 sme mali s priatelom pohlavny styk.Odvtedy som ziadny styk nemala.Takze to je jediny den ked kedy som mohla otehotniet.Menstruaciu som dostala,teraz cakam na druhu mesntruaciu.Testy som si urobila 25dni od styku a 33dni od styku,negativne.Nechapem co je nepochopitelne na tom,ked sa pytam ci by uz testy ukazali tehotenstvo alebo mam pocka 45dni od styku a az vtedy verit testom?Dakujem

zabka132
5. nov 2011

@eviq aha..sak vravim,ze ja som len nakukla ....tam je ale iny problem...a uz s tym koncim, to by sme tu mohli pisat aj do rana a furt o tom istom 😒

berenika39
5. nov 2011

@lulucinka a proč se tedy pořád dokola ptáš na to samé, když vždycky dostaneš stejnou odpověď?

monika2712
5. nov 2011

@lulucinka vies co.. miesto stracania casu vypisovanim na MK, zacne radsej googlit psychiatra v tvojom okoli.. naozaj ale ver mi naozaj ho potrebujes! a nie nie si tehotna, to by sa musel stat zazrak.. a panenka maria tiez asi nebudes..

usacek79
5. nov 2011

@monika2712 prosim ta neodpovedaj jej, bola by si uz asi 40ta a furt je to pre lulucinku malo... asi by mala oslovit statisticky urad, nech urobi verejny prieskum, pripadne to prida do dotazniku pri dalsom scitani ludu 😀

orchis
5. nov 2011

@monika2712 jeeeej ahoj, aj ty si sa na tom pobavila 😀 ja som si to tu precitala poobede, ale radsej som sa ovladla a nekomentovala lebo by to urcite nebolo nic pekne 😅 a baby to tu dobre okomentovali 😉

zabka132
5. nov 2011

@lulucinka jedna tabletka a este uzita sice neskor o 20h u teba neznamena vobec nic a uz vobec nie tehotenstvo. Podla mna tehotna NIE SI.

monika2712
5. nov 2011

@orchis no sak troska si spestrim vecer pri telke... malokedy je tu tolko dobrej zabavy 😀 😀 😀
@usacek79 moja uz sa stalo, ale to je prva a posledna reakcia na danu choru osobu.

zabka132
5. nov 2011

@lulucinka a uz to prosim ta POCHOP.
...moj posledny komentar na tuto temu.

zuzik1983
5. nov 2011

@bettypo pockam, ale aj tak si prestudujem 😉
@usacek79 urobim to presne ako pises ty, otestujem, az ked sa nedostavi ms, ale to bude nenormalne dlhych pardni 😀

zuzik1983
5. nov 2011

@bettypo tak asi neprestudujem, neda sa tam niekde zmenit jazyk?

aduskatt
5. nov 2011

@lulucinka citas odpovede? ja som ti normôane odpovedala na tvoju otazku

spula22
5. nov 2011

@nativanativa ahoj...pripajam s k tebe 🙂 plne suhlsim zo vsetkym a hlavne s tym,ze aby sme nemuseli mat cyklus ziadny na najblizsich 9 mesiacov 🙂
@lulucinka URCITE NIESI TEHU !!!!

spula22
5. nov 2011

@nativanativa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vejula
5. nov 2011

@zuzik1983 ja si myslim že je velmi skoro. Mne pri prvom tehu 12 dni po styku ukazalo negativny. A poznam vela dievčat, ktorym pred dnom vynechanej menštruaciu ukazalo len jednu čiarku. Ja by som testovala až ked ti bude take 2-3 dni meškať

@bettypo to je čiste OCD

@lulucinka maš važny problem. Trpiš poruchou, ktora potrebuje liečbu medikamentami. Na toto už nepomože psycholog, ale psychiater a su na to lieky, spatne vychytavače serotoninu. V tvojom mozgu nedochazda k plynulemu odovzdavania vzruchov a to ti spôsobuje tento chorobny strach, alebo chorobne kontrolovanie (vid sledovanie testu pod rôznymi uhlami) Hovorim ti to v dobrej vôli. Nemaš nahodou aj tendenciu opakovať veci niekolko krat, počitať ich. Alebo velky strach z nečistôt bacilov a podobnej pliagy? Nekontroluješ prehnane plyn vodu, či si zamkla a podobne?

spula22
5. nov 2011

@lulucinka mooooja ty asi niesi NORMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALNA !!! 😒 😒 😒 😒 😒 to tebe kolko krat treba odpovedat na tu istu otazku priblizne tak isto????ved to uz by aj neandrtalec pochopil,co ti baby pisu a ja tiez....po 33 dnoch od styku by sa ti tehu urcitre ukazlo n teste!!!! CHAPES????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lulucinka
5. nov 2011

@vejula : ine veci chorobne nekontrolujem,len si vzdy do zasoby kupujem tehotenske testy a robim si ich aj 5 aby som vedela,ci som alebo nie som tehotna.Tehotenstvo je jedina vec,ktoru chorobne kontrolujem.Vy neskumate testy pod roznymi uhlami,lupou,pod lampou,pri okne?Nenatacate ho hocijako aby ste s urcitostou videli ci tam nic nie je?Ja pockam radsej na druhu menstruaciu,urobim si aj 45dni a 51dno od styku test,to uz bude 8 tyzdnov od styku.

vejula
5. nov 2011

@lulucinka 😒 tieto strachy sa menia podla priorit, ktore v danom obdobi považuješ za najdôležitejšie.. A v minulosti si nemala z niečoho chorobny strach? to až teraz?
Vieš si normalne racionalne zdôvodniť to že tvoj strach je neopodstatnený. že pokial by si trošku poouživala zdravý rozum, bola by si smiešna sama sebe?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre