Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

gerry22
26. júl 2016

@nikoolaa no priznaky su nafuknute brusko, naliate prsia, pichanie v podbrusku, a husty natahovaci hlien , inac nic ine

lauritkatesty
26. júl 2016

@nivea777 no zakony schvalnosti funguju 😀

nivea777
26. júl 2016

prišlo to necakane :( mohli by ste poradit ako mu to setrne povedat :D

mailinka4
26. júl 2016

Ahojky,meskaju mi kramy asi prvykrat v zivote (zatial len jeden den,ale nestalo sa mi to za cely zivot kramovsky :D )a dnes ma tak dost silno,asi 2x pichlo v podbrusku a rano som mala BT 37,1.Tot moje priznaky.Vase nazory k moznemu tehotenstvu?

lauritkatesty
26. júl 2016

@nivea777 a on ešte nechce či ???

lauritkatesty
26. júl 2016

@mailinka4 určite je čas na testik 🙂

nivea777
26. júl 2016

ja som si teplotu nikdy nemerala,kramy mi meskali 3 dni tak som skusili test a vyslo to,čo vyšlo.Mám veľké bolesti v podbrušku(čítala som,že kvôli rozťahovaniu maternice) a prsia ma bolia tak,ako vždy pri krámoch

modraslza
26. júl 2016

@nivea777 hovor celu situaciu , aky mate vztah? kolko ste spolu a ako sa on stavia k teme deti?

mailinka4
26. júl 2016

@lauritkatesty no praveze som vcera jeden robila a negativny,ale to uz bolo o 6.vecer.Tak som myslela,ze pockam do konca tyzdna,ale dovtedy by aom bola zvedava na nazory,ci sa mozem tesiinkat 🙂 inak nemam ziadne ine priznaky,ani len tie prsia :D co ma stve kus

lauritkatesty
26. júl 2016

@mailinka4 a maš cely graf ? mozno si este malo dpo.. a ete len vyskoči..

modraslza
26. júl 2016

@mailinka4 i ja som si robila test vcera, ms meskala a testy negativne, o dva dni prisla ms, priznaky boli vseliake , ale to bol pms 🙂

nivea777
26. júl 2016

@modraslza vztah dobry,nemozem sa stazovat,len sme chceli pockat aspon 2 roky pokial budeme mat vlastne byvanie,neviem si to teraz predstavit,kde budeme byvat a tak.. ☹ a teraz este ma ist do zahranicia tak tu budem sama na to

lauritkatesty
26. júl 2016

@nivea777 tak zatial u rodičov, a aj ti s malym pomozu či ?

mailinka4
26. júl 2016

@modraslza ach joo,takze sa nemam tesilkovat velmi hej? :/ tak pockam do nedele a ked nepride MS,otestujeem

modraslza
26. júl 2016

@nivea777 a kde zijete teraz? tvoj vek, jeho vek? kam ide daleko ci iba do rakuska?

mailinka4
26. júl 2016

@lauritkatesty no s grafom je problem lebo doteraz som si merala oralne BT,ale od dnes som zacala vaginalne lwbo z toho oralneho merania to nebolo dst jasne,hodnoty mi skakali hore dole

modraslza
26. júl 2016

@mailinka4 asi tak, i ja som sa uz tesila, hoci mam momentalne uplne ine plany ako tehotenstvo..i tehotenstvo beriem s radostou ked sa stane, 😀 ved uvidis, zbytocne si nedavaj nadeje, aby si sa nesklamala a ked budes bude to super prekvapenie..ved sprav test zajtra rano

nivea777
26. júl 2016

@lauritkatesty - myslim, ze pomozu s tym by nemal byt problem, ale nechcem byvat s dietatom sama a on bude doma u rodicov
@modraslza - kazdy byva doma u rodicov, vek.. no uz mame obaja po 23.. a ide veelmi daleko

modraslza
26. júl 2016

@nivea777 mozno mozes i ty snim, ci nebude mat vyhody stebou tam? podla toho co hovoris, ze nezijete spolu a este ktomu on planuje odist..asi sa nepotesi...a na ako dlho planuje odist? i ty mas ist za nim potom ci nie?

mailinka4
26. júl 2016

@modraslza ked zase si myslim,ci to nebude velmi skoro,Neukazal by mi test,keby som bola tehu, aspon slabunku ciarku napriek tomu,ze som si ho robila vecer?

lauritkatesty
26. júl 2016

@mailinka4 jaaj tak to nič. tak jedine čakat a skusit testik zase o dva dni 🙂
pms a tehu príznaky sa mozu podobat, čize len z toho to nevydedukujeme..

mailinka4
26. júl 2016

@lauritkatesty ved toto 🙂 ale je divne,ze prsia ma vobec nebolia len som mala.kus nafuknutte brucho,ale zvycajne priznaky MS akoby ani neboli.No uvidime,som zvedava,ci som bezpriznakova tehu abo len meskajuca MS :P

lauritkatesty
26. júl 2016

@nivea777 všetko sa da nejak zvladnut.. nejak opatrne mu to musíš povedat.
ale ak ta ma naozaj rad, tak sa poteši..

nivea777
26. júl 2016

@modraslza nemozem ist s nim je to veelmi daleko a nemala by som tam co robit :( ide len na par mesiacov,ale aj tak.. prve mesiace tu nebude a ja nechcem byt sama na vsetko ☹ mal by si pekne so mnou prezit vsetky nevolnosti a tak..

modraslza
26. júl 2016

@nivea777 naco by sa mal brzdit tvojimi nevolnostami, nech ide skusit svoje stastie ak sa zadari, budete mat lepsiu buducnost teda ak sa planuje k tebe vratit..ako sa vyjadruje k teme deti?

lilienkalilina
26. júl 2016

@mailinka4 ahoj.som na tom asi tak trosku podobne ako ti.menzes som mala 10.6 33 dc som mala poz.ovu test.cyklus mam cca 38 dňoví dnes 47dc a menzes nikde bazalka je uz tyždeň okolo 36,6,36,7.neviem čo si mám otom myslieť.posledné mesice som mala menzes vzdy do 38dc

nivea777
26. júl 2016

@modraslza my sa nejdeme rozchadzat ani nic podobne...budeme to musiet nejak bez seba vydrzat..len ide do trochu nebezpecnej krajiny a mam strach..chcem aby moje babo malo aj otca

mailinka4
26. júl 2016

@lilienkalilina a testovala si tehot.test?

lilienkalilina
26. júl 2016

@mailinka4 včera okolo 17 ej peppino ale bol negat.myslite si ze je este skoro,ked mam dlhsie cykli?

modraslza
26. júl 2016

@nivea777 je vojak z povolania? mne to pripada, ze sa chces s babom uistit, ze ostane tvoj chlap..tak to vsak nefunguje...ako sa vyjadruje k teme deti?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre