Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bambi2
5. nov 2011

@lulucinka ak ti ukaze test jednu ciarku, musis sa nan pozerat zhora dole a nie pod vsetkymi moznymi uhlami co existuju a neexistuju! kedze si mala ms po styku, urcite nebudes tehotna! ak by si tehotna bola, boli by dve ciarky na teste. vies napocitat do dvoch??? a mala by si tehotenske priznaky. podla mna mas priznaky inej choroby! ale tu ti ani gynekolog nepomoze, skor psychiater ako ti tu zienky radia... daj si povedat, ty mas celkom iny problem!!!!!

lulucinka
5. nov 2011

@vejula : predtym som z nicoho chorobny strach nemala.Viem si to realne zdovodnit na chvilku,ale potom ked si precitam na forach,ze zeny maju cele tehotenstvo menstruaciu,ze 60dni od styku maju negativne testy a aj tak su tehotne,tak potom neviem comu mam verit a bojim sa,prehnane sa bojim.S priatelom sme sa uz aj rozisli,pretoze viem,ze by sa len trapil a potrebuje normalnu priatelku,s ktorou si bude uzivat milovanie.
Ja chapem,ze 33dni od styku,teda nejaky 53DC by mi test ukazal,ze som tehotna a nemusela by som test natacat,skumat lupou.Ale preco potom nejake zeny pisu,ze mali negativne testy 60dni od styku?Dobre ked si zena urobi mozno jeden test,bol by po expiracii to pochopim.Ale ked si zena urobi napr.45dni,50dni,55dni a 60dni od styku testy a su negativne,aj tak moze byt tehotna?

lulucinka
5. nov 2011

@bambi2 : zeny uz maju v 5tom tyzdni tehotenske priznaky?Mne nic nie je,nebolia ma prsia,nechodim casto cikat,nezmenilu sa mi chute,neboli ma podbrusko,nic take nemam.Takze sa len pozriet normalne na test a nenatacat ho hore nohami dole nohami,oproti oknu,pod lampu?

bambi2
5. nov 2011

@lulucinka aj v piatom tyzdni su priznaky.. nenatacat test ani pod lampou, lupou, oknu a pod... ak tam ta ciarka raz neni tak ju nenajdes ani pod mikroskopom! a tehotna si neni ked tam nie je...

benne
5. nov 2011

@lulucinka nič nie je na 100%, žiadna žena nemá rovnaké tehotenstvo, príznaky, testy, čiarky, menzes, môžeš byť tehotná, nemusíš byť tehotná, daj si urobiť výsledok z krvi a potom začni žiť život v celibáte a budeš mať konečne svätý pokoj

vejula
5. nov 2011

@lulucinka ale vieš aka je šanca že sa spoja všetky tieto faktory - negatiny test po 33 dnoch od oplodnenie+menštruacia+žiadne priznaky+uživaš HAK a vynechala si len jednu tabletu????
Je väčšia šanca že ťa rano na prechode zrazi auto ako to že si tehotna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lulucinka
5. nov 2011

@bambi2 : a ja uznavam asi,teda urcite mam psychicku poruchu,viem to.Ale co mam teraz robit?Nie som ani na Slovensku,pridem zaciatkom decembra.Ja sa hlavne velmi bojim,ze som tehotna,pretoze dieta momentalne nechcem,ak ma chapete.Najprv chcem mat istotu,ze nie som tehotna,a potom zacnem riesit psychicky problem.Este nieco 3 menstruaciu od styku mam dostat 7.12.,to by som uz mala byt doma.Je ok ak pojdem ku gynekologicke napr.13.12,to bude 71dni od styku a urcite by videla ci som alebo nie som tehotna.

madamebutterfly
5. nov 2011

Ja som do zaciatku tretieho mesiaca vobec nemala priznaky. Presne vtedy mi zacali ranne nevolnosti a take ze dalsie dva mesiace som vyvracala vsetko co som dala do ust, potom som zacala mat averziu voci vsetkym moznym vonam, mm si v nasom byte nemohol nastriekat vonavku vzdy isiel na balkon 😀 a o vareni ani nehovorim. Co je najzaujimavejsie je ze hocico som zjedla som vyvracala okrem pizze. Takze maleho volam pizza lover 😀 a tak uz zaciatkom piateho mesiaca postupne odisli nevolnosti a prisli bolesti prs, vytoky, naladicky a neskor hemoroidy a teraz unava.. Vsetko som si uzila postupne 😀

lulucinka
5. nov 2011

@benne : takze ani 45dni od styku nie je test 100%?

lulucinka
5. nov 2011

@madamebutterfly : a ako si zistila,ze si tehotna?

benne
5. nov 2011

@lulucinka ani kondom nie je na 100% a aj tak ti každý odporučí, aby si ho používala, ak nechceš otehotnieť..

bambi2
5. nov 2011

@lulucinka treba vyhladat odbornu pomoc... to mas uz 2 mesiace, to by musel ukazat aj test uz! takze neplas, zacni riesit radsej tvoj druhy problem kym nie je neskoro... tehotna urcite nebudes, teda nie si!

madamebutterfly
5. nov 2011

Lulucinka tak skoro na sebe neuvidis ci si tehotna. Pozorovat sa na zaklade priznakov je nedoveryhodne lebo ja som mala velakrat tzv tehotenske priznaky a pritom to bola len pms. Takze sa nestresuj dopredu.

madamebutterfly
5. nov 2011

@lulucinka meskal mi menzes cez dva tyzdne. A neboleli ani prsia ani nic. Proste ma to napadlo ze davaj urobime test a hned dve silne ciarocky.

berenika39
5. nov 2011

@lulucinka kočko, obráceně - nejdřív vyřeš psychickou poruchu, zajdi za nějakým psychologem, s někým se poraď, a pak budeš mít jistotu, že nejsi těhotná. obráceně to nepůjde.

lulucinka
5. nov 2011

@benne : a ako si zistila,ze si tehotna?Mala si menstruaciu pocas tehotenstva normalnu,krvacala si cerstvou krvou a mala si testy viac ako 50dni od styku negativne?

usacek79
5. nov 2011

@madamebutterfly lulucinka to nema v hlave uplne v poriadku, u nej to nie je skoro - ona uz mala aj MS, je vyse mesiaca po styku... takze u nej to je uz jasny vysledok, ale skoda na nu vobec reagovat 😒

lulucinka
5. nov 2011

@madamebutterfly : takze po 2 tyzdnoch meskania si mala viditelne 2 ciarky?Ja som dnes urobila test 51DC a buducu stredu mam dostat 2 menstruaciu od styku.

mukesina
5. nov 2011

@orchis @monika2712 caute baby aj vy ste sa tu trosku pobavili ? ;) dost dlho na citanie, ale stoji to zato 🙂

vejula
5. nov 2011

@lulucinka je mi ťa fakt luto, fakt, pokial sa nedaš dokopy skončiš zle. Nielen bez dieťaťa, ktore tak strašne nechceš, ale budeš uuuplne sama, uplne. LEbo toto počuvať nikto nedokaže

madamebutterfly
5. nov 2011

@usacek79 neviem nechcelo sa mi citat vsetky prispevky 😀

bocinka
5. nov 2011

@lulucinka zavolej a objednej se na gyndu, řekni, co tě trápí a nech si udělat na vlastní žádost testy z krve.... Opravdu asi těhotná nebudeš, ale pokud Ti to říkají holky pořád dokola a nevěříš, tak si fakt zajdi.... 45dní po styku bys opravdu měla na testu dvouprodovou dálnici a ne druhou čárku... Moje kamarádka menstruovala do pátého měsíce, ale měla tak silnou čárku, jako já.... 😉 Toť má rada.... A druhá, pokud zapomínáš pilulky pořiď si NuvaRing - najdeš na googlu a nemůže se ti to stát - snad....
A můžu mít osobní dotaz??? Kdo Tě proboha kam nakopl, že s chlapem normálně spíš a pak se rozhodneš, že do svatby si nečuchne???? 😲 😲 😲 Já obdivuju a věřím v pocity těch, co si nechají panenství na svatební noc, když to berou jako dar.... AAAle Ty už tomu dotyčnému nemáš co dát - ano, sebe, svou lásku, ale "TO" oč jde už ne, na to jsi měla myslet dřív, ne??? 😕

lulucinka
5. nov 2011

@vejula : viem,ze sa musim liecit,chapem to.Rovnako viem,ze ziadny muz taku partnerku nechce.Dakujem.Preco ale pisu nejake zeny ze maju negativne testy ked su v 10tom tyzdni tehotenstva?Podla mna to nie je realne,tak ako je to mozne?

bambi2
5. nov 2011

@lulucinka ked sa teda tak bojis, preco nejdes v tej krajine k dr. v ktorej sa momentalne nachadzas?? to chces prezit este mesiac v strachu??? uz nech to stoji co to stoji, ale stoji to zato vediet na com si, ci nie??

benne
5. nov 2011

@lulucinka so mnou sa neporovnávaj, ja nie som ty, ty nie si ja, ja som si tehotenstvo nenavrávala a hlavne, som sa ho nebála.. písala som ti v tvojej prvej téme, že tehotná nie si, za tým si stojím, ale ty si neverila vtedy, nebudeš veriť ani ked ti 50 žien napíše že nie si, takže tu zbytočne hladáš odpoved, ani ked ti to nakreslím, ani ked ti dám 1000 publikácií, podľa ktorých nie si tehotná, lebo ty aj tak vyhrabeš ten jediný prípad, kedy sa vyskytla nejaká výnimka. Vypni koníka a nájdi niečo pozitívne na myslenie... čo sa tolko bojíš porodiť dieťa, miliony žien to robia denno-denne, ak sa na dieťa necítiš, nevadí, máš tu zástup tisícov žien, čo ti v tomto s radosťou pomôžu.

lulucinka
5. nov 2011

@bocinka : nie som na Slovensku,ale v zahranici.Takze k svojej gynekologicke mam moznost ist po svojej 3 menstruaciu.A kedy si mala uz naozaj silnu ciarku?Lebo prave tu na tomto fore nejake zeny pisali,ze boli tehotne a mali testy viac ako 60dni od styku negativne.Nechapem to.A ohladom nemilovania sa do svadby,kazde milovanie v sebe ma riziko otehotnenia a ja otehotniet nechcem kym nebudem mat manzela.Takze to je najlepsi sposob,nemilovat sa do svadby.A ten priatel uz nie je moj priatel,rozisli sme sa.

vejula
5. nov 2011

@lulucinka ty potrebuješ počuvať stale že niesi tehotna, preto to tu pišeš, lebo aj ked vieš že vyzeraš pred všetkymi ako riadne psycho, je ti to jedno, lebo akonahle si sama so sebou a svojou nie zdravou myslou, maš myšlienky že čo ak čo ak a katastroficke scenare. Je to tak že? preto tu stale pišeš, aby ťa stale niekto utvrdzoval že určite na 100% niesi tehotna. LEbo ked čitam tovje prispevky niečo mi to velmi pripomina...

lulucinka
5. nov 2011

@bambi2 : pretoze tu je to s objednanim sa u gynekologa dost problem,kym by som isla na vysetrenie tak uz idem aj domov na Slovensko.
@benne : Nebojim sa porodit dieta muzovi,s ktorym dieta chcem a ked budem vydata.Mozem sa teda opytat ako si zistila,ze si tehotna?Nedostala si menstruaciu,urobila si si test?

lulucinka
5. nov 2011

@vejula : co ti to pripomina?Neviem bojim sa vobec na to mysliet,mam odlozene obidve testy,ktore som si urobila.Vkuse na nich chodim kazdu hodinu pozerat,skumam ich z roznych uhlov.Viem asi mi sibe,chapem.Ale ja len chcem mat 100% istotu,ze nie som tehotna a ist sa liecit.Dufam,ze 45dni od styku a viac uz je test na 100% pravdivy.Len preco tu zeny pisu ze maju 60dni od styku negativne testy,ked su tehotne?Je to pravda?Verite tomu?

bocinka
5. nov 2011

@lulucinka zařaď si mě do škatulky -!!! podle téhle nejsem těhotná !!!- protože jsem měla dost viditelnou čárku(silnějšího ducha) už den před očekávanou menstruací.... od té doby jsem testovala asi s pěti holkama(ségra, kamarádky) a všechny měly pozitivní test už den-dva po tom, co měly dostat menzes a nestalo se.... 😉 Opravdu se neboj NEJSI TĚHOTNÁ.... a druhá věc, milovat se můžeš, pokud spojíš třeba dva tři způsoby ochrany před početím.... Jenže si nejsem jistá, jestli tohle s Tebou nějaký chlap je ochotný podstoupit.... 😖 Jsi opravdu paranoidní....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre