Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nivea777
3. aug 2016

@maminikuska1993 ms mas mat o 14 dni takze teraz si v polke cyklu a je to ovulacia resp. tesne po..dnes vyskusajte a mohlo by sa zadarit... hlavne sa tolko nesleduj.. den pred ms sprav test a dovzedy si uzivaj.bud v pohode

mausy21
3. aug 2016

@nivea777 dievcata co hovorite na moj graf?som len 8 dpo...ale takto vysoko som teplotu este nemala nikdy ..len raz ale to nedopadlo dobre..neudrzalo sa to..

mausy21
3. aug 2016
mailinka4
3. aug 2016

@mbabika ahooj,tak ti pisem, ze ani som nedosla do cakarne, ale rovno na wc som sla a hadaj co....joo, MS dosla :( takzeeee niiiic. Ty si bola?

mailinka4
3. aug 2016

@mausy21 no to vyzera nadejne. Co pouzivas za appku?

mbabika
3. aug 2016

@mailinka4 vaaaazne??? moja:( to mi je luto:( ja este nie zajtra alebo v piatok idem, ale cely den cakam na tvoje spravy, verila som ze budu pozitivne ☹ Moja mozno buduci mesiac, je i to luto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale aspon sa vylocili ine pochybnosti co by to mohlo byt, aspon vieme ze si ok 😉

mailinka4
3. aug 2016

@mbabika presnee tak, aspon vieme, ze som ok. Sestricka povedala,ze ked buduci mesiac budu zase robit sarapatu,tak mam prist a doktorka ma prezrie, popripade mi nieco predpise. Ale si velmi zlataa, ze si mi drzala paste, dakujeeem 🙂 😅 snad nam to vyjde do konca roka, obom 😀

annadan
3. aug 2016

Baby ja Vám prajem aby sa Vám to čím skôr podarilo 😉

mailinka4
3. aug 2016

@annadan dakujemee krasne 😉

mbabika
3. aug 2016

@mailinka4 velmi ti to prajem 🙂 hlavne pozivivne mysliet a uzivat si, ja som skor taka ze uz sa nesnazim planovat nech sa zbytocne nesklamem 🙂 ked si nas bude chciet najst to miminko tak pride. Ale verim ze to bude pre obe najkrasia novinka na svete 🙂 Pride ked to budeme obe najmenej cakat 🙂
Nakolko rozbiehame s priatelom vlastnu firmu, sa tym vobec nezaoberame, len ja treaz trosku kedze mrcha meska 🙂 ale snad zajtra uz aj ja budem vediet co je vo veci.
A vies co mozno ti mrcha dosla, lebo uz si bola u lekara uvolnena, by si cakala na vysledok, a uz si bola bez stresu, tak sa rozhodla a prisla. Nuz niekedy si zivot s nami robi co chce a mi sme bezbranni 😉 😉 😉 😉 😉

mbabika
3. aug 2016

@annadan jej vidim ze Vam sa zadarilo, prajem krasne a bezproblemove tehulkovanie 🙂 uzivaj toto verim tomu ze krasne obdobie 😉

annadan
3. aug 2016

@mbabika Ďakujem veľmi pekne🙂 áno je to krásne obdobie a ja dúfam že sa to podarí čím skôr aj Vám aby si to mohla tiež zažiť 😉

mbabika
3. aug 2016

@annadan si mila, dakujem. Uzivaj, pockam si na to a verim ze si to budem bychutnavat plnymi diskami, len nie v objati WC misy 😀 😀 😀 😀

mailinka4
3. aug 2016

@mbabika tiez sa budem snazit brat to tak ako hovoris, teraz si uzijeme dovcu, uvolnime sa a nech pride co ma prist 😉 A presne na to som myslela,ze som si tym stresom privolala MS. Mohla som sa skor vystresovat 😀
Tak ja teraz budem cakat na tvoj vysledok, nech uz bude akykolvek 🙂

annadan
3. aug 2016

@mbabika :D :D tak to snáď nie, snáď si to veru budeš potom inak užívať. Možno začiatky budú ťažšie, teda aspoň u mňa boli, ale už našťastie je fajn a iba sem tam mi je zle

mbabika
3. aug 2016

@mailinka4 si poklad dakujem no, ja som si na 99% ze proste stres to je, a vsetci vravia ze som rapidne schudla - ja om si to nevsimla 😀 😀 😀 😀 takze mozno to bude aj tm no vyvolavacku si urcite ndam pichnut, pokial sa nezopakuje rovnaky scenar ako u teba 🙂 aspon na dovci nebudes mat mrchu na 100%, aspon v tomto je utecha 😀

mbabika
3. aug 2016

@annadan ja odpadavam pri odbere krvi, cize neviem ako chcem raz rodit, aj pri trhani zubu som odpadla, rad dokonca som sa dokazala tak nahnevat alebo ako to povedat pri hadke s priatelom ze udobrovanie bolo az ked ma prebral z bezvedomia 🙂
Neviem ako to ja raz zvladnem 😉

mailinka4
3. aug 2016

@mbabika no ved ked si predstavim,ze s tymi bolestami by som mala cestovat 12 hodin autom,asi by ma kleplo ☹ 😀 tak to nevadiii,aj ked to bude len stresom, proste ides si tam po informaciu,ze vsetko je v pohode len MS trosku zazmatkovala. A letiet s tym vedomim do Egypta pre tentokrat uplne k stastiu postaci,nie? 😉 🙂 A co bude po dovci, to si napiseme potoom 😅 verim tomu

mbabika
3. aug 2016

@mailinka4 jasne, tak pokial viem letiet by som ani nemohla :( takze si pravdepodobne uzijeme dovolenku ak chytime last minute 🙂 aspon nebudem chvilu v praci konecne 😀 ma to svoje vyhody 🙂 jasne napiseme si, budem cakat na spravy s // 🙂 ci uz o mesiac alebo trosku dlhsie, myslim ze oplati sa cakat pre taky zazrak 😉

mailinka4
3. aug 2016

@mbabika urcite ano, dakujem za spravu 🙂 urcite si dame vediet, ked bude nieco nove, keby zase meskala MS, urcite zase napisem moje dohady a vymyslene tehot. priznaky 😀 a to iste cakam od tebaa, s hocicim co mas v hlave tak pis 😉 ale pockame si, ved na dobre sa lahko caka 😀

annadan
3. aug 2016

@mbabika fuha, to vážne? To prvý krát počujem že ešte aj pri hádke si odpadla. Ale neboj, ten pocit že privedieš na svet dieťatko je silnejšie ako nejaké odpadávanie. A pri najhoršom ťa tam lekári dajú nejako dokopy🙂

mbabika
3. aug 2016

@mailinka4 presne tak, juuuj tesim sa ze na MK su taketo zienky :-*

mbabika
3. aug 2016

@annadan ano stalo sa mi to, neviem preco dokazem to neviem to nikaj ovplivnit, to proste na mna pride same, uz citim tocky, priserne rychlo zacjnem dyhat a drdce mi ide vyskocit z hrude, pripadne ma boli ale teraz neviem ci brucho alebo zaludok, to je proste velmi tazko opisatelny pocit, od vtedy moj stary sa so mnou vyhyba s hadkami, on je v tomto zlaty ked uz to spada do hadky alebo vymeny nazorov tak utupy, povie ze ma nechce mat na svedomi a nestoji mu to za to aby sme sa hadali 🙂

mailinka4
3. aug 2016

@mbabika aj jaaaaa 🙂 😀 😉

nivea777
3. aug 2016

@mausy21 ja ti moc neporadim..totizto ja som nikdy neriesila bazalnu teplotu..nejak extra sa nesledovala,proste to prislo a je to asi naj sposob..potom sa viac z toho tesis

landsmanka
3. aug 2016

@mbabika tak to potom klobúk dolu pred tvojím chlapom 🙂

hanelka1
3. aug 2016

@mbabika tieto tvoje stavy vyzerajú na tetaniu- zvýšené nervovo svalové napätie ,,, (to nie je to isté čo tetanus),,, skús naštudovať,,, treba papať magnézium,ale normálne tablety nie to šumivé a samozrejme kľud,,, keď nejde O život ide O hovno ako mi raz povedala jedna doktorka 😉 drz sa!

mbabika
3. aug 2016

@landsmanka dakujem, no bol vystraseny az-az, takze asi prisiel na to ze ziadna hadaka, za to nestoji, bola som z toho aj ja vystrasena, ze v podstateč en koli nejakaej blbej vymene nazorov odpadnem. ale ja sa dokazem do hlbky veci tak vcitit ze to asi v niektorych veciach nerobi dobre. Ale dakujem to je moj anjelik s dvoma rozkami niekedy. 😀 😀

mbabika
3. aug 2016

@hanelka1 dakujem velmi pekne si velmi mila, ano uz som to beriem. Napriklad ja aj teraz v lete viac krat mi je zle, je to aj teplom ale v vseobecne v zime mi nic nieje pokial lekari so mnou nieco nerobia ale od jari do jesene mam take stavy castejsie. Minuly rok som to velmi zle znasala, svokra len chodila ze som tehotna a nic, neviem co su to za stavy no ja uz viem kedy to na mna ide, pokial som s chlapom uz vie co ma robit 😀 ale nikdy som to nejak velmi neriesila, skor som to to pripisovala teplu a lekari? ze pri nich odpadnem? to pripisujem strachu, vypatiu co ma caka, mam nizky prah bolesti a v povedzme si ze niesom jedina, poznam par ludi co odpadaju len uz pri krvy ako ja 🙂

mausy21
3. aug 2016

No tak tu je ten moj test pred chvilou robeny...velke nic tam vidim zial...foto upravena ...vidite nieco???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre