Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

vavrenka
13. jún 2012

@katren preco sa tam mam pozriet? nejako nerozumiem...

laurica123
13. jún 2012

@katren 🙂 to som uz prezerala len taky lepsi pocit ked ti niekto odpovie ze ano a rovno tebe🙂 🙂 to tak nadej doda..hadam sa zadarilo..vsak na to je mk 😀

katren
13. jún 2012

@vavrenka ja len tak, ked ste sa bavili o prerusovanom, ze ci sa to oplati riskovat 😅 😀

vavrenka
13. jún 2012

@katren aha 😉 , mi nedoslo, ale vies, clovek je presvedceny, ze jemu sa to nemoze stat, kym sa mu to nestane 😀

vavrenka
13. jún 2012

@laurica123 urob si test, normalne som napata 😀 , u nas to nebola prerusovana, ale tzv. hlienova metoda, ktora mi krasne fungovala dlho predtym a aj potom, poznala som si svoje telo, cize bola to moja istota afungovalo to. iba raz zlyhala a bolo, jedine co mi je luto, ze to nevyslo. vlemi ti prajem, aby si cakal baby 😵

katren
13. jún 2012

@vavrenka nam ta hlienova tiez nevysla....

laurica123
13. jún 2012

@vavrenka aka si zlata 🙂 🙂 no ako sa poznam tak v noci dostanem ..no som v takej nadejnej euforii 🙂 ze asi nezaspim..spravim ale zatial mi meska velmi malo uz som bola tehotna dva krat sice ten druhy nevysiel..a zatial som vzdy robila skoro...minimalne 4 kym som zistila ze som aj bola...musim vydrzat 🙂 😀

laurica123
13. jún 2012

@katren
@vavrenka inak o tej hlienovej metode som pocula prvy krat 🙂

janawi
13. jún 2012

@lilly19 Uz Vasa otazka hovorti ,ze sa stretli dvaja ucni na jednej postielke.Neurazte sa,ale teraz rozmyslate nad moznym tehotenstvom.Kolko mate rokov?Kde zijete?Ved sa da tehotenstvu rozumne predist,ked uz sex 3x po 1 tyzdni chodenia...

katren
13. jún 2012

@janawi a teraz sa neurazte vy, ale ta otazka je z 8.8.2006!!!!!!!! tak sa obcas pozrite aj na datum zalozenia otazky 🙄

janawi
13. jún 2012

@katren To som si nevsimla,no plati to aj tak,lebo bohuzial,potom to obycajne zle skonci.Ja od porodnickeho fachu som musela na taku hlupu otazku zareagovat.Vas si cenim,ze cakate tretie babo,sama som mama dvoch synom a verte,keby som mohla mat este jedno,tak sa na to dam..Hned som to na sale povedala po druhom porode.No choroba druheho syna mi to nedovolila.Vam prajem vsetko dobre,lahucky porod a zdrave babatko .nech Vam robia deti radost.Pekny vecer.

katren
13. jún 2012

@janawi 😀 ze od porodnickeho fachu 😀 😀 😀 ale ano, hlupa otazka...... 🙄
a dakujem 😉 ja si na porody stazovat nemozem, ved rodit take mini deti je celkom v pohode.....a aj ja som povedala na druhy den po prvom porode, ze idem do toho znova hoci aj hned 😉 to som sice 3 dni poriadne nesadla, mala som len 4 stehy, ale pri Miskovi som nemala nic, ani natrh ani nastrih, takze to som behala akoby nic 😉

janawi
13. jún 2012

Episiotomia-nastrih nic prijemne po porode,ja som tiez proti,no neda sa jednoznacne napisat ze to ide vzdy bez nastrihnutia.Je mnoho indikacii kedy sa musi,ale striha sa podla mna aj prilis casto,mnohokrat by sa to dalo aj bez,len to chce cas,dieta v dobrom stave.To tretie by som sa snazila urcite bez nastrihnutia.Je to nadlhu diskusiu.
@katren
@katren
@katren

katren
13. jún 2012

@janawi ja som mala iba prvy porod s tym....druhy vobec, ved Misko mal 5 dni po termine len 2550g a tretie tiez neoplyva nejakou velkostou a vahou, takze strach nemam 😉

janawi
13. jún 2012

Pre mna su deti pod 3OOOgr najkrajsie.Su velmi vitalne,deru sa na svet.No jedinecne.Prajem Vam vsetko dobre a ozvite sa,ked bude huncutik na svete.Vsetko dobre Jana

zigzag
13. jún 2012

@katren
@janawi ja som rodila bez nastrihu a maly mal skoro 4kg,,, a ano,je to troska aj o stasti,, ale si myslim,ze na MKje vela prvorodiciek,ktore takto rodili,,,,na porod bez nastrihu sa da krasne pripravit 😉

lilyen2011
13. jún 2012

@katren moja tiež bola síce prenášaná len 3dni, no 47cm a 2780g tiež taký štuplík 🙂 teraz bude mať rok a vyzerá na 6mes ha ha 😀 😀

bajana
14. jún 2012

Ahojte, potrebovala by som sa poradit...v predposlednom cykle sme sa snazili, ale na 26DC prisla normalne mrcha. Teraz som uz cca v polke noveho cyklu (13DC) a pred par dnami ma zacali boliet prsia, hlavne rano a vecer. Normalne ma nebolievaju, ani pred mrchou ani pocas nej. Aj mam pocit, ze su akesi plnsie (asi ako pred mrchou) Ine "priznaky" nemam, ale po precitani par for tu na MK som si dnes urobila test a mozno tam aj duch bol (ale naozaj len miniduch). Vychadza to na 38 den toho predchadzajuceho cyklu. O tyzden idem k doki kvoli niecomu inemu, ale viete ake su "chronicke" snazilky 🙂 cim skor skonci neistota, tym lepsie 🙂 Mozete mi napisat vas nazor resp. skusenosti? Mozem ci nemozem byt v tom? Dakujem....

laurica123
14. jún 2012

no zienky zatial to vyzera byt nadejne... 😀 mrcha nikde a ja som unavena strasne a v podbrusku ma boli hadam este viac ...kiezby to bola pravda 🙂 🙂

deniska235
15. jún 2012

Zkus Predictor Early...Super test, nejpřesnější co může být!

laurica123
16. jún 2012

kocky ☹ ☹ potrebujem poradit..meska mi ms bola som u doktorky na ultrazvuku nic nevidi moze to byt max 4 tyzden..tehu test negativny no stale meska a ja mam aj priznaky pred troma mesiacmi to iste no potom som potratila stalo sa vam toto niekdy a bolo to nakoniec dobre ja to uz necem zazit znova...doktorka mi zobrala aj krv na hcg ale to az v pondelok budem vediet ako co..len potrebujem ukludnit ..

kalexis
16. jún 2012

ahojte baby, viem ze to tu mate hadam kazdy den tu istu otazku no nas to asi neprestane bavit a vzdy sa musime niekde s niekym poradit. menzes mi meska 3 dni, neni to vela ale od kedy sa pamatam tam mi nikdy nemeskal. sem tam ma pobolieva v podbrusku a kramy nikde, test negativny, prsia citlive jak pred kramami, tak ak mate nejaky nazor , dajte mi vediet. lebo ani neviem kedy som mohla otehotniet, resp davame si s priatelom pozor, sice bez ochrani ale vie kedy ho vytiahnut.
ak mi napisete nejake nazory budem len rada, dakujem

laurica123
16. jún 2012

@kalexis ahoj no to iste mam ja teraz len uz mi dlhsie meska a bola som aj u doktorky..no zatial neviem ale skus test ..vsetko je mozne 🙂 🙂

laurica123
16. jún 2012

@vavrenka anoooooooooo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 asi som tehotnaa 🙂 🙂 🙂 vysiel mi test nadherne dve ciarky 🙂 🙂 boze ja sa tesim

marikac
16. jún 2012

@laurica123 gratulujem, ale ked tam su ciarky ,nebude to asi 😀 😀 😀

laurica123
16. jún 2012

@marikac ja som uplne mimo vcera som bola u doktorky a bol negativny a teraz 🙂 🙂 🙂 🙂 ja to nechapem a take ciary ze uf....a dakujem

dyka
16. jún 2012

@lilly19 ty máš kolko rokov lili prosím ťa ? 12 ??? že sa vyspíš s niekým len tak, a vztah na tri dni a hned ta nehá, prpeáč, ale za svoje problémy is možeš sama, je mi to do smiechu ...

sunny15
16. jún 2012

@laurica123 ahoj blahozelam... 😉 ked ti vysiel pozit.testik tak urcite tehulka...skratka asi k oplodneniu doslo neskor a preto test ukazal // az teraz...
a aj testy nie vsetke su dobre,...napr.ked som otehotnela -na mamateste som mala // jak hrom a na rapiclear len ducha...a obe su s citlivostou 10

kitta
16. jún 2012

@dyka prispevok je z roku 2006 🙂 asi tuto milu spravu dievca nedostane 🙂

laurica123
16. jún 2012

@sunny15 dakujeeeem 😀 😀 no pocula som ze tie rapiclear su nie bohvieco a este su aj drahe ja som mala pepino 10 citlivost a take kolajnice 🙂 🙂 ja tomu az neverim ..a pozeram ze teba to zachvilocku caka tak ti zelam lahunky porod lebo ten moj prvy bol hlavne dlhy ale inak super... 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre