Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kofik.h
24. dec 2013

@sara32 nevim co je PO, ale dneska je to 35DC. Ms mela byt 19.12.

sara32
24. dec 2013

@kofik.h aha, ok PO je po ovulacii ( ak vies kedy Bola ovulka) ok opytam sa inak..... aky dlhy mas cyklus, a kedy si mala prvy den MS ( November , kolkeho..? .......................................... 🙂 cize ti meska MS, a az vtedy si si robila test ? lebo tam mas dve fotky a zaujima ma na koldy dc ten prvy a potom zrazu pozitiv ten druhy 🙂 lebo ja som dnes 26DC a mam negativny test ............

lilaahmmad
24. dec 2013

@kofik.h gratulujem 🙂

kofik.h
25. dec 2013

@sara32 vůbec nevím, kdy byla ovulace. Vím, že jsme to zkoušeli v tom týdnu, kdy mi dle internetu vyšlo, že bych mohla mít ovulaci, ale jen jsme to zkusili. Cyklus mívám tak 30 dní, ale minulý měsíc jsem to měla cca 40 den, ale pak se MS dostavila (i bez injekce) no a poslední MS jsem měla 19. 11., očekávala jsem MS 19. 12 a nic, otestovala jsem se 21. 12. a test byl negativní (byl to ten plastový)....ale nějak se mi to nezdálo, bolely mě vaječníky, tak jsem si 24. 12. udělala test dr. Maxe a to už se objevilo, to co jsem sem dala. Oba obrázky jsou z 24. 12. Dneska jsem si ho zkusila znovu a opět to tam bylo...tak uvidíme....
Pomalu se s manželem radujeme, ale nevím...bojím co mi řekne doktor...

loafeer
25. dec 2013

@besnota to máš jak já, to špinění před MS....nikdy jsem to nemívala a teď posl. pár měsíců vždy 3-5 dní špinění a pak se rozjede klasická MS....nevím, co s tim, neřešila jsi to třeba něde s mudr?

milluska
25. dec 2013

Ahojte, mozem sa pridat? Babo sme planovali az o par rokov, ale ja by som bola stastna aj keby sa zadarilo teraz 😅
Neviem, co si mam mysliet.. Takmer od 1dpo mam stale silny biely vytok, sem tam doslova tahavy ale biely a aj vodnaty. tiez citim stale lavy vajecnik, jak ovu a to som 11 dpo. nikdy som taketo pocity po ovu nemala, tak som zacala uvazovat aj nad moznym tehu? Vcera som aj test skusila na 10dpo a negat. Neviem co si mam mysliet, bo malu sme planovali a priznaky ziadne a teraz fungujeme na prerus sexe, ale ta vraj spolahliva moc neni 😲

milluska
25. dec 2013

Ten vytok je bez zapachu samozrejme a pri malej slm mala test na 10 dpo pozit, tak asi tehu nebudem,fakt ma len matu tie priznaky 😖

milluska
25. dec 2013

@kofik.h @funy gratulujem 😵

milluska
25. dec 2013

@lilaahmmad ja tiez cakam ms 29.12 😉

milluska
25. dec 2013

Baby a krcok mam vysoko a tvrdy, neviem ci sa da ale na to spolahnut?

sara32
26. dec 2013

@kofik.h nemas si preco robit starosti, u lekara vsetko prebehne v poriadku, mysli pozitivne a vytesuj sa !!!♥ dakujem za podrobne vysvetlenie 🙂 ja ocakavam MS cca zajtra ............ teda podla ovu do nedele .......... citim sa UZ na MS, no dufam, ze nepride 🙂 ak pride, tak snad 2014 ♥ ty bud v klude, a kludne napis, ako si dopadla u lekara, drzkam palcoky, ♥

sara32
26. dec 2013

@milluska aj besnota mala tak krcok a predsa prisla MS ..... ja by som sa tym krckom nezaoberala,.,,,,,vies presne kedy si mala ovu ?? 🙂 ( su ovu testy, ja ich pouzivam treti mes....ukazu presne ..) ak ich nepouzivas a nevies presne, kedy Bola ovulacia, tak je na test trosku skoro, ale ak mas dostat 29. 12, skus v ten den 🙂 ak by sa ti ale tento mes ovu presunula az na 20-24den, tak test ti neukaze len tyzden po meskani MS , drzim ti palce a daj vediet 🙂 ja cakam tiez podla ovu na 29.12. takze tak :( a UZ sa aj citim na MS ( krize, podbrusko, prsia...) ale este stale dufam, ze nepride ............. tento silvester by som sa zaobisla oslavou aj bez sampusu 🙂 prajem kazdej tehu, no vzdy je to v tych Bozich rukach ♥

besnota
26. dec 2013

Kocky neviem co sa deje, mali ste to niektorá? No MS meškala týžden, potom po styku som zacalal krvacat, myslela som že došla mrcha, na druhý ten trochu krvy , potom to hrozne kŕče o další den, som myslela že sa to na mna bývali, ale nic len take zafarbeny hlien, potom nic, zas trochu krvy ako keby niečo prasklo aj vo vrecku bolo, potom nic včera už len spinenie, začínam sa báť, doktora mám ďaleko a neviem či nebude mat teraz dovolenku, vôbec niesom nafuknuta, cítim sa fajn, tak neviem či to bola MS alebo nie???? 😕

lilaahmmad
26. dec 2013

@milluska tak dúfam, ze nepríde 🙂 daj vediet

lilaahmmad
26. dec 2013

@milluska zatial aj môj krcok vysoko a zatvoreny, ale ešte je skoro

sara32
26. dec 2013

@besnota nechapem preco si neurobis test .....?

lubka1983
26. dec 2013

@kofik.h super gratulujem aj ja som mala taky🙂 a uz som v 9tt

sara32
26. dec 2013

@milluska kŕčok je v tehotenstve nízko, zatvorený a tvrdý... 😉 😉 😉

kofik.h
26. dec 2013

@lubka1983 gratuluji..to je parada, ale ted jsem se ztratila☹ co si mela taky?😉
Ty jo uz 9tt to je super dle netu mi to podle posledni Ms vypocitalo na 5tt...zitra chci jit na krevni testy..tak snad to tam bude taky pozitivni...a snad bude doktor u sebe..
@sara32 budu drzet palecky, aby ti nedostala to a byly tam ty dve carecky 🙂
Uz se nemuzu dockat noveho roku, kdy bude dr u sebe a potvrdi mi to a treba tam bude uz srdicko🙂 ale ceka nas rekonstrukce takze to bude taky sranda 😀

lubka1983
26. dec 2013

@kofik.h tiz som mala taký isty tehu test.......

kofik.h
26. dec 2013

@lubka1983 juuuuuu🙂

milluska
26. dec 2013

Ahojte, tak ja uz total pms, ksicht jak pubertiak, totalne suchoty a zravka 😠

milluska
26. dec 2013

Ahojte, tak ja uz jasny pms, ksicht jak pubertiak, totalne suchoty a zravka 😠

milluska
26. dec 2013

@sara32 tak pms mam aj ja, ale tehu priznaky su podobne pms /-)
Inak nasla som odkaz, kde je popisany dobre krcok ale som tak at tak to nechapem moc.pisu, ze aj pred ms aj pri tehu ma byt nizko a ja mam vysoko 😲
Ty mas ako?
merenibt.xf.cz/symptotermalnimetoda.html

milluska
26. dec 2013

@lilaahmmad tak musime si drzat palce 😉

milluska
26. dec 2013

@sara32 ovu viem uplne presne bo si meravam uz niekolko mesiacov btt a LF mam presne 14 dni kazdy mesiac, takze az v nedelu btt neklesne a ms nedojde 😵
Aj tebe drzkam nech nepride 😉
Kolko sa uz snazite?

milluska
26. dec 2013

@besnota bazalnu teplotu si merias?

funy
26. dec 2013

@kofik.h ja ti rozumiem. aj sa tesis, aj sa obavas. ja som 23. nedostala a k vyskusaniu testu ma prinutilo aj to, ze som tyzden pred tym nespinila. vzdy 5 dni spinim a potom dostanem. a inokedy ma pred m. bolia krize a brucho a teraz nebolelo nic a ni som nemala zmenu nalady, co vzdy mam. prsia nebolia, ale mam ich plnsie. testy s //, ale kludna budem az po navsteve lekara. akurat ze som u neho bola pred tyzdnom na preventivke, ale co uz. zavolam znova. drzim ti palce a verim, ze si budeme pisat celych 9 mesiacov a mozno aj potom na inej diskusii. vela uspechov

funy
26. dec 2013

@milluska dakujem, este som nebola, ale u doktora, tak uvidime.

funy
26. dec 2013

@sara32 hned na zaciatku? lebo ja ho nemam nejako tvrdy este...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre