Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sara34valentina
21. jan 2016

@rysavka55555 oje tak to mi je luto 😖 😖 😖 😖 😖 urcite sa coskoro podari 🙂 dolezite je mat cisty organizmus 😉 urcite sa podariiiiiiii 😅

rysavka55555
21. jan 2016

@opatrovatelka82 tak my az neskor 🙂 tebe drzim palce ;)

rysavka55555
21. jan 2016

@sara34valentina podariii tento rok, nakolko sa este nesnazime ale tak nikdy nevies 🙂 nevadiii a dakujem

janie7
21. jan 2016

Ahojte damy, tak dnes som bola u gynekologa a poviem Vam rovno, ze s nasim zdravotnictvom to ide dolu vodou a to chodim k sukromnikom. Totiz moj gynekolog, postupoval podla mna standardne: prezrel ma a po pohmkavani zistil, ze to pravdepodobne bude tehotenstvo, ale spravime este sono a odber krvi. No sono mi robil iny doki a ten ma vystrasil do nepricetna. Ze vraj nieco vidi na pravom vajecniku, podotykam to nieco presne to napisal aj v naleze, potom nasiel 33mm folikul, za chvilu vsak z toho folikulu bol iba 18mm folikul a ze kludne moze ist o mimomaternicove tehotenstvo a ze by som mala ist do nemocnice. Potom mi robil dalsie vysetrenie a tam uz mimomaternicove tehotenstvo vylucil. No proste cele zle. Zajtra sa mam dozvedet vysledky z krvi, tak som fakt zvedava, ze co z toho celeho ide byt. Vyvolavacku som zatial odmietla. Majte sa krasne a drzim Vam vsetkym palce 😉

laska07
21. jan 2016

Toto je najhorsie...Dnes som 31 DC a test negativny.Sice som len 10 DPO tak sa este uvidi no neznasam toto cakanie.Radsej nech cim skor dorazia a mozme sa znovu snazit...A este k tomu doktorka mi nakazala brat duphaston po ovu na upravu cyklu.Povedala priklad od 15 do 25 DC a na 28 dostanem mrsku.No ak som mala ovu az 21 DC dokedy ho mam bat do 3! DC?No to potom nemam nijak upraveny cyklus.Poradte prosim !!

looola
21. jan 2016

@laska07 podľa toho čo Ti dr.povedala 10 dni / lebo aj od 15 do 25 je to 10/

opatrovatelka82
21. jan 2016

@rysavka55555 dakujem 🙂

looola
21. jan 2016

@laska07 duphaston je umelý hormón a upravuje cyklus tým že spätnou väzbou nariadi mozgu aby znova produkoval dostatok prirodzeného progesterónu, takze o pár mesiacov telo znova začne produkovať dosť hormónu a tým pádom už Duphaston nebude treba

xixiximyxi
22. jan 2016

ahoj baby poradte , dničky som mala naposledy 5.12.2015.... HAK neberiem , 9.1 .2016 mi mali prist dničky a ešte stale nic... neffajcim, zle mi nie je, a 2 týžden ma obcas pobolieva podbruško .... sex mame nechranený s tým žesem tam sa stane ze ostane vo mne .... ked sa zadarí tak sa zadarí .... počkat ešte s testom ?? momentalne som v zahraničí a skor ako 1.2 sa k gyndu nedostanem .... kedy si spravit test ... nechcem byt sklamaná .... dakujem za vas nazor 🙂

martuska90
22. jan 2016

@xixiximyxi Test si môžeš robiť už den ked ti meškaju....čo už ti teda očividne meškaju dooosť...takže by si ho mala mať pozitívne hned....ak nebude po toolkej dobe pozitívny tak to bude asi nejaký problééém

baaambulkaa
22. jan 2016

@xixiximyxi test by ti už mal ukázať ak si tehotná, tak smelo do toho 🙂

sara34valentina
22. jan 2016

@janie7 moja mne predtym nezistili tiez mimomaternicove, lebo som mala maternicove aj mimomaternicove! Az ked som skoro Umrela zacali riadne vysetrovat.prisla som o oba plody! Takze nech ta riadne vysetria! Podotykam mala som take nesmierne bolesti ze ani ta najsilnejsia injekcia nezabrala a krvacala som.takze si myslim,ze Pokial nemas silne bolesti,nemusis sa zbepokojovat!!!! Mozno mas len cystu, to nie je nebezpecne 😉 drzim palce

agnes9
22. jan 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

nase zdravotnictvo je jedna velka katastrofa :(

magia22
22. jan 2016

Ahoj mz mi meska 12 den..31
.1.15 som mala styk...9dni nato mi zacal hnedy hlien ktory bol velmi slaby len ked som sa vytrela a krce v brucho ako pred mz..ten s mala dostat 10.01.10meskania som testovala a vydoel uplne slaby duch..tedtovala som vceta iny test inej xnacky mama yest a ten ukaxal nic...mam trosku polesti podbrusku ako ked mam dosta a trosku biely vytok inak xiadne take priznaky ako bolenie prs .mali ste uz niekto nieco podobne?moze to byt cydta?

miska_hryzka
23. jan 2016

Ešte je asi skoro na test, že? ☹

miska_hryzka
23. jan 2016

A 3-4 dni po ovulácii ma strašne boleli vaječníky, taká pichlava bolesť ani žiadne úzke nohavice som si nemohla dať a odvtedy má aj strašne bolia kríže. Čo myslíte?

tigrislu
23. jan 2016

@miska_hryzka toto iste som mala aj ja ...aj to pichanie vo vajecnikoch a posledne dva tri dni sa pridala bolest krizov ..a tak cakam ci ms pride alebo nie

slnieckomyska
23. jan 2016

@tigrislu
@miska_hryzka Baby toto som mala ja presne také príznaky a to som Už čakala bábätko

slnieckomyska
23. jan 2016

@tigrislu
@miska_hryzka A ešte prešla cezomna niečo ako chrípka

tigrislu
23. jan 2016

@slnieckomyska ja teraz mam pocit akokeby na mna nejaka choroba isla ..stale som len unavena a lezim ..a tak

naftienka
23. jan 2016

@slnieckomyska @tigrislu @miska_hryzka taisto ako opisujete je aj mne + prechladena. o 4 dni ms, tak uvidime...

tigrislu
23. jan 2016

@naftienka tak daj potom vediet 🙂 drzim palce 🙂

miska_hryzka
23. jan 2016

@tigrislu
@slnieckomyska
@naftienka a ešte presne ako vy cítim, že na mňa niečo lezie, únava to ani nehovorím počas dňa za stolom sa mi zatvárajú oči.

naftienka
23. jan 2016

to vsetko pripisujem chorobe, ale v kutiku duse pvne verim, ze po pol roku to konecne vyslo

naftienka
23. jan 2016

hlavne mysliet poozitivne a verit

liliputka23
23. jan 2016

Ahojte chcem sa spytat mavam tak 30 az 32 dc a meskaju mi 4 dni myslite ze mi uz test ukaze?? Dakujem lebo pri prvom mi ukazalo az po vyse tyzdni

butterfly333
23. jan 2016

@liliputka23 ked ti už 4dni meška to ti už ukáže aspon ducha .Držím palce.

naftienka
23. jan 2016

@liliputka23 Hormón hCG (human chorionic godanontropin), je vylučovaný embryom po uhniezdení. Uhniezdenie oplodneného vajíčka nastane niekedy medzi 5. a 10. dňom po oplodnení. Vezmi si dva príklady.

Prvej žene nastala ovulácia v 14. deň. Embryo sa jej uhniezdilo 5 dní po ovulácii a hCG hodnoty jej stúpajú rýchlo. Čiže už tri dni po uhniezdení, čo je skoro týždeň pred tým, ako očakáva menzes. V jej prípade, ak použije citlivý tehotenský test, vyjde pozitívny test.

U druhej ženy ovulácia nastala v 21. deň cyklu. Embryo sa jej uhniezdilo 10 dní po ovulácii a hCG hodnoty jej stúpajú pomaly. Dajme tomu, že až 5 dní po uhniezdení má okolo 25 IU/ml. Čiže aj ten najcitlivejší test môže zaznamenať tehotenstvo až na 36. deň. Ide o to, v ktorý deň nastala ovulka.

liliputka23
23. jan 2016

@butterfly333 robila som si test uplne slabulinka bola ta druha ciarka tak neviem uvidim

butterfly333
23. jan 2016

@liliputka23 skus ho sem hodit mrkneme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre