Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mausy21
23. júl 2016

@snehuliacik29 asi tak 10DPo ak by to vyslo toho 13 tak mozno dnes by ti test ukazal aspon ducha..

nikolienko
23. júl 2016

Ahojte, idem si po dlhsej dobe po radu.. Snazime sa s manzelom o mimi 3mesiac, posledny menzes som mala 9.7. taky 3dnovy, cyklus mavam 28dnovy a od zaciatku tyzdna mam citlive a bolestive prsia, bolesti v podbrusku a vo stvrtok som mala telesnu teplotu 37,7 vcera 37,5 a dnes 37,2. Inak mi nic nie je len ta teplota a boli ma cely chrbat a krize takze som uz tri dni v posteli pod paplonom. A cuch mam taky ze citim vsetko az za dva rohy :D Ochoriet som velmi nemala kde tak rozmyslam ci nemozem byt tehu. Tehotensky test som si este nerobila, bt nemeriam ani ovulacne testy nerobim, zatial sme to nechali na prirodu. Co poviete ?

nikoolaa
23. júl 2016

@snehuliacik29 aj mas nejaké príznaky?😃 Ja mám ms dostať 1.8,takze som týždeň pred ms a testy som si robila 4. Jeden negatívny a tri inej značky mali úplne slabuckeho ducha.A dosť ma bolia prsia a podbrusko bolelo do vcera 5 dni. Už prestalo.

lauritkatesty
23. júl 2016

@nikolienko urob test 🙂 inak to nezistiš

snehuliacik29
23. júl 2016

Je tam nieco?

snehuliacik29
23. júl 2016

@nikoolaa ano bolia ma prsia take napate a vcera a dnes mi bolo spatne od zaludka a aj spodok brucha ma bolel

lauritkatesty
23. júl 2016

@snehuliacik29 ja nevidim.. a v originali to maš nejake ruzove ?

nikolienko
23. júl 2016

@lauritkatesty ano to sa aj chystam asi zajtra skocit do lekarne, lebo ani som si nechcela davat nejake extra lieky a tlacit sa tym v pripade ze by tam bola fazulka aby sa jej nieco nestalo 🙂 docitala som sa ze nemozem oreganovy olej, ibalgin a xy dalsich liekov, ze paralen je ako tak ok tak skocim do lekarne na nakup 😀

emkaaadam
23. júl 2016

Ahojte dievcata,tak bola som v piatok u lekara a som tehotna...cakame nase krasne babatko...velmi sa tesime a verim tomu ze vsetko bude ok...drzim vam vsetky palce a rada nechajte to volne vsetko a pride to..

lauritkatesty
23. júl 2016

@nikolienko ano paralen sa da 🙂 s ostatnym ešte počkaj kym sa potvrdi...

snehuliacik29
23. júl 2016

@lauritkatesty v originaly to je taketo

snehuliacik29
23. júl 2016

@snehuliacik29 zle to vidno takto jetak take slabucje ruzove

nikoolaa
23. júl 2016

@snehuliacik29 ja myslím že tehu to môže byť 😉 mám skoro to isté jak ty akurát že mi nebolo zlé,a na prsiach mi vydno žilove reťazce,to že býva na začiatku tehu,a na tom teste čo mám aj ja ten duch nie je vydno na fotke,ale naživo vo viacerých uhloch je 😉

modraslza
23. júl 2016

@snehuliacik29 ved tam vobec nic nevidno

nikolienko
23. júl 2016

@lauritkatesty dakujem zajtra rano otestujem som zvedava 🙂

modraslza
23. júl 2016

@snehuliacik29 je to negativne, ved na prvej fotke to mas otocene, modre pozadie nerozhoduje o nicom ..maju byt dve ciarky na bielom pozadi a maju byt ruzove

lauritkatesty
23. júl 2016

@snehuliacik29 no neviem, ja tiez nič moc nevidim, je mozne ze testujes este skoro.. skus znova o dva dni

snehuliacik29
23. júl 2016

@modraslza nieje to otocene viem ze maju byt dve ciarky ale nazivo je tam take slabe ruzove

nikoolaa
23. júl 2016

@snehuliacik29 aký test si si robila ?

modraslza
23. júl 2016

@snehuliacik29 ok, ja nic nevidim 😀

majcika
23. júl 2016

@nikoolaa strašne skoro testujem. Ešte sa ani nemalo šancu uhniezdit

lilienkalilina
24. júl 2016

ahoj baby.10.6.som mala poslednú menštruaciu cyklus mám cca 35,37 dňový.33 dc som mala pozitivné ovu testy menzes zatial nikde.33,34 dc som citila silné pichanie,a vcera strasne krce.mohlo by isť o tehotenstvo,kedy by som mala skúsi test

jakales
24. júl 2016

Mam otazku, snazime sa o babo uz cca 6 mesiacov, a uz tyzden mam cudny pocit v dasnach tak som sa objednala k zubarovi len predpokladam ze bude mi chciet spravit snimky a vraj sa to v tehotenstve nema lenze este neviem ci som ci nie a kramose mam dostat Az 4.8 a k nemu idem 1.8 tak je mozne ze aj ak by som bola tak test mi to nemusi este ukazat. Je aj v takej zaciatocnej faze to nebezpecne pre babo? ( a tiez kazdy mesiac vidim milion priznakov a testy negativne 😀 jedine mi kramose zacali blbnut raz meskaju 9 dni potom 5... :-\ a aj tak pridu

looola
24. júl 2016

@jakales na RTG Ti dajú ochranný plášť na trup a štítnu žľazu. Ale pri RTG zubov panva žiadne žiarenie nedostane lebo lúč je čisto mierený na zuby.

modraslza
24. júl 2016

takze baby ms dnes neprisla ani ma brucho neboli ako pred ms iba prsia, unava, pocit na zvracanie a jedlo chuti fantasticky , testy negativne ...

gerry22
24. júl 2016

@modraslza vyzera to nadejne, aj ked testy su este negativne , pockaj este dva, tri dni a skus zas testnut . Drzim palce nech si najdes // ciarocky. 😀

modraslza
24. júl 2016

@gerry22 Dakujem, som zvedava. 🙂

modraslza
24. júl 2016

@gerry22 je mi to divne , uz som si myslela , ze pride ms, i v noci ma bolelo brucho ako keby uz bola nevedela som ani spat a cez den nic a to mavam tak, ze ked ma uz boli tak pride...pohadala som sa s muzom, ze bol lenivy mi doniest nieco z obchodu na co som mala chut ..tak sa sama sebe troska cudujem, a som v pozore, ale moze to byt stale i pms, no uvidime 😀

prvorodicka1234
24. júl 2016

Ahojte, Dr. My predpisal lieky na ukonceni laktace(kojeni). Dobrala jsem jich v nedelu. Mlieko sa mi uz netvorilo. S priatelom sme maly pohlavny styk v pondelok. A zasa sa my utvorilo mlieko. Je mozne aby sa my skrz pohlavny styk utvorilo znova mlieko? Bol nechraneny... Mensia nehoda. A mohla by som byt tehotna? Som dva mesace po porode

luli15
24. júl 2016

Ahojte.. posledne meštruaciu som mala 24.06.2016 1.7 som mala pohlavny styk pri ktorom trocha ušlo .. teraz mi to meška 4 dni .. mam bolesti ako pred menštruaciou .. myslite že možem byť tehotna?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre