Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

gerry22
30. júl 2016

@misiaknunu nooo to mi asi za to nestoji , kvoli tomu ze neviem ako som na tom nedam niekomu zarobit velke peniaze, nestoji mi to za to ze za 5 minut tu vec potom zahodim do kosa. Kedze mam dieta tak radsej nieco kupim malemu a mne staci obycajny test a ak som alebo budem tehu tak mi ten test tak ci tak ukaze. Aj ked nie tak pojdem na gyndu a tam to mam jasne a iste s vysledkom. Co sa tyka vytaminov ja akurat co uzivam je kyselina listova a vitamin E ktory mam brat a odporucal mi lekar kvôli prsiam , lebo som mala bolesti ked sa mi vytvarali mliecne zlazy. Inac nic viac. Je to zbytocna strata penazi,presne ako pises vitaminy sa daju ziskat z ovocia zeleniny a je to zdravsie ziadna chemia.
So stresom to mas uplnu pravdu, ja som tiez v poslednom case viac vytazena od kedy pracujem sice len z domu call operatorku ale je dost zatazujuca praca kedze neustale musis kecat bla bla bla stale to iste dookola a mas klientov ktory ta aj posli niekam , vynadaju ti ako sa len da, potom dalsie veci ktore musim popri tom stihat a venovat sa aj malemu. No skratka mam toho dost a odzrkadlilo sa to aj na mojej vahe. Za posledne 2 mesiace som klesla na vahe dost ale fakt dost pod vahu ktoru by som na svoju vysku mala mat. Tak ale nejak to zvladnem a dufam, ze mi to neovplyvni aj moje snazilkovanie. 😀 Teraz ked uz mas pokoj a mas cas sa sama sebe venovat tak verim ze aj tvoje tehu bude bezproblemove, prajem ti to... 😀

maminikuska1993
31. júl 2016

Ahojte kočky nemôžem spat...pred chvilkou som sa zobudila A to len na to že mám nenormálnu chuť na prazenicu S kyslimy uhorkami. .no musela som si ich spraviť A zapila mliečkom.Zdá sa vám to normálne?
Mne rozhodne nie...
Nikdy som Tále chuťe nemala A už vôbec nie že sa zobudím A mám na nieco chudatko A to to O pol 3 ráno .. 🙂

nivea777
31. júl 2016

@maminikuska1993
kolko mas do ms?

maminikuska1993
31. júl 2016

Menštruáciu mám dostat za 17 dní 🙂

maminikuska1993
31. júl 2016

Teraz som napríklad papala hrozno S kyslymi uhorkami neviem čo sa somnou deje ...ale mam zmiešané pocity...hoc čo ma rozplače A mám taký nával tepla ide na mňa sem tam bazalnu teplotu som si merala A mala som 36,5 tak neviem
Poradte mO 😊😊Ďakujem

mausy21
31. júl 2016

@maminikuska1993 tak to bude ovulacia 😆

gerry22
31. júl 2016

@maminikuska1993 Ahoj myslim ze taketo chute nie su normalne, ale ak cakas MS az za 17 dni tak to nemoze byt tehu. Kedy si mala poslednu MS a kedy mas mat ovu?

nivea777
31. júl 2016

@maminikuska1993 tiez si myslim, ze to tehu byt nemoze.. skor ovulacia..ale tak zas stat sa moze hocico :D aj ked s malou pravdepodobnostou

bukajka_mata
31. júl 2016

@maminikuska1993 toto ja som mala bežne keď mi mali prísť dni 😀

maminikuska1993
31. júl 2016

Teraz som vstala ..A boli ma V podbrušku...Môžem cinit u hniezdo vanie vajicka?

nivea777
31. júl 2016

@maminikuska1993 si si ista,ze si uz mala ovu a neprebieha u teba teraz? ale odpoved na tvoju otazku je ,ze mozes..ale byt tebou nevsimala by som si hociaku zmenu alebo co.. to moze byt aj nachladnutie.. cysta.. ovu.. hocico...radsej oddychuj a ked si velmi zvedava,tak v den ms si sprav test.. zbytocne sa nestresuj a nevsimaj si vsetko.. ved si len v polke cyklu ;)

lu_cya
31. júl 2016

@maminikuska1993 17 dní pred MS to si ani nie v polovici cyklu, ak je 28 dňový, tak si pár dní po MS, tipujem tak týždeň.. Aj keby, že sa ti posunula ovulka a vajíčko uhniezduje tak tehotenské chute ešte nie je možné aby si mala, nakoľko ešte stále nie si reálne tehotná, kedže vajíčko nie je ani uhniezdené v maternici.. Bolesti v podbrušku sú úplne bežné pri nastupujúcej ovulácií.. Takže podľa môjho názoru ide len o ovuláciu 🙂

maminikuska1993
31. júl 2016

Pozrite za kočky. ..každá žena je idivudualna čiže aj zmeny V tele sú u každej iné .. 🙂
Poznám svoje telo A viem že cysta to neni lebo som bola pred pár dnami u doktorky A povedala mi že mám všetko V poriadku žiadne zápaly A ani cysty 🙂

nivea777
31. júl 2016

@maminikuska1993 pytala si sa na nazor,tak ti hovorime svoj nazor.. a ked poznas svoje telo a ak som dobre zachytila,tak uz si tehotna bola.. tak teda z predchadzajucich tehu by si mala poznat,ake si mala priznaky..a ked poznas svoje telo mala by si vediet,kedy mavas ovulaciu..nemyslim to v zlom,ale pytas sa na nazor a potom nas vyhresis,ze kazda je ina a ze sa poznas najlepsie ty sama

hanelka1
31. júl 2016

@maminikuska1993 ovulácia

1radula1
1. aug 2016

@mbabika netrpezlivé sme všetky ženy, najmä keď ide o dieťa, s tým veru nič neurobíme. To je proste v nás 🙂

mailinka4
1. aug 2016

@mbabika ahojky, tak co? prisli,ci neprisli? 🙂 U mna nie, zial test stale negativny, ale uz som objednana na stredu ku DR. tak uvidime, ze co sa so mno udeje :/

nikolienko
1. aug 2016

vrchný test 23DC, spodný dnes 25DC 🙂 🙂 🙂

mbabika
1. aug 2016

@mailinka4 Ahoj moja no ako si dopadla??? ja som este dedostala test som uste nerobila no v sobotu bolo tutu mutu a potom som stosisku krvacala, netusim co to bolo, uz som si myslela ze to "pomohlo" a pride mrcha. no ona nic.
Ako si ty na tom ukazal test //?? 😉

mailinka4
1. aug 2016

@mbabika no pisala som ti, ze test negativny :/ja som ho ale robila v sobotu rano, dnes uz som na to nemala nervy. Takze si pockam na to,co mi povie doky v stredu. Ty sa ides objednavat?

mbabika
1. aug 2016

@mailinka4 ano potom som si to vsimla, ja som uz v tom case mala spravu pr teba rozpisanu, no nakolko som so sefom v kanci, vies nie vzdy sa da pisat 🙂. nie nejdem, chcela som sa ale najskor by ma objednali 15.8.2016 a to som uz vtedy na dovolenke, takze ak budem tehotna neviem ako budem letiet 😀 😀 😀 takze asi nahodne sa tam budem musiet za nim zastavit. Nahodou nebolia ta krize?? mna vcera boleli cez den trosku a vecer priserne, som si myslela co to nemam so zleho matraca na posteli 🙂
Negativny?? no to este nemusi nic znamenat, joooj do stredy idem s tebou trpnut 🙂

mailinka4
1. aug 2016

@mbabika no presne som si myslela, ze asi sme si naraz napisaali :D ja som zatia bez sefa, takze mne sa pise jedna radost ;) No ja by som s tym Dr. tiez cakala,ale kedze ja idem na dovcu uz cez vikend a nebudem tu dva tyzdne, tak by som chcela vediet na com som,vies. Co ked je to nieco,co je najlepsie riesit hned a tak. Ja uz mam vselijake myslienky :/ ale ma stve,ze na sebe fakt nepozorujem ziadne tt priznaky, ale ze ziadne. A to si kazdy den kukam na prsia, ci nahodou nepodrastli :D Akurat som mega hladna :D ale krize ma neboleli zatial 😢 A bazalnu teplotu mam stale okolo 36,9 alebo 37,1.

mbabika
1. aug 2016

@mailinka4 jooj no to je tazko, ja sa nejak specialne nesledujem, jem ako stale, prsia nic, ziadna zmena, precitlivela som stale, takze to u mna nevidim ako nejaky priznak, v podtate mi nic nieje, len ma trosku v sobotu vystrasilo to krvacanie chvilkove po styku, neviem co to malo byt :(

mbabika
1. aug 2016

zeny stalo sa vam ze Vam meskala mrcha a po styku ste troskusku krvacali? ale naozaj len trosku a chvilu??

mailinka4
1. aug 2016

@mbabika ale bola to vyslovene krv alebo cervenkasty vytok? lebo ja som mala po styku taky ruzovy vytok, ale to bolo len jedno,dve utretia a uz nic. Ale teraz uz som tyzden "nelaskovala" :D tak nevieem...

mbabika
1. aug 2016

@mailinka4 no v podstate ako vytok by som povedala, potom uz bol hnedy a a ano tak na dve utretia

mailinka4
1. aug 2016

@mbabika no tak s tebou to bude este tiez zaujimavee podla mna 🙂 kedy budes este testovat?

mbabika
1. aug 2016

@mailinka4 neviem, viem ze vysledopk je uz urcite jasny, bud alebo nijak ho nezmenim, no stale mam respekt pred tym 😒 😒 😒

mailinka4
1. aug 2016

@mbabika ja detto. Rozmyslam,ci neurobim este jeden v den,ked pojdem ku dokymu,nech to mam cierne na bielom. No a potom uz som len zvedava na info od neho :(

mbabika
1. aug 2016

@mailinka4 no ved to mam aj strach ich sa za nim, v podtate cama ci sa so mnou zacne nieco diat alebo ni a mrcha pride, mam pocit ze tyzden meskania este nemusi nic znamenat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre