Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

npetkas
31. jan 2013

@snezenka123 neviem,najprv som si to myslela, ale dr. mi nepovedala ze nieco vidi v maternici, ja som nebola u svojej gynekologicky, to som bola v jednom sanatoriu kde robia aj ultrazvuky a jedine co mi napisala do papieru pre moju gynekologicku je toto: maternica: normalnej velkosti, endometrium 8mm, CD a ine: 1,5cm volnej tekutiny...nemam absolutne ponatia co to znamena

kuspitka
31. jan 2013

Dievcata mali ste tak test ,ze rano tam boli // a vecer skoro nic...
Mam bolesti spodok stale som hladna...som pk Ket a 13 dni od pichnutia pregnylu.,

danielitka26
31. jan 2013

@kuspitka rano je moc najsilnejsi takze vecerny moze skreslovat vysledok naj bude ak porovnas dva ranne,takto sa len zbytocne stresujes

kuspitka
31. jan 2013

@danielitka26 mozem mat este v tele na 13den pregnyl?

snezenka123
31. jan 2013

@npetkas volná tekutina 1,5 cm? tak v tom se taky nevyznám...no, uvidíš, držím palečky,aby to bylo mimimnko...hodně štěstí 😉

npetkas
31. jan 2013

@snezenka123 dakujem krasne, no nechame sa prekvapit

boobaa
31. jan 2013

@npetkas ahoj, tak ja som dnes v práci dostala mrchu ☹ všetky čiarky na všetkých testoch boli bludy ☹ alebo ak aj niečo bolo tak to odišlo. Ideme bojovať do ďalšej ovulácii už pod dohľadom lekára. Tak o budúci mesiac sa pripomeniem snád 🙂

npetkas
31. jan 2013

@boobaa tak to mi je luto 😢 , snad sa uz o mesiac podari, budem drzat palce

romuaska
31. jan 2013

holky jak tu nějaká holčina psala,že zkoušela ten test jakoby potřít vodou a vylezl ji duch,jak je to možné?A je ružový nebo jakože pruhledný?nezkoušeli jste některá?

didi44
31. jan 2013

@lilly19 ...nuž, o pomoc si mala požiadať pred tým než chudák chalan 3X po sebe zasunúl a nestihol vytiahnuť...inak v tomto momente si naozaj neviem predstaviť v akej forme by sme ti mohli pomôcť?...Snáď od nás nebudeš pýtať peniaze na výškrab, či snáď ti máme prispievať na výživu ak si dieťatko ponecháš?... 🙂

bullinka
31. jan 2013

@romuaska mne by bolo ľúto testu, to sa nudila?

romuaska
31. jan 2013

@bullinka myslím použitý:D je jasné že když ho přetřeš zvlhne a ta kontrolní je líp vidět tak se ptám🙂

vajboch
31. jan 2013

to je dosť čudný sex, keď nemáte finiš 😒 nechápem, načo taký sex je vôbec dobrý...

didi44
31. jan 2013

@vajboch ...presne tak, ja čo súlož to ďalšie dieťa...inak by to bol len presúložený čas 😀 😀 😀 😀 😀 😀

viva13
31. jan 2013

Ahoj prosím neporadili by ste mi niekto? 4dni mi meškala menštruácia nakoniec som to dostala krvácala som 2 dni slabšie ako inokedy a tretí den som špinila a koniec, pričom to mávam 5-7 dní. Moc mi nechutí jesť v poslednej dobe a stále ma páli záha len čo niečo zjem, dakujem za rady 🙂

vajboch
31. jan 2013

@viva13 to moze byt vselico 🙂 ale aj tehotenstvo 🙂

luma11
31. jan 2013

Dobrý večer, už som zúfalá a chcela by som sa s vami poradiť. Menštruácia mi mešká už 26 dní. Robila som si 4 testy: 2 Rapiclear classic, Axiom set a Baby dou BIOGEMA všetky vyšli negatívne. Axiom a Baby duo som si robila 24 dní po vynechaní menštruácie. Chcela som sa opýtať, či sú tieto testy spoľahlivé a či s nimi má niekto skúsenosť. Na gynekológiu som objednaná až v marci. Bojím sa, že som tehotná, ale veď po takej dlhej dobe by mal už každý test ukázať výsledok, či nie? Počítala som to a bola by som asi v 6. týždni (teda ak som to počítala správne) žiadne príznaky nemám,absolútne žiadne, cítim sa úplne normálne. Akurát, že som stále kvôli tomu v strese ☹ Na bábo nie je vôbec vhodný čas ☹ Prosím poraďte mi niekto a prosím vás o seriózne odpovede. Ďakujem

snubenci08
31. jan 2013

@luma11 no ak mozem napisat svoj postreh, tak po 4 negativnych testoch by som si bola ista, ze tehotna nie som...je velmi mala pravdepodobnost, ze ti co len 1 test ukaze zly vysledok a nie to este 4...24 dni je dost dlha doba...a niektore testy ukazu vysledok uz v 2. tyzdni...takze aj ten najmenej citlivy test by ti v 6. tyzdni urcite ukazal...podla mna sa nemas coho bat... 🙂

lubikan
31. jan 2013

@luma11 podla vsetkeho,by si nemala byt...tyzdne tehu sa pocitaju od posledneho menzesu (i ked logika vravi,ze by sa malo pocitat od oplodnujuceho styku)

louvre
31. jan 2013

Seriozne sa objednaj na gyn. vysetrenie. Potvrdia alebo vyvratia tehotenstvo a ak tehotna nie si pomozu ti. Naco chces cakat do marca?

snubenci08
31. jan 2013

@srdickova skus tesne pred menstruaciou...je tam ovela vacsia pravdepodobnost ze ti test ukaze spravny vysledok 😉

lubikan
31. jan 2013

dievcata,mam tu tento prispevok

https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/menzes-mi-meska-test-je-negativny-mam-ist-na-sono/

bola som u dr.,urobila mi sono zvnutra,nic tam nevidela,mam pockat tyzden,ci sa normalne rozkrvacam,a ked nie,potom to budeme dalej riesit...

ale napada ma otazka,kedysi som bola u nej na prevencii,zrovna tesne pred menzesom...robila to sono zvnutra a videla vajicko,"ako caka,kym sa vytrati von"...ale teraz,ak by som spinila z dovodu uhniezdovania,videla by to oplodnene vajicko uz????....lebo mam s toho chaos,kedze vcera nic nevidela,tak asi vajicko bolo vyplavene mimo mna,a mam len veelmi slaby menzes...stale to spinenie,ine nervy mam..aj brucho ma tak inak boli....

luma11
31. jan 2013

Ďakujem za odpovede. Ja som hneď volala ako mi meškala týždeň a sestrička mi povedala, že najbližší voľný termín majú až 3. marca. 😒 Tak ja neviem, čo mám urobiť, aby ma objednala skôr.

srdickova
1. feb 2013

@snubenci08 moc děkuji,jsem z toho docela smutná ☹ To čekání je hrozné

snubenci08
1. feb 2013

@srdickova ja viem...poznam to 🙂

lenkaamirko
2. feb 2013

ahojte baby ...... chcela by som počuť radu :/ veľmi túžime po bábätku .... vždy ideme naostro.... menzes som mala dostať 18teho januára neprišiel bolí ma brucho nadúva ma ako žabu kríže ani nevravím ako bolia páli má záha no robila som si domáci test a vyšiel negatívny som zúfala ....čo myslíte?

tomiholjubavi
2. feb 2013

@lenkaamirko nechcem ta sklamat, ale ja si myslim, ze asi nie...my sa snazime dlho a podobne stavy som mala niekolkokrat ☹ ak vyjde test negativny, na 99 % tehotna nebudes... ☹ dva tyzdne je uz dost dlha doba na to, teda aspon podla mna, aby sa to ukazalo...

tavia
3. feb 2013

@lenkaamirko zajdi si na gyndu 🙂 u prvniho tehu jsem taky mela negativni testy a tehu jsem byla 🙂

romuaska
3. feb 2013

@tavia prosím do kdy jsi měla negativní testiky?Já dělala i dneska ráno,ale jen uplně cosi jakože náznak stínu prostě nic,ale dostat to mám myslím..pondělí uterý středa,

tavia
3. feb 2013

@romuaska u prvniho tehu negativni vsechny 😀 a ze jich bylo...

romuaska
3. feb 2013

@tavia si ěm tedyneuklidnila.D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre