Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

hermiona0
14. dec 2013

Dievčatá, potrebujem poradiť...od 10.12. mám také pichanie v oblasti vajenikov. 20.12. cakam mrchu. Sem tam mam vytok taky priehladny. Dnes opat citim to iste. Prsia nemam nejak citlive, trosku bradavky. Aj mna napadlo, ci to nebude koli mrche, ale take prejavy mam mozno 2-3 dni pred mrchou.
Mate aj vy skusenosti s niecim podobnym?

modrypitrisek
14. dec 2013

@salomee Asi bych šupajdila k doktorovi... Těhotenství je za takové situace málo pravděpodobné, jestli jsem teda text pochopila správně, ale duch by mě teda znepokojil natolik, že bych se hecla a jednou vydržela do rána...

modrypitrisek
14. dec 2013

@hermiona0 Pokud se snažíte o mimi, je velice snadné si tohle vsugerovat ☹ .

salomee
14. dec 2013

@modrypitrisek ...díky, já vím, že dr. mi řekne víc,..ještě uvažuju, zda teda počkat, až by tam měl pak jakože něco vidět, kdyby se náhodou jednalo o těhotenství..a když nemám jinak žádné obtíže, až na tu slabou bolest...a vydržet se pokusím..nevím, kdy se mi zadaří dojít si někam pro test, ale nechám to pak až na ráno.
Pravda je, že je to málo pravděpodobné, ale u sebe bych se nedivila snad ničemu... každopádně ten "duch" sílí, to je jasné, tak by ěm zajímalo, jak je to s "duchy" při cystě.
....právě nějaké další příznaky ani neřeším, vím, že jak se člověk sleduje, je to všelijaké...a navíc nějaké nevolnosti a plačtivosti atp. mívám někdy itak normálně, jinak je jasné, žy bych si našla celej seznam, kdyby na to přišlo🙂.

mbabika
14. dec 2013

@hermiona0 ja som mala velmi podobne priznaky ale u mi kramy meskaju 8 den a dnes rano som testla a nic, test bol negatyvny ☹

modrypitrisek
14. dec 2013

@salomee Myslím, že při cystě může vyjít test pozitivně. Mrkni na emimino, je tam o tom celá diskuze nazvaná Cysta a těhotenský test.

salomee
14. dec 2013

tak z té diskuse moudrá nejsem, většinou tam spíš říkají, že při cystě test nebyl pozitivní a nebo sice byla cysta, ale i těhotenství..a jedna z diskutujících dokonce měla mimoděložní těhotenství.. 😖 .. já jsem taky už měla nějaké cysty i s velkým zpožděním ms, ale nikdy planě negativní test, ani žádné špinění.. ale zas je tam ta ms... no jsem zvědavá, jak to dopadne.

motorolka
15. dec 2013

Ahojte dievcata, mam otazku, rozhodli sme sa s muzickom neriesit, ci sme a ci nie tehu, tak sme sa riadili mesiac podla toho, vypustila som to z hlavy a az dnes ma to opat napadlo, lebo som si dala par veci dokopy, pred tyzdnom ma cca 3-4 dni palila zaha, bolelo ma v podbrusku, prisla mi mrcha kedze beriem duphaston, ale trvala 2 dni, prvy ako zabijacka prasiatka a druhy uz dokopy nic a treti uz vobec nic, pritom mi vzdy trva 4-5 dni a dnes rano mi bolo poooriadne na zvracanie...co myslite mozem byt tehu, ci skoda kupovat tehu testik?
Dakujem vopred za reakcie 😉

snazilka1983
15. dec 2013

ahojte baby mozno dam blbu otazku no kontrolujete si niekto krčok maternice? možno to znie hlupo ale stala sa mi vec ktorej vobec nerozumiem. som 4 dni pred ms cize 10 DPO od 8 DPO mam ruzovkasty vytok. dnes ma napadlo ked tu stale piste o kontrole krčku tak ze skusim skontrolovat no samozrejme som nahmatala velke gulove ale to nevadi len jedna vec co ma zaraza je ze na palci mi ostal husty cisto BIELY vytok. preco je biely ked mam ruzovkasty? nechapem tomu. nebolo v nom naznaku ruzovej.

macetka
16. dec 2013

@helulik
@modrypitrisek Ahoj, tak dnes jsem si opět dělala test a opět negativní, takže jsem přestala doufat.. MS taky nikde, takže půjdu k doktorce na vyvolávačku... :(

helulik
16. dec 2013

@macetka mne dnes dofrcala mrcha... 🙂 s poriadnym omeskanim...ale nezufam... 🙂

macetka
16. dec 2013

@helulik a s jak dlouhým zpožděním?🙂

helulik
16. dec 2013

@macetka mala prist okolo 7-ho... 🙂

macetka
16. dec 2013

@helulik hmm, mně okolo 8mého a stále nic...

helulik
16. dec 2013

@macetka zaujimave... 🙂 ja som uz pevne dufala, ze budem tehotna... 🙂 ale tak co uz... 🙂 nabuduce... ;)

macetka
16. dec 2013

@helulik no, já jinak žádné příznaky nemám... takže jsem přestala doufat, že bych teď byla v tom, když ten test je negativní... no, dám pak vědět 🙂

helulik
16. dec 2013

@macetka ja som tiez nemala ziadne priznaky...mozno len to bolenie podbruska... 🙂 a uz som ani neverila, ze ms dojde, lebo ja pred nou mavam vzdy citlive prsia, cela sa vyhadzem...a dnes...nic, len brucha bol a hopky supky bola tu mrcha... :D

dievcatko112
16. dec 2013

ahoj baby da sa otehotniet ked ma chlap vyprstuje s ejakulatom na prstoch ktory mal na prstoch cca pat minut? mala som to cez plodne dni a meska mi ms a bolia ma prsia a som dost unavena tak co poviete je to mozne? ale boli ma brusko ako pri ms ale slabsie uz pat dni a to ma zvykne stale pred ms tak boliet ale uz ma to boli 5 dni a zvyklo ma tak 3 co myslite? dakujem

modrypitrisek
16. dec 2013

@macetka @helulik Takže tento měsíc nic, holky 😒 . Macetko fakt nezávidím, já už taky začínala panikařit, když dlouho nepřicházela a test byl negativní. No nic, mně MS dorazila jako první (13.), tak to asi v lednu jako první zjistím, že jsem v požehnaném stavu. A hned v závěsu helulik no a na macetku si počkáme 🙂 . Souhlas? 🙂))

helulik
17. dec 2013

@modrypitrisek ooo, takze uz aj ty...? 🙂 jasnacka, budeme cakat a uzivat si vianocne sviatky a ziadne merania, testovania nic...dohodnute...? ;) sice ja som to nerobila ani pred tym... 🙂

modrypitrisek
17. dec 2013

@helulik Eé... začínám měřit tento měsíc 😔 . Ale hrozně mě to ba 😀 😀 . Když nic, tak aspoň budu vědět, že vůbec ovuluju. Ale já věřím, že to vyjde a v lednu budou dvě čárky 😉 .

macetka
17. dec 2013

@modrypitrisek
@helulik tak ale aspoň by ta MS mohla už dorazit, abychom se mohli snažit... 🙂)) a určitě to v roce 2014 klapne🙂)

modrypitrisek
17. dec 2013

@macetka Tak o tom žádná, že 2014 budeme mít prcky 😵 😵 . Já se vážně těším, až tady budeme příští měsíc řešit, kdo už 🙂 .

macetka
17. dec 2013

@modrypitrisek taky 🙂) jsem zvědavá, kdo bude první :D

helulik
17. dec 2013

@macetka
@modrypitrisek tak vy merajte, skusajte... 🙂 ja to necham na prirodu... 🙂 veru, to som aj ja zvedava, ze ktora prva... :D

macetka
17. dec 2013

@helulik já neměřím a už ani netestuji ovulačními testy - stejně to bylo k prdu... ovulaci poznám i bez toho 🙂) (aspoň jsem si to ověřila) a teď už to jen bude na přírodě... jen musí dorazit :D

helulik
17. dec 2013

@macetka tak to mas super, ze vies aspon kedy ju mas... 🙂 ja mavam nepavidelnu ms, a nikdy som sa na nu nejak nesustredila...my sme si totiz s manzelom len tak povedali, a sak nemame co stratit len ziskat, tak podme do toho... 🙂 preto to beriem tak skor s nadhladom... 🙂 i,ked mam pocit, ze jeho to zobralo viac jak mna,ked dorazila ms... 🙂

macetka
17. dec 2013

@helulik jo, je to super 🙂 manžel byl taky smutný, když viděl ten negativní test...

lubka1983
17. dec 2013

@curlysu ahoj.ako sa mas????ako pokracujete??predtym si nemala foku,ze??

curlysu
17. dec 2013

ahoj lubka, no v sobotu 7.12. som ms dostala, dnes je desiaty DC, nejako na mimi nemyslime a uzivame si spolocne mojkanie ked sa da 🙂)) pri mojom cykle ani neviem kedy bude ovulka kedze to mam tak rozhadzane ale popijam inofolic tak mozno sa mi cyklus trosku upravi 🙂)) a kto vie po nemysleni na robenie baba bude nas cakat po novom roku prekvapko v podobe //. nejako neriesim a tesim sa z vianoc a z ponuky ktoru som ohladom mojej profesie dnes dostala 🙂
dufam, ze ty sa mas tiez ok a ze si to vsetko uzivas bez problemov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre