Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

19mirka24
19. feb 2013

@lucianellamartin mozes ale cajik pit iba do ovulky 🙂

lucianellamartin
19. feb 2013

@19mirka24 ďakujeeeeem veľmi pekne 🙂 tak si ho zájdem kúpiť 🙂

darazv
19. feb 2013

@lucianellamartin Ahojky ja beriem kyselinu 1x denne a kontryhel pijem od 1DC do ovulky 😉

lucianellamartin
19. feb 2013

@darazv a kyselinku papáš aj počas ovulky či až do konca prvého trimestru?

darazv
19. feb 2013

@lucianellamartin nie kyselina sa berie furt denne jedna tabletka 🙂

nikipepo
19. feb 2013

Baby chcela by som sa aj tak spýtať aj po prečítaní všetkých príspevkov. Poslednu mrchu som dostala 1.2. medzitým sme s priatelom mali sex len kedže sme sa o dieťatko nesnažili tak nesledujem kedy. HK som nikdy nebrala takže metoda "vytiahni včas" aj ked teraz sa mu to celkom nepodarilo. V nedeľu poobede ma začalo boleť v podbrušku a pichať v pravom vaječníku, bolesti pretrvavaju a dnes rano som mala pocit ako keby som mala dostať mrchu, take tlaky v podbrušku dosť silne, teraz trochu zoslabli. Unavená som tiež a vytok je tiež. Ako babatku by som sa potešila ale myslíte že možem byť tehotná?

vermon
19. feb 2013

nikipepo . MS by měla být až na konci měsíce, ne? Jako uhnizďování oplodněného vajíčka má podobné příznaky, můžou i bolet prsa, nebo vystřelovat bolest do kříže...Každý to má jiné, zkus si tak za týden a něco testík...

darazv
19. feb 2013

@lucianellamartin a menzes sa ti spustil?

sonika84
19. feb 2013

@broucinekzka ahoj, ako sa mas? dufam ze snazilkovsky aby to tento krat vyso 😉

sonika84
19. feb 2013

@alchemilkazltozelena ahoj si sa neozvala,ako pokracujes? je vsetko ok?

eviku28
19. feb 2013

@19mirka24 no toot bolo iná hruda a veľa tmavej krvi, sranda je,že dnes už takmer nič. Som akási divná. Kolegyňa tato nemohla otehotnieť, čo sa jej vlastne embryo vylúčilo, lebo nedostávalo dostato kyslíka ateraz si pri tehu musí pichať fraxiparin. Neviem či mám ísť k lekárovi ked to všeto prejde alebo to nechať tak.

alchemilkazltozelena
19. feb 2013

@sonika84 ahooooj 🙂 no o.k. ako o.k., nemala som sa s cim chvalit, preto som mlcala 😉 a ty ako?

lucianellamartin
19. feb 2013

@darazv hej hej dnes sice ešte pár hrudiek ale inak normálne ho mám ako inokedy teda zatial ...

sonika84
19. feb 2013

@alchemilkazltozelena ved hadam sme tu pre rovnaku vec, tiez sa nepodarilo, ale tak tento cyklus uz budeme hadam uspesne 🙂 zdravotne potiaze ustupuju tak sa tesim na snazilkovanie. Doteraz som len podla kalkulacky na nete sledovala ovu, tak tento krat som sa zasobila aj ovu testikmi tak hadam to nieco pomoze. Ty mas nejaku skusenost s ovu testami?

alchemilkazltozelena
19. feb 2013

@sonika84 mam, ale mne ich netreba, ja mam vzdy v strede cyklu na 14ty den 😅

sonika84
19. feb 2013

@alchemilkazltozelena no ja by som mala mat tiez tak ale potvrdim si to aj testikmi pre istotu 🙂 kedze pocas ovu nemam nejake specialne priznaky 😉

19mirka24
20. feb 2013

@eviku28 mne sa obcas stava ze jeden den mam taku silnu mrchu na dalsi nic a potom znova .... a podla mna keby si bola tehu tak by mrcha nedosla na cas v plnej krase .... ja ju cakam od vcera v noci som myslela ze umrem v krcoch a rano idem na vecko a ona nikde ... neviem kde sa zdrzuje 😒

eviku28
20. feb 2013

@19mirka24 No kiež by ti neprišla 🙂, mne sa to takto nestáva, som fakt nejaká divná, dnes už nič, tak nech ani už nechodí. Nech si troška oddýchne pár mesiacov 😀

19mirka24
20. feb 2013

@eviku28 ja ju stale cakam , manzel by sa sice velmi potesil keby nedosla .. on chce velmi babatko ... no ja si to neviem ani predstavit zeby som bola tehu ... ale ona dojde lebo ma prestali boliet prsia a vzdy ked prestanu tak dojde mrcha

19mirka24
20. feb 2013

@eviku28 a robila som aj tehu test a ani naznak druhej palicky 😒

eviku28
20. feb 2013

@19mirka24 hmm, nechcem ta strašiť ale presne takto som to mala ja. No i tak zatial sa drž a mysli poitívne.

lejinka
20. feb 2013

dievcata chcela by som sa k vam pridat, ak smiem.. neviem ci stihnem precitat vsetko, co sa tu popisalo, mozno tie, co su tu dlhsie budu vediet poradit... nemam vela skusenosti... snazime sa celkom dlho, aj prilis dlho na moj vkus, a konecne sa nam podarilo 🙂 ... tento mesiac menzes nedosla, urobila som si test, clearblu, ten digitalny a potvrdil 1-2 tyzdne tehotenstva, cize podla gynekologa uz 4tt a 5 dni... hned na druhy den som rano pri cikani zaznamenala krv ☹ ☹ , utekali sme hned na pohotovost, gynekolog mi urobil ultrazvuk, no povedal, ze este je skoro na to, aby nieco videl... ale ze krvacanie by malo prestat samo, ze nic vazne, predpisal mi progesteron, vcera som zobrala prvu tabletku, ale dnes rano este viac krvi... dosla mi snad menzes? ☹ ☹ ☹ bojim bojim.... krvacanie nie je silne, krv je cista, riedka a svetla, ako ked sa clovek poreze... nie husta ako pri menzes... mam sa bat? ja sa bojim 😒 este aj priznaky ako tlak v prsiach, bolest v krizoch, mi presli... ci to je len pocas usadzania vajicka?

19mirka24
20. feb 2013

@eviku28 no ale brucho boli ako na Ms ale netusim preco strasne ma zacala palit zaha od rana som uz zufala ani soda nezabrala a ani mlieko ☹

donna11
20. feb 2013

@lejinka ahoj, ked si bola u lekara, tak videl aj gestacny vak v maternici? cista krv nie je dobre znamenie a po nasadeni progesteronu by malo prejst krvacanie.. 😒

alenka1612
20. feb 2013

Ahojte,
chcem sa opýtať, alebo potrebujem len uistenie...
Už týždeň mi mešká ,,mrcha´´ robila som si už aj 2 testy, ale negatívne. Mám už štvor ročného synčeka a chceli by sme aby k nemu pribudol aj súrodenec. 😉 Príznaky mám presne ako pri prvom tehu. Je mi zle, som dosť náladová... Ale pri prvom mi test hneď ukázal na čo som. Ale teraz... Mám ešte čakať alebo ísť k lekárovi? Poprosím o radu niekoho z Vás.

lejinka
20. feb 2013

@donna11 ☹ ja moc neviem co je gestacny vak... moc sa tomu nerozumiem... prepac... toto bola moja prva kontrola od kedy sa snazime a on povedal, ze to nevyzera na nic vazne, nekazal mi ani oddych, nic... len mi predpisal tento hormon a spisal kartu.. inak mu moc do reci nebolo, takze som sa nic moc nedozvedela ... v kazdom pripade sa obavam menzesu, je to stale silnejsie... len nechapem, ze mi gynekolog vcera povedal, ze sa nemam bat a dnes mi dojde menzes naplno... ☹ ☹ poslednu som mala 17.1... 😒 test som si robila 18.1 a vysiel pozitivny... vcera ma ani brucho nebolelo, lenze mna pri MS ani nezvykne, kazal mi brat tieto tabletky tyzden a po tyzdni na kontrolu...

donna11
20. feb 2013

@lejinka neukazoval al nehovoril o nejakej dutinke v maternici? Podľa toho čo pises mi to skôr príde,že Babo sa uchytilo,ale neudrzalo.normálne by si takto silno krvácať nemala.na tvojom mieste určite čo najskôr este skocim k dr,nech vezme krv,spraví Sono a urobí záver. Môže to byť mikropotrat-aj ja som to uz mala. Test si dnes neskusala,či tam stale je ciarka?pri progesterone by si nemala krvácať-ja ked som ho brala,začala som tiež krvácať,ale skôr hrudy išli a to už bolo jasné,že Babo odišlo.

lejinka
20. feb 2013

@donna11 no ja som prave na monitor ani nevidela, on mi nic neukazal ☹ , len ze krvacanie je sposobene niecim inym, ze by to malo prestat samo... ja tomu nejako nerozumiem... krvacam fakt velmi, normalne menzes podla mna... ale hrudky ziadne, cisto cisto tekutina a silno cervena... ja mam celkom problem s dostickami a so zrazanlivosatou v krvi, ze tiez mozne, ze to je ako hovori on a len sa to nevie utisit.. len ascorutin mi nedal... dnes idem vecer k doktorke, spytam sa na to este jej... ale mam z toho take blbe pocity, lebo aj priznaky odisli... ale potom si vravim, ze on je doktor.. test som si nerobila, lenze hormon ostava v tele este aj tyzden po tom, keby sa nieco stalo, takze by mi ho naslo aj tak... 😒
Sono mi robil, aj vytlacil snimok, ale povedal, ze este je skoro, ze nic nevidno... spytam sa dnes vecer dr a dam vediet..

donna11
20. feb 2013

@lejinka pokiaľ tí aj príznaky ustúpili,tiež to neni bohviečo. Určite sa daj poriadne vyšetriť.a test v týchto situáciách vybledne. Drzim päste,nech to dobre dopadne. Možno sa tí len nejaká cievka pri uhniezdovani porušila a ked mas zlú zrazanlivost,aj tým to môže byť,že krvacas.no neviem,dr tá vyšetrí a budeš mudrejsia.

eviku28
20. feb 2013

@19mirka24 no ja som bola divná celé dva týždne, zlea a čo ja viem čo všetko, kedy ti má dojst?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre