Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lucianellamartin
16. mar 2013

Tak kočky moje dnes som 27DC a hnusobu mávam pravidelnú 28DC tak silno verím, že jej to tam a všetko čo uzlíček potrebuje má a udrží sa 🙂 silno v to verím 🙂 Sny mám ako z hororu aj tri za noc :D už sa mi aj môj smeje 🙂 stále unavená, prsia pobolievajú, kríže ani nehovorím a sem tam aj podbruško 🙂 tak len nech je všetko ok 🙂

darazv
16. mar 2013

@lucianellamartin držim palce aby mrcha neprisla budes si robit aj test po vynechaní?

lucianellamartin
16. mar 2013

@darazv Ajoj mojka ano chystám sa zajtra ráno ale uvidím strašne sa bojím sklamania...No VERÍM 🙂

dorekapa
16. mar 2013

@lucianellamartin tak ti drzim velmi palce.ja som mala dv atyzdne priznaky na tehu..zvracanie,nevolnost z kavy,palenie zahy,pobolievane v podbrusku..cecky naliate,zilovate.Cyklus mam presne na 28 dni a dnes je 26 DC a dostala som MS.Skorom som sa urevala do zblaznenia..cisto nechapovcak..Este vcera som mala slabu druhu ciarku na teste...ja som normalne zrela na prasky...nechapem..Cecky som take nikdy nemala..su na nepoznanie..

dorekapa
16. mar 2013

@lucianellamartin mas pravdu,to sklamanie je velmi tazke potom vzladnut.Aspon u mna velmi velke..kedze som fakt verila,ze som tehu..aj Dr.mi to tak nezavazne potvrdil po prehliadke..a mala som viac testov s druhou slabou ciarkou...Aj eraz pijem kavu,lebo som urevana a halva ma boli,ale uz ma zacina palit z nej zaha

ratatooy
16. mar 2013

@dorekapa to tak byva dost často že je tehu a v den ms nebo po už neni že se mimi neudrželo☹

lucianellamartin
16. mar 2013

@dorekapa Viem čo to je. To isté som mala minulý mesiac a nakoniec prišla z jednodňovým meškaním a taká silná ako ešte asi nikdy a som sa dozvedela, že to mohlo byť biochemické tehotenstvo a tak ma babuľky tu ukludnili, že tehotná byť môžem len bol plodík slabý a neudržal sa. Tak som nádej nevzdala a nakúpili sme si čajík a s priateľom sme vložili nádej aj do vitamínkov tak silno veríme. No tento mesiac sa šetrím úplne najviac a príznakov mám oveľa viacej ako minulý mesiac tak len dúfam, že su pravé a tentokrát má náš uzlíček oveľa lepšie podmienky ako minule. Uvidím čo bude nijako to už ovplyvniť neviem tak len dúfa, že príroda drží snami a drobček je tam a správne sa vyvíja 🙂 Držím palčeky aj tebe aby ti všetko vyšlo a dopadlo tak ako má 🙂 všetky si to zaslúžime 🙂 Takže aj ty hlavičku hore a veď su tu ďalšie a ďalšie mesiace a ovulky na snažilkovanie 🙂

darazv
16. mar 2013

@lucianellamartin tak držim palce!!!
@dorekapa je mi to luto ale preto som nazoru netestikovat skor jak v den ocakavanej mrchy 😒 pisem z vlastnej skusenosti pretože vela z nas ma biochemicku graviditu a ani o tom nevieme 😒

lucianellamartin
16. mar 2013

@darazv ĎAKUJEM 🙂 kiež by to vyšlo 🙂 a ty ako pokračuješ? Čo nového?Ak chceš môžme písať IP 🙂

lucianellamartin
16. mar 2013

@dorekapa Inak toho sa odteraz držím aj ja presne platí čo napísala @darazv ja som sa minulý mesiac tak akurát iba riadne vystresovala a to nebolo dobré takže teraz čakám čo bude 🙂 teda NEBUDE 🙂

dorekapa
16. mar 2013

@darazv kokso..mne je normalne z otho do placu..ale uz nemozem plakat..lebo dcerka ma vidi...a baby nemoze to byt mimomaternicove tehotenstvo??

dorekapa
16. mar 2013

@lucianellamartin ja viem..uz som si lubila ze netestujem skor ako mi vynecha...ja som fakt verila,ze sa to po roku podarilo..ale teraz mam chrobaka v hlave,ci to nie je mimomaternicove

ratatooy
16. mar 2013

@lucianellamartin jj jak řikaš biochem těhu

ratatooy
16. mar 2013

@dorekapa ja mela mimodeložni tehu a ze začatku to tak muže vypadat

lucianellamartin
16. mar 2013

@dorekapa Nehádž flintu do žita ako sa vraví a daj tomu čas. Viem, že sa nám to tu ľahko hovorí ale uvidiš raz to príde a vtedy ked to budeš najmenej čakať 🙂

anjelik87
16. mar 2013

@dorekapa mozno to je len uhniezdovanie nie?

dorekapa
16. mar 2013

@ratatooy a kedy ti Dr.nato prisiel.Ja som bola minuly tyzden u Dr.a povedal mi,ze sa mi maternica posnula dozadu,ze som ju mala vpredu..ze zatial enciti ze je vacsia,ale ze podla priznakov moze byt ze som tehotna a mala som pockat ci dorazi mrcha..a ta prisla o dva dni skor...takze uz terza za nim ako pojdem..co mu poviem..pan Dr.urobte mi sono,lebo sa bojim ze mam mimomaternicove?

darazv
16. mar 2013

ja som dnes 21DC tak mam este habadej casu 😀 ale milujeme sa obden pretože kazdy den je blbost 😠

lucianellamartin
16. mar 2013

@darazv tak ste to poňali tak ako my 🙂 obdeň 🙂 aby bol aj spermijky silnejšie 🙂taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak to silno držííííím palčeky 🙂

darazv
16. mar 2013

@lucianellamartin dakujem asi dvakrat sme nie obden ale po troch dnoch ale to na zaciatku teraz obden 😀 inac robim tento mesiac prvy krat tu prstikovu metodu tak som zvedava haaaa

lucianellamartin
16. mar 2013

@darazv Ja som ju tento mesiac neskúšala ale už som ju študovala tak som zvedavá a ak by náhodou nič tak na ďalší mesiac ju skúsim 🙂 za pokus nič nedáš 🙂

darazv
16. mar 2013

@lucianellamartin ved prave treba vyskusat vsetko aj ked toto musi byt zena opatrna musi mat fakt čiste ruky a v sprche som si aj sledovala čipok a vcera som ho mala otvoreny 🙂

lucianellamartin
16. mar 2013

@darazv Veď práve to som si všetko študovala ako sa to má aby sa niečo nepoškodilo a podobne takže je to doslova taká malá maturita 🙂Uvidíme ak by niečo na ďalší mesiac skúšame 🙂

darazv
16. mar 2013

@lucianellamartin jooj mojka hadam to uz ani potrebovat nebudeme a budeme tehulky jak sa patrí 😉

lucianellamartin
16. mar 2013

@darazv VERÍM, že všetko víde a my budeme mať dôvod na radosť 🙂 strašne som sa tešila na deň D a ten je zajtra tu a ja sa bojím...

darazv
16. mar 2013

@lucianellamartin neboj ver tomu ze to vyslo a pokial nepride mrcha a test bude negativni stále tam nadej je 😉

lucianellamartin
16. mar 2013

@darazv Verííím tentokrát naozaj silno tomu verím 🙂 ten stres s toho testu je väčší a väčšíííí 🙂 to by bol iný darček k prvému výročiu 🙂

ratatooy
16. mar 2013

@dorekapa no me to nepoznal me řekl že mam v delože 2 embrya pak sem začala asi už ten 4tt krvácet slabo tak mi dal askorutin a řekl že mam ležet a pak jsme jednou šla na wc a vyletel ze me kus nečeho co vypadalo jako sliznice začalo me bolet břicho tak sem se zbalila a jela do nemocnice tam na nic nečekali a okamžitě na sál přišla sem za 5minut 12 kdybych doma čekal ještě 2hodiny bylo po mě

ratatooy
16. mar 2013

@dorekapa jo a byla sem už 6+5tt a mela sem to ve vejcovodu

ratatooy
16. mar 2013

holky a jak dlouho se vubec tak snažite otehotnet?me přijde že nekomu to třeba nevyjde teprve druhej měsíc a už šílí 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre