Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

alceola
25. dec 2012

@trish31 Ja tam vidim ducha!!!!

trish31
25. dec 2012

@alceola aj ja 🙂 bolo to robene pred 2 tyzdnami,velmi skoro...Tak ja neviem,ci sa tesit

nikaniko
25. dec 2012

@trish31 ja by som sa tešíla a co najskor utekala k doktorovi.teda po sviatkoch.

trish31
25. dec 2012

@nikaniko ja odlietam pozajtra do Kanady 😉 Takze ak budem stale bez ms a test bude pozitivny a duch silnejsi,budem musiet navstivit lekara tam

lussi2
25. dec 2012

@trish31 máš tam ducha🙂

enigma7
26. dec 2012

meska mi ms 2dni... striedavo ma bolel mechur a je to uz 11dni co ma neberiem antibiotika... myslite ze tie atb mohli spospvit to ze sa mi oddialila ms. ? kedy treba zajst gyndovi aby mi dal inekciu na spustenie menzesu? nemam ani priznakh ms. ziadne bolenie bruska ani prsnikov. test som si robila 3,dni pred ocakavanou ms a negativny

angelsb
26. dec 2012

@enigma7 zpoždění může dělat i nemoc mě se to také stalo ale ono bude asi lepší když jsi zajdeš k lékaři .

angelsb
26. dec 2012

@enigma7 on ti vezme krev moje setra byla tehotná ani o tom nevěděla až jednou ji nedosla ms dělala si test negativni šla také na vyvolávačku ms napsal jí prásky na dostavení ms a hned jí volal at to nebere že je těhotna 😎 byla 12týdnu

enigma7
26. dec 2012

@angelsb bola som chora lezala na knfekcnom mala som helikobaktera liecila som sa potom doma 11dni atb a 7dni.som lezala mala som aj zapal zaludka a criev. na ten zapal este uzivam helicid. ale je mi super. a vysetrenia mam kompley za sebou aj gyn. prehloadky vsetko v poriadku. len by ma zaujmalo ci to mozu sposobit atb o com nepochybujem ale ci aj po takej dlhej dobe po vysadeni atb skor ako na novy rok sa nedostanem na gyndu lebo doktor tam ani nebude ☹

nikol123456
26. dec 2012

ahojte baby chcem sa spytat da sa otehotniet den po menstruacii mate s tym niekto skusenosti ?? menstruaciu som mala 15,12,2012 a trvala mi 5 dni v posledny den menstruacii sme mali s priatelom nechraneny styk mohla by som otehotniet?? velmi by som babo chcela :D dakujem za odpovede :D

nikol123456
26. dec 2012

ahojte baby chcem sa spytat mozem otehotniet v den posledneho dna menstruacie ? menstruaciu som mala 15,12 ,2012 trvala mi 5 dni 20,12,2012 sme mali s partnerom nechraneny styk mohla by som otehotniet?? dietatko by som velmi chcela dakujem za odpovede :D

angelsb
26. dec 2012

@enigma7 jej chuděro,ja si myslím že no může to být tím když se cití oka tak to tak nechej a pokud ti nedojdou tak pak utíkej k lékaři 😉 až tam bude

angelsb
26. dec 2012

@nikol123456 je to možné pokud tvoje Délka vašeho menstruačního cyklu je 26 jinak ne kuni sem http://www.naseporodnice.cz/menstruacni-kalenda... pokud chceš baby 😉 je to menstruační kalendář a je tam i ovulace kdy je možná .držím palečky

simonk_a101
26. dec 2012

POdla mna ste vsetky chore!!! ze tu pisete take kraviny- meska mi MS 3 dni... DC mam 15... som tehotna, uz treti pokus.. 115 pokus.... pre boha!!! sa spamtajte a nikdy uz na tu stranku nechodte.... tu sa len stresuje a pisu tu len zufale co uz nevedia co so sebou... ked chcete naozaj otehotneiet... zabudniute na nejaky MK..... zabudnite na bazalnu teplotu ci ovulacne dni preboha!!!!!!!!!!!!!

billam
26. dec 2012

@simonk_a101 a ty si sem preco isla? 🙂

enigma7
27. dec 2012

@simonk_a101 trafena hus zagagala 🙂

daniaz
27. dec 2012

@simonk_a101 prisli sme sa tu podporit jedna druhu, nakolko kazda ma ine skusenosti, ci uz len z pocutia alebo aj z vlastnych skusenosti.Niekedy ti pozitivne myslenie pomoze vela. Je pekne si pokecat ,dat si povzbudenie a nadej i ked to niektorym dievcatam nevinde podla ich predstav. Radis tu aby sme zabudli na MK, hlavne, ze ty tu nieco riesis, ked je to stranka pre mamicky a buduce mamicky.

jujlucka
28. dec 2012

cauko...poslednu ms som mala 2.12 a ovu bola 16.12...dnes 12 dni po ovu som si urobila test.....vysiel mi tam duch, ale uz taky, ze ho vidiel aj manzel 😝 ....moj cyklus je 32 dnovy....baby, myslite, ze sa mozem zacat tesit?alebo az po druhom teste, ktory si planujem urobit v nedelu?priznaky - palenie prs, castejsie mocenie, sem tam tazko od zaludka...dik za nazory...

trti
28. dec 2012

@jujlucka Radšej počkaj na druhý test podľa mňa.Veľa šťastia prajem 🙂

luciebx
28. dec 2012

@simonk_a101 ty si taka kravka ze to neni mozny... a ty sem lezes proc teda? jen nicit a ublizovat kecama... tahni do haje ruzovyho.. beztak si osamela panna ktere je 45.. takovy blbky tady opravdu nepotrebujem 😠 😠 😠

jujlucka
28. dec 2012

@trti Ďakujem...ono by to bolo babo na prvy sup, tak snad sa nam to podarilo...uz nech je nedela...

trti
28. dec 2012

@jujlucka Držím palce..ja som pred otehotnela pred rokom,cca ako píšeš ty,ale neplánovane :D A teraz mám krásnu 4-mesačnú dceérku 🙂

luciebx
28. dec 2012

@jujlucka juu tak to bys mela fajn ze by to vyslo hned takhle brzy.. u nas sme ted na 10 cyklu.. a uz to vzdavam.. sem se na to upnula.. a uz me to nebavi..

daniaz
28. dec 2012

@jujlucka myslim ze je to na dobrej ceste 🙂 Prajem ti v nedelu aby si si nasla druhu ciarocku silnejsiu 😉 Baby ja stale nemam menstruaciu a to som ju mala mat 20, decembra. Vzdy mam pravidelny 28 dnovy cyklus ako hodinky, ale test mi ukazal vcera stale len / ☹ @luciebx som na to podobne ako ty... prajem aby si si tiez nasla coskoro vysnivane // 🙂

jujlucka
28. dec 2012

@trti my sme prvu dcerku miesili 3 mesiace, ma uz 2,5 rocka....neratala som s tymto, lebo ma este aj pred ovulkou chytila mykoza....a ovu hlien bol taky nijaky...
@luciebx to mi je luto, ze to trva tak dlho....az mi je teraz trapne, ze sa tu vychvalujem....drzim vam palce, aby to uz vyslo...neviem si predstavit, co to musi byt za zufalstvo, takto cakat...
@daniaz asi by som sla na tvojom mieste ku dr., este vydrzat ten vikend

daniaz
28. dec 2012

@jujlucka dnes som volala, ale dr. ma dovolenku do 3.1 a na pohotovost si to zistovat ist nemozem, nemam najlepsie skuseosti z predosleho tehotenstva... musim len vydrzat..

parabolla
28. dec 2012

@daniaz ja som na tom tiez podobne ako ty....poslednu som mala 22.nov. test stale negativny..som fakt zvedava ako dopadneme..kedy chystas opat testovat??? ja az rano na silvestra...a ku doktorke 02.01. dufam ze tentokrat sa to uz konecne podarilo....

daniaz
28. dec 2012

@parabolla silno drzim palceky nech sa to podari 🙂 Ja som mala tyzden pred menstruaciou tri dnovy slabulinky hnedy vytok a potom koniec. Bola som si ista ze sa mi rozha mrcha ale skoncilo to. Mam pobolievane v podbrusku ale inak nic nepocitujem. Testnem sa asi tiez na silvestra a dam ti urcite vediet 🙂 Drzim nam palce 😉

hanka1mor
29. dec 2012

Ahojda holky
tak rok beru antikoncepci a poslední mesíc před vysazením jsem ji brala i nebrala před 14dny jsem ji vysadila uplně a s přítelem se snažíme o miminko..dna dny před dobráním posledních dvou pilulek jsem zacala dost spinit a taky jsem dotoho krvacela obcas i nejaký hleny..trvalo to tak 2 dny a konec a pak zas po 2 dnech to přislo..trvalo to tak dohromady 10 dní a byl pokoj ..ted už je to tak 14 dní co antikoncepci neberu a docela dost a casto me bolí v podbřisku,..nekdy i docela dost silně,nekdy mam bolesti i pri pohlavnim styku...už dva dny mam nafoukle břicho a hrozně se vším cpu.. myslíte,že můžu být těhotná?
Děkuji H.

jujlucka
30. dec 2012

@trti
@luciebx
@daniaz
caute....takze rano som si urobila dalsi test a je tam znova duch....ale zase len duch....je sice uz o malicko viac vidiet ako ten spred dvoch dni....je na hrubku rovnaky ako kontrolny, ale slaaabucka farba - viditelna....nemozem hodit fotto, lebo nemam kabel, az vecer.....tak hodim neskor...je to 14 dpo....kedy myslite, ze by uz mohla byt farba viditelnejsia???menstruaciu mam dostat az vo stvrtok....dufam, ze uz ani nepride....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre