Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

steinarka
19. júl 2015

@ajka103 no v 9tt by uz videl aj keby bol slepy ;) by si tam mala uz davno gestacny vak aj s babatkom a bijucim srdieckom.. nevadi, nevyslo teraz, vyjde nabuduce, nejaky zmysel to ma.. len netlac velmi na pilu.. aj ked viem, ze sa to hovori lahko a praktizuje tazko.. mozno ti pomoze moj clanok.. skus mrknut, ked sa budes nudit.. a vela stastia prajem 😵

sibalka21
19. júl 2015

@lemra123 nie, tam nie je ziadna prabdepodobnost ze by si bola tehotna. Nemas byt z coho. Neda sa otehotniet len tak zo vzduchu

steinarka
19. júl 2015

@sibalka21 nooo moment 😀 minimalne jedna zena zo vzduchu otehotnela.. pred viac ako 2000 rokmi.. ale vtedy bola na nebi betlehemska hviezda, teraz nic nevidno 😀 😀

lemra123
19. júl 2015

On mi povedal ze mu mozno vysla predejakulacna tekutina ale na 95% nie. 😕

steinarka
19. júl 2015

@lemra123 ked si nevie ustrazit vtaka, tak nech pouziva ochranu 😉 lebo jeden Kollar na Slovensku staci

aber
20. júl 2015

@lemra123 jednoduché, urob si test aspoň na 5deň ak dovtedy nedostaneš, ja som si robila tiež test pred MS a mala som negatívny a 3 dni keď meškali už tam boli 2 čiaročky. Teoreticky máš pravdu vtom, že v predejakulacnej tekutine sú spermie, aj vo vode sa dá otehotnieť ale Keďže máš neporušenu pan. Blanu tak sa nemali ako ku vajíčku dostať, síce blana je v strede tenšia, prípadne je tam malá dierka, to je pomôcka aby chlapec nemal takú veľkú prácu s natrhnutim, ale pochybujem že tie spermie trafili tú mini dierku.takže pokiaľ ti blana nepraskla, len do teba centimeter vložil, nemáš byť z čoho tehotná, z vedeckého hľadiska nie, ale čo ty vieš, zázraky sa dejú.. A chcela som ťa upozorniť, že na tejto stránke sa rozoberá radosť s prípadného tehotenstva a nie strach s tehotenstva, vieš veľa ľudí bábo mať nemôže skúšajú dlhé mesiace a ty ak sa neurazis, tu vyslovene fnukas čo bude ak. Tak šup choď na stránku nechcené tehotenstvo, lebo až príliš veľa ľudí tu iritujes. A ešte rada na záver v šiestom ročníku či v siedmom na základke sme preberali pohlavný život, tak si to tam prezopakuj pa

danna85
20. júl 2015

moj nazor je, ze spermie sa vedia dostat aj cez hymen - ad. I su rozne typy/tvary; ad. II menstruacna krv dokaze bez problemov cez hymen vytiect kazdy mesiac; ad. III jestvuje kvantum bab, ktore aj napriek pouzivaniu tamponov (a teda nejaky otvor tam predsa len musi byt) maju stale blanu. Na zaklade uvedeneho nevidim dovod, preco by mal spermiam znemoznovat postup dalej do posvy prave hymen...

zuzanka3381
20. júl 2015

@lemra123 Počuj, ty si asi fakt vyšla s Džungle, ako to máš písané vo svojom profile. Nesexuj drahá, nevieš, nerob. Keď nechceš niesť následky, tak nesexuj. Tu sa riešia ženy, ktoré túžia po bábätku a nie tie, ktoré nechcú niesť následky a nedokážu sa postarať samé o seba a nie to ešte o bábätko. Koľko máš rokov? Čakala som, že ešte napíšeš, že ty si ešte vlastne aj panna. Ja by som také ženy bila po hlave, fakt bila. Takže cicka, kašli na to, napíš, ako ti radili baby vyššie do Brava, ak ešte funguje a tam ti odpovedia.

zuzanka3381
20. júl 2015

@ajka103 Ahoj, skús si kúpiť v lekárni kyselinu listovú, tá bola aj mne odporúčaná. Pol roka, ako písali baby, ešte nič nie je. ani dva roky. Len buď v pohode, užívaj si svojho mužíčka a pekne pomaly. a buď mysľou pri sexe u neho, nerozmýšľaj nadtým, či už to tam je alebo nie 🙂 Veľa šťastíčka.

ajka103
20. júl 2015

@zuzanka3381 Ved hej nemôžem na to tolko myslieť a určite to raz príde, ja by som chcela asi hneď po mesiaci 🙂 .. Len dnes som 13 DC a krvácam trochu , a mám ťahavý krvavý hlien , nemvieš čo to môže byť ? Má to prvý krát .. MYslíš je to môže byť ovulkou ? 😕

blueprincess
21. júl 2015

ahojte. poprosím vás radu. Ovulaciu som mala 2. 7., v piatok 17. som iba spinila, sobota menstruacne bolesti bez krvi, pondelok zasa spinenie. menzes zatial nikde, teploty vysoko a tehotensky test negativny. myslite, ze mozem byt tehotna?

lemra123
21. júl 2015

Dnes som si urobila tehu testik...

lemra123
21. júl 2015
lili225
21. júl 2015

@lemra123 čistejší už snáď ani byť nemôže 🙂

zuzanka3381
21. júl 2015

@ajka103 Ja som tiež zvykla niekedy počas ovulky mať taký výtok. Ale stalo sa mi to aj pri prvom neúspešnom tehu, pri uhniezďovaní. Takže ťažko povedať. Buď v kľude, počkaj chvíľu a testuj. Nestresuj hlavne a nesleduj sa moc. Lebo sama podľa seba viem, že keď niečo strašne chcem, tak to nikdy nevyjde. Ja som sa tak trápila tri roky, strašne som chcela a nevyšlo. Potom liečba štítky a až tak som otehotnela. aj keď to prvé nedopadlo dobre, na to druhé som sa vôbec nezameriavala, lebo som sa aj bála otehotnieť a nakoniec to vyšlo. Ani neviem kedy 🙂 Preto stále radím, že kľud, bez stresu a nesledovať sa toľko. Pol roka je veľmi krátka doba na otehotnenie.

sibalka21
21. júl 2015

@lemra123 a naco si sem vycapila cisty test?

steinarka
21. júl 2015

@sibalka21 ze sa vobec cudujes 😀 ona je cela divna

zuzannaaa
21. júl 2015

@lemra123 je tam nieco bledo ruzove 🙂

zuzannaaa
21. júl 2015

@lemra123 ci sa mi to zda ......

lucik159
21. júl 2015

Ahoj. Áno mohla. Chlap to nemusí dokončiť aby si ostala tehotná. Ja som dokonca brala antikoncepciu a mám 5 mesačnú dcérku 🙂

merrykovacova
21. júl 2015

ahojte chcem sa spytat už 2 tyždne mi meška menštruacia .. ale dnes som mala taky ružovkasty akoby vytok a teraz už nič .. myslite že by som mohla byt tehotna?, dakujem

steinarka
21. júl 2015

@merrykovacova v lekarni predavaju tehotenske testy za par drobnych.. tie ti povedia viac ako zeny tu

adka_pajerska
21. júl 2015

@merrykovacova ano m0zes aj to je príznak byt tebou uz davno mam urobeny tehu test🙂

ladyblcha
21. júl 2015

@steinarka nekecaj, vytiahni tu vestecku gulu a pracuj, teplo-neteplo, dovolenku si si nevypytala! 😠

😀 😀

ajka103
21. júl 2015

@zuzanka3381 No uhniezdovanie to u mňa nebude kedže priatel nieje už skoro 2 mesiace doma ☹ . Ale už mám normálny ťahavý priesvitný .. Máš pravdu ďakujem. Nebudem na to myslieť , kúpim si kyselinu listovú a budeme to skúšať , raz sa to predsa musí podariť 🙂 .. Ako tak pozerám na tvoju fotku , už sa o chvílu narodí žee ? ..Krásna je 🙂 .. želám veľa zdravíčka 😉

zuzana256
21. júl 2015

ahojte uz od vcera m aboli silno hlava a bolia velmi krize a mam nafuknute brucho a som teraz chora chytila ma nadcha test som si nerobila este kedze mi vcera skoncila ms a este mavam caste chute do jedla

merrykovacova
21. júl 2015

@adka_pajerska no spravila som si a vysiel negativny

zuzanka3381
21. júl 2015

@ajka103 s tou kyselinou spravíš dobre. To je dobrá vec. Mne to kázali aj po potrate brať, je to dobré aj pre maternicu a aj pre vyvíjajúce sa bábätko. Určite to príde. Ešte sa málo snažíte 🙂 To mi povedal aj jeden veľmi dobrý pán gynekológ. Keď som si tiež myslela, že otehotnieť len z treniek 🙂 Je pravda, že mne potom zistili chorú štítnu žľazu, ale v tvojom prípade to nie je. Takže hlavu hore. Áno, nám sa už naša vytúžená dcéra narodí v auguste, po štyroch rokoch čakania, ale stálo to zato. Tešíme sa veľmi. A ďakujem ti.

steinarka
21. júl 2015

@ladyblcha 😀

aber
22. júl 2015

@zuzana256 ahoj 👋 no hlava ťa bolí z počasia, určite si veľa nepila, kríže, si ešte čerstvo po menzese, to je normálne, si prechladnuta, asi si chodila kde je klíma a len si prechladla a test si ani nerob načo, veď nemala si ani ovulku, až nabudúci mesiac 🌚 keď ti bude minimálne 5 dní meškať, nemôžeš byť teraz 1 deň po MS tehotná,jedine ak si už pár týždňov tehotná a teraz si mala len špinenie a keď normálny menzes tak si o bábo prišla, to si ani nemyslím, sú prípady keď, žena krváca ale u teba asi nie, toto určite nie sú tehotenské príznaky ale držím o mesiac palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre