Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zmedardova
12. jún 2013

@tera252 Toto je dobrá rada 🙂

biba
12. jún 2013

@zmedardova bozeee, ja asi na 5 den od predpokladaneho oplodnenia, strasne som bola nedockava 🙂 a az dnes som nasla toto 🙂 ale predpokladany datum oplodnenia bol niekedy okolo 26.5. a viem, ze ocakavanu mrchu by som malal mat vikend okolo 19.teho, takze to moze byt aj teraz aj ten dalsi,ale verim, ze ziadna nebude 🙂

zmedardova
12. jún 2013

@biba Ďakujem za odpoveď 🙂 Pýtam sa preto, že ja som mala poslednú MS 16.5., ovuláciu som mala mať niekedy okolo 28. - 29.5. a ďalšiu MS by som mala dostať zajtra... Tak dúfam, že nepríde. Aj keď dnes od rána mám taký divný pocit, bolesť v podbrušku akoby mala prísť... Tak dúfam, že nepríde...

A aká to je značka testu, čo si si robila?

mililihaus
12. jún 2013

Ahojky, 3.5. jsem brala poslední pilulku HA, 7.-13.5. jsem měla MS...kdy mám ovulaci vůbec netuším, nějak se tím zatím nezabývám...emoticon Od té doby MS zatím nikde... občas mě pobolívá jako na MS, ale jenom chvilkama a malinko a taky poslední dobou po jídle dost krkám, jak kdyby se to chtělo vrátit, ale zvracet se mi nechce...nevim nikdy jsem to neměla. Dneska jsem si zkoušela test, ale čárka tam nebyla...Můžu být těhotná nebo si mám zajít na vyvolávačku?

ejkapod
12. jún 2013

@quinyy , mna dnes tak bolia križe, a ešte my to aj do nôh ide ako keby som rastla, teba tiež bolia*??

quinyy
12. jún 2013

@ejkapod krize? Nie mna nejak nebolievaju..tak si skus nejaku mentolovu chladivu mas kupit,ale tiez hrejivu maju.ale na zaciatku ked som este si len myslela,ze som tehu,tiez ma pobolievali..no bohvie,to asi hormony ale tak spytati skacu,vsetko sa meni v tele 🙂 ale urcite to povedz dr

biba
12. jún 2013

@zmedardova juuuj ja som skusala vsetky, teraz to bol ten drahsi pepino test 🙂

ejkapod
12. jún 2013

@quinyy , poviem mu to ked pôjdem na poradnu lebo ja neviem či to je aj z toho prechladnutia stale kašlem a nie sa toho zbaviť a moja doktorka už 3 týždne nerobí..

aplless
12. jún 2013

@mililihaus ahoj ja to mam podobne ak ty akurat nemam zadne tehu pocity, ms som mala 8.5 a po vysadeni som este nemala ms dnes som robila tri testy vsade vysla slabulinka ciarocka ale az po limite tak neviem co si mam mysliet tiez neviem kedy mam avu a asi dva krat sme si nedali pozor

ali08
12. jún 2013

ahojte,meska mi 2 tyzdne, v pondelok som bola na gynde, sono zatial nic ze je neskoro,nasla mi malu cystu na prav.vajecniku,dala mi vyvolavcku, priznaky tehu stale mam, dnes osm si robila test-poobede a vysla mi tam // ale ta druha bola slabsia, som v tom holky alebo je to len klam koli cyste.dakujem len tie priznaky mi nedaju.zajtra skusim hned rano a uvidim co mi vyjde.tesim sa ale mam strach, takto to bolo aj pred 2 rokmi okrem cysty a vyvolavacky a nakoniec som o to prisla.dakujem

nikoletka_h
12. jún 2013

@ali08 lekar vylucil mimomaternicove teh.??? lebo.podla toho co pises meskanie MS..tehu priznaky..pozitivny test...by si.mala byt tehotna..len sa mi nezda ze plod nebol vidiet na sone :-/ ale mozno bolo sono robene skoro...🙂

lucina90
12. jún 2013

@mililihaus ahoj, taky jsem vysadila v breznu, posledni ms 5.4. a od te doby nic. Pobolivani jako by u vajecniku, nebo neco jako by to melo prijit a nic...Dnes jsem byla u dr a na uz byla malinja cysticka, nijak to nekomentovala a pichla mi vyvolavacku..testy jsem si jinak delala 3 a negativni..doporucila mi mastodinon na upravu cyklu

petoska
12. jún 2013

ahoj holky, mě dnes ten pepino test ukázal slaboulinkou druhou čárku a to jsem jen 8 dní od případného oplodnění , tak jsme zvědavá, jak to dopadne, vůbec si od toho nic neslibuju, uvidíme, ale vím jistě , že styk byl nechráněný a přímo v den ovulace 🙂

mililihaus
13. jún 2013

@aplless Jéé ta čárečka zní dobře 🙂 akorát nevim jak to je s tim, že je to až po limitě...ještě se v tom moc nevyznám. 🙂 A vy plánujete miminko? My právě jo, ale nějak se tim nestresujem, teda spíš já, protože přítel ví, že někdy během letoška vysadím, ale nechce vědět kdy to bude. 🙂
@lucina90 Tak možná ta cystička nebude dělat žádnou neplechu. 🙂 A po vyvolávačce si to už dostala? No já počkám asi ještě do příštího týdne, zkusim kdyžtak ještě jeden test a pak budu volat doktorce. Vždycky jsem mívala před HA nepravidelnou MS, třeba i 3 měsíce jsem to neměla, ale to mi říkali, že je to tím, že jsem moc hubená. Teď už nejsem, tak by to mohlo normálně fungovat.

aplless
13. jún 2013

@mililihaus no prave ze az moc sa netesim planovali sme teraz od juna ,ked si to spatne vazmem tak v case kedy by som asi mohla otehotniet som bola dost chora a brala som antibiotika a prave preto sa baojim a dufam ze je to falesne, mam zmiesane pocity z toho

mililihaus
13. jún 2013

@aplless Já bych se toho zas tak nebála...znám holku, která taky otěhotněla v době kdy brala antibiotika a miminko je naprosto v pořádku. 🙂 A budeš zkoušet testík znovu?

aplless
13. jún 2013

@mililihaus idem volat k dr. dufam ze to bude len plany poplach

mililihaus
13. jún 2013

@aplless Tak držím palečky, ať je to tak jak si přeješ. Dej potom vědět jak jsi dopadla...

sofi88
13. jún 2013

@mililihaus ahoj, ja mam podobny pribeh, prestala som brat HAK 1.2. a odvtedy sa trapim s meskajucou MS, mala som ju len 2krat aj to po vyvolavacke, doktorka mi diagnostikovala polycysticke vajecniky... takze velky smutok pre mna ☹ pokial ta trapi chybajuca MS urcite to ries so svojou doktorkou, nech ti povie co a ako.. mozno ti da vyvolavacku, ktora ti MS vyvola pokial nie si tehotna a pokial nahodou ano, tak babatku urcite neublizi...

sofi88
13. jún 2013

myslite, ze je mozne, aby zena otehotnela s polycystickymi vajecnikmi este skor, nez jej doktorka nasadi liecbu?? pytam sa preto, lebo podla bazalnej teploty (neviem ci je vhodne ju pri tejto diagnoze vobec sledovat) som mala v den ovulacie nechraneny styk, kedze sa s manzelom pokusame o babo a odvtedy sa mi teplota drzi uz piaty den hore, citim sa unavena, mavam bolesti v podbrusku a zacal mi neuveritelne vadit pach mlieka, niekedy mavam nechut do jedla..jednoducho do mna nic nevojde...no nechcem si nic nahovarat ani sa teraz testovat, lebo je to este skoro.. co si o tom myslite?

mililihaus
13. jún 2013

@sofi88 To je mi moc líto ☹....ale léčit se to dá ne? Uřčitě to bude brzy v pořádku...No já mám mít právě první MS po tom co jsem vysadila prášky...(teda tu hned po vysazení jsem dostala, ale teď čekám na tu bez anti.), tak nevim...ale příští týden zkusim kdyžtak hned zavolat doktorce a uvidim co mi řekne...

sofi88
13. jún 2013

@mililihaus vyliecit sa to vraj neda, daju sa len zmiernit priznaky...manzel z toho velku tragediu nerobi, ako hovori, my sme taky nestastny parik 🙂, ja sa to snazim tiez brat vnutorne v pohode..ale uplne stotoznena s tym nie som, vzdy som mu chcela dat dieta ako prekvapenie, ze sa podarilo, no to asi nepojde

mililihaus
13. jún 2013

@sofi88 TAk to je mi líto...☹ Ale otěhotnět tedy normálně nemůžeš?

ali08
13. jún 2013

nikoletka mimomaternicove vylucila, meska mi 2 tyzdne ze je to este skoro aby to bolo vidno na sone,a mam tam aj malu cystu ale ta nic nema s tehotenstvom, mam prist o 2 tyzdne znova uz by to malo byt na sone vidiet.pred 2 rokmi som potratila tak teraz neviem na com som,musim cakat a testovat sa ale to cakanie je uz moc dlhe.dakujem

megy
13. jún 2013

@ali08 no já nechápu jen, proč ti píchla vyvolávačku, když máš pozitivní testy. proč ti neudělala hladinu HCG?? a proč sis to nechala vůebc píchnout?? a pokud ti již 2 týdny nepřišla ms, tak to by na ultrazvuku mělo být už něco patrné, teda pokud se nejedná o velmi mladé těhotenství :-/ čekání je nejhorší, to chápu. mě teď strašili, že díky špatně zahnutému vaječníku mám velké procento mimoděložního těhu a výsledek je ten, že už nám tluče srdíčko, takže naděje umírá poslední

mililihaus
13. jún 2013

Tak jsem nevydržela a volala jsem doktorce...ta mi řekla, že ať jsem zatím v klidu, že se to po vysazení antikoncepce stává a že si mám počkat na další termín MS a až když ani ten nepříjde, tak pak mám dorazit. Taky jste to tak někdo měl?

ali08
13. jún 2013

v pondelok na sone este nic nevidela a mala som aj cystu tak si myslela ze koli tomu mi meska preto mi pichla vyvolavacku, ciarky mi tmavnu robila som si znova a su tmavsie ako rano.mne normalne ms meskava takze neviem poriadne kedy doslo k oplodneniu,ale mala som uz 2 tyzdne tehu priznaky a dost silne to som je hovorila, povedala ze tehu mozem byt a cysta ani vyvolavacka neuskodi plodu ak budem, ze si mam urobit test a uvidim lebo na kontrolu som mala ist az od 2 tyzdne,vcera mi to nedalo a urobila som si 1 e boli tam dve sice slabsia ale bola.zo 4 testov mi vysli vsetky pozit.takze som tehu 🙂 😉

zuza01
13. jún 2013

@mililihaus Já to měla přesně tak. Musela jsem na vyvolávačku, po té jsem dostala za týden ms a otěhotněla 🙂

mililihaus
13. jún 2013

@zuza01 Jůů tak to si to měla teda krásný. 🙂 Kéž by se taky takhle povedlo. 🙂

zuza01
13. jún 2013

@mililihaus Jj, to bylo krásný, tak za to teď asi pykám... Přeju hodně štěstí 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre