Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ciusinka
13. júl 2012

@kate013 no ved v to dufam, snad sa zadari cim skor, uz som tak dufala, ze sa teraz zadarilo, ale tak co uz, snad to bude cim skor..dakujem za podporu 🙂

kate013
13. júl 2012

@ciusinka přesně ták, hlavu vzhůru😉 příště už to vyjde🙂 a dej o sobě vědět ju🙂 budu držet pěstí, ať se zadaří a ať jste zdravý😉

ciusinka
13. júl 2012

@kate013 vidis a tebe povedali vtedy naisto, ze si mala mikropotrat? ako sa to da zistit? lebo mne vcera lekar povedal, ze aj to je mozne, ze som mala mikropotrat, len teraz neviem, ci sa to da vobec zistit naisto..

kate013
13. júl 2012

@ciusinka noo já jsem měla pozitivní test i příznaky..ale po pár dnes jsem to dostala..utíkala jsem k dr. a nic tam neviděl, takže říkal, že to mohl být mikropotrat, že tam nic nevidí..ale menzes byl teda pořádně silnej...ale na jisto se to nikdy nedá říct, jestliže si to neměla potvrzený od dr...tahle mi to teda bylo řečeno😉 a jak dlouho se snažíte?

ciusinka
13. júl 2012

@kate013 Tak my sme sa nesnazili zatial tak nejako cielene a intenzivne, ja som v septembri vysadila HAK a potom sme to nijako nesili, ani som si nesledovala plodne dni ani nic podobne, takze preto by to teraz bol viacmenej zazrak, keby som bola tehu..ale zacneme na tom teraz uz tak intenzivnejsie pracovat 🙂

lucinka10011
13. júl 2012

@katrin moja ta ntikoncepcia postinor sa uziva az po pohlavnom styku a nemusi sa to brat kazdy den ? 🙂

kate013
13. júl 2012

@ciusinka aháá, tak to jo🙂 to pak i na sobě poznáš, ty plodné dny🙂 na netu toho je sposta napsané🙂

renca910
13. júl 2012

Ahojte prezivate niektora nieco podobne?snazili sme sa o babatko,este pred vynechanim ms som mala bolesti v podbrusku a take pichanie v lavom vajecniku,2dni pred vynechanim ma zacalo napinat na zvracanie doobeda par krat potom to preslo,trvalo to dalej 2 dni,naliali sa mi prsia su citlive ale nie bolestive az tak ako pri ms,bradavky mi neskutocne stmavli,dnes treti den po vynechanej ms mi uz zle od zaludka neprislo,neskutocne ma bolelo podbrusko a krize cele predobedie,uz prestavam dnes dufat ze mozem byt tehu,chcem s testom pockat do pondelka,ale neviem ci mi nieco ukaze ked dnes tie bolesti podbruska 😒 , poradte zazivate niektora nieco podobne???dakujem za odpovede

2lil
13. júl 2012

@renca910 mne mešká 13 dní ...tiež čakám do pondelka a urobím si test ...posledný som si robila pred týždňom a bola tam len jedna čiarka... tak ešte počkám a či bude jedna alebo dve tak či tak idem k lekárke...ak teda dovtedy mrcha nepríde...inak bolesti v podbrušku mám aj ja...také iné ako pri menzese... držím palce nech test dopadne podľa tvojho želania...

renca910
13. júl 2012

@2lil ja som robila test dva dni pred vynechanim ked mi prislo zle ale tiez tam bola jedna ciarka,aj tebe zelam nech to vyjde ako si zelas

michalag
13. júl 2012

@renca910 bolesti v podbrusku a citlive prsia mozu byt aj pri tehu 😉

renca910
13. júl 2012

@michalag dakujem za odpoved,dnes tie bolesti v podbrusku pretrvavaju skoro cely den,tiez myslim ze su trochu inaksie ako menstruacne,no ale som uz z toho na nervy

2lil
13. júl 2012

@renca910 ...dakujem... tiež som z toho na nervy ale asi zato že si veľmi prajeme druhé dieťa a ono to akosi nechodí a nechodí :( ... pri prvom mi test ukázal ešte pred mrchou // a nemala som vôbec žiadne príznaky ... teraz...hmm asi si ich namýšľam len preto že mrcha mešká ..ale tak bude ako má byť ...

renca910
13. júl 2012

@2lil ja sa praveze citim tak ako som sa este necitila nikdy,dietato zatial nemam,tak preto si teraz vsimam kazdy detail na svojom tele mozno to aj prehanam ale tak dufam ze nam to dopadne ako si zelame 😉

tournesol
13. júl 2012

Ahoj, já mám 10 dní po oček. MS a na prvním testu v úterý skoro neviditelný čárka, dneska už viditelnější, ale pořád zdaleka ne tak sytá jako kontrolní...tak doufám 🙂 a do toho je mi pěkně blbě od žaludku a prsa jak balóny... co myslíte? Je to tam? 😀

penelope111
13. júl 2012

@tournesol Aj ked je druhá čiarka slabšia je to tehu 🙂 Každý ďalší test by mal ukázať čiarku silnejšiu 🙂 Treba robiť testy s prvého ranného moču v tedy ukáže najskôr 🙂

penelope111
13. júl 2012

@renca910 Môžu to byť príznaky tehu aj brucho bolieva pri tehu takže šup šup robiť ráno test 😀

tournesol
13. júl 2012

@penelope111 díky! nějak si to myslím, ale potřebuju to asi slyšet 🙂

penelope111
13. júl 2012

@tournesol Sprav si test zas o dva dni a uvidíš 🙂 Ak silnie tak je to tam 🙂

tournesol
13. júl 2012

Ok, to je dobrý nápad, tak v pondělí testnu a uvidím 😉 ale nějak se bojím radovat předčasně...

penelope111
13. júl 2012

@tournesol Alebo isť k Dr. na krv a tam ti to povedia na 100 % 😀

tournesol
13. júl 2012

@penelope111 Ja asi pockam, jsem uz na patek objednana na UZ, byla jsem minule pondeli na kontrole a byla tam vysoka sliznice 16 mm 🙂 Tak doufám 🙂

zlatanka
13. júl 2012

ahojte mam otazku kolko ste uz priblizne pribrali?ja uz 3kg a ked vsade citam ze az v nejakom 10tt +0,5kg.mne vsetko ide len dnu a nov nic 🙂 ale musim trosku obmedzit lebo uz som sa moc rozjedla.pekny vecer

zlatanka
13. júl 2012

prosim pomozte dnes sa mi po celom tele vyhodili cervene vyrazky a strasne svrbia ☹ myslite ze mozem mat alergiu na melon a nektarinky?lebo ked som to dnes poobede zjedla tak od vtedy sa mi to vyhodilo.inokedy som normalne jedla melon ale asi teraz ked som tehotna mi nerobi dobre.myslite ze mam ist s tym k doktorovi?dakujem za odpovede

penelope111
13. júl 2012

@zlatanka Jasné, že to môže byť alergia ale skôr by som povedala, že na nektarinky.

zlatanka
13. júl 2012

Boze svrby ma cele telo ani spat nemozem.myslite ze to zmizne samo?neda sa to niecim natret?mam to po celom tele bruchu chrbte vo vlasoch.boze moj som si ja narobila ☹

penelope111
14. júl 2012

@zlatanka Keď si tehotná tak neviem či sa môžu tabl. na alergiu jedine isť k Dr. Na svrbenie je fenistil krém alebo tak nejako sa to volá.

zlatanka
14. júl 2012

Ahojte tak skoncila som rano o 5hod.na pohotovosti s 3infuziami. ☹ dali mi tabletky ale take co este mozem v 2mesiaci.uz to zacina miznut 🙂 ale strasne som sa bala o drobceka lebo to uz neboli vyrazky ale uz take napuchnute velke flaky ako keby son mala rubeolu alebo tu ruzienku ci ako sa to vola.co dokaze jedna nektarinka 🙂

sofinka333
14. júl 2012

ahojte... potrebujem surne poradit... dnes som nasla starsi pouzity teh test, tak len tak zo srandy som si ho urobila, a ukazalo mi ducha.... myslite ze moze ukazovat falosne vysledky kedze uz raz bol pouzity??? ja mam este tyzden do mrchy.... dik

zlatanka
14. júl 2012

Teraz uz len oddychovat som nespala vobec.som aj trochu schudla od strachu.som celu noc plakala len nech sa nic nestane drobcekovi tie velke flaky boli najviac na pupku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre