Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

vierka0
3. apr 2011

@severaseptima este som nedokoncila..ak zistis, ze ovulacia prebieha, lutealna faza je dostatocne dlha a napriek tomu sa otehotniet nedari, moze byt aj problem v stitnej zlaze napriklad, alebo mozno by mal ist na vysetrenia aj manzel..ale urcite treba zacat analyzou cyklu..na to ti lekara netreba 🙂

drobcek11
3. apr 2011

@severaseptima tak to ma mrzi ale musi byt v niecom pricina pre co sa tak citis ako sa citis,podla mna chod k doktorovi a budes si uplne ista 🙂

severaseptima
3. apr 2011

@drobcek11
@vierka0
naozaj dievcata podla vas nie je nijaka sanca, ze by test zlyhal...je tam napisane 99,5% ale naozaj mam uz len 0,5% sancu...cervena este neprisla ale som straaaaaasne sklamana ☹ ☹ chudak manzelik bol az prekvapeny ako ma to vzalo... ☹ slubil mi ze buduci mesiac sa budeme snazit naplno... ☹ ale aj tak...uz som sa tak namotala, citim sa akoby mi to dieta niekto vzal...som blba... ☹

vierka0
3. apr 2011

@severaseptima test ti zachyti hladinu hcg..ta pokial nie je dostatocne vysoka, tak test ju nezachyti..mne ked uz babatko odchadzalo, mala som uplne slabucku ciarocku (vlastne tak som zistila, ze nieco je zle) a hcg v krvi 19..takze na test 20tke mi neukazalo nic, slabu ciarku na 10tke..ja myslim, ze testy su dobre, ked neveris, skus este jeden..

severaseptima
3. apr 2011

@vierka0 skusim rano...ani nie ze neverim, skor nechcem verit...a to som si test pod 100vkou ziarovkou osvecovala, ci nahodou nieco nezbadam...ale nic ☹ 😢 ja viem ze to moc prezivam, ale velmi som chcela dve ciarky...velmi velmi...ale testisko ma zase sklamal..zajtra isto dostanem mrchu 😠

vierka0
3. apr 2011

@severaseptima chapem ta..no pokial ovulacia bola ako predpokladas, tak uz by bolo na teste jasne vidno ci si tehotna ak by si bola..takych 14-16 dni po ovulacii uz by test mal byt jasny..ale skus rano..vtedy je hcg najvyssie..

severaseptima
3. apr 2011

@vierka0 ☹ ☹ ☹ som si aj mohla mysliet ze nic z toho...preto som tak dlho aj odkladala ten test, chcela som aspon nadej zivit...hadam by ma nepostretlo take stastie, ako pozitivny tehotensky... ☹ och, dnes nenavidim cely svet... ☹

vierka0
3. apr 2011

@severaseptima ale no..nie je vsetkym dnom koniec..nechces skusit to meranie bazalnej teploty?

severaseptima
3. apr 2011

@vierka0 vyskusam to...ale pochybujem, ze sa mi to podari viac ako 3 dni po sebe merat presne v tu istu hodinu...ja ani lieky neviem presne brat... ☹ ale za skusku to stoji...a to som sa dnes od teba dozvedela ze mozem maj aj menstruaciu bez ovulacie, co bolo do dnes pre mna nemyslitelne... ☹ len fakt neviem preco tehotneju baby, ktorym na tom najmenej zalezi...to co je za system, do mače ☹

vierka0
3. apr 2011

@severaseptima ak chodis do prace, tak nastav si cas merania vtedy, kedy vstavas..je dolezite, aby si merala hned ako sa zobudis a predtym nez cokolvek urobis - napriklad aby si nesla na vecko predtym, alebo aby si nesla pre teplomer, treba ho mat pri posteli niekde..

severaseptima
3. apr 2011

a kedy mam zacat? prvy den mrchy? 😕

lucinocka
3. apr 2011

@severaseptima heh, budes schopna robit take veci , aby si otehotnela, ze si to nevies ani predstavit, cim dlhsie sa budete snazit 🙂 merat teplotu o rovnakom case, je to najmenej, nastavis si na mobile budik na siestu a kazdy den si zmerias o siestej, aj cez vikend, potom mozes spat dalej🙂

lucinocka
3. apr 2011

@severaseptima mrchu preskoc, kto by umyval teplomer :D jak ti skonci 🙂

severaseptima
3. apr 2011

@lucinocka sak vierka pisala ze si ho mam pchat hocikde, trebars aj do ust 😀 a to sa mi zda aj najschodnejsia cesta...tam ho nezaspinim 😀

vierka0
3. apr 2011

@lucinocka lucka, sak mohli by sme pridat severuseptimu k nam do tabulky ak by chcela 🙂 @severaseptima chces? 🙂

vierka0
3. apr 2011

@severaseptima v ustach treba merat pod jazykom.. ale @lucinocka ma pravdu v tom, ze v posve su teploty stabilnejsie..no je to na tebe 🙂

severaseptima
3. apr 2011

@vierka0 a coze je to za tabulka? 🙂

vierka0
3. apr 2011

@severaseptima bola tema o snazilkach, oni si vytvorili tabulku, konkretne lucinocka, do ktorej sa zapisuju teploty, hlien, styk a podobne..a mame tam "odbornu poradkynu" 🙂 jednu z nas, ktora poradi, ci je plodne ci neplodne obdobie ak to nevies vyhodnotit sama 🙂 aspon uvidis, ze nie si sama 🙂
a teplomer nepchaj hocikde, v takom nose to nemeria celkom dobre 😀

lucinocka
3. apr 2011

@severaseptima len ty pekne meraj dole.. teraz som citala navod k teplomeru na meranie v ustach..tiez si ho musis v ustach umiestnit presne na miesto, aby nameral dobru teplotu..a dole si ho supnes tak prirodzene 😀 😀
chces ku nam do temy? 🙂

vierka0
3. apr 2011

@lucinocka to mas pravdu, treba ho vrazit hlboko..pod jazyk 🙂 a ked spim s otvorenymi ustami ta konec 😉 @severaseptima asi skor zacni merat v posve..nemusis mat obavu..

severaseptima
3. apr 2011

@lucinocka pojdem 🙂 teraz uz mozem ked mi manzelik na moje obrovske sklamanie slubil take prave "snazilkovanie" aj napriek jeho (uplne opravnenym) racionalnym dovodom 🙂

vierka0
3. apr 2011

@severaseptima konecne vidim smajliky 🙂

severaseptima
3. apr 2011

@vierka0 tak dobre...sak sa nemusim bat ze tam skodu napacham... 😀 😀 a ako dlho ho tam drzat?

vierka0
3. apr 2011

@severaseptima kup si digitalny teplomer, ten ti rovno zapipa, ze odmeral 🙂 aj ti poslednu teplotu ulozi, takze odmeras, zapipa, vypnes, spis dalej a ked sa zobudis, tak si teplotu zapises 🙂

severaseptima
3. apr 2011

@vierka0 zajtra idem nan...som si myslela ze digitalne sa nemozu pchat do mokreho prostredia, aby sa nepokazili...juuj zas som sto rokov za opicami...ale studium mam zamerane na dobu bronzovu a rimsku, tak to ma trochu ospravedlnuje 😀

drobik1
4. apr 2011

@katkarv ahoj ako sa mas?co nove?u nas nic len sme chory a mame po ovulke tak uvidime co z toho bude a ci vobec sa podari.. 🙂

drobcek11
4. apr 2011

@severaseptima ahoj tak ja som si dnes sla kupit digitalny tehu test a slak ma ide trafit lebo mi vyhodil eror ja sa asi zblaznim ☹ boli v baleni sice dve ale ja mam az strach urobit ten druhy aby som to zase nepo...... 😅 takze som sa horko tazko rozhodla ze idem cakat na mrchu ak do tyzdna nepride urobim test ale az cez vikend dam si tu namahu a pockam aj ked to bude sakra tazkeeeeeeee a dlheeeee ale ja to zvladnem len opat ma stve ze ovu test opat pozitivny asi sa zblaaaznim, a ty ako?testovala si aj dnes?

severaseptima
4. apr 2011

@drobcek11 oh...:( a precitala si si dobre navod? dnes som sa este netestovala...myslela som na to, ale rozhodla som sa ze este chvilku pockam...cez noc by sa vysledok asi aj tak nezmenil...ale ak do piatku nic nepride otestujem sa...a ak nic, tak behnem na prehliadku, ze co sa deje...

severaseptima
4. apr 2011

@lucinocka ja teraz akurat koncim filozoficku fakultu...ale od vas som mala spolubyvajucu ...velmi dobru kamosku 🙂 tiez tak otehotnela ciro nahodilo...a bola z toho nestastna...a teraz ma jej syn uz 2,5 roka a ide sa zblaznit z neho, co ho tak lubi... 😉

drobcek11
4. apr 2011

@severaseptima no ved asi som pouzila malo mocu ale urobila som vsetko tak ako malo byt. do certa tolko penazi este ze tam boli dva a ten druhy si urobim az cez vikend ak nepride ms no ja som takaaa nedockavaaaa ale pockam aj ja az do vikendu, len ma mrzi ten test no nevadi🙂tak pockame spolu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre