Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

qzabkaq
28. apr 2013

@petka811
no mne pridu rovnake a ten druhy je uz suchy??

petka811
28. apr 2013

@qzabkaq práveže nie, ešte nebol suchý, skúsim foto tak za hodinku dve, to by malo už byť suché
...tuším som tu niekde čítala, že hcg stúpa obdeň, tak som zvedavá na zajtrajšok, ale zasa už nemám takýto test...a veľmi, veľmi chcem, aby tam tie dve paličky boli.... ☹

qzabkaq
28. apr 2013

@petka811
tak posli za hodku to foto ... a kup si taku istu znacku ako si mala,lebo mne to na kazdej ukazuje odlysne. 😒 ,tak som musela zhanat po vsetkych lekarnach 🙂 ale pokial tam je,tak je to stale nadej 🙂 🙂 tak ti to prajem 😵 😵 😵

lucka.lucy
28. apr 2013

ahoj maminky,
prosim vas o radu...
Uz mi 4 dni meska, prsa mam obrovske, okolie bradavky ani nehovorim.... a test mi stale ukazuje negative.... Naposledy som si robila den pred mrchov a dnes, ale nie z ranneho mocu... az z druheho po ranajkach...
Je to prvy mesiac co som vysadila anti a "je moznost" ze by som bola tehotna...
Mozem byt tehotna... ? Som z toho trosku na nervy...

simca1258
28. apr 2013

Ahoj... chcela by som sa spýtať či by som mohla byť tehotná ked som mala menzes... Mávam ho len 3-4 dni tak mi trval 3 dni... možem byť tehotná či nie ?? prosím dúfam že nie... :((

petka811
28. apr 2013

@qzabkaq tak, tu sú už suché oba
...tak zajtra ráno asi cikám do fľaštičky 😀 lebo tieto testy som si kúpila v TN (tam, kde robím) a testovať budem v práci, keď si ich ráno kúpim znova 🙂 🙂

darazv
28. apr 2013

@petka811 ahoj tak držim palce aby bolo z toho tehotenstvo..kukam ze ty si tiez testomaniačka 😝

petka811
28. apr 2013

@darazv ahoj, ďakujem 🙂
...no, dúfam aj ja, že by už mohlo byť...
...tomu testovaniu sa jednoducho nedá odolať 😀

snazilka1983
28. apr 2013

@petka811 ahoj kolkí DPO si ?

petka811
28. apr 2013

@snazilka1983 ahoj, no podľa Dr. a klasickej kalendárovej metódy som 5 alebo 6 DPO, ale ako som tu už písala niekde vyššie, ja som si rátala deň počatia aj podľa Jonáša, aj podľa čínskeho kalendára aj podľa nejakého tretieho - všetky vyšli cca rovnako, tak podľa týchto by to bolo asi 11 DPO.

snazilka1983
28. apr 2013

@petka811 jaaj heh vymakane ale skor ten 11 DPO lebo 6 DPO by ti test este nic neukazal 😉 drzim palce

samanta2208
28. apr 2013

@simca1258 je to nepravděpodbné ale ne nemožné kup si test nebo zajdi k dr. což je jistější varianta 😉

samanta2208
28. apr 2013

@petka811 podle mě to je těhu. takový test jsem měla první taky takhle slabounky a o 4 dny později už to byla jasná čárka 😎

petka811
28. apr 2013

@snazilka1983
@samanta2208 bodaj by ste mali pravdu a bolo by to tehu....
...ešte som zabudla napísať, že mne pichali pregnyl, ale ak by to aj bolo zostatkové hcg z pregnylu, malo by postupne klesať a mne už tretí deň ukazuje takú istú čiarku...
...a dva mesiace dozadu, keď mi bol pichnutý, tak na 5. deň na teste nebolo nič, ani náznak....tak dúfam, že tentoraz to hádam vyšlo

snazilka1983
28. apr 2013

@petka811 aha no mne tiez pichaju pregnyl a napr sa mi vyplavuje z tela rozne. raz som mala uz 6 den biely test a potom dalsie razy 9, 12, uz aj 14 sa mi stalo teraz som 11 dni od pregnylu a stale mam slabeho ducha uz tri dni rovnaky. minuly mesiac som ho mala robnaky 4 dni neslabla ani nesilnela ciarka

samanta2208
28. apr 2013

@petka811 určitě bude držím palečky a dej pak vědět 🙂

zuzadu
28. apr 2013

Ahoj děvčata, tak i já jsem v očekávání, a jen napíšu, že po prenylu (5xpíchnutý), jsem 1,2,3 měsíc měla pozitivní teh test i v den menstruace a 4 a 5 měsíc jsem v podstatě měla test pozitivní neustále, doktor doporučil přestat píchat pregnil. přítel šel na spermiogram, který ukázal pouze 2% pohyblivých spermii, lékař doporučil umělé oplodnění, to jsme zatím vzdali. navštěvuji léčitele již řadu let a dle jeho rad pokud je problém pouze v tom, že muž má málo pohyblivé spermie, tak to v podstatě není problém, protože mužum se spermie tvoří každý den nasadil vysoké dávky selen, zinek, hořčík, aloe a dává tomu tak 2 měsíce, pak by mělo vše fungovat tak jak má. A já se ptám máte někdo podobné zkušenosti?
jinak testovat budu příští týden, ale od úterý mám příšerný tlaky v podbřišku, vaječníky, prsa, cokoliv sním hned mám obrácený žaludek, jsem unavená........zatím neplaším, takový příznaky jsem měla i po pregnilu, jenže teď už 2 cykly nemám pregnyl píchnutý. tak čekám...........pisněte mi někdo dík

darazv
28. apr 2013

@zuzadu Ahojky mas pravdu pregnyl je fakt des a niektorým zenam drží v tele hcg dlho 😠 co sa týka spermiogramu tak u nas bol problem taky isty dokonca ani ivf nam nepomohlo a tak som kupila priatelovi zazracny liek a dnes má spermie v poriadku ale tehotna stale niesom ☹ lieky zobka nadalej 😀 u mna problem ziadny nenašli... ale zajtra čakam na menzes a tento cyklus mi dr nasadil clostil a utrogestan tak uvidime ci to pomoze...uz by sa patrilo po 5 rokoch snaženia!!! 😝 vam držim palce neboj ono to urcite vyjde papajte vytaminy muž nech sa minimalne kúpe v horucej vode skor radsej sprcha a nech nenosí tesne spodne pradlo 😉 pa

petka811
29. apr 2013

@samanta2208
@qzabkaq ahojte baby, tak aj dnes ráno slabá čiarka na teste tej istej značky, nádej stále je....
...keď prídem domov z práce nahodím aj foto dnešného testu spolu s predošlými testami na porovnanie
...bodaj by tam bola stále a len silnela...

elenita
29. apr 2013

Ahojte snažilky! Na MK som nebola už roky, ale momentálne mám také tušenie, že by sme mohli byť 2.krát "v tom", tak som nemohla odolať 🙂
Aby som to teda upresnila - s manželom sme sa snažili (vlastne to bola skôr náhoda 😀 ) 12 DC, mala som práve plodné dni.
Asi 5 dní, týždeň po, som dostala príšernú vaginálnu mykózu alebo niečo podobné (veď viete), čítala som, že to môže byť jeden z príznakov, keďže celkovo v tehu je hormonálna nerovnováha a tak.
Okrem toho od piatku mi je celkovo nevoľno, ale nie nejako extra zle, len mám také vlny nevoľnosti. Prsia mám mega obrovské 😀 (zväčšili sa mi hádam o 1 číslo), veľmi citlivé, dnes som si všimla, že mi začínajú vadiť aj niektoré pachy.
Menzes mám dostať o 3 dni. Mám trošku bolesti v podbrušku aj krížoch - to bol asi 1. príznak, keď som čakala malých, ale zároveň to aj môže znamenať, že menzes je blízko 🙂. Prsia takisto zvyknem mať citlivé aj pred menzesom, hoci nie až natoľko.
V sobotu som testovala - jedna čiarka.
Ale keď som bola 1.krát tehotná, a to dokonca s dvojičkami, mala som 6 negatívnych testíkov a až 2 týždne po vynechaní menštruácie som mala pozitívny test. Inak, podarili sa na 1. šup (a toto by bol ten istý prípad 🙂 ).
Tak čo si o tom myslíte? 😉
Chystám sa aj k dr. kvôli tej mykóze 😖 , ale neviem, ako si to načasovať, či náhodou zrovna vtedy nebudem mať menzes, resp. ak by som nedostala, kedy už bude vedieť zistiť, či sme naozaj v tom 😉
Inak, asi deň predtým, než k tomu došlo 😀, letel 2 razy ponad náš dom bocian 😀

petka811
29. apr 2013

@samanta2208
@qzabkaq
@darazv
ahojte, čo mi na toto poviete? Už 4.deň taká istá čiarka na teste....veď keby mi hcg z pregnylu klesalo, tak by aspoň slabli a mizli (tak ako tomu bolo dva mesiace dozadu), už na 5- deň po pichnutí som mala čisto biely test a toto je už 7 dní po pichnutí... 😒

darazv
29. apr 2013

@petka811 tažko povedat 😒 hcg rastie obden 😉

petka811
29. apr 2013

@darazv tajne dúfam, že preto rovnaké čiarky, lebo hcg z pregnylu klesá a moje tehu hcg stúpa a vyrovnáva sa to takto.... ☹ veď dúfať môžem...

natalie77
29. apr 2013

@petka811 bohužel mám dojem, že je to Pregnyl, já ho měla i 12. den od aplikace..testy s takovými čárkami a za dva dny úplně bílo. Takže neslábnou...jen jsou málo viditelné....a pak bílo.
Pokud by to bylo těhotenství, čárka by byla znatelně viditelnější už ob den...
Přikládám svoje pregnylové čárky, 14. den už bylo bílo...
Držím pěsti na další cyklus.

qzabkaq
29. apr 2013

@petka811
ahojkaj,no neviem ti povedat,ale moze to byt aj konciaci pregnyl a az potom ti zacne stupat hladina HCG z tehu skus testnut za 2dni.veeeelmi drzim palceky.......................ja idem zajtra k Dr .som zvedava co mi povie 😒

megies777
30. apr 2013
megies777
30. apr 2013

@lucka.lucy tak možné to je.. zväčšené citlivé prsia, meškajúca m sú príznakmi tehotenstva ale tiež to môže byť dôsledkom vysadenia antikoncepcie. Počkaj 2-3 dni a test zopakuj z ranného moču, hoci dnes sú tie testy už robené tak že je to jedno môže to byť celodenný moč. Ale je to istejšie..

mata2101993
30. apr 2013

ahojte chcem sa opitat, že 27.4 som mala dostat menzes a nedostala som ho. dostala som ho az 29. je mozne aby som bola tehotna??? s priatelom sme mali 14.4 dva krat nechraneny pohlavny styk a spravil sa do mna. 28. som mala bolest v bruchu ako pred menzesom ale nakoniec som dostala tmavo hnede slabe spinenie v ktorom raz bola aj trochu krvi. a teraz uz mam druhy den menzes prosim poradte mi....

maikkynna
30. apr 2013

@mata2101993 S největší pravděpodobností těhotná nebudeš...

petka811
30. apr 2013

@qzabkaq ahoj, držím palce, aby všetko bolo tak ako má byť 🙂 🙂
...mne dnes čiarka zoslabla...takže asi je to len zostatkové hcg, aby to bolo moje, ešte je skoro na testovanie, dnes som len 7 DPO podľa Dr. a kalendára ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre