Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nera123
10. apr 2011

@lucka1987 ďakujem za odpoveď..je to také čudné, no možno sa len viac sledujem, tak uvidíme..🙂 a tebe príjemné tehuľkovanie.. 😉

lucka1987
10. apr 2011

@nera123 ja viem aj ja som sa sledovala az az skoro dva roky.. tak to poznam... 😒 ved uvidis o tyzden.. ja som citila tak podvedome ze som tehu este pred meskanim menzesu.. tak drzim palce

nera123
10. apr 2011

@lucka1987 no...🙂tak to som ja podvedome tehotná stále 🙂 pri každom pichnutí si už namýšľam..a ďakujem, počkám si do mršky 😒

drobcek11
10. apr 2011

@severaseptima ja ms stale nic takze dufam ze pride coskoro aj mne lebo uz ani len nedufam ze by to mohlo byt tehu ale nevadi este bude casu dost 🙂 este raz pfu pfuj nech sa statnice vydaria a potom mozte snazilkovat az az 🙂

lucka1987
11. apr 2011

@nera123 no z toho si nic nerob... 😉 to je normalne... ono ja som si kazdy mesiac robila tety tehotenske, vzdy ked mi len den meskala. ale tusila som ze nebudem tehu.. az ked som bola som to citila akosi inak.. nechaj sa prekvapit. drzim palce 😉

vivienkata
12. apr 2011

ahojte kocky mam problem menstruacia mi meska 10 dni a vo stvrtok som si robila jeden test poobede ale podla toho niesom tehu ☹ ale ja sa nejak cudne citim rano mi je zle. a citim sa nejak divne ? poradte co si o tom mysliet dakujem

mariana7537
12. apr 2011

@vivienkata Ja by som skúsila ešte jeden test,nejaký iný a uvidíš.

vivienkata
12. apr 2011

@mariana7537 dakujem za radu kupim si dnes dalsi

drobik1
12. apr 2011

@katkarv ahoj co mate nove??my dokopy nic..len problemy so susedmi.. 😠 a zatial nicnove u nas uvidime ci pride alebo nie mrcha.. 😉

katkarv
12. apr 2011

@drobik1 no aj my tiez cakame,ale v newdelu skusim lebo budume mat vyrocie svadby 😉 ta co mate zo susedmi?

drobik1
13. apr 2011

@katkarv ahoj..ale to je nadlho.. ☹ uz vraj od augusta ich vytapame ale nie pravidelne asi 1x za 2-3 mesiace..ale my mame sucho vsade uz boli aj bytoveho pozerat a to je taka susueda ze z komara robi somara..tak si vies predstavit.. 😀 no a v piatok pridu znova pozret aj s nejakym od nas bytovym spravcom tak uvidime ze co najdu.. 😎 ale inak gratulujem k vyrociu dopredu.. 🙂 a dufam ze vsetko vyjde ako ma.. 🙂 drzim palce a potom daj vediet..my to nechame este na mrchu ci pride ci nie..lebo zase budem sklamana.. 😲

katkarv
13. apr 2011

@drobik1 no esteze my byvame v dome,len 8mesiacov sme byvali v podnajme v byte ale uz nikdy viac by som nesla byvat do panelaku,vzdy sa tam najde aspon jedna protivna suseda.Aj ja by som mala pockat na mrchu lebo ked na teste nic nebude tak len si pokazim den 😒

ala37
14. apr 2011

ala37 ala37 ahoj...mozem sa ta opytat..my sa snazime o babo ..a mn mam dostat az o tyzden...skusala som ovu test dne...lebo mam 5 dni pichanie na pravej strane,v kuse..ked prestane tak len na okamzik..budim sa aj na bolest v noci a 1den som vzala brufenku ale nepomohla..boli stale...a vzera na obed som mala malu slabulinku zilku ruzove farby na paiery..a ten test ovu je z pred 2 mesiacov..co som skusala a bol negativny...neviem ci sa moze..ale ja som ho dnes ocikala a dalo mi //,...........co si myslite??pichaju ma aj prsia ale malokedy a na striedacku--ako keby som tam mala noz...dakujem za odpoved s pozdravom ala 37

ala37
14. apr 2011

a este som zabudla,uz asi 1h ma pich apresne v strede ale len1 miesto..v kuse..porovnam to zasa k nozikom..oichanie noza 🙂 dakujem

martinka13
14. apr 2011

ala37 Podla mna mozes byt urcite tehotna Hlavne uz nejedz ziadne lieky! Aj mne vysiel test pozitivn tyzden pred MM a uz som v 13. tyzdni Tak drzim palce Inak priznaky rovnake ako Ty A to aj pri prvom tehu.

ala37
14. apr 2011

dakujem martinka 13....chciet by som velmi chcela byt tehu..ale tiez som dost stara na to aby som si nieco nahovarala..a test simyslim ze je este skoro robit..ved mi chyba este 6 dni do MN...niekde som citala ze ovu ukazu tehotenstvo..tak som skusila...a neboli duchovia...ale tiez je pravda ze po napisani sem som este behala po nete..a docitala som sa takychvecia ko ...mimomaternicne tehotenstvo--pri 3 dnoch pichania--odhalene..............potrat.................vazne asi bolo lepsie aby som uz viac nehladala..............ale dakujem za odpoved..isto niesom sama a je vela bab co mali toto iste a su tehu..aebo nie...chcela som len vase nazory za ktore vopred dakujem.....a tebe martinka drzim palceky aby ste boli zdravy 🙂

drobik1
15. apr 2011

@katkarv ahoj co mas nove?my mame toho dost mrcha este neprisla zatial ale bolia ma prsia a dnes ked sa maly zobudil a dvihala som ho tak ma zacalo boliet maternica..tak asi pride mrcha.. 😠 este som netestovala..no a okrem toho maly kaka krv tak cakame na vysledky ze co to bude..a uz u nas boli aj z bytoveho a nic nenasli vsade mame sucho.. 😉 takze tak..ale inak sa mame fajn..tak prajem pekny vikend.. 🙂

katkarv
15. apr 2011

@drobik1 dufam ze to nebude nic vazne.Ja mam dceru v kupeloch takze mame lietacky k nej a este k tomu ide Velka noc tak neviem kde mi hlava stoji takze ani nestiham velmi na to mysliet,len ked sem pridem 😀 😀 😀

ahorva
15. apr 2011

xxx

vivienkata
15. apr 2011

ahojte kocky poradte mi robila som si test mamatest comfort 10 a podla neho som tehu myslite ze je to dobry tehotensky test ako znacku lebo stale som pouzivala inu znacku ale nemali moju znacku v lekarni tam mi poradila tutu znacku tak neviem co si mam mysliet , 😉 bola by som stastna keby to bola pravda ja mam jedno dieta moju bambulku a o druhe som prisla v decembri som potratila ☹

solinkarka
15. apr 2011

@vivienkata na 100% si tehu 🙂 mamatest je najspoahlivejsi to ti povie asi kazdaaa...takze gratulujem 😵

vivienkata
15. apr 2011

jej dakujem my sme si asi pisali v smutnej teme kyretaž

vivienkata
16. apr 2011

ahojte kocky tak večer mi bolio dost zle tak som bola na gynde v nemocnici lebo som sa bala aby sa nieco zase nestalo a tam mi lekarka potvrdila ze som v4 tt tehu 🙂 ale tiez ze to bude teraz rizikove kedze som v decembri potratila tak dufam ze bude všetko ok ,

keira
16. apr 2011

ahojte 🙂 , prosim vas, mali ste ako priznak velmi bolave prsia, az ich vnutri akoby stahovalo a vase bradavky stale stali (ako ked je im zima 😎 a su take taker nonstop?

glee
16. apr 2011

Ahojte, chcem vas poprosit o radu a skusenosti. Test som si zatial nerobila. Meska mi to, ale tak mne to meska vzdy, mam nepravidelny menzes, cize tym sa radit nemozem. Ale hlavne co je divne su nasledovne priznaky:
- som casto unavena
- celkovo sa citim tak zvlastne, akoby nie vo svojej kozi
- posledne dni som mala hrozne chute jest kadeco mozne a stale a vela
- ale vcera a dnes nastala zmena: zaludok mam ako na vode, len co pomyslim na jedlo je mi zle, ale paradoxne akonahle aspon cosi zjem, ulavi sa mi
- viackrat sa mi posledne dni stalo, ze sa mi zamotala hlava a zatmelo pred ocami - ale to moze byt aj tym, ze som rychlo postavila
- na kavu, ktoru som milovala nemam vobec chut

Uz asi pred 5timi dnami som zacala mat priznaky prichadzajuceho menzesu. Bolelo ma sustavne podbrusko a prsia. V podbrusku ma teraz raz za cas ostro picha a prsia mi citlive ostali.

00vladka00
16. apr 2011

chod s doktory a on ty to povie na 100 percent.

simi251
16. apr 2011

@glee Ahoj. Mozno ti moja rada velmi epomoze ale najlepsie by bolo spravit si test. Tieto tvoje priznaky mozu znamenat tehotenstvo ale rovnako to moze byt len psychika, ak sa strasne snazis otehotniet a velmi po tom tuzis. Takze naozaj...sup do lekarne a testni si to. Drzim palce.

glee
16. apr 2011

@simi251 Dakujem, urcite si test kupim, len stale mi tieto otazky viria hlavou, tak som sa chcela poradit so skusenejsimi 🙂

simi251
16. apr 2011

@glee Ano uplne ta chapem. ale ani ta najskusenejsia tehulka ci mamicka Ti na 100 percent neodpovie na otazku ci si tehotna prave preto, ze vsetky tieto priznaky ktore mas, mozu byt sposobene hormonom, ktory sa nachadza v tele aj mimo tehotnosti;. Takze najlepsie bude nedat na rady ,,skusenejsich,,, lebo kazda z nas ma iny organizmus. Jediny zaruceny sposob ako zistt ci si tehotna, je zistit pritomnost HCG hormonu testom z lekarne alebo testom krvnym. 🙂

drobik1
18. apr 2011

@katkarv ahoj tak a tehu nie som vcera prisla mrcha.. 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre