Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sarkad2856
18. mar 2013

@trojlistek Hojky,tak to jsem ráda aspon někdo 🙂 moc gratuluju ... sem věděla že to dopadne dobře
já jsem to bohužel zase včera dostala,takže snažení zase další měsíc,ale snad se taky zadaří,jak se říká naděje umírá poslední 🙂

trojlistek
18. mar 2013

@sarkad2856 děkuju, určitě se zadaří 🙂 držím palečky,
jestli ti můžu dát tip a tedy pokud máš pravidelný cyklus, spočítej si dny podle pepinátora, a dva dny před, v těch dnech a dva dny po se tul🙂http://pepinator.tym.cz/seznamka/ovulacni-kalen..., měj se hezky 🙂

sarkad2856
18. mar 2013

@trojlistek Moc děkuji,určitě vyzkoušíme 🙂 ..jj naštěstí je mám pravidelný
tak at je vše v pořádku amimišek roste 😉

pajab
18. mar 2013

Maminky nějaký jiný jiný důvod proč mě bolí prsa???? Snad potvory zase nerostou 😠 😀 Díky

trojlistek
18. mar 2013

@sarkad2856 děkuju a držím palce 🙂

sarkad2856
18. mar 2013

@pajab Mě třeba bolí i v době ovu,takže nevím 🙂

sarkad2856
18. mar 2013

@trojlistek Děkuji ,nápodobně 😉

pajab
18. mar 2013

No je pravda že podle výpočtu bych měla ve středu ovulovat takže ..... hmmm .... hmmmm .... asi se začnem tulit 😅 Díky , tohle by mě vážně nenapadlo.

angelsb
18. mar 2013

@ratatooy Mamatest nebyl ale řekla že má stejný účinek no je tam ještě jeden zkusím za dva dny .Tak co myslíte vidíte ho tam 😒

lucyvivien
18. mar 2013

@angelsb je to tam podla mna ! 🙂

angelsb
18. mar 2013
angelsb
18. mar 2013

@lucyvivien no uvidím zítra mám dostat ms a pak zas zkusím já nevím je to duch 😒

ratatooy
18. mar 2013

@angelsb ten je uplne jasnej

ratatooy
18. mar 2013

@angelsb to je hodne jasna čarka ja mela při tehu uplne slabounky duchy co nebyli skoro videt

angelsb
18. mar 2013

@ratatooy no ono to taky moc nešlo vidět musela jsem to trochu to foto ztmavit aby to bylo vidět

ratatooy
18. mar 2013

@angelsb ono hlavne maš jeste před termnem ms takže to nemuže byt žadna silná čárka ta je až tak v 4tt

angelsb
18. mar 2013

@ratatooy to je pravda no uvidím jak se to vyvine 😕 zatím tomu nějak nevěřím ,ale je fakt že se mi často točí hlava tak děkuji . Jsem se chtěla zeptat zda je to duch a nějak si tu čárku tam sama nepředstavuji .

ratatooy
18. mar 2013

@angelsb pokud je zabarvena tak i to znači nejake hcg nekdy se stava že ta testovací prosvítá že je videt ale bejvá nezabarvená

lienkalienocka1982
18. mar 2013

ahojte babenky.potrebujem vasu pomoc..Co si myslite o tomto???nemam pravidelnu MS ale Ovu test mi ukazuje vzdy pozitivnu, a ked som robila tehu test tak ja neviem ci tam nieco je alebo nie. Lebo uz som mala s tym skusenosti a nebola som tehu. Mala som tehu testy pozitivne a nebola som. mozte mi poradit?? Dakujem vam velmi pekne. Snazime sa uz viac ako pol roka a nic...

lienkalienocka1982
18. mar 2013
ratatooy
18. mar 2013

@lienkalienocka1982 no tk to už je uplne jasná

lienkalienocka1982
18. mar 2013

@ratatooy ako to myslis? ja sa nechcem tesit a potom s toho nic nebude :(

ratatooy
18. mar 2013

@lienkalienocka1982 co je to za testy ty ružovy?t vypadaji dbře že je to na nich lip vydet jak na tech mdrejch?ty modry sou mamatest?

ratatooy
18. mar 2013

@lienkalienocka1982 no myslim to tak že to je jasny těhu

lienkalienocka1982
18. mar 2013

@ratatooy tie ruzove ovulacne testy a modre tehu testy..

ratatooy
18. mar 2013

@lienkalienocka1982 jo ty ružovy sou ovulačí?

ratatooy
18. mar 2013

@lienkalienocka1982 37DC je už hodne klik jinak míváš?jina ty testy čarka sílí a pokud se t nekdy stalo že ti ukazal pozitivum a nic z toho nebylo tak asi proto že si tehu byla ale nevydrželo to biochemicke tehotenství

lienkalienocka1982
18. mar 2013

@ratatooy ja mam nepravidelnu MS. Vzdy okolo 35-40 dni. Teraz je uz 37 DC a stale nic. Ta ovulacna ciarka stale neslabne a tehu test stale je tam ciarka...

ratatooy
18. mar 2013

@lienkalienocka1982 podle me to je tehu skus test ten 40DC uvidiš jestly bude silnejší

lienkalienocka1982
18. mar 2013

@ratatooy dakujem a urobim...🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre