Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sandrittta
9. máj 2011

@fnova Jednoznačne z úprimného srdca BLAHOŽELÁM! 😉

majka_3
9. máj 2011

@fnova aj mne najprv vysiel test negat a den po meskani slabulinka druha ciarka....a potom silnela...tak myslim ze sa mozes tesit... 🙂 gratulujem..a uzivaj si to 🙂 a inak aj mne pomohol hned prvy mesiac clostilbegyt ..... 🙂 😉 😉

fnova
9. máj 2011

strihalka, sandritta, majka_3, dakujem vam za odpovede. ja som z toho uplne mimo. velmi som to chcela, no ked to pride, tak je to uplne necakane. hlavne po tolkych pokusoch, ktore nevysli....dnes len chodim hore dole po dome a neviem sa sustredit . Ja viem, ze sa to takto neda brat, proste su ludia co nechcu deti a nakoniec otehotneju a maju krasne zdrave deti a potom su ludia co si velmi zelaju a snazia sa a nic a nic.....ja len nejak stale neviem uverit tomu, ze by som mohla mat to stastia a byt tehotna😀 Dakujem za info

majka_3
9. máj 2011

@fnova to som robila presne aj ja...neverila som..nemohla som uverit ze nam sa to konecne po 2 rokoch podarilo....a aj par dni trvalo kym mi to naozaj docvaklo ze ano..som tehotna a konecne sa to podarilo. 🙂 .je to kraaasne...ja som to pred mesiacom zistila tak tiez to mam take cerstve 😉 kedy si mala naposledy ms? ci ani nevies v ktorom si pribliznom tyzdni? 🙂

fnova
9. máj 2011

@majka_3 naposledy som mala ms 22.3., co pri mojej hormonalnej nerovnovahe nie je ziadna smerodajna info 🙂 no ale ovulacia bola 5. aprila, takze ak sa to podarilo vtedy, tak je to plus minus 5 tyzdnov.

majka_3
9. máj 2011

@fnova pekne ... 🙂 tak uzivaj 🙂
gratulujem 🙂

fnova
9. máj 2011

@majka_3 dakujem 🙂

cakaja
11. máj 2011

Caute baby, tak je to tam!! Som tehu!!! Rano som si robila clearblue a vyšlo krásne + no a o chvílku nato termín počatia 2-3 týždne co celkom sedí.... 😵 Ani si neviete predstaviť to šťastie.... celý deň v práci som na to myslela, že nám sa to konečne podarilo!! Manželovi aj slzičky vybehli ked som mu povedala, že budeme mať bábatko a ukázala testík..... som strašne šťastná,prajem to zo srdiečka všetkým žienkam, ktoré po bábatku tak strašne túžia!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

katmi
13. máj 2011

cakaja robila si si aky test?? ten novy digitalny??

solinkarka
13. máj 2011

@cakaja tesim sa 🙂 ...pridas sa k nam do skupiny januarove deticky 2012??

katmi
13. máj 2011

@cakaja robila si si aky test?? ten novy digitalny??

magdalenka22_
13. máj 2011

ahojte potrebovala by som poradit..ms som mala .01.05 ale len 1den a potom som len spinila.. zacalo mi byt zle asi tak tyzden po tej cudnej ms zaha ma pali,bolia ma neuveritelne krize a nohy ked idem na prechadzku ..prsia sa mi dost naliali ale nebolia ma obcas ma palia bradavky ale nieje to casto... teraz posledne dni ma trapy nafuknute brucho a bolesti ako pred menstruaciou a mam zapchu a mam taky vodovy vytok..inak vobec casto necuram..mozno ze je to este skoro ci podla vypoctou ak by som bola tehotna tak by som bola v 2tyzdni..myslite ze sa priznaky objavuju tak skoro?:
chcem babo moooc este toto: pred tyzdnom som si robila test a vysiel neg

simi251
13. máj 2011

@magdalenka22_ Ahoj. Tak priznaky by aj mohli naznacovat tehotenstvo ale sprav si este raz test. A teraz by si nebola v 2.tyzdni ale aspon v 6, nie? Ak si tehotna, tak si otehotnela este pred 1.5. Kedy si predtym mala normalny menzes? Lebo tehotenstvo sa rata od prveho dna poslednej menstr. Ale nie tej jednodnovej. Vtedy si uz asi bola tehu. Alebo som ta zle pochopila?

cakaja
14. máj 2011

@solinkarka jasné pridám sa 🙂 , ale až ked to budem mat na sto percent potvrdené lekárkou, idem k nej až v utorok, tak mi držte palce, aby bolo všetko v poriadku! Aj ty si v 6 týždni? aj máš nejaké príznaky? Toto je moje prvé tehotenstvo a mne zatial okrem citlivých pŕs nič nieje (na jednej strane som rada, ale na druhej sa bojím, či som v poriadku 😖 )

cakaja
14. máj 2011

@katmi hej robila som si ten nový digitálny ClearBlue aj s termínom počatia... O chvíľku mi na displayi nabehlo + a termín počatia 2-3 týždne. Jedna nevýhoda je, že si ho nemôžem odložiť, pretože na tom displayi to ukazuje ibe 24 hodín... takže chcem ocikať ešte obyčajný, aby som mala krásne kolajničky na pamiatku priložené k fotke z prvého sona 🙂 🙂 🙂

solinkarka
14. máj 2011

@cakaja ano som v 6tt...a priznaky? bolia ma prsia, sem tam podbrusko a uz bola aj nejaka ta nevolnost 😝 toto je moje druhe tehu, prve skoncilo v 10tt MA 😔 dufam ze toto bude v poriadku..ja idem k dokymu v pondelok tak drz prsty aj ty mne 😉

cakaja
14. máj 2011

Tak to s tym tehotenstvom ma mrzí a pevne verím, že to dotiahneme do úspešného konca... 🙂 No ja idem v utorok a moc sa teším, chce ísť so mnou aj manžel... berie si kvôli tomu aj dovolenku v práci tak som strašne šťastná - dúfam, že bude už vidieť bublinku na ultrazvuku 🙂 Držím moc palce a daj vedieť ako si dopadla! 😉

lulucinka
15. máj 2011

Ahojte,s partnerom sme sa maznali.Nemilovali sme sa,ale urobila som priatela rukou a urobil sa mi na brusko.Ked som isla do sprchy,trosku ejakulatu stieklo az na vaginu.Potom sa sa len tak rychlo utrela,namydlila som si brusko a oplachla to vodou,pena stekala po vagine.Chcem sa opytat ci je takato moznost otehotnenia.Menstruaciu mam dostat 26.5.Ak ju dostanem na cas,bude v rovnakom trvani ako vzdy,rovnakej intenzity mam si aj tak urobit tehotensky test?Mam doma digitalny Clear Blue,mozem si ho urobit 3 tyzdne od tejto situacie alebo pockat 4 tyzdne?Kedy bude vysledok pravdivy?Dost sa bojim ci som mohla takto otehotniet.
Ak ano,aj tak by som dostala normalnu menstruaciu 26.5,rovnakej dlzky,intenzity?Alebo by uz menstruacia vynechala pripadne bola inej intenzity,kratsia,pripadne len spinenie?
Pytam sa preto ci to nie je malo dni na to,aby telo zeragovalo,ze je zena tehotna a prestala menstruovat,bol by to vlastne 10 den od oplodnenia.
Dakujem za Vase odpovede.

bosoriak
15. máj 2011

@lulucinka Nemozes byt tehotna. Ta sanca je tam naozaj miziva, skor by to bol zazrak. 🙂 Tehotensky test si ani nerob, odloz si ho na situaciu, ked to bude aktualnejsie. Naozaj sa nemusis bat.

strihalka
15. máj 2011

@lulucinka nie, to se asi nemuze stat, nemelo by, navic na vzduchu spermiiky moc nefungujou, ziji v deloznim hlenu a pokud se nedostaly primo dovnitr, pochybuji ze by vzali nohy na ramena a utikali rychle dovnitr a pokud jsi nemela ani ovulku tak to je dalsi vec, ktera ti brani v otehotneni, bez ovulky to proste nejde

ashary
15. máj 2011

Ahojte.🙂 Tak 13. som podla ocakavani dostala menstruaciu - trvala asi 3 hodiny a skoncila. Dnes som si asi pred hodinou robila tehot. test a bol negativny. Podla mna a toho co robi moje telo som tehotna, podla tehot. test nie. Co myslite kto ma pravdu?🙂

ashary
15. máj 2011

A ešte som sa chcela spytat. Zajtra planujem ist gynekologovi a netusim ako to bude prebiehat.🙂 Bude mi brat krv alebo nieco take? Alebo dokaze zistit ci som tehotna hned na mieste?🙂

lulucinka
15. máj 2011

Myslela som to tak,ci nie je mozne aby pri tom sprchovani spolu s tou penou sa nejako dostali do zeny a otehotnela tak.Takze ak dostanem normalne 26.5 menstruaciu bude trvat ako vzdy,rovnaka intenzita je vsetko v poriadku a nemusim robit ani test?Bojim sa velmi,prosim poradte mi.

ashary
16. máj 2011

Tak gynekológ mi spravil iba normalny hCG test a povedal, ze nemozem byt tehotna. Potom mi pichol vyvolavacku a vobec ma nepocuval!!! Jasne som mu povedala, ze menstruaciu som uz mala aj ked slabu, ale on si stale splietal to svoje. A vo vela dalsich veciach ma ignoroval. Ako dlho prebieha zmena lekara? Da sa to stihnut za tyzden? Ak som tehotna (ja si stale myslim, ze som, aj ked tehotenske testy su negativne) tak ta injekcia tomu ublizit nemoze, vsak?

mimka11111
16. máj 2011

@ashary ahoj, vyvolávačka ti neublíži...ak nie si tehotná, vyvolávačka ti len spustí menštruáciu, ...ak si tehotná, nič sa nestane a ani miminku to neublíži.. 😉

ashary
16. máj 2011

Super, ďakujem.🙂

lulucinka
16. máj 2011

Mozete mi odpovedat na moje otazky?Prosim

anjelicek26
16. máj 2011

@lulucinka - nie nemozes prosim ta to by muselo byt super sperma a to vo vode ci vzduchu po par minutach nepreziva. Ani nie je schopne rychlostou svetla a kompasom doplavat tam, kam by malo. Niektore zeny by nemali mat sex, pokial na to "nedozreju"

vierka0
16. máj 2011

@lulucinka neviem kolko mas rokov, ale preco myslis, ze ti niekto bude vediet odpovedat na to, akej intenzity budes mat menstruaciu..pozri, riziko, ze doslo k tehotenstvu je, aj ked uplne minimalne, blizke nule..ak sa to napriek tej nepravdepodobnosti podarilo, tak ms by dojst vobec nemala a ked ti bude meskat, mozes si urobit test, na ktorom mozno najdes dve ciarky..stale si vsak myslim, ze tehotna nebudes ale kazdopadne ak otehotnies nechces, mala by si si davat pri sexe vacsi pozor..

irriss
16. máj 2011

@lulucinka Neodpovidala jsem, dlouho jsem zvazovala, jestli to neni Sranda 😉
Ale pokud je to vazne Tva obava, zrejme se hodne bojis. 😢 Tak proto ti nakonec odpovim. 😉
Nevim jestli muzes byt tehotna, ale nektere zeny jsou tak "chytlave", ze rikaji, ze by otehotnely i utrenim se do rucniku....a navic je i souboj nazoru, zda je mozne otehotnet v plaveckem bazenu...takze neporadim...ale odpovim. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre