Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

eviku28
10. feb 2013

@romuaska JJ dám. tak sa aj ty drž. 🙂

romuaska
10. feb 2013

@eviku28 děkuji🙂 no dnes chci začít cvičit tak uvidíme co spodek udělá,docela mě to už štve

zujanka
10. feb 2013

žienky stalo sa niektorej, že ste mali tehu test silnejší večer ako nasledujúce ráno? Bojím bojím, lebo v decembri mi čiarka zmizla☹(((

tremonti
10. feb 2013

@eviku28 hod nam sem tie testy na porovnanie.

tremonti
10. feb 2013

@zujanka mala by si zajst za dr nech ti vezme kazdy druhy den krv na hcg uvidis ci stupa.drzim palce.sice sa mi to nestalo ale tak vsetky sme ine,skus hned z prveho ranneho mocu vtedy je hcg najviac kpncentrovane

eviku28
10. feb 2013

@tremonti ked to odfotím neni tam nič vidieť, iba ked to presvietim svetlo, čiaročka č.2.

eviku28
10. feb 2013

@romuaska no ja by som možno radšej to cvičenie odložila až pokial nebudeš vedieť čo ti povie dr.

romuaska
10. feb 2013

@eviku28 tak já zas čárku jakože náznak vidím okem,ale nejlíp když prosvítíš testik třeba baterkou nebo tak ej tam a tlustá žádná ryska,ale podle mě už..když není vidět okem je to prd:D protože to už neni možný,

@eviku28 no necvičila jsem musím počkat na čtvrtek až co an mě dr uvidí.)

tremonti
10. feb 2013

@eviku28 este je velmi skoro testovat ten prvy test si si robila na 18 dc.musel to byt duch abo ma tvoj mm extra silne spermie.musela by si mat ovulku hned po kramoch.mimochodom nemerias teplotu abo netstujes ovu?

eviku28
10. feb 2013

@tremonti ovu nestestujem a bt som skúšala iba teraz ale to mi je k ničomu, kedže som to nerobila pravidelne od začiatky cyklu? No neviem, čo tá čiaročka teda znamená ale celkom ma to vystrašilo, že tam je adnes nič.

tremonti
10. feb 2013

@eviku28 aku kolko dni si merala teplotu? Aka bola?

eviku28
10. feb 2013

@tremonti 36,89 ale večer aj cez 37

tremonti
10. feb 2013

@eviku28 vecerna nie je smerodajna...no skoda ze si nemerala od zaciatku,tak este vyckaj tyzden a uvidois,som zvedavca co povie dr zajtra a co sa z toho vykluje

mata3za
10. feb 2013

Dievčatá a žienky potrebovala by som poradiť. Zhruba v období ovulácie som pociťovala bolesti podbruška a bolo mi na vracanie, motala sa mi hlava a jedla by som piate cez deviate. Tak som si urobila test 4dni pred očakávanou menštruáciou a bol negatívny, ale len slabulinká čiarka. Tak som sa zmierila s tym a teraz mi už 3dni mešká a vôbec nemám pocit ako keď by som mala mrchu dostať. Mám si urobiť ďalší test ?

eviku28
10. feb 2013

@tremonti já tiež 🙂

eviku28
10. feb 2013

@mata3za samozrejme, aj slabá čiarka je pozitívne znamenie a ked ti ešet meška, myslím, že je to jasné 😉 .

mata3za
10. feb 2013

@eviku28 Pardón preklep, ani len slabučká čiarka som chcela napísať

eviku28
10. feb 2013

@mata3za vyskúšaj teraz a uvidíš. 😉 daj potom vedieť

mata3za
10. feb 2013

@eviku28 Zajtra pôjdem kúpiť a pre istotu urobim v utorok ráno 🙂
Ale je mi fakt divne mam len dva stavy, bud som hladna a jedla by som len sladke (normalne sladke nejedavam) alebo mi je blbo ked sa najem a idem spať. Buď stres alebo bábo, a tá druha varianta by sa mi páčila viac 🙂

eviku28
10. feb 2013

@mata3za Tak Ti to bábo veľmi prajem. Ja tiež čakám nedočkavo čo bude 🙂

mata3za
10. feb 2013

@eviku28 My síce aktuálne plánujeme svadbu a bývanie, takže bábo moc nie je v pláne, ale určite by som sa tešila🙂 a ty čakáš či príde mrcha alebo ako ?

eviku28
10. feb 2013

@mata3za to by ste už nejako poriešili ;)...Ja by som bol anjšťastnejšia ak by aspon 9 mesiacov nechodila :D. Bábo si veľmi prajem.

bzbzz
11. feb 2013

@sudabe dakujem za radu 🙂) Niekedy clovek caka na kazdu jednu prilezitost, na kazdu jednu zmenu, abysi konecne clovek myslel, ze je tehotny, ked sa o to dvaja ludia velmi snazia a stale nic... Je to strasne frustrujuce 🙂) K tomu gynekologovi sa mi nechce, ale uz asi budem fakt musiet ist 🙂 Je pravda, ze prezivam vela stresovych situácií a dní, tak mozno aj ak stres spravil svoje, tak to je mozne 🙂) Kazdopadne aj Tebe prajem, nech príde aj u vás ten den D... nech ste zdraví, úspešní a prajem vám to.. nech sa tesite.. vela stastia ;)

mata3za
11. feb 2013

@eviku28 test nebolo ani treba, v noci priušli neskutočné bolesti s nimi aj mrcha a skončila som na pohotovosti v krčoch ... ☹ ☹ ☹

eviku28
11. feb 2013

@mata3za aaach jo, mne je zase zle jak koňovi, brucho pobolieva, ale zatiaľ nič, nech nechodia. Nech si dajú pauzu 9 mesiacov.

sudabe
11. feb 2013

@bzbzz ahoj born že ist ku gynekilogovi sa ti nechce no to asi nikomu ani mne a ja mám takeho že si stále naobjednava plno pacientok som objednana na 11 hod ale také 2-3 hod tam aj tak cakam tak to má odradza. uvazujem že si ho zmenim. a stres tiež robi svoje ale držím palce nech konečně pride den D,
kočky a je tu niekto co mal svoje dní a bola tehota? born že je vela takých pripadov ja tiež niekedy na to myslím ale to je len moja fantasia preto že strašně chcem být tehu
@mata3za to mi je luto držím palce nech to vijde

romuaska
11. feb 2013

Hoky otázka..nemáte zvýšenou sekreci?Hl.při souloži??

tremonti
11. feb 2013

@eviku28 no co bolo u dr,nenapinaj

lupmice88
11. feb 2013

ahojky mam na vas prosbicku ovulace byl ave stredu,utery,ctvrtek,sobota sme se snazili ,citim bolest v podbrisku ale kdyz sem si merila dnesk arano teplotu byla jen 36,4 a nevim co to je,myslela sem si ze po ovulaci je vzdycky zvysena az do menstruace,muze to byt treba zpusobeno uhnizdovanim 🙂

eviku28
11. feb 2013

@tremonti ulekára som bola ale nie na gyne, ale chodievam na štítnu, nerobila iné testy nič, že a by som bola je ot ok, ja som sa len obávala, a by to tam je, aby som o to neprišla, lebo lekárka mi to tak dramaticky hovorila, že ak by som bola treba hned prísť. Ale od včera večera na pobolieva opäť podbruškou a je mi pekne nanič. teraz som sa prvý raz najedla, tak som zvedavá čo to so mnou urobí.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre