Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

emilia25
21. aug 2013

@manucao ja som si dnes kupila 4 testy jeden som si uz urobila a zas len duch a to je uz 28dc co normalne by mi mal uz aspon slabo vijst.ach este si spravim rano z ranneho mocu a uvidim.potom az nedelu rano a pondelok.

emilia25
21. aug 2013

@manucao tak si ho urob a da vediet isto tam bude.

manucao
21. aug 2013

@emilia25 zajtra sa prihlasim..idem uz domov z prace...tak zatial ahojjj a zajtra si napiseme.

emilia25
21. aug 2013

@manucao ahoj a davaj na seba pozor tehulka uvidis.

lusi79
21. aug 2013

ahojte kocky,,neviem si sama odpovedat tak sa skusim spýtat tu. minuly mesiac sme sa začali snažiť o druhe bábo. som myslela ze asi nevyslo, lebo vcera mi mal začat menzes ale aj vcera aj dnes mam len taky slabulinky výtok do červena,, a pritom pri krámoch uz druhý den zvykne zo mna tiect. tak neviem ci sa nieco deje alebo nie. a neviem ze ked mam ten výtok, či si môzem urobit test, či by daco ukazalo alebo je to zbytocnost. minulý týzden som si robila tehutest a vysiel negatívne. tak teraz neviem. hmmm, čo paradíte. diky za kazdu odpoved 😉

lucinka1502
21. aug 2013

holky...vidíte ho tam nebo si ho vymýšlím?

děkuji za názor...

zuzinka1989
21. aug 2013

@lucinka1502 ano vidim 🙂 myslim, ze je to tehu, ale este testni...a kolky DC to je?

zuzinka1989
21. aug 2013

@lusi79 ja by som pockala, kym ti skonci - ved teda, mozno sa este aj rozbehne na normalny...ak nie, testni ked skonci, v tej dobe by uz malo byt hcg ak tehotna si, dostatocne vysoke a malo by ti to ukazat...ak vyjde negativny, tehotna nie si

lucinka1502
21. aug 2013

31 DC... uvidím, zítra ráno budu testovat znovu... Dneska slabá čárka na tt, když jsem přišla z práce, ale to bylo po půl hodině....nedalo mi to, testovala jsem asi po 3 hodinách znovu a přesně po 5ti minutách jsem koukla a fotila toto...

je to zvláští, mám první cyklus po vysazení HA... uvidíme..snad to nejsou jenom poblázněné hormony🙂....

lusi79
21. aug 2013

@zuzinka1989 mas pravdu,,musim vydržať 🙂

lusi79
21. aug 2013

@lucinka1502 daco sa tam črtá 🙂

danm
21. aug 2013

@lucinka1502 aj ja vidím 😉 gratulujem! 😀

zuzinka1989
21. aug 2013

@lucinka1502 lepsie testovat obden 🙂 (kazdy druhy den, nie kazdy) tak budes vidiet, ci ti ciarka silnie...ak bude silniet, tehotna si...
no poblaznene hormony by ti nespravili ciarku na teste 😀 ten test reaguje na hcg hormon...aj ked niektore prilis citlive testy zvyknu ukazat slabuckeho ducha pri zvysenych bielkovinach, pri ovulke...ale toto nevyzera az taky slabucky...a predsa len, menzes meska 🙂 tak dufam, ze ciarka zosilnie a budem moct zagratulovat 🙂

zuzinka1989
21. aug 2013

@lusi79 no zbytocne by si vyhodila peniaze za test, lebo mozno sa to este rozbehne na klasicky ms....

lucinka1502
21. aug 2013

děvčátka..moc děkuji za reakce.... uvidíme v průběhu následujících dnů no... 🙂.... zvláštní je, že já se hrozně klepu, snad radostí, obavami, nevím co si mám myslet a přítel je úúúplně v pohodě...

zuzinka1989
21. aug 2013

@lucinka1502 to tak býva 🙂 ale drzim palce, daj potom vediet, ako si dopadla

lucinka1502
21. aug 2013

Dobře... budu na vás myslet🙂....

lenka2688
21. aug 2013

@terry658 BLAHOZELAM velmi velmi velmi 🙂 Supe

lindusik
21. aug 2013

Ahojte dievcata, prisim o radu ;) som 32dc.
Pred dvoma dnami sme sa s mm milovali a pri tom mi zacalo tiect mlieko z bradaviek...Bola som sokovana...
Mrcha mi chodi na den presne, ale vcera som ju nedostala a ani dnes neprisla. Rano som si skusala robit test, ale bol negativny. Volala som na gyndu a sestricka mi povedala ze to pravdepodobne bude z tehotenstva, ale ze mam pockat tyzden a spravit si test...
Myslite ze by to mohlo byt tehu?

danm
21. aug 2013

@lucinka1502 to ti verím,aj ja by som sa tak cítila...držím palčeky,aby to vyšlo 😉

manucao
22. aug 2013

@emilia25 robila som testik,ale asi bol zly..lebo ani ta kontrolna ciarka nebola ruzova..len slabooo sa ukazala..a inak nic..normalne je ta ciarka silna.tak neviem..dnes je len 16 den cyklu..ale nie som tehu..kedy by som bola..nevychadza mi to..jedine hned posledne dni po mrche..ale to by mi este nemalo byt tak zle...to by som este nemala mat priznaky...jedine ze je to uhniezdovanie..inak cely cas mam pocit v pobrusku ako na kramy..ako keby ich mam dostat..aj v noci som take citila..kd som lezala na bruchu

emilia25
22. aug 2013

@manucao no mozno je este priskoro na test ja stale testuje aj dnes rano ale stale len duchov aj ked mi vysiel hned ale je to stale len duch ziadna pekne sfarbena ciarka ale iba prisvitna a to mam dostat v nedelu tak ja este pockam este mam jeden tak uvidim v nedelu.inac ked ta boli brusko ja si myslim ze je to na dobrej ceste uvidis len na to vsetko treba cas.ja som si tiez myslela ze ked sme mali styk hned po ms ze mi aj testy vijdu skor ale asi to je vsetko jedno a hadam uz na ms mi vijde.ale su aj zeny ktore maju testy pozitivne uz omnoho skor.

manucao
22. aug 2013

@emilia25 no su take zeny a su aj take kt.maju pozitivne aj na 40 den..kazdy priebeh je iny..ze..a ak mozes posli tu fotku testu...chcem vidiet ako taky duch vyzera na teste...podla ty si tehu..inak by s mala uplne cisty test..tak ako ja..bielucky som mala v nedelu
uvidim..ale zaludok mam ako na vode a aj podbrusko...no radsej na to nechcem mysliet,lebo potom to sklamanie viac boli

emilia25
22. aug 2013

@manucao no ja to neviem ako mam dat tu fotku.

manucao
22. aug 2013

@emilia25 to nevadi..ale ja si myslimze si tehu..mas tam ducha..on ti bude silniet..ja doma test uz nemam a pockam do mrchy.Takze ak si tehu,to bude vase 4 dietatko..co..pekne

emilia25
22. aug 2013

@manucao no to dufam tak uz ani ja nemam test uz som minula aj ten posledny a asi to bolo aj najlepsie teraz nemam ziadny a ani uz kupovat nebudem az vtedy ked mi budu meskat.neboj dame to do zdarneho konca.

manucao
22. aug 2013

@emilia25 ty ano,ale ja si myslim,ze ja nie....len potom neviem preco mam tie motyle,chvenie,ci ako to nazvat v podbrusku...riadne citim take divne tlaky,ci co to je

emilia25
22. aug 2013

@manucao hlavne kvoli tym bolestiam si myslim ze si tehulka a tvoje vnutro sa krasne pripravuje na vsetky tie krasne zmeny.ja mam zas zvysene vytoky a bojim sa ze je to ms tak chodim kazdu chvilu na zachod a potom sa budem bat este viac ked vtedy mi tyzden meskala a naraz bum a uz som krvacala.mam z toho vsetkeho take depky a este muz daleko kazdy den mu hovorim aby prisiel domov ale musim to nejak vydrzat do buduceho tyzdna.

manucao
22. aug 2013

@emilia25 ahoj..vypadol mi v praci net..moja a ty nemas take tie divne pocity,bolesti,alebo ako to nazvat v podbrusku??
Ja uz ich mam tyzden a par dni na zvracanie..Vydrzis nerobit testik??Ja asi nie..do mrchy je daleko..skoro dva tyzdne..jedine ze prestanem na to mysliet..musim sa sustredit na nieco ine a nie na testiky..Inak dnes som vypila len jednu kavu..normalne som ich pila aj tri..akosi mi nechuti.
No nic to..ja koncim v praci,zajtra sa ozvem..Ty nesmut..manzel je co chvila doma a vsetko si vynahradite..bude to o to krajsie,ze ste si vzacnejsi..

jenyska4
22. aug 2013

ahojky babky plkalky, jdu Vás pozdravit a přinést nové info od nás. Snažili jsme se ted třetí cyklus a prvně za ty tři měsíce opravdu poctivě, žádné jednou za měsíc, ale ted opravdu co druhý den do doby než byla čárka na ovu testu. Chtěli bychom holčičku a hodně z Vás tu psalo at zkoušíme do ovulace.Splnila jsem tedy všechny body, které jste sepsaly v diskuzi chceme holčičku,červené vínko, vápník a hořčík brát dva měsíce, poloha misionář, častý sex, hlava otočená na sever a jogurt v pipině a bez orgasmu , aby se nezměnilo PH v pipince a strava dieta🙂bez masa a draslíku.. Mužu Vám říct, že máme doma dva naprosto užasný, zdravý chlapečky, holčička by byla jen třešnička na dortu a tak pokud by to byl další chlapeček budeme milovat a těšit se na něj uplně stejně.-)Nebudu popisovat jak náš sex vypadal při těchto procedurách s tatkou jsme se místo toho váleli smíchy a prostě já koza rohatá to chtěla z hecu vyzkoušet.Opravdu prvně a naposledy a holky před Váma co to zkoušíte klobouk dolu, protože mě to vše tak zaměstnalo, že jsem neměla čas na nic jinýho. Nicméně vše splněno a ted jsem jenom zvědavá jak to vše dopadlo.A zda na těch pověrách něco je nebo ne...Samo at je hlavně miminko zdravé. Jsem 21DC....a co mě trápí, že asi 6 dní po ovulce šílený opar na bradě, pokud už se mě někdy udělal tak jednou za milion let na rtu, ale ne na bradě☹ druhej den mě bolelo ucho a pak následně v krku. Ale holky mě nic ty čtyři dny neni, jen prostě ten opar a škrábání v krku, tak ležím, piju čajík a přemýšlím zda to nebude třeba od těhu, měla jste to některá, říká se, že, když se mimi uhnízduje je pokles imunity? 😒 trošku mě pobolívají prsa, a stahuje se mě krk jakoby na zvracení, ale to muže být tím, že si to taky vsugeruju. Na test je 21°DC brzo, ovulka byla přesně před týdnem, a dostat to mám 31 DC

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre