Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

golla
11. apr 2013

@tuqanqa já myslím, že bys měla být 5tt, protože počátek se počítá od konce poslední MS.. ;o)

golla
11. apr 2013

@mucinqa pokud jsi těhotná, tak teprve čerstvě. Doktor by viděl minimálně zvětšenou dělohu a jak jsem pochopila byla jsi tam minulý měsíc. To by test svítil o stošest. :o)
Pokud by jsi měla otěhotnět tento měsíc, tak by to test ještě neukázal.

mucinqa
11. apr 2013

@golla No 4. apríla som bola u doktora 🙂 a tiež si myslím, že to bude asi hormónmi alebo neviem čím 🙂 len ma zarazila mrcha, ktorá neprišla 25.marca( čo sa mi nestalo odkedy menštruujem) tak čakám na ďalšiu 😝 a inak ďakujem za odpoveď 😉

oculik
11. apr 2013

@mucinqa nie som expert,ale ak bolesti neprestanú menzes nepríde jaby som opäť vyhľadala lekára,lebo som sa asi obávala myšlienky,či nemôže ísť o mimomaternicové tehotenstvo,lebo myslím,že keď po vysadení tabletiek si mala M pravidelne tak hormóny to nebudú!je to ťažké radiť,ale držím palce ,že prídeš na koreň veci a bude všetko o.k.bodaj by to bolo tehotenstvo!!Držím palce!

golla
11. apr 2013

@mucinqa držím palce, ať to dopadne tak, jak si přeješ 😵

mucinqa
11. apr 2013

@oculik no inak vidíš to ma ani nenapadlo 😒 snáď to nebude... skúsim počkať do ďalšej M ak nepríde určite navšívim doktora... a ďakujem 🙂

mucinqa
11. apr 2013

@golla ďakujem ti 🙂 😉

ejkapod
11. apr 2013

Ahojte, mam otazku myslite že môžu nastať priznaky aj 5 dni po S..., ak ste tehotna?? mne včera bolo prišerne zle rano , furt na vracanie, ale nevracala som a dnes som už prevracala celý den v robote, bola to hruza, a môj drahy sa ma hned pital či bude babo, či sa nam už zadarilo 🙂kolegina my vravela že jej bolo už od 3 dna zle a vracavala, ale chcem vedieť aj vaše skusenosti na test je skoro ešte

mucinqa
11. apr 2013

@ejkapod Cesta embrya vajcovodom do maternice trvá asi týždeň, niekoľko dní trvá jeho uhniezdenie v maternici. Takže ťažko povedať 😒 ale držim palce 😉

ejkapod
11. apr 2013

@mucinqa Dakujem bol to prvý pokus tak snad sa zadarý 🙂

mucinqa
11. apr 2013

@ejkapod Skús počkať do M a ak nepríde otestuj 😉 a dúfam, že budú len samé dobré správy 😉

ejkapod
11. apr 2013

@mucinqa , jasne že počkam do len som bola zvedava ake maly ine priznaky ked otehotneli 🙂 a dakujem budem info.. 😉

seklava
12. apr 2013

@ejkapod ahoj,je to mozne ale neni to ani istota. Mne bolo zle uz na treti den od oplodnenia ...

lusib24
12. apr 2013

ahojte, brala som antikoncepciu 1 rok... toto je druhý mesiac čo neberiem ... krámy dosť slabe, ako celu dobu bratia anti .. (MS po 28 dňoch... tak aj po vysadení)... s priatelom sa milujeme dosť často... minimalne 2-3 ktár do týždňa... mali sme nechránený aj presne v deň ovulácie (14deň) ktorú som cítila či už pobolievaním v podbrušku, aj plodným hlienom... 3 dni po nechránenom styku som znova začala pociťovať pobolievanie v podbrušku... je to už 4-5 deň a stále to neprestalo... niekoľko krát som zvracala, aj dnes ráno... potom zrazu som bola v poriadku... prsia ma bolia sem tam, nenarástli, naliate mi zatial neprídu... cikať chodím raz veľa raz málo... MS by mi mala príst utorok 16.04.2013... testy ktoré som si dosial robila boli negatívne, preto som ich aj ihned po pouzití zahodila... ... tiež sa mi stalo... išli sme s kolegynami na obed a ihned pri dverách som zacítila pach paradajkovej polievky, ktorú neznášam... tiež som doteraz mohla zjest milion gumených cukríkov a teraz ledva zjem pár.. čo m je strašne čudné...

čo si o tom myslite? ďakujem za rady... 😉

lusib24
12. apr 2013

+ po tom čo mi bolo dnes rano špatne, mi bolo (aj ešte trošku je špatne aj teraz cez obed)... napínalo ma... tak tomu už fakt nerozumiem... 😖

dadkaabarino
12. apr 2013

Ahojte baby prosim poradte mi 🙂 Dnes (ne)mam dostat mrchu 😠 no vcera vecer som si robila tehu test (pepino) a vysiel negativny a dnes rano som si robila (rapi clear) a bola tak taka slaba skoro priesvitna ciarka... myslite ze by som mohla byt tehu? Ďakujem 😉

katinka4
12. apr 2013

@dadkaabarino urob si test opäť zajtra, čiarka by mala byt o niečo silnejšia

jana1122
12. apr 2013

ahojte, potrebujem poradit. poosledny pohl styk som mala pred mesiacom. mala som aj menstruaciu ale bola slaba. dnesny mamatest mi vysiel negativny no trapi ma biely vytok :( moze to byt priznak tehotenstva aj napriek negativnemu testu?

kikaba44
12. apr 2013

😀 príznak to určite bude, aký to ani líšky netušia 🙂

lentilka3000
12. apr 2013

@lusib24, ja som mala presne to iste,nechraneny pohlavny styk cez ovu,potom pobolievanie podbruska,27 DCspravila som si vecer test,vysiel negativne,bola som sklamaná,lenže ja som ten test nevyhodila a ked som sa rano na neho este raz pozrela,videla som tam ducha. Na druhy deň som si opat spravila este jeden,zas negativny no po 15 mninutach nabehla druha čiarka. Počkala som este 3 dni , opat som si spravila test a druha ciarka uz bola pozitivna. 🙂 V case ocakavanej menstruacie by ti uz ducha malo ukazat 😉 drzim palce

lusib24
12. apr 2013

@lentilka3000 ahoj... ja som tak strasne nedockava... skusala som aj dneska test a nic... hmmm... no sama neviem... musim asi vydrzat do utorka a skusit znova...

lusib24
12. apr 2013

@lentilka3000 @lentilka3000 a dakujem... dufam ze z toho nieco bude... brucho stale pobolieva... acch jaj

lentilka3000
12. apr 2013

@lusib24 a ciarka sa neobjavila ani po limite? a skusila si ten s citlivostou 10 ?

lusib24
12. apr 2013

@lentilka3000 chvilku som pockala a neobjavo sa, tak som vyhodila... inac som sa sekla MS mam dostat až 20teho... co je az o tyzden a jeden den... asi by mi to este neukazalo ze?

lentilka3000
12. apr 2013

@lusib24, nie neukazalo este počkaj,ak sa zadarilo,tak duch by sa ti mohol ukazat tak 10 dni po oplodneni 🙂 drzim palce 😉

lusib24
12. apr 2013

takze ked som mala 14ty den to bolo sobotu... ukazat mi to moze najskor tak v polke buduceho tyzdna?
@lentilka3000

lusib24
12. apr 2013

@lentilka3000 a dakujem

lusib24
12. apr 2013

@lentilka3000 stala ma stve to brucho... stale pobolieva

lentilka3000
12. apr 2013

@lusib24, skus niekedy v stredu-v stvrtok test c citlivostou 10 ale potom ho nezahadzuj, vyckaj takych 15- 20 minut 😉 brusko moze pobolievat,mozno sa ti babatko uhniezduje,ale priznaky este nemozes mat,to je este skoro,si myslim 😉

lopta21
12. apr 2013

@mucinqa to je podla mna normalne ze ti blbne M. ja som bola podobne, už dva roky neberiem HAK a este mi stale rapluje M. a to ked som prestala brat HAK tak pol roka som dostavala pravidelne. casom by sa ti to malo upraviť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre