Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nunupetka
14. okt 2012

baby ja som dnes 30DC, meska mi to sice len 2dni,ale citim sa divne, nafuknuta, unavena, stale iba jem, a mam strasne citlive prsia...23DC som mala 1-dnove "spinenie" a tym to skoncilo, 28DC tehotensky test, no nieco tam je ale ci to bude tehu to neviem....co myslite? ta foto nieje moc kvalitna,bolo to fotene len telefonom..

lussi2
14. okt 2012

@nunupetka podľa mňa je to tam🙂

nunupetka
14. okt 2012

@lussi2 no dufajme..... 😉

ejkaaa
15. okt 2012

@oskvarka
@ejkaaa Babulky prinášam výsledky mojej analýzy dokázané lekárom: priletel k nám bocian 🙂 teším teším 😀 😀 😀

timea88
15. okt 2012

ahojte babule mám na Vás otázočku ešte pred tým ako ste zistili že ste tehotné mali ste nevolnosti??? viete mi niektorá povedať čo ste pociťovali??? mne mešká mrcha 4 dni v marci som vysadila HAK odvtedy som mala cyklus vselijaky najkratsi 26 najdlhsi 30...nechcem si nic nahovarat pretoze bol by to asi zazrak keby nieco 😀 ....Ďakujem

cital
15. okt 2012

Ahoj holky, mám takový dotaz...minulý týden jsme se s přítelem milovali 2x po sobě. Po 1 styku se přítel neumyl a proběhl za asi 10 minut 2 styk. Měla jsem zrovna ovulaci (myslela jsem, že již proběhla). Dneska zjišťuji, že mám slabý hnědý výtok - což je jeden z příznaků "uhnizdění". Tak teď si říkám, jestli nejsem náhodou těhotná....akorát, že před nějakou dobou jsem měla problémy s obdobným hnědým výtokem týden (někdy víc než týden, někdy méně než týden)před menstruací. Doktorka mi řekla, že jsem v pořádku a předepsala mi vitamíny, které pomohly a beru je stále. Teď si říkám, oč asi jde? Máte nějaké zkušenosti? Podělte se se mnou. Budu ráda. Miminko plánujeme sice po svatbě, ale kdyby přišlo dřív vůbec by nám to nevadilo 🙂.

timea88
15. okt 2012

@cital ...ahoj ak si mala ovulaciu mozne je vsetko 🙂 ...na test je teraz skoro asi by som počkala či sa dostaví al. nedostaví mrcha 🙂

cital
15. okt 2012

@timea88 Na test je fakt brzo...a ještě ty moje menstruační cykly jsou tak nějak nepravidelné. tak čekat 10-14 dní...no to bude peklo 🙂. Nic jiného nezbývá 🙂. Ale stejně si myslím, že to těhotenství nebude...uvidíme...
Budu ti držet palce, ať to výjde!

timea88
15. okt 2012

@cital ...na ja sa testnem zajtra ráno a uvidíme 😀 Ďakujem

timea88
15. okt 2012

@cital a daj vedieť ako si dopadla 🙂

cital
15. okt 2012

@timea88 jasně, ty ale taky!

simka28021994
15. okt 2012

Ahojte baby ... aj tu sa vás opátam: 🙂 meškaju mi krámy, už som si robila dve testy a nič, parkrát mi prišlo aj zle a chodím často na WC, možem byť tehotná ? ..

puhinka
15. okt 2012

Ahojte baby,
tak aj ja som ostala na pochybách...dnes som 35 DC,býva mi zle z kávy a z mentolu a keď dlho nejem...pichá ma v podbrušku,vo vaječníkoch,bolia ma kríže,stále by som spala,som strašne lenivá a mám biely výtok (ten mávam aj inokedy,tak to len tak),sem-tam zacítim aj bradavky a priberám...och ,mám pocit,že i zo vzduchu...LENŽE...pred týždňom,v 29 DC som si robila test a bol negatívny...posledné cykli som mala tak 30-31 dňové,v lete mi dokonca raz vynechala menštruácia celý mesiac,takže som dostala MS až na 64 DC,ale to som ani necítila ovulku,až presne dva týždne pred MS...tento mesiac som ju však cítila okolo stredu cyklu a v 14 DC sme mali neprerušovaný styk...s manželom sme sa snažili od februára so augusta a nič...a teraz si dávame pozor,len raz sme sa nechali uniesť...neverím,že by to práve teraz vyšlo,no cítim sa zvláštne,nafúknutá ako balón...všetky gate ma tlačia...ako aj zadok mi narástol...juj...neviem neviem...bojím sa si urobiť test...bojím ...vážne som na pochybách...
Ešte doplním,že pri prvom synovi som otehotnela 9 DC,test som si robila v 26 DC a bol negatívny.Potrebujem sa o tom s niekym porozprávať...s niekym nezainteresovaným...preto sa obraciam na Vás,či mi budete vedieť poradiť...vypočuť si niake vaše skúsenosti,i keď viem,že každý sme iný a že mi do brúška nevidíte,ale aspoň sa budem cítiť lepšie,keď mi poviete,čo si o tom myslíte.

simka28021994
15. okt 2012

@pushinka .. ahoj oresne co ty si napisala toto iste mam aj ja tiez testy som si robila a nic a neviem cim to bude..kramy mi meškaju je mi zle mam krce v podbrusku a dalsi test neviem ci si chcem spraviť :(

cital
16. okt 2012

Ahoj holky, nešilte .... kámoška dělala těhotenský test, který ji vyšel negativní ... no a teď je ve 4 měsíci. Prostě si udělejte další testík...buď tam to mimi je, nebo není...stejně se to jednou dozvíte.
Já se cítím také velmi unaveně a pořád bych spala, ale možná to je tím, že jsem toho pár dní moc nenaspala. Pořád jím, ale to se mi taky někdy stává 🙂. Mám pocit, že si ty příznaky začínám vsugerovávat. Těhotná asi stejně nebudu.

lussi2
16. okt 2012

@puhinka aj mňe prastala chutiť káva, pritom kávu milujem, bola som nafuknuta ako balón, stále som bola unavená a ospalá, citlivé prsia a dračí hlad🙂

ceresnicka1990
16. okt 2012

Ahojte dievcata. antikoncepciu som vysadila uz v marci...odvtedy mam problemy s menstruaciou. pichaju mi vyvolavacky, lenze stalo sa ,ze po vyvolavacke som dostala MS 15.8. a nasledne na to sama od seba som dostala MS 3.9. uz som si myslela,ze konecne mi nabehol moj cyklus ale dnes je 16.10 a ja nic. vcera som bola u gyndy ta mi vsak tehotenstvo ani nepotvrdila ani nevyvratila ,lebo ze este moze byt skoro, pichla mi vsak vyvolavacku a ked dojde menzes mam ist na hormonalne testy. sliznicu mam nizku len 0.6cm .. test som si robila este davnejsie a vysiel negativny ale 23.9 a 26.9 nam s partnerom uslo takze neviem..som z toho taka trosku na nervy..okrem nevolnosti ,kt. pride len raz za cas a nafuknuteho bruska nemam ziadne ine priznaky...skuste mi vyjadrit svoj nazor budem velmi povdacna 🙂

timea88
16. okt 2012

@puhinka awoj ja by som počkala ..ja som dnes 32DC mamatest slabulinkáááá druhá čiaročka...pepino bieli ako sneh 😝 ...skusim ešte pozajtra...včera večer uplne pocit ako na mrchu a rano nič....skús sa testnút aj ty trebars pozajtra 😀...držim silno palčeky 😀
@cital

cital
16. okt 2012

@timea88 Gratuluji, to je vážně báječná zpráva 🙂.

timea88
16. okt 2012

@cital ...ja neviem ci tomu mozem verit nezdá sa mi to....32DC a tak slabý duch 😒 ...je to mamatest citlivost 10

cital
16. okt 2012

@timea88 Aha, to je fakt slabounké ... však počkej pár dní, ale myslím, že to je nadějné ... A pepino nevyšlo dobře jo? Ten mám doma, on asi nebude moc kvalitní, že?

fericire
16. okt 2012

ahojte dievčatá.čo myslíte,keď sme mali styk dva dni pred ovu mohlo sa nám zadariť? inokedy sme nemohli nám to zle vyšlo akurát,.. do mršky je ešte tak 10 dní tak som zvedavááááá 🙂 jediné čo cítim je bolesť prsnikov,nikdy ma neboleli tak skoro a bolia ma inač ako pred ms... ale tak je mi jasne že s tehu to nemusí vobec súvisieť 🙂

timea88
16. okt 2012

@cital neviem po čase vidím aj na nom slabučký pásik tak ja neviem ...niektoré baby ho chvália

cital
16. okt 2012

@fericire Myslím, že tam je určitě šance na otěhotnění. Ony ty mršky vydrží docela dlouho.

cital
16. okt 2012

@timea88 Chce to fakt ten čas, to jsou nervy, co 🙂?

puhinka
16. okt 2012

@simka28021994 ,no pekne,tak nie som jediná 🙂

puhinka
16. okt 2012

@cital ,ja mám tiež niekedy strach,či si to nenahováram...no každopádne ak nepríde MS a test bude neg,tak aj tak budem musieť ísť ku gynde...no nie?

puhinka
16. okt 2012

@timea88 ,vidím tam toho ducha vidímmm...myslím na tom tvojom,tak ja sa skúsim testnúť na 44 DC som sa rozhodla,pretože som si pozerala v diári dĺžky cyklov...no a doktorka mi povedala,že pokiaľ mi nemeškajú dva týždne,tak je škoda peňazí na test...tak ešte počkám 8 dní...možno prídu a možno nie...uvidíme

puhinka
16. okt 2012

@timea88
@cital ,v ten 29 DC som si robila tiež pepino test z carefouru...tie sú na nič vravíte? Takže mám nádej?

timea88
16. okt 2012

@cital to ano 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre