Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

martincankasr
7. júl 2012

@zlatanka jasom tiez marcova 20.03 ta vaha je individualna ja som moc schudla cca4kg vracala som ale nonstop moja mamina pribrala 10kg pri nas a to som z dvojiciek ta bolest v podbrusku tak sa ti uhniezdovalo vajicko a bolest ako pri ms tak sa ti roztahuje maternica tak to bolo aspon u mna ale ked ti uz tak dlho meska tak si urcite tehotna kedy ides k lekarovi?

zlatanka
7. júl 2012

robila som si dva testy a oba su pozitivne 🙂 k doktorovi pojdem asi pondelok-utorok aby mi potvrdil.ja mam vsetky priznaky len zvracanie nie 😀 to som asi dobre dopadla 🙂

martincankasr
7. júl 2012

@zlatanka no mne tiez tehotenstvo potvrdil v 6tt ukazal mi sono plodovy vacok aj keby si sla v piatok tak myslim ze by to na sone uvidel zalezi od toho ake ma lekar vybavenie ci ma dobre sono mne najprv robil normalne sono a potom pre istotu aj vaginalne ale podla vsetkeho si tehu prave som si spomenula ze v tomto case som sa rovnako tesila ako ty. je to super pocit a knizku mi dal ked som bola v 9tt skor ju ani vacsina lekarov nedava

sunny15
7. júl 2012

@zlatanka gratulujem 😉 ja som bola prvykrat u gyn. v 7tt cize 6/0tt a uz bolo krasne vidno aj srdiecko... 😀
tie nevolnosti este mozu prist...mna tiez najpr bolelo brusko ako na ms a mala som pichanie v lavom vajecniku...a prsia tiez boli bolestive na dotyk...u mna sa nevolnosti objavili okolo 7tt...bolo to hlavne rano ze ma strasne napinalo ale aj hocikedy cez den sa to stalo ked som zacitila nieco co mi nesadlo...a prestala som pit svoju kazdodennu kavicku...ale ako presiel 1.trimester a presli aj nevolnosti tak kavicka opät zacala chutit

janka48
7. júl 2012

@michalag ja som preto isla tak skoro lebo som vedela ze ide na dovolenku...ale zatial je vsetko v poriadku nic mi strasneho nieje a nekrvacam a test si urobim tesne pred tym nez pojdem k dr 🙂 a dam vediet

lenuska85
7. júl 2012

@zlatanka ani mne nie je vôbec zle, ani ma nenapína. dúfam že to tak aj ostane 🙂

zlatanka
8. júl 2012

ahojte kocky ako sa mate?aj vas boli brucho?ani nie ze boli ale take divne ked sa chytim brucha citim ako keby som tam mala len vzduch a stale pocujem creva vrzgat 🙂 kocky a ako to mam pocitat dnes mam 5tt+5dni tak akoze uz 6tt? a ked budem mat napriklad 6tt+1den tak uz 7tt? ja sa do toho nevyznam 😀 😀 a nieje to nejaka blbost preco sa to nerata normalne 1-2-3 tt a tak dalej pekny den vam prajem

riana12
8. júl 2012

@zlatanka je to trosku zvlastne, ale ked zena otehotnie, dlzka jej tehotenstva sa pocita uz od prveho dna MS... je to proste tak zauzivane v medicine... a ano, tvoje pocty su spravne...

zlatanka
8. júl 2012

Takze ked budem mat napriklad 7tt1den to je uz 8tt ked bude 8tt0dni tak uz je 9tt ci stale 8tt ? Boze to si musim niekde pisat aby som vedela v ktorom som 🙂

usacek79
8. júl 2012

@zlatanka to je len vo sposobe vyjadrovania - tak, ako mas za sebou uz 22he narodeniny, tak ti teraz vlastne plynie 23ti rok tvojho zivota.. Ale rovnako dobre mozes povedat, ze mas 22 rokov a XY mesiacov
detto je to s tyzdnami tehu - hned, ako skonci jeden tyzden, uz plynie dalsi - tj ked preskocis jeden tyzden, uz ti plynie druhy, takze ty ked povies, ze si v osmom tyzdni, tak to znamena, ze ti prave plynie 😉 ze mas ukoncenych sedem tyzdnov a par dni navyse, je to takto urcite jednoduchsie prave, ked sa hovori, ze si v osmom a nie, ze mas za sebou sedem tyzdnov a 3 dni (napr) 🙂
siahodlhe lingvisticke okienko 😀

a 8+0tt uz je deviaty tyzden 😉
od NULA po SEST je uzavrety tyzden..

zlatanka
8. júl 2012

aha 😀 dakujem krasne takze v utorok mi zacina uz 7tyzden dnes mam 5tt a 5dni takze 6tt.a som niekde citala ze 8tt tyzden je taky najrizikovejsi co sa týka potratov.strasne sa bojim aby sa nieco zle nestalo.ako ste to prezivali vy?ten prvý trimester?verili ste na nejake povery ze nic netreba este kupovat a nikomu to nepovedat atd.?ja by som uz tak strasne chcela kupit aspon nejaku malickost pre mojho drobca a sa bojim aby som to este nezariekla. ☹

jahody11
8. júl 2012

@zlatanka zarieknes nezarieknes, je to bolbost, stat sa moze cokolvek kedykolvek, prve babo som donosila v pohode a aj som kupovala od zaciatku, v druhom tehu som nic nekupila a potratila som a teraz pri tretom tiez uz obcas nakupujem a aha uz som 6-tom mesiaci 🙂 hlavne sa nestrachuj, to robi drobcovi najviac zle... stres 😉 prajem prijemne tehulkovanie 🙂

zlatanka
8. júl 2012

@jahody11 dakujem za podporu 🙂 nechcem sa stresovat snazim sa nato stale nemysliet len mi to hlavou prebehne ze este ako dlho budem v 1 trimestri v tom najrizikovejsom.bojim sa aj nieco robit aby som nieco zle nespravila.ale musim prestat nato mysliet v utorok idem k doktorovi a potvrdi ze je to pravda a zatial je to v poriadku tak prestanem stale rozmyslat a zacnem si to uzivat.ja sa bojim len toho ze test mi klamal a boli tam dve // a doktor povie ze to nieje pravda ze nic tam nieje ☹

michalag
8. júl 2012

@zlatanka nemysli na to najhorsie 😉

penelope111
8. júl 2012

@zlatanka Nestresuj sa 🙂 Test určite neklamal 🙂 Podľa bruška si určite tehu 🙂 Držím palčeky aby bolo všetko ok 🙂

zlatanka
9. júl 2012

ahojte maminky 🙂 🙂 tak zatra idem konecne k doktorovi dufam ze bude vsetko v poriadku.zajtra mi zacina 7tt tak uz bude hadam vidno srdiecko a ci je vsetko tak ako ma byt 🙂 strasne sa tesim
su nejake otazky ktore by som sa mala uz ja opytat doktora? ze ako sa stravovat co robit atd.
dnes rano to uz prislo aj na mna 🙂 zvracanie 😖 ale zatial len tak trosku
prajem vam krasny slnecny den 🙂 ale mne je hrozne v tom teple mam pocit ze sa mi potia aj nechty 😀

riana12
9. júl 2012

@zlatanka stravuj sa normalne ako vzdy, pokial vyvazis maso, zeleninu, ovocie, dostatok tekutin a pridas z lekarne kyselinu listovu (staci hocijaka z lekarne), tak to bohate staci...
vsak nie si chora, iba tehu 😉
ty mas inak ake dlhe cykly?

zlatanka
9. júl 2012

cykly myslis 28dni?preco sa pytas

ciusinka
9. júl 2012

@kate013 Tak este stale mi to meska, dnes uz je to tyzden, vcera rano som si robila test, ale bol zase negativny..ale je mi stale zle na vracanie, som stale unavena, chodievam casto cikat a staaale som hladna..Napisala som pred chvilou lekarovi, ze by som chcela vo stvrtok rano prist na vysetrenie, tak snad bude mat cas a snad dovtedy nedostanem 🙂 uz by som rada vedela, na com som, len sa bojim toho, co mi je, ak nie som tehotna :(

milacik1986
9. júl 2012

Ahojte baby mám otázku ma niekto skúsenosť stym testom čo ukazuje aj približne v ktorom týždni si? Ja som si kúpila mne vyšlo že 3+ na obale bolo písané že uz môžem byt v 5-6 týždni bohužiaľ moja lekárka je na dovolenke a len 20 my dali termín

kikimaruska
9. júl 2012

@milacik1986 dnes jsem ho zkoušela, jsem 12 DPO a ukázal přesně 🙂, mám ho v albíčku 😉

kate013
9. júl 2012

@ciusinka tak ten test ti to ještě nemusí ukázat 😉 příznaky těhu máš, já měla stejné 😉 a hlavně to že meškáš...to jo, taky jsem zvědavá 😝 třeba příjdeš už s fotečkou 🙂 no jinak jestli nejsi těhu,, tak jestli dr. nic neuvidí, tak vezme krev a uvidí se...já šla k dr. s tím, že mi je porád blbě a brali mi krev, brali v optaz i štítnou žlázu atd..no ale že meškáš, nevim no uvidíme🙂 hlavně žádnej stres😉 podle mě budeš těhu, fakt máš stejný příznaky jako já 😉

macka23
9. júl 2012

@ciusinka vitaj v klube 😀 ja som mala poslednu ms 20.maja, 30teho som bola na preventivke a som relativne zdrava- pre istotu mi odporucil HSG vysetrenie po ms. A ja cakam ms a cakam a nechodi. Uz meskam 3 tyzdne. Pred tyzdnom test negativny, dalsie uz ani nekupujem. Moj lekar mal minuly tyzden dovolenku, takze zajtra rano tam snad uz bude. Som zvedava ci som alebo nie som 😀 Priznaky by sa nasli, ale psychika je velky pan. 🙄

kate013
9. júl 2012

@ciusinka a nebo ještě zkus víc testů.pokaždé jiný😉

riana12
9. júl 2012

@zlatanka len tak, lebo je ine otehotniet pri cykle 28 dni a ine pri 35-dnovom... 😉 myslim tym, ze podla MS nemusi sediet vyvoj babatka... ale ak mas plus minus 28, tak je to ok, mala by si ist podla tabuliek 🙂

ciusinka
9. júl 2012

@kate013 No to uz radsej pojdem k tomu dr. a ten mi to povie naisto, tie testy teda nie su lacny spas..No ale som strasne zvedava, uz nech mi zavola dr. a nech ma vysetri a nech viem vysledok 😀

ciusinka
9. júl 2012

@macka23 Ja som mala poslednu MS od 4.6., ale taku slabsiu, teraz mi meska tyzden, co mi nezvykne, max. tak 2 dni..tak uvidime, cakam, kedy mi zavola dr., ci mozem vo stvrtok prist, nech viem, na com som..

riana12
9. júl 2012

@ciusinka mohla si mat aj omeskanu ovulaciu (toto sa bezne sem-tam stane kazdej z nas), preto meska MS a tehu testy su negativne...

laurica123
9. júl 2012

@danninkach no co ako dopadol test ??

macka23
9. júl 2012

@riana12 a v mojom pripade 3 tyzdne meska..po 2 tyzdnoch negativny test 🙄 ale za to som pribrala aspon 2 kila, zjedla by som aj klince a chodim spat so sliepkami 😕 prsia mi len zvacsuju a boli jak slak, podbrusko pobolieva. Uvidime zajtra.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre