Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

julka31111
16. máj 2012

@anulik12 a moze byt ze som v tom?? 😀 😀

julka31111
16. máj 2012

@anulik12 a moze byt ze som v tom?? 😀 😀
@riana12 moze byt ze som v tom?? 😀 😀 😀

zabka88
16. máj 2012

@julka31111 môže a nemusí... psychika niekedy dokáže divy ☹ ale nádej je tu vždy, ako ti radia baby, urob si testík, alebo keď sa bojíš počkaj ešte pár dní a tak si urob, to by už malo ukázať..

endzu
16. máj 2012

@zabka88 ahoj, napina ma, mam pocit akoby mi zvieralo hrdlo, a pomoze mi rozok, piskoty, ale vobec nemam chut do jedla ,aj ked citim, ze som hladna. pijem harmancekovy caj, ktory mi trosku zaludok ukludni. myslis, ze sa moze menit PMS? a este k tomu som unavena, a pobolieva ma podbrusko, nie pravidelne,ani nie vzdy na rovnakom mieste.

anulik12
16. máj 2012

@julka31111 meska ti predsa MS,takze je tam sanca ze si tehotna 🙂 preco si neches urobit test?

julka31111
16. máj 2012

@anulik12 no ja si ho urobim lenze sa bojim ked si ho urobim nebude pozitivny ale urobim si ho dnes 😀 😀 😀 😀

petruska10
16. máj 2012

@kixi Ďakujem aj tebe za radu 🙂, ano dnes si idem urobiť testík, tak som zvedavá, a k tomuto všetkému včera a dnes o tej istej hodine doobeda na mňa prišla taká slabosť, že celé telo sa mi začalo chvieť aj ruky, od hladu to nemohlo byť, lebo som predtým raňajkovala....takže aj to mi je také podozrivé....ale to sú všetko len dohady, uvidím čo ukáže test.

anulik12
16. máj 2012

@julka31111 nestresuj,ked nebude pozitivny.zalezi na tom,kedy bola ovulacia.a ty ak mas nepravidelny cyklus aj ovulacia moze byt nepravidelna a mozes otehotniet neskor.drzim palce aby si nasla dve ciarky 🙂

zabka88
16. máj 2012

@endzu hmmmm 🙂 inak myslím že sa môže meniť, teda mňa napr. nikdy neboleli prsia pred mrchou a teraz celú druhú časť cyklu desne bolia.. vela vecí sa pomenilo keď sme sa začali snažiť, akoby sa mi hormóny scvokli 😉

riana12
16. máj 2012

@julka31111
@endzu

baby, nemeditovat nad priznakmi... naklusat do lekarne ci drogerie, kupit test a testovat... cez internet vas tu vazne nikto nezdiagnostikuje 🙄

madzik
16. máj 2012

@endzu mna bolelo podrusko do 4mesiaca, ja som zistila ze som tehu ked som si zmerala bazalnu a bola stale 37...

madzik
16. máj 2012

@julka31111 ja som sa tiez bala zrobit si a zrobila som si 10dni po meskani stale som bola v tom ze mrcha dojde lebo ma strasne bolelo v podbrusku a este som aj tak jemne krvacala..po 10dnoch som testla a boli tam dve ciarky take silne ze az kricali 😀 😀 😀

julka31111
16. máj 2012

no tak potom gratulujem.. 😀 😀 my sa uz snazime o babo od augusta a az teraz mi nesprisla mrcha jedna 😀 😀 mna v podbrusku neboli ale krize velmi ma bolia.. och keby som ju tak nedostala 😀 😀 😀 keby som uz bola konecne tehu 😀 😀 no uvidime znama mi povedala ze mam si urobit testik az po tyzdni tak cakam a cakam zatial 2 dni nic no uvidime 😀 😀

julka31111
16. máj 2012

@madzik no tak potom gratulujem.. emoticon emoticon my sa uz snazime o babo od augusta a az teraz mi nesprisla mrcha jedna emoticon emoticon mna v podbrusku neboli ale krize velmi ma bolia.. och keby som ju tak nedostala emoticon emoticon emoticon keby som uz bola konecne tehu emoticon emoticon no uvidime znama mi povedala ze mam si urobit testik az po tyzdni tak cakam a cakam zatial 2 dni nic no uvidime emoticon emoticon

katrin31
16. máj 2012

@julka31111 priznaky vyzeraju na to ze si..ja som mala take iste

laurica123
16. máj 2012

fuha dievcata na teste som nasla ducha meska mi tri dni aj priznaky by boli len mne sa dako nece verit...mate s tym skusenosti ze duch a velmi slabo a predsa tehu hmmm?? 🙂 🙂

endzu
16. máj 2012

@madzik no ja mam bazalku 37,3 uz osmy den. a do menst.mam este 3 dni.

madzik
16. máj 2012

@endzu no a ked sa nedostavi tak 10dni po meskani som si merala a stale som mala 37

fifitko25
16. máj 2012

@laurica123 duchmi to väčšinou začína 😉 😉 ešte asi nemáš také vysoké HCG, skús otestovať o 2 dni a uvidíš, ako bude čiarka silnieť 🙂 blahoželám 😵

laurica123
16. máj 2012

@fifitko25 🙂 🙂 no to by bolo super az na to ze po desiatich minutach taky dusik skor 🙂 ale sestra ho tam videla...ja rozmyslam ze aj tyzden pockam no to uz nevydrzim 🙂

julka31111
16. máj 2012

@katrin31 dufajme 😀 by ma to velmi,velmi potesilo 😀 tak uvidim po tyzdni si urobim testik 😀 😀

fifitko25
16. máj 2012

@laurica123 urob o dva dni, týždeň čakať nemusíš, ak už na teste čosi je 😉

julka31111
16. máj 2012

@katrin31 dasa to zistit aj bazalnou teplotou?? zeby som si ju zmerala???

julka31111
16. máj 2012

@julka31111 jedna mi to povedala tak ja tomu velmi neverim to sa meraju plodne dni ne??

dany85
16. máj 2012

@laurica123 ja som mala slabulilinkú čiarku, dušíka a som 13tt 😉 držím palce

laurica123
16. máj 2012

@dany85 a ako vyzeral ten dusik???? bo ten moj bol len taky malilinky ale tak sestra videla tiez ci mi uz sibe 🙂

dany85
16. máj 2012

@laurica123 mám v albume ale len pre priateľov tak ťa požiadam, pridaj si ma a kukni

laurica123
16. máj 2012

okey 🙂 este zistim ako sa to robi a kukam..zlata si

laurica123
16. máj 2012

@dany85 no tak ten tvoj je silny oproti mojmu 😢

dany85
16. máj 2012

@laurica123 no len ja som to upravovala tú fotku aby bolo lepšie vidno na foťáku, v reále také silné veru neboli 🙂 to boli len také úplne jemnulilinké šmuhy, ocikala som ich asi 6 pokiaľ som tomu začala veriť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre