Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

besnota
24. jan 2014

Tak zas nic ☹ som len 7DPO, 27den cyklu a zacala som špiniť ☹ no čo už, tak zas o mesiac 😔

ajusska
24. jan 2014

@sarahizabell super moc gratuluji a držím palce ať vše dobře dopadne 😉

maikysl
24. jan 2014

Ahoj zdravim tady všechny..mám takovou otazečku. Už přes týden mám nevolnosti,ale jen večer :( začali se mi mastit vlasy,lámat nechty a pořád bych jen spala, pobolívá mě podbřišek, zvětšili se mi prsa o jedno číslo,a přibrala jsem a dokonce mě rozbrečel začátek filmu Letś Dance.Říkala jsem to doktorce když jsem tam byla s močí na testy jestli nemám zánět moč. cest .Ten mi potvrdila,ale nekoukla se na mě :( V úterý jdu na kontrolu moči,a chci ji požádat o vyšetření.Já osobně si nemyslím že bych byla těhotná ale manžel a rodina mi to pořád předhazují :( tak nevím.Mohl by mi někdo poradit ?? prosíím 🙂 jsem už zoufalá :(
Ps: abych nezapoměla menzes sem měla 10.1. ale jen 1 den bolesti a normalní krvacení a 2. den špinění a konec.

eli_graf
25. jan 2014

@sarahizabell gratuluji!!!!! 😎 😀 😉

eli_graf
25. jan 2014

@maikysl a ovu byla kdy? tak si udělej testík,... to Ti snad napoví. 😉

sarahizabell
25. jan 2014

@eli_graf dakujem.. 🙂

emma83
25. jan 2014

ahojte, myslite si, ze sa mozem tesit?

konkm819
25. jan 2014

@eli_graf Ahoj tak asi som tehotná 🙂 ... dnes som si urobila tenst a // silno bolo vidieť také kolajnice 🙂

emma83
25. jan 2014

@konkm819 blahozelam 🙂

konkm819
25. jan 2014

@emma83 dakujem aj ja tebe 🙂

emma83
25. jan 2014

@konkm819 myslis že sa môžem tešiť?

konkm819
25. jan 2014

@emma83 no ja si myslím že áno ved je to tam jasne vidieť 🙂

emma83
25. jan 2014

@konkm819 este si spravim test v pondelok... som stastna 🙂 aj som si poplakala... nech nam vsetko ide len a len dobre... a 29.1. som objednana ku gynekologicke... 🙂 tak som zvedava co povie 🙂... ake si mala priznaky?

emma83
25. jan 2014

@konkm819 ako dlho ste sa snazili?

eli_graf
25. jan 2014

@emma83 rozhodně! gratuluji!!! 😀 😎

eli_graf
25. jan 2014

@konkm819 gratuluji! 😉 😎

konkm819
25. jan 2014

@emma83 my sme sa nesnažili 🙂 stalo sa 🙂 ... no ja rovno pondelok zavolám doktorovi nech ma objedná 🙂 ... no ja som ani take priznaky nemala žiadne ... len to že v decemri som mala zvláštny menzes až čierny a to som mala len dva dni a teraz mi vôbec neprišiel ... ale prsia ma ma bolia ako fras a mám ich také väčšie 🙂
predpokladám že som už v 9 týždni

zuzicek88
25. jan 2014

@konkm819 normalne uprimne ti zavidim

konkm819
25. jan 2014

@zuzicek88 a prečo ?

zuzicek88
25. jan 2014

@konkm819 prepac,to som sa pomylila,malo to ist emma83 preklep

zuzicek88
25. jan 2014

@konkm819 lebo je tehu 🙂

zuzicek88
25. jan 2014

@konkm819 ale ved aj ty si tehu,gratulujem,snad sa aj ja raz pockam

zuzicek88
25. jan 2014

@urmakart ahoj,presne viem ako sa citit ,len ja si uz treti mesiac namyslam,ze mam priznaky a ze mozno som tehu a nakoniec tehu nie som,uz to tu radsej ani nepisem,nech si nemyslia o mne,ze som asi uz sisi 🙂

emma83
25. jan 2014

@konkm819 my sme sa snazili desat mesiacov... 🙂 dnes v den MS som si spravila test a boli tam dve || 🙂 uvidim co mi povie doktorka a to som sa objednavala pred tyzdnom 🙂 ...

@zuzicek88 🙂

@eli_graf som stastna, stale pozeram na test, ci je to pravda, nechce sa mi ani verit 🙂

emma83
25. jan 2014

@zuzicek88 verim ze sa aj ty dockas vytuzenych || . ako dlho sa snazite?

emma83
25. jan 2014

@konkm819 drzim palce, aby vsetko bolo v poriadku 🙂

tinacho
25. jan 2014

@zuzicek88 no presne tento problém mám aj ja. Každý mesiac sa mi zdajú všetky príznaky a nič. No ale teraz mi už aj krámy meškajú, tak divne ma pobolieva brucho ja už neviem ☹

zuzicek88
25. jan 2014

@emma83 dakujem,si zlata,my sa snazime od konca maja,ale tak normalne od juna minuleho roku a stale zatial nic Fnuk

emma83
25. jan 2014

@zuzicek88 viem ako sa citis, ale pravdou je, ze psychika robi vela... robila ti lekarka nejake vysetrenia? partner bol na spermiograme? Ja som poziadala lekarku o vysetrenie hormonalneho profilu a partnera poslala na spermiogram... neda sa povedat, ze som na to nemyslela, ale tiez som si predtym na sebe hladala nejake prizanky, stale nic... a nakoniec, len stale biely husty vytok.. a dnes akoby mi nieco rano vravelo, ze sprav test a spravila som a boli tam...

zuzicek88
25. jan 2014

@emma83 nie este som na vysetrenia nebola,iba na zakladne,hned ako sme sa zacali snazit,pockam este do maja a ak nic,potom to zacnem riesit,ale my sme nikdy nemali vazne choroby ani ja ani partner,tak by to malo bit o.k.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre