Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

dominka17
4. nov 2013

Mne mešká týždeň MS, v sobotu slabá druhá čiarka, v nedeľu o niečo tmavšia, zajtra som objednaná k dr., tak som zvedavá, ako to dopadne..cyklus mám pravidelný, akurát na poslednej prehliadke mi zistil nejakú cystu na vaječníku, tak dúfam, že to nie je z toho..momentálne som na MD s 26mesačnými dvojičkami a ešte by som to stihla do 3 rokov porodiť, čo by bolo fajn..ja som ešte chcela tretie, manžel ani nie, tak ten to spracováva, ale bude si s tým musieť poradiť 🙂

mata210
5. nov 2013

Ahojte mesiac mi meska menštruacia ale priznaky tehotenstva nemam. Naposledy som ju mala 16.9.2013 do 22. Tehotensky test som si nerobila, lebo by mi zase vysiel negativny ako aj doteraz. Viete mi aspon trochu povedat cim to moze byt?? Ci je to normalne nemat menzes mesiac. Doteraz som mala kazdych 28.dni pravidelne.. Dakujem za odpovede 🙂

billam
5. nov 2013

@mata210 ako ti moze meskat mesiac, ked si ju mala 16.9.?

dievcatko112
5. nov 2013

@majka_3 nie niesom na zakladnej ale neviem co je zle na tom ze mam proste obavy je to uplne normalne kedze to bol moj prvy sex a je dobre ze mam tie obavy aspon nebudem robit veci nezodpovedne neuvazene a s hocikym ...a mala som aj kondom a ejakulaciu mimo mna tak uz neviem ako viac by som sa mala chranit...len som si dostala do hlavy chrobaka ze co ak sa neumyl po tej ejakulacii prvej a ked sme sli o desat minut znova tak co ak boli tie spermie az pri semennikoch stecene a pocas sexu sa mohli dostat do mna to je cele dakujem

dievcatko112
5. nov 2013

@mata210 zavisi od toho ci si mala sex nechraneny alebo s kondomo ale test si pre istotu este sprav ale meskanie moze byt z viacerych dovodov...kamoske meskala mesiac a pol a potomm sla na vyvolavaciu injekciu a nebola tehotna aj ked sa velmi bala

dievcatko112
5. nov 2013

@lu777 a ake priznaky tehotenstva si mala uz po tyzdni? Ja som mala sex pred 11 dnami a menstruaciu som dostala pred 12 dnami myslis ze som vtedy mohla mat plodne dni uz v druhy den cyklu? Mavam cuklus od 25 do 31 dni a bolest vajecnikiv hlavne praveho mam uz piaty den od styku aj sem tam take pichnutie a fest stresujem myslis ze to moze byt psychika?

mantilka
5. nov 2013

@dievcatko112 V prvom rade by si mala zvazit ci tvoj partner je v pripade nehody vhodnym adeptom na otecka...lebo ziadna antikoncepcia nie je 100%! Ak nepripustas moznost pripadneho otehotnenia je lepsie pockat na praveho v spravnom case.....potom ta nebudu strasit taketo otazky...aspon som z tvojho pisania mala pocit, ze tehotenstvo ee. 😖

mantilka
5. nov 2013

@dievcatko112 Inak vyvolavacka v tehotenstve nesposobi potrat. Mala som kolegynu, ktora dostala vyvolavacku a nakoniec zistila, ze je tehu...a ma zdrave babo.

dievcatko112
5. nov 2013

@mantilka urcite by bol vhodny otecko ale ja mam este skolu a ta je pre mna na prvom mieste ale myslim ze kondom a ejakulacia von je dostatocna kombinacia proti otehotneniu nie? Len ma trochu boli vajecnik uz piaty ma zacal od styku takze asi to bude nieco ine nie tehotenstvo dufam...partner ma uistoval ze bezbecnejsi sex nikdy nemal a pritom u neho nikdy nedoslo k nestastiu tak co myslis?

dievcatko112
5. nov 2013

@mantilka takze po vyvolavacke ti pride menzes aj ked mozes byt tehotna?

mantilka
5. nov 2013

@dievcatko112 Nie neprisla jej menstruacia ani po vyvolavacke....a potom bola zasa u dr a zistili jej tehu.

mantilka
5. nov 2013

@dievcatko112 Treba sa umyvat...tazko povedat. Pocula som uz aj o takom, ze baba nemala styk s chalanom ..len rukou sa jej tam spermie dostali...........nakoniec mlada baba sa stala mladou mamickou.
Ja som mala ine priznaky na zaciatku tehu...moze to byt nejaky zapal. Treba ist k dr, nech ta pozrie a prelieci...aby neboli zrasty.

dievcatko112
5. nov 2013

@mantilka tiez si myslim ze to urcite bude nieco ine a mozno len psycika lebo byvalo mi takto zle uz a nakoniec som nebola tehotna a len som si to privolavala ale uz si nepamatam aka to bola vtedy bolest a teraz...a vsetci naokolo mi vraviaa ze isto nebudem aj kamoska tak spava s frajerom ze sa medzitym neumyje a neotehotnrla doteraz a on mi vravel ze sa umyl lrn ci poriadne to neviem a mozno len na spicke sa umyl ktovie ...dufam ze nebudem tehotna a si to len privolavam a menzes mam doatat az za dva tyzdne a druhy den cyklu by bolo najmenej pravdepodobne otehotniet nie? A hned po tom som sla cikat a este som aj menzes mala tak by to vyplavilo nie?

mantilka
5. nov 2013

@dievcatko112 Ja by som to neriesila, ze tehu a cakat az na test.......ale isla by som k dr, ze ma picha........ ci nemam nejaky zapal aby ta preliecil.

majka_3
5. nov 2013

@dievcatko112 antikoncepcia... mozno to bude lepsia ochrana ako nejaka guma 😉 😉 kedze to bol tvoj prvy sex tak mam pochopenie preto ze sa bojis..ale mala si sa bat aj predtym ako si isla davat druhe kolo 😉 urcite porozmyslaj nad inou ochranou ako je guma... guma skor praskne ako tabletka..nehovorim ze tabletky su 100% ale je to vacsia ochrana ako toto... mozete na ostro a bez stresu ze mu nieco ostalo na prirodzeni... vela stastia 😉

lu777
5. nov 2013

@dievcatko112 nafouklé břicho, napnutá prsa, celkově zvláštní pocity jako když "něco nosím" (jinak to fakt neumím popsat) atd.....

mata210
6. nov 2013

no mala som nechraneny sex... nebojim sa toho ze by som mohla byt tehotna len ci by to mohlo byt aj to... a ako som aj pisala vzdy som mala pravidelne menzes kazdych 28dni...a teraz mi prvy krat takto vynechalo..a ak som dobre pocitala tak by som mala dostat 21.11. tak uvidim ci to tak aj bude...dakujem

maajka83
6. nov 2013

Ahojte, mam otazku, po skonceny mrchy asi tak na 3 den ma zacali boliet prsia, ale hrozne, nemozem si nic pritisnut k prsiam, hned sa odtahujem. je to normalne ked to zacalo cca 3 dni po mrche?

nevesta83
6. nov 2013

Ahoj vie mi niekto poradiť? od štvrtka min. tt mám hnedý výtok..v pondelok som šla k dr s mojím preoblémom. Povedal že mi da lieky duphaston buď sa mi menzes pustí ak nie som tehu. Včera som si robila pre istotu testíky 3 na jednom je čiarka na druhom nieje. Je možne že má mimomaternicoé tehotenstvo?...výtok mám dnes 7 deň. Prosím poraďte.

nevesta83
6. nov 2013

moje testíky zo včera dnes už nevyšlo nič...:(

kikuskaschw
6. nov 2013

@nevesta83 ja tam vidim 3 duchov :D

nevesta83
6. nov 2013

🙂 duchovia sú len nesilnejú...a už siedmy deň mám ten hnedý výtok známama mi vraví že môže ísť ak to neprestáva o mimomaternicové tehotenstvo...:(

majka_3
6. nov 2013

@nevesta83 ano moze ist o mimo.tak zajdi pre istotu k dr. drzim palce 😉

nevesta83
6. nov 2013

majka-3 ..on mi hovoril že to môže byť tehu ten výtok a že ak nedostanem po duphastone menzes tak o 2 tt mám až prísť že to pozrie na sone či som. On by to mal vidieť lebo teraz nevidela ani tehu ešte. 7 dní je dosť že?:(

dievcatko112
6. nov 2013

Ahoj chcela by som sa opytat ci mozu nastat nejake tehotenske naznaky uz sest dni po sexe? Sex som nala druhy den mojej menstruacie ale aka je sanca v druhy den cyklu otehotniet? Je vacsia pocas alebo po menstruacii? Sest dni od sexu ma zacal boliet pravy vajecnik je to priznak tehotenstva alebo nieje alebo je skoro sest dni od sexu pocitovat priznaky?? A ten vajecnik ma boli sem tam za den ale ca?stejsie stale uz sest dni tak co myslite

dievcatko112
6. nov 2013

@veri2424 ahoj chcem sa ta opytat ked si napisala ze si mala bolesti v podbrusku tak ake bolesti to bolu a kedy po sexe asi zacali? A boleli ta aj vajecniky? Mna boli lrn pravy a to ma zacal uz siesty den po sexe a boli doteraz uz je to sest dni myslis ze je to tehotenstvo?

janina155
6. nov 2013

Ahoj , mám takový ,,hloupý´´ dotaz.. Brala jsem HA , minulý měsíc jsem se stěhovala a platíčko s osmi pilulkami prostě zmizelo :/ .. Takže jsem HA vysadila o osm dní dřív 4.10. a hned se dostavila MS Cyklus mám pravidelný - 28dní. Chci se zeptat od kdy mám cyklus počítat , od dne co jsem menstruaci dostala, nebo mám přičíst osm dní, kdy jsem měla HA dobírat?Děkuji

janina155
6. nov 2013

Myslím tím,jestli mám očekávat MS normálně po 28 dnech cyklus, nebo k 28 přičíst i těch 8 dní.

majka_3
6. nov 2013

@janina155 cyklus sa rata vzdy od prveho dna krvacania...cize ak dostanes tak si das normal 7 dni pauzu a znovu nasadis potom novy blister. 😉

majka_3
6. nov 2013

@nevesta83 kolko dni test netmavne? no ak beries duphaston tak mrchu nedostanes...az potom ked vysadis by sa mala dostavit no v tvojom pripade dufajme ze nepride 😉 cize ak mas az potom prist tak vyskusaj zasa testnut ale inu znacku...skusaj ine znacky...

@dievcatko112 zasa ta ista otazka? ved uz som ti pisala ze po tyzdni nemozes citit priznaky..... po tyzdni od sexu to moze byt jedine uhniezdenie vajicka..cize ak toto je uhniezdenie tak prvy krat mozes testnut cca po 14 dnoch od sexu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre