Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

monicka79
13. máj 2013

@zuzka347 a nebral si aj antibiotiká, lebo tie znižujú účinok antikoncepcie a niektoré ženy vtedy otehotnejú. Tak skús test o dva dni 🙂

zuzka347
13. máj 2013

@monicka79 praveze nebrala ale zabudla som jednu zobrat no o dva dni idem na rocnu kontrolu tak uvidime
😉

majuska2703
13. máj 2013

Ahojte musim sa spytat, mam dnes dostat Menzes a este nic minuly mesiac pri milovani to dal domna nechtiac :D ale nie uplne vsetko... Bolia ma prsa a robia sa mi jemne fialove zilky na prsiach, nejaka sem unavena nic sa mi nechce a po tom co mu to minuly mesiac uslo ma po tyzdni bolelo brucho... A dal.to do mna ked sem mala jeden den po menzesi. Mam pockat ci si urobit test bo sem moooc zvedava a chceli by sme miminko 🙂

majuska2703
13. máj 2013

Prosiiim o radu 🙂

akvy
13. máj 2013

majuska...nevím, ale jeden den po ms, to se mi moc nezdá....ale vím, že takhle otěhotnělo hodně holek, takže proč ne....nicméně, proč neuděláš těhotenský test?? ten už ti řekne 😉 držím palec 😉

sisy222
13. máj 2013

@majuska2703 skusi si urobit test,teoreticky by mohol byt pozitivny 🙂

kristinka28
13. máj 2013

@majuska2703 AHOJ vies ja na tvojom mieste ak nedostanem menzes by som isla si kupit test 🙂 ,,,mozes byt tehotna aj nie,,zelam ti aby si bola ak si zelite babo 😀 ,,drzim palce,,,,ja nic dostala som dnes sice meskala 3 dni ale mrcha prisla ☹ ,,,minuly mesiac mi slabo ukazalo dva testy a dalsie nic negativne skoda,,,

majuska2703
13. máj 2013

Kristinka28- dakujem este pockam ci mi pridu alebo nie, inak to mi je luto dufam sa ti postasti. A dakujem 🙂

majuska2703
13. máj 2013

Akvy dakujem bola by sem moc stastna keby bol pozytivny 🙂 prave neviem ci jeden den po ms je vajicko pripravene na oplodnenie ... Uvidime 🙂

monicka79
13. máj 2013

@zuzka347 tak to ti neostáva nič iné len čakať

majuska2703
13. máj 2013

@akvy Akvy dakujem bola by sem moc stastna keby bol pozitivny prave neviem ci jeden den po ms je vajicko pripravene na oplodnenie ... Uvidime 🙂

akvy
13. máj 2013

majuska...moje mamka otěhotněla se mnou i se sestrou, těsně po skončení menses....tak proč ne ty 🙂 zítra si jdi koupit test, ju 😉

sisy222
14. máj 2013

Ahpjte,zhodnotite mi ten test svojim očkom?prva foto je trochu upravená,druhá pôvodná..ja chcem aby to boloONO🙂

julka82
14. máj 2013

@sisy222 ja tam vidim ducha 🙂 tak este pockaj a testuj opat 🙂 ktory den po ovulke si si robila testik?

sisy222
14. máj 2013

@julka82 ano,pockam.no neviem kedy po ovulke,lebo tento mesiac som mala podla vsetkeho 2x ovulku,cize vobec neviem podla coho sa orientovat...BT nemeriam,lebo v noci neviem prespat 6hodin vkuse!

lusib24
14. máj 2013

@monicka79 okey ... 🙂 tak počkám, uvidíme či prídu alebo nie 🙂

petka811
14. máj 2013

@qzabkaq ahoj, tak dnes som bola u Dr. a mám to definitívne potvrdené......čakáme bábo 😵 😵 😵 😵 aj malú guľôčku som videla, teším teším sa 😵 😵

kvetka_
14. máj 2013

@sisy222 je to ono 😉

suzi33
14. máj 2013

@sisy222 tiež tam vidím ducha 🙂 Je pekný, netreba ho hľadať, takže to vyzerá nádejne.. Držím palce aby silnel 🙂

sisy222
14. máj 2013

@kvetka_
@suzi33 dakujem baby,som rada,ze to vidite aj vy 🙂 o dva dni robim dalsi a dufam,velmi dufam,ze zosilnie 🙂

sisy222
14. máj 2013

@petka811 blahozelam 🙂 ak sa to urcite potvrdi aj u mna,budeme tehulkovat spolu 🙂

luci452
14. máj 2013

@sisy222 ja tam tiez vidim // 🙂 drzim palceky..nech je vsetko v poriadku 😵

broucinekzka
14. máj 2013

Achojte devcata, strasne dlouho jsem tady nebyla...jak se Vam dari? Mam takovy dotaz....uz druhy mesic me silene boli prsa, jsou natekle a vsechny podprsenky jsou mi male ☹, MS da se rict, ze mam, ale vzdy jen slaboulinkatou a 2 dny, a asi pred 3mi tydny si pritel po ranu vsiml takove hnede carky od pupiku dolu, po ranu je tmavsi a pak lehce zesvetla, sem tam me pichne na prave strane v podbrisku, ale kdyz jsem si udelala testik, tak byl negativni ☹ ☹ ☹. Nevite, co to muze znamenat? Kdyz uz to trva tak dlouho...dekuji moc.

monicka79
14. máj 2013

@sisy222 ja tam tiež niečo vidím 🙂

broucinekzka
14. máj 2013

@sisy222 ja tam vidim ducha 🙂, moc gratuluji, verim, ze urcite jsi tehulka 🙂

kikaba44
14. máj 2013

snad to nie je zakal, co vidite. 😀

maznacik007
14. máj 2013

@sisy222 ja tam vidim dve ciarky takze gratulujem.... ja aktualne cakam mam prvy cyklus s inofolicom tak uvidim ...

zdenkaxyz
14. máj 2013

Ahojte. Co si myslite o tomto vysledku?

broucinekzka
14. máj 2013

@zdenkaxyz ahojky, myslim si, ze je to jasne, ze je z Tebe tehulka 🙂, gratuluji 🙂

sisi31
14. máj 2013

@zdenkaxyz Že tvoj Jakubko bude mať bračeka alebo sestričku. 🙂 Gratulujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre