Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

noemi7596
9. apr 2014

a tabletky som vysadila 28 😒

noemi7596
9. apr 2014

a tabletku som si nedala 27,28,29,30 a uz vobec no ... 🙂

makuka88
9. apr 2014

Ahoj holky tak jsem dnes tuším 13dpo prsa neboli, břicho jen mírně chvilkama ... testovala jsem odpoledne a nic, jen mam pocit ze opravdu velmi velmi světlý dušík... jsem nervózní ... zkusím ráno znova. Myslíte ze 13dpo je malo ?

dada87
9. apr 2014

@makuka88 ahoj daj foto testu aj ja som v ocakavani u nech je nedela tiez prsia nebolia inokedy uz daaaavno fest bolely

makuka88
9. apr 2014

@dada87 ja to fotila ale není videt ... jen vím ze úplné bile to nebylo... uvidím zítra

dada87
9. apr 2014

tak posli rano ak sa ti bude dat ,to cakanie do rana bude straaaaaaaasne dhe vsak verim ti.A nejde ti pridat foto alebo co sak mohla si dat

makuka88
9. apr 2014

Naštěstí mam tolik prace ze to uteče... tak zítra ráno dam vědět 🙂

suzi33
9. apr 2014

@noemi7596 určite si urob ráno tehotenský test aby si vedela na čom si.. krvácala a špinila si tak zvláštne kvôli tomu, že si tabletky vysadila ak správne chápem počas užívania tabletiek, nie počas pauzy ako sa odporúča.. pri klasickom (po dobratí 21 tabl. a nepokračovaní v ďalšom cykle) má mnoho žien problémy s špinením a inými hormonálnymi problémami, nie to keď si nedobrala blister.. pokiaľ by Tvoje problémy pretrvávali dlhšie, určite zbehni za Dr.

makuka88
10. apr 2014

Ahoj tak musin rict, ze dusík je viditelnější ... jen to nejde vyfotit. Prrmyslim, ze skocim ještě pro nějaký testik.... může jiná značka ukázat lepe dušíka?

makuka88
10. apr 2014

Je to úplné trapně vidět ale vidím ho tam ...

dada87
10. apr 2014

@makuka88 no nieco tam je nejde to lepsie odfotit moja je to take neciste skus na vacsom svetle.a mrcha uz meska?

makuka88
10. apr 2014

@dada87 Právě, že jen dnes, takže je brzo 🙂 netestovala bych kdybych nemusela. Celý dopolko na to koukam a něco tam je, musím počkat... 😀 😀

dada87
10. apr 2014

skus obden drzim palce aj mna uz palia prsty,zajtra mam dostat ale vobec priznaky na MS jak inokedy no uvidime ☹ 🙂

lennaaa
10. apr 2014

@makuka88 držím pěsti! já taky testovala v den kdy měla mrcha přijít...testla jsem ráno a odpoledne byla tady 😒

makuka88
10. apr 2014

no já to měla stejně 🙂 tak nějak jsem tušila, že se tělo na MS nehchystá ... jen mě pár dní zpět pobolíval podbřišek chvílema jako MS potom zase mírné křeče, občas při rychlém vstávání, pak píchnul vaječník a tak. Všechno jen strašně slabě ... Držím palce pak pošli taky fotku když to vyjde 😀 a uvidíme ...

makuka88
10. apr 2014

@lennaaa no jasně, já to znám ... ale teď jsem si jistá, že ten test není úplně bílý, opravdu je tam dušík, i když na fotce není vidět.. jsou to trochu nervy ... 🤐

rencici27
10. apr 2014

Su tam // ciarky?Alebo uz mam halucinacie

dada87
10. apr 2014

@rencici27 je tam dusik hovorim za seba nech silnie 😉

makuka88
10. apr 2014

takhle to mám taky dneska 😀

kliara
10. apr 2014

@ makuka88 - a prečo vlastne testuješ tak skoro? Len zo zvedavosti, či aj z iného dôvodu? Neviem, na tej fotke nie je vidieť nič, ale v realite tam možno niečo je, ak je, tak tá druhá čiarka bude silnieť, skús zopakovať o niekoľko dní.

@ rencici27 - na tej fotke akoby niečo bolo, ale tiež sa to z tej fotky nedá rozhodne povedať.

makuka88
10. apr 2014

@kliara Bohužel jsem musela, kamarádka mě tlačí do autoškoly a nutně potřebovala moje potvrzení od dr ... jenže já čekala, zda to dostanu a mám jít, nebo budu těhu a půjdu kolem 2.trimestru ... Já jí to neřekla, jen jsem jí musela sdělit, že začnu později. Sama bych testovala min 3 dny po vynechání, nechtěla jsem být zklamaná

ukulela
10. apr 2014

baby, testujete prilis skoro. ja som mala dve ciarky az tyzden po vynechani ms ... testovala som 2 dni po vynechani - nic nevidela, tak som pockala - ukazalo sa az na 7 den. skratka musite vydrzat ... alebo si pytajte drahsi a citlivejsi test v lekarni. ale ozaj si myslim, ze treba pockat.
viem, ze mnohe cakate, ale testovat 2 krat denne a stresovat - duch, neduch ... prilisna panika ... vyrzte a trpezlivost bude odnemena peknymi dvoma ciarkami.

rencici27
10. apr 2014

Urobim dalsi za tyzden a uvidime.

dada87
10. apr 2014

@rencici27 a MS meska ci nie,alebo mas nejake priznaky ked testik ci zo zvedavosti hmm?

rencici27
10. apr 2014

@ukulela netestovala som sa z nicoho nic len pre zabavu.Proste moje telo vydava zvlastne signalij.Dakujem

dada87
10. apr 2014

@rencici27 a to su ake prezrad 😉 😉 😉

hryzka1412
10. apr 2014

Ahojte baby potrebujem vašu pomoc. Mam taky problem meska mi menzes uz dva mesiace, robila som si dva testy a vysli pozitivne. Lenže brali mi aj krv a v nemocnici vyslo HCG 282 co znamena pozityvne. Potom mi brala doktorka kde m i vyslo prv 0,06 to je nic a teraz tusim 116 co je tiez nic Dakujem za pomoc

kliara
10. apr 2014

@ hryzka1412 - je mi ľúto, ale v tomto prípade by sme museli byť gynekológovia, aby sme ti vedeli pradiť/pomôcť. A čo ti na to povedala lekárka?

ukulela
10. apr 2014

@rencici27 ja som reagovala viac - menej vseobecne. u viacerych bab som si vsimla - ked sa snazia o babo - ze sa testuju uz pomaly druhy, treti den po sexe ... ja som tiez mala priznaky, napate prsia, neobvykle krce - a test vysiel negativny. tak som pockala tyzden - a az ten bol pozitivny ... telo signaly vysielat moze, ale slaby test este tehotenstvo nezachyti. potom si treba pytat v lekarni tie najcitlivejsie - hCG od 10mlU/ml - a to tieto pasikave asi nie su. ja nikoho nezatracujem - na babo sa vsetky tesime, no hladat duchov a potom to nestastie, ked kramy pridu (lebo mozno aj tehotenstvo zacalo, no trvalo len par dni) ... a hovorim z vlastnej skusenosti. pozitivny test az tyzden po vynechani ms.

rencici27
10. apr 2014

@ukulela Nemam sa preco obhajovat.Ale test som si spravila 2 krat za cas co sa snazime.A sama som vedela , ze je skoro .Proste som si myslela , ze mi napisete , ze sa mi to zda.....nic tam nieje a podob komentare.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre