Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lennaaa
14. apr 2014

@makuka88 hele určitě to výjde! je to jasnačka. přítel nebo manža o tom ví nebo to budeš oznamovat až to bude potvrzené od mudr?

denuss
14. apr 2014

@makuka88 zial, je to tak, mozes iba cakat...a este aj cely prvy trimester je rizikovy, ja ked som otehotnela, tak som zavidela tym zenam, ktore zistili, ze su tehotne az neskor, v 12tt a tak, ze sa vyhli tym stresom..ja som stresovala furt, jak blba..najprv som sa bala potratu, potom, ze sa bude skracovat krcok..a pritom uplne neopravnene 😀 vsetko bolo ok..ale okolo mna zeny mali problemy, tak som furt cakala, ze aj u mna budu...ale odbocila som od temy 😀 inac tie testy si si robila vzdy z prveho ranneho mocu?

makuka88
14. apr 2014

@lennaaa Díky, snad to vyjde, dr mi řekla, že nevadí slabá čárka .... jinak přítel to ví a fandí .. těšíme se, ale já jsem plašan a on je větší kliďas, tak řiká, že to bude ok .. 😀

makuka88
14. apr 2014

@denuss Přesně tak, já si strašně přála to zjistit až ve 2trimestru :D jenže nejde to ..

denuss
14. apr 2014

@makuka88 🙂 myslim, ze to sa stava len tym zenam, ktore sa nesnazia a nerataju s tym, vobec sa nesleduju..co uz...ale fakt s tymi testami je to tazko, musela by si mat vsetky rovnakej znacky aby sa toho dalo drzat...rozne znacky sa nedaju porovnavat...verim, ze budes tehulka 😉

sandrika1986
14. apr 2014

Ahojte, dúfam že aj ja budem čoskoro tehuľka.... 🙂

makuka88
14. apr 2014

@denuss díky, opravdu ... 3 značky a na každé je jiná čárka ... no, ale zatím jsem ráda, že tam vůbec je 🙂

makuka88
14. apr 2014

Holky tak od 16ti hod spinim.. jen svetle růžová a malicko ale co to ? Hned ráno pojedu k dr...

dada87
15. apr 2014

@makuka88 snad to nebude nic zle daj vediet... 😉

miacrystal
15. apr 2014

žienky potrebujem pomoc, resp. radu skusenejsich, pretoze uz sama neviem co si mam mysliet, tak som sa rozhodla obratit sa na vas...takze : poslednu MS som mala 17.3., s manzelom sme sa snazili o babo len raz (tento mesiac bol pracovne mimo) a to 3.4 a ovulaciu som mala 5.4....prvy test som robila 9.4 - negativny, druhy 13.4. - negativny a dnes rano treti a tiez negativny (dnes je 10-ty den od ovulacie), viem ze tie prve testy som robila skoro, ale bola som nedockava 😝 .... moj cyklus je nepravidelny cca 30 - 38 dni...zaujima ma, ci mame sancu na mimi alebo nie...ale musim povedat-sice neviem ci to ma s tehu suvis, ze som od 9.4 nieco ako nachladena (bola som u dr. a sedimentacia v poriadku) a uz dva dni ma neskutocne bolia vajecniky,mam pocit nafuknuteho bruska, som unavena, hrozne nervozna (ako pred MS), mam strasne sucho v puse(aj ked pijem - budim sa na to aj v noci) a od vcera aj velmi intenzivny pocit na vracanie - taka hrca v krku, ale nevraciam...tak neviem, ci je tu niekto s objektivnym nazorom na moju situaciu, ale ak ano budem vdacna za kazdy vas nazor 🙂 zatial vdaka

billam
15. apr 2014

@miacrystal testuj, az ked ti bude meskat ms...nie skor.

miacrystal
15. apr 2014

@billam dakujem 🙂 urcite budem stale testovat...mam nepravidelnu MS,teda neviem presne kedy to meska, ale teoreticky buduci tyzden niekedy by som mala najneskôr dostat 🙂

maria1989
15. apr 2014

naša som celkom fajn stránku k testom http://www.fertility.cz/sk_SK/tehotenstvo/tehot...

makuka88
15. apr 2014

@dada87 nebylo vzali mi krev na hcg jinak nic neviděla. Az za týden....

dada87
15. apr 2014

@makuka88 to som rada tak uz len cakat 🙂

lennaaa
15. apr 2014

@makuka88 a kdy budeš vědet výsledky? to špinění tomu nevadilo?

makuka88
15. apr 2014

@lennaaa ve čtvrtek.. asi se zblaznim ... 🙂 spineni bylo v pohodě. Dnes už nic takze dobry. Nezbývá nic jiného než čekat.. 😵

denuss
15. apr 2014

@makuka88 joooj to verim..a test nebudes robit nahodou?lebo ani z tej krvi ti nepovedia, ci pekne rastie hcg, jedine ze by brali opakovane..ale verim, ze sa budete tesit 🙂

dada87
15. apr 2014

@denuss akoze nepovedia ved nato tu krv beru aby zistili ci ide hore

makuka88
15. apr 2014

@denuss test jsem dneska vynechala, už jich mám 6 😀 jako blázen, až ráno udělám a HCG z krve snad bude ok 🙂 pak jdu až příští týden na UTZ

denuss
16. apr 2014

@dada87 a ako to zistia, ze ide hore, ked neopakuju odber???

lennaaa
16. apr 2014

@makuka88 a co čárka na testu nesílí? no a kdy se dozvíš výsledky z krve?

makuka88
16. apr 2014

@lennaaa zítra, jinak už radši necarkuju 🙂

lennaaa
16. apr 2014

@makuka88 tak napísaj jak dopadla krev...já se chystám taky zítra k mudr...jsem zvědavá co se mnou udělá, 11 měsíců se snažíme a nic...testuju ovu a zatím nic...tak uvidíme.

maria1989
16. apr 2014

@denuss v neskoršom štádiu už dieťa kontrolujú na sone

denuss
16. apr 2014

@maria1989 no jasne, viem 🙂 nie je to tak davno, co som bola tehotna 😉 ale cakala by som, ze budu opakovat odber, ked si tehulka neni ista podla testov, ci hcg rastie..lebo na sono je este skoro..

makuka88
16. apr 2014

@lennaaa Tak se nic nekoná, dostala jsem to ... krev asi bude negativní ... zřejmě se to neudrželo ... 😒

makuka88
16. apr 2014

@lennaaa Snad ti to vyjde a hlavně žádnej stres, já byla úplně špatná z toho a měla jsem strach a jak to dopadlo ...

lennaaa
16. apr 2014

@makuka88 to je mi lítoo ☹ už jsem to viděla jednoznačně a měla radost za tebe...to mě opravdu moc mrzí. příště se to určo povede, nezoufej! já tohle dost dobře znám a prožívám to s každou ms. už si píšu seznam co vše koupím na podporu početí a nakonec vše škrkám...jsem z toho po těch 11 měsíců nějáká unavená a nechce se mi nic už kupovat ( uvažovala jsem nad gynexem, pila jsme tento měsíc konth. čaj, hlídám ovu a pořád nikde ), a jakoby mi to najednou bylo jedno...jakoby jsem si ,,zvykla,, že to tak prostě je...divné...už se mi ani zítra k te doktorce nechce.ale musím tam...rok jsem se neukázala...

denuss
16. apr 2014

@makuka88 ☹ to je mi luto..tak predsa to bolo asi to biochemicke..ale podla mna buduci mesiac to bude uspesne, aj jedna baba, co si s nou pisem, mala toto iste a dalsi mesiac bola znova tehotna a je uz v 18tt 🙂 vraj takymto tehotenstvom sa maternica dobre pripravi na dalsie 🙂 prajem ti to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre