Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

katkab1608
4. sep 2012

takze dnesny test, uz som aj do fotoblogov vlozila, zvedavost mi neda....co myslite, moze to byt falosny duch?

mita9
4. sep 2012

@katkab1608 to je take bud alebo.....50% ti povedia ze asi nie ze on robi falosnych duchov a 50% ze asi ano....urob dalsi test zajtra rano..

mamicka33
4. sep 2012

@janka258 vies c dneska mi m prist ale akosi sa nehrnie ja zajtra asi tiez kupujem este jeden test

jesika26
4. sep 2012

@aahavlickova len ešte počkaj na mms, lebo ja tiež mám také príznaky a čakám, mám dostat vo štvrtok, tak som zvedavá. Test som si robila asi týžden po, no vyšiel negatívny , bola som aj na gynde, či nemám dáky zápal a doktorka mi povedala, že žiadny test neukáže tak skoro, takže čakám 😒

jesika26
4. sep 2012

@mamicka33 ahoooj, tak ale budeš rada ak nedostaneš, či????

janka258
5. sep 2012

@mamicka33 tak držím palce,hneď daj vedieť výsledok 😉

lienka82
5. sep 2012

Ahojte baby.som tu staro nova.Bola som tu ked som cakala mojho prveho syna. Ak tak citam mate aj nejake priznaky ze to asi bude ono??myslim unava alebo tak?ja som uz pomaly 2 tyzdne po termine mojich dni ale 2 testy ukazali negativ :(.
tak vam drzim palce aby sa cim skor ukazali 2 ciarocky 🙂

mamicka33
5. sep 2012

robila som si po tyzdni prvy test vysiel negativny dneska som si urobila po 2 tyzdnoch a znova ukazal negativny vysledok ale mrcha mi este neprisla ale pride lebo ma velmi boli brusko :( taze ai nic z toho vsak?

mamicka33
5. sep 2012

@katkab1608 podla mna bude test pozitivny-....

zuzanka2905
5. sep 2012

ahojte ja sa len chcem opýtať mojejdobrej kamoške už 8dni mešká lenže brala antibiotiká no tie dobrala v piatok a dnes je už streda a stále neprišli krámy takže sa chcem opýtať myslíte že môže byť tehotná alebo antibiotyká to mohli ovplivniť

ddanuskaa
5. sep 2012

@zuzanka2905 a prečo si tvoja kamoška nekúpi tehotenský test? Ten jej ukáže či je tehotná, keďže už 8 dni jej mešká...

zuzanka2905
5. sep 2012

@ddanuskaa práve že si kúpila a sme boli u nej ale ja som tam videla slabého ducha ona nič no ja som len chcela vedieť či antibiotiká môžu odialiť menzes

katche
5. sep 2012

@zuzanka2905 aj choroba je druh stresu pre telo, čiže áno, môže oddialiť menzes.A ATB su riadne svinstvo, to robí šarapatu snáď vo všetkom.

zuzanka2905
5. sep 2012

@katche jaj no tak uvidíme či dostane či nie ja by som jej velmi priala bábo lebo pred pol rokom prišla v24týždni o chlapčeka tak preto to zistujem a ona na MK nechodí takže tak vdaka za odpoved 😵

katche
5. sep 2012

@zuzanka2905 joj, tak to potom nech ani nechodí, držím palce, aby to bolo bábätko a nie stres z choroby.

zuzanka2905
5. sep 2012

@katche no aj ja by som bola šťastná keby sa aj na nu usmialo šťastie vdaka

willy_wonka
5. sep 2012

Ahojte zeny🙂

mam otazku.
Dnes som bola u lekara, omrknut ovulaciu, resp si ju dat potvrdit, lenze,...lekar povedal, ze este nevidi dominantny folikul, ze ovulacia bude v sobotu-nedelu, lenze ja uz som zacala mat povestny "plodny hlien" z coho som vzdy usudzovala ze ovulka bude za 3-4, uz ho mam druhy den, cize v piatok by som uz mala byt podla mojich pozorovani po ovulacii. Troska ma desi predstava, ze by mi vajicko dozrelo a "odislo" uz bez pritomnosti plodneho hlienu. Je to vobec mozne?:(
Lekarovi som povedala, ze uz hlien mam, no vyjadril sa k tomu ako som spominala vyssie:-/

lucia2505
5. sep 2012

@willy_wonka tak podľa mňa lekár nepozná dokonale tvoj organizmus a nevie presne vypočítať kedy bude ovulácia, aj keď si možno myslí, že vie...takže úplne v pohode môžeš mať ovuláciu v piatok...úplne presne to nevie ani on, preto aj povedal sobotu-nedeľu, lňto je len odhad, takže môže to byť aj v piatok

dadkaabarino
5. sep 2012

Ahojte babulky 🙂
menzes som mala 4.8..2012 a okolo 18.8.2012 som mala asi 3dňové špinenie (čo u mňa zvykom nebíva) tak.že ďalší ms som mala dostať 31.08.2012 podľa 28DC ktorý mávam . Lenže som ho nedostala tak som si 02.09.2012 večer urobila testík a vyšiel neg. 😠 . Myslíte že ten test ukázal už dobrý výsledok alebo to bolo skoro sa testovať 2 dni po meškaní mrchy? 😵 Inak som veľmi často unavená a stále by som "žrala" sladkosti čo predtým nebívalo nemusím nejako extra sladké no teraz áno 😀 čo si o tom myslíte ? 🙂 ĎAKUJEM 😉

gixerka
5. sep 2012

ahojte zeny....tak ja som mala kramy 11.8., ale len tri dni a to sme boli zrovna na dovolenke, takze sme potom dalsie dva tyzdne doslova pretrtk*li a pocas dovolenky som dostala taky ruzovy vytok, ktory som nikdy pred tym nemala a bolo to zhruba v strede cyklu. Neviem co si mam o tom mysliet, ani som tomu nepripisovala ziadny vyznam, ale od vcera mi je kazdu chvilku zle. Od rana do vecera ma natahuje na zvracanie, ale ani raz som nevracala a pripada mi to ako keby som mala teplotu, ale nemam....kramy mam dostat za dva dni, ale zatial nic necitim, iba mam nafuknute brucho...co si o tom prosim vas myslite?

jesika26
5. sep 2012

Ahojte kočky, prosím poradte mi, mám 1-2 dni do menštruácie a kedže sa snažilkujeme, tak by som bola nerada kebyže dojde, no dnes som si robila tehot. test a vyšiel negatívny, myslíte, že to je ešte skoro a mám vobec ešte dáku šancu???? 😖

moon1979
5. sep 2012

@jesika26
skôr by som si test nerobila pokial by mi menzes nemeskal aspon tyzden ...

piacere
5. sep 2012

@jesika26 kým nemáš menzes, tak vždy je šanca... môže ti stúpať pomaly hcg, mohla si mať neskôr ovuláciu, mohlo sa neskoro uhniezdiť vajíčko 🙂

bianus
5. sep 2012

gixerka: možno si tehotná..🙂 mne meškal menzes len jeden deň a už som zvracala....samoška aj test mi potom vyšiel ako mal...🙂 ten ružováý výtok v strede cyklu znamenal, že máš ovuláciu. držím palce.

piacere
5. sep 2012

@gixerka a prečo si, prosím ťa, neurobíš test?

jesika26
5. sep 2012

@moon1979
@piacere ved mne to povedala aj gynekologička, že až ked mi bude mms meškat aspon týžden, ale bola som v lekárni a neodolala som a teraz som z toho výsledku neštastná 😖 .

penelope111
5. sep 2012

@dadkaabarino Skús si spraviť ešte jeden test, ale ráno s prvého moču niekedy môže test ukázať aj neskôr 🙂 Držím palce a budem čakať na info 😉

penelope111
5. sep 2012

@gixerka Ružový výtok mohla byť ovulácia. Môžeš si spraviť test aj pred ms aj keď malo ktorej žene ukáže skôr. Tak najlepšie robiť test až keď bude meškať 🙂

kalexis
6. sep 2012

ahojte baby, mysliet ze ma vyznam robit test pred ocakavanou MS ? alebo az ked meska ?
som trosku v strese, robim si nadeje. boli ma brusko, prsia mam na prasknutie uz asi 15 dni v kuse. ms mam dostat o 3 dni.

kalexis
6. sep 2012

inak citat modreho konika snazilkam podla mna vobec nerobi dobre 🙂 vsade vidim ze vsetko je mozne a potom si robim nadeje :D
tie skusenejsie kolkaty den od oplodnen vam vysiel potitivny test ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre