Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lulucinka
5. nov 2011

Prepacte,ja to tu nepisem lebo nemam co robit a bavim sa,tak to nie je.Ja mam naozaj chorobny,prehnany strach.Dnes mi aj priatel povedal,ze ak chcem mat vztah bez milovania,tak si mam uvedomit,ze spolu nebudeme.Takze sa rozchadzame.

lulucinka
5. nov 2011

@usacek79 : dakujem,viem,ze ma neurazas.Asi mas pravdu.Mozes mi povedat,ci 33dni od styku uz ukaze normalne vyraznejsie ciarku alebo nie?A 45dni od styku uz musi byt jasne vidiet,nie?

zabka132
5. nov 2011

tak ja som len nakukla zo zvedavosti.....a radsej sa "zdrzim hlasovania " 😀 😀 😀

zabka132
5. nov 2011

a suhlasim s @usacek79 ....a teraz uplne vazne.

usacek79
5. nov 2011

@lulucinka nemozem ti povedat... podla mna si urcite tehotna, never tym testom.. chod uz kupovat vybavicku, budes slobodna matka! alebo sa rychlo objednaj na potrat, lebo zle bude... a tymto koncim diskusiu.
tvoj priatel je rozumny clovek, gratulujem mu k rozhodnutiu.

jahodnicka
5. nov 2011

@lulucinka Lucinko a z jakého důvodu se tak velmi obáváš těhotenství? Četla jsem tvé příspěvky již dávno a mám dojem, psala jsi, že je ti 25 let..nechceš mít děti vůbec a nebo...?

mamilia
5. nov 2011

@usacek79 🙂 🙂 🙂

berenika39
5. nov 2011

@lulucinka
myslíš, že bys zvládla najít nějakou odbornou pomoc , tím myslím na netu najít psychologa někde blízko, zavolat tam, objednat se, vypovídat se, říct, co tě trápí, že pořád trpíš nejistotou, jestli nejsi těhu...pomůže to tobě i všem tady, co se pořád snaží tě přesvědčit. určitě to tentokrát nemyslím ironicky, ale dát si tvůj nick do vyhledávače znamená stanovit diagnozu.
Nepochopila jsem, jak jsi psala, že nechceš styk do svatby....od 3.10....ta obávaná těhu byla z čeho?
((((.Ja som od 3.10 s priatelom nemala pohlavny styk a myslim si,ze sa so mnou rozide,pretoze som mu povedala,ze nechcem pohlavny styk kym nebudem vydata.))))

lulucinka
5. nov 2011

@usacek79 : takze si myslis,ze som tehotna?
@jahodnicka : to,ze mam 25 rokov neznamena,ze chcem dieta.Najskor okolo 35tky a mozno ani vtedy nie.
Ano moj priatel je rozumny,preto ho necham ist svojou cestou.
Ak ste tu normalne zrele zeny,tak 33dni od styku Vam uakze normalne ciarku ak by ste boli tehotne alebo az 45dni od styku Vam uakze ciarku?

aduskatt
5. nov 2011

@lulucinka ak si tehotna, tak uz pri prvom vynechani menzes, cize cca 10-14 dni po styku ti test ukaze tehotenstvo

nativanativa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
usacek79
5. nov 2011

@lulucinka som si ista, ze si tehotna, mozes ukoncit tuto diskusiu.. jedine, ze ju potrebujes este natahovat, aby si vyvrcholila, ale sup sup, pridaj s tou rukou, lebo niektore z nas uz tu prezili vdaka tebe uplne explozie!

nativanativa
5. nov 2011

@lulucinka nezabudni ist vykastrovat tvojho uuuuuboheho a pri tebe trpiaceho priatela 😉 😉 😉 😉

eviq
5. nov 2011

@lulucinka Podla mna urcite si tehotna...skoda, ze nie som vyrobca tehu testov, taku dobru zakaznicku by som mala...😉

lulucinka
5. nov 2011

Prepacte ak Vas s Tym otravujem,nechcela som.Len som paranoik.Mrzi ma to,ja Vas nechcem rozculovat,naozaj.On uz nie je moj priatel,nech si najde normalne dievca ako keby mal trpiet pri mne.
@nativanativa : rozmyslala som uz aj nad samovrazdou,takze to co si napisala nie je sranda.

zabka132
5. nov 2011

@usacek79 🙂 😉 ...no sranda....nevzrusuj sa 😀 😀 😀

zabka132
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jahodnicka
5. nov 2011

@lulucinka Hm, tak mně je tě spíš líto, když to tak čtu 😔 . Na posměch to asi není..

zabka132
5. nov 2011

@lulucinka len pochop ostatne zienky, ze kedze tu hadzes rozne dni pocatia a mozneho otehotnenia a neotehotnenia, a strach z mozneho tehu, tak maju z toho vsetci chaos a zrejme mas problem, ktory ti pomoze vyriesit len odbornik, nie my tu na MK. A to naozaj pisem v dobrom.....ziadny vysmech....odporucam psychologa.

lulucinka
5. nov 2011

Mozem dostat normalne odpoved,ukaze mi 45dni od styku normalne druhu ciarku alebo len ducha?Kedy mi ukaze normalnu ciarku kolko dni od styku?

berenika39
5. nov 2011

...tohle není moc dobrý....

usacek79
5. nov 2011

@zabka132 ja uz som vzrusena 😀

@lulucinka rozmyslaj nad cim chces, ale uz by bolo nacase nas do toho nezatahovat, uz vieme dost.. proste sa dalej testuj, rob co mas najradsej! zrataj si odpovede, ktora sme ti ako na tvoju otazku odpovedali a urob si statistiku.. howgh

lulucinka
5. nov 2011

@zabka132 : hovorim o jednom dni otehotnenia 3.10,ziadny iny den otehotnenia nepripada do uvahy.Odvtedy preslo 33dni,ukazal by mi test normalne druhu ciarku ak by som bola tehotna?

eviq
5. nov 2011

@lulucinka Ano, urcite by si uz druhu ciarku mala.

berenika39
5. nov 2011

@lulucinka ano.

zuzik1983
5. nov 2011

ahojte kocky,myslite, ze je velmi skoro si rob it test na 24 den cyklu?som hrozne nedockava a spravila som si ho uz a ukazal negativne.tak som trochu sklamana.je tu niekto taky, kto si robil test na 24 den cyklu a bol negativny a neskor uz pozitivny?mozem byt este tehu? neviem preco, ale mam strasne silny pocit, ze to tamv brusku je(a mozno si to len nahovaram, kedze tehu chcem byt ale stale dufam, ze este nejaka sanca je

bettypo
5. nov 2011

áno ukázal

Myslím, že sranda skončila 😒

zabka132
5. nov 2011

@lulucinka tak su viacere moznosti.....bud si mala posunutu ovulku a test ti tehu ukaze neskor.....alebo sa ti stane, to co mne.....a budes mat mimomaternicove tehu (to neprajem nikomu), kedy hcg stupa pomalsie ako pri normalnom tehu, preto testy ukazuju druhu ciarku az neskor, ale to by si citila aj neprijemne bolesti v podbrusku.
Alebo proste tehotna NIE SI. Tot vsio....ostatne zisti tvoj/a gynekolog/icka ....toto je len forum, kde ti nikto nepovie nic na 100%. A v konecnom dosledku ti to nepovedia ani doktori, ked sme uz pri tom 😒

bettypo
5. nov 2011

@zuzik1983 a aký dlhý zvykneš mať cyklus? Vieš kedy si mala ovuláciu? Podľa si testovala príliš skoro

usacek79
5. nov 2011

@zuzik1983 no konecne normalna otazka 🙂 citlive testy ukazuju uz 5 dni po pripadnom oplodneni, ty si teoreticky 10 dni po ovu, takze myslim, ze teraz uz je 80% istota, ze test sa nemyli. Ale uplna istota bude urcite az den MS, to uz by mal akykolvek test ukazat 99% spravny vysledok 🙂 nuz ale, drzim palce..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre