Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

steinarka
2. mar 2015

@vcelicka29 ukaz fotku.. kazdopadne tie testy su robene strojmi, tak mozno chybicka se vloudila 😀

zuzannaaa
2. mar 2015

Vcelicka29. Ahoj sprav foto ...

steinarka
2. mar 2015

@zuzannaaa prosim ta, ak chces, aby dotycna videla, ze jej odpisujes, tak pod spravou najdes modry text "Odpovedz" tak ho najprv stlac a tak pis spravu... 😉

zuzannaaa
2. mar 2015

@steinarka no vydis zas som sa nico naucila🙂

vcelicka29
2. mar 2015

Urobim rano s dennym svetlom a novym testom,stale na to kukam,ale nezda sa mi to,je to ako machula.

steinarka
2. mar 2015

@vcelicka29 tak potom super 😉

majuskaaa20
2. mar 2015

ahojte dievčatá, 5. 2. som mala dostať menštruáciu a tá mi však meškala 14 dní, miesto nej prišlo slabé tmavohnedé špinenie necelé 3 dni, ktoré sa pomaličky rozbiehalo, to prišlo 19. 2., 31. 1. a 1. 2. sme to robili... pred tým špinením som mala bolesti brucha a po nom sa zmenili akoby som mala nafuknuté, plné brucho tam dolu, bolelo ma pri pohybe, chcelo sa mi viacej chodiť na malú, cítila som akoby také slabé krče, naťahovanie a tlaky...zistila som že nevládzem nosiť nič ťažké s čím som nemala normálne problém, bola som vitálna, to sa však zmenilo, som unavená, uplakaná, citlivá, hoci čo ma rozlútostí, začali ma bolieť prsia, akoby ma pálili, aj na dotyk ma bolia, zväčšili sa a aj ich mám tvrrdšie, zdá sa mi že mi aj stmavli bradavky, zvýšila sa mi chuť do jedla, bola som u gynekologa ten mi však robil iba sono cez vnútro, u neho som však bola 24. 2. a na sone nič nevidel, krv mi nezobral, myslíte že môžem byť v tom?

sibalka21
3. mar 2015

@majuskaaa20 podľa mňa sa moc sleduješ. Je malá pravdepodobnost ze otehotnies štyri dni pred MS. Počkaj na výsledky testov. Stat sa môže všetko. Držím palce

majuskaaa20
3. mar 2015

@sibalka21 ďakujem 🙂

zdencaaaa
3. mar 2015

@mara7887 ahoj ako si dopadla?

mara7887
3. mar 2015

@zdencaaaa tak prave som volala na gyndu. Mam zvysene to hcg, operaciu som musela zrusit a buduci pondelok idem este raz na krv, ci sa zvysuje este viac. Je to v zaciatkoch. Tak dufam, ze vsetko dobre dopadne

zdencaaaa
3. mar 2015

@mara7887 tesim sa s tebou 🙂

lavinis
3. mar 2015

@majuskaaa20 spravila si si test? príznaky môžu byť vsugerované, držím palce

sunny15
3. mar 2015

@zuzannaaa ahoj stranka je www.fertilityfriend.com
bt treba merat kazde rano po skonceni ms v tu istu hodinu napr rano o 7.00 predtym nez vstanes z postele a zaznacuj si teplotu do grafu ....
a ano musia byt ciarky rovnako silne....len vtedy sa to bere za zacinajucu ovulku

sunny15
3. mar 2015

@lili225 je mi to luto...ale mozno este nieco sa zmeni v stredu....

anickablazekova2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
steinarka
3. mar 2015

@anickablazekova2015 čo je dobre, to sa predava samo, zbytocne trapna a vnucujuca reklama

mara7887
3. mar 2015

@zdencaaaa tak 9.2. Ideme obidve na krvicku, tak bude v utorok obidve dufam jasat od stastia😉

zdencaaaa
3. mar 2015

@mara7887 uz nech je pondelok 🙂

gigus
4. mar 2015

Ahojte ja som sem už písala ale som trošku nedočkavá....cítim sa ako by som mala PMS ale do MS su ešte 13 dní.....môžem si urobiť TT? Či je ešte skoro? Príznaky mám bolenie pod bruška citlivé prsia zle mi je hnedkastý výtok ktr. sa postupne zmenil na bielavý.....cítim sa tak inak....neviem či si to domýšlam alebo čo ovulku som mala cca 10 dní do zadu....Ďakujem za odp.

steinarka
4. mar 2015

@gigus ak mas do ms 13 dni, tak potom si nejake cca 3 dni po ovulacii, tak logicky ak urobis tehu test, tak na nom nic nebude.. ak si mala ovulku cca 10 dni dozadu, tak ms nemozes dostat o 13 dni 😀 Lf trva MAX 17 dni a nie 23

steinarka
4. mar 2015

@gigus merias si teplotu alebo robis ovu testy? ake dlhe mavas cykly? 😕

gigus
4. mar 2015

Nie môžem mám 30DC ale ja mám ovulku posunutú,je to potvrdené aj lekárom.Začína poslední deň MS a 5 dní nato končí.....🙂 takže tak.....🙂

steinarka
4. mar 2015

@gigus aj tak si myslim, ze na nejake priznaky by bolo skoro.. kamaratka je v 8 tyzdni a este nic nema.. aj ked je to individualne.. ved urob test, budes vediet 😉

gigus
4. mar 2015

@steinarka lenže ja neviem či neni na test už skoro? Moja teta mala prve príznaky 5 dní po oplodnení..... 🙂 tak ja neviem

steinarka
4. mar 2015

@gigus ved ak si 10 dni po ovulke, tak vajko by uz malo byt uhniezdene.. niektorym zenam uz ukaze aj na 7, 8 dni.. a ak uz mas nejake tie priznaky, tak uhniezdene uz byt musi.. 😉

gigus
4. mar 2015

@steinarka ok spravím testík a dám vedieť díki

steinarka
4. mar 2015

@gigus 🙂 ok, tesim sa na vysledok 😵

lili225
4. mar 2015

@sunny15 ahoj...tak dnes som dopadla tak, že mi v nemocnici povedali, že je tam aj žltkový vak aj náznak embrya...ževraj som v 5tt..čo ale nesedí s mojou poslednou ms...čiže mám prísť ešte v pondelok... doktor povedal, že buď som otehotnela neskôr a je to normálna gravidita, alebo ak to do pondelka nenarastie, tak nie je niečo v poriadku...ale prekvapil ma pozitívne, čakala som, že mi povie niečo horšie, keďže môj lekár sa najskor vyjadroval, že je to len hormonálna porucha...tak uvidíme, ja len dúfam, že to bude zase pozitívne 🙂

steinarka
4. mar 2015

@lili225 😵 držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre