Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

tinushka13
18. dec 2014

@petrana33 tak toto je 100% pozitívny 🙂

petrana33
18. dec 2014

Dakujem krasne za radu 🙂

marfyy
19. dec 2014

Ahojte baby, snazime sa s manzelom o baby od jula. Dnes mi meska menstruacia 5 den. Asi tyzden mam citlive, bolave , hnedsie bradavky a plnsie prsia. Min.tyzden mi bolo dost blbo, citila som ze mam zrychleny tep a musela som predychavat nevolnost . Dneska som si robila test, velmi som dufala, ze sa to podarilo...Bohuzial test mi vysiel NEGATIVNE ☹ ... som uplne smutna s toho , tak moc som to chcela . Nemam sa s coho tesit, pracujeme v Rakusku s manzelom, 8 Vianoce nebudeme doma , praca nic moc , preto by to bolo konecne nieco pozitivne a novy zaciatok v nasom vztahu. 17,12, som mala 30rokov...Priala som si len jediny darcek, maly uzlicek..... Citam tu na fore, ze prvy test kt. je negativny nic neznamena...Je to pravda? Zabudla som napisat , ze ma pobolieva pravy vajecnik, dufam, ze to ale nebude cysta. 😕 Co si o tom mylite???? Na gynekologiu sa tak skoro nedostanem , pretoze tu doktori uz dovolenkujjuu....

sibalka21
19. dec 2014

@marfyy no to mi je naozaj luto ale myslim ze pokial ti uz meska 5dni a test ti vysiel uplne negativne asi to tak bude. Prvy test sa vacsinou neberie moc do uvahy ked mas pred ms alebo ti meska 1 max 2 dni. Ale ked tak skus o par dni a pokial bude negativny tak je to asi definitivne. Drzim palce nech to vide 🙂

katatina
19. dec 2014

@marfyy Nechcem Ti davat falosne nadeje, ale ja som si robila test az po tyzdni ked mi meskala ms a bol negativny.. O dalsie 3 dni tam bola velmi, ale velmi slaba ciara, viditelna iba pri svetle.. 🙂 A aha... Uz som v 29 tyzdni.. 🙂 Zelam Ti aby Ti to vyslo.. Tiez som pracovala v Rakusku, ked som si robila test.. Pripomenula si mi tieto chvile.. 🙂 Drzim palce..

alexa2244
19. dec 2014

Ahojte 🙂 chcela by som vedieť váš názor. Mávam nepravidelnú menštruáciu a po pravde nikdy neviem kedy ju mám dostať. Príznaky toho že už to ma mna má prísť je jedine chuť na jedlo a vždy sa vyhádžem a nič iné. Styk som mala pred 10 dňami ( nechranený ). Teraz ma dosť bolia prsia na dotyk z bokov, chodím ovela častejšie na toaletu ale zapal ani nič podobné určite nemám. Dnes večer ma na pravej strane pichalo ale nie zo zadnej strany ale z predu ako keby niekde pod rebrami. Myslíte si že to môže byť tehu ? 🙂 Ďakujem

zuzana256
22. dec 2014

ahojte vcera som uzila poslednu tabletku majtalon a dnes by som mala dostat mrchu nemam bolesti len mam vacsie prsia-plnsie po kolkych dnoch keby som nedostala tak by som mohla bit tehu?

sibalka21
24. dec 2014

@zuzana256 mas napisane ze sa snazis o babo a beries antikoncepciu? No ja neviem, myslim ze tehotna neostanes pokial si ju brala doteraz. A po kolkych dnoch? No myslim ze je to zbytocne ale asi tak po tyzdni si sprav test aby to bolo naisto.

butterfly333
24. dec 2014

@zuzana256 to ako sa dá berieš antik. a snažíš sa o dieta? Tehotná asi nebudeš ak ju berieš pravidelne a nechápem načo ju berieš ked sa snažíte o dieta.

17alisha
25. dec 2014

ahojte zienky, poradte...tento mesiac sme sa prvy raz posnazili o babo...meska mi mrcha treti den, mam silny vytok, inak vsetky priznaky ako pred mrchou, bolave prsia, zdurene bradavky...robila som si rano test, ale bol negativny...myslite, ze je nejaka sanca, ze som tehotna alebo mi len meska mrcha z toho celeho predvianocneho stresu v robote? kedy by ste mi odporucali urobit dalsi test, ak sa mrcha neukaze?

bosoriak
25. dec 2014

@17alisha tak o 2-3 dni.

pestikova
25. dec 2014

Ahoj mala som spinenie a ms mam dostat az koncom decembra mam krce.... Je to ako klaaicka mrcha ale len spinim a trocha krvi p.s. som mala pred 5dnami je mozne ze som tehu... Vdaka za kazdu odpoved

janezz
25. dec 2014

@17alisha mne mrcha meškávala každý mesiac keď sme sa začali snažiť...asi zmenou nejakou alebo čím... takže skús o pár dní spraviť ďalší test a uvidíš...ale hlavne na to nemysli lebo to nevyjde a budeš sklamaná

baska26
25. dec 2014

Ahojte baby, mam dilemu, v sobotu sme mali s mm nechraneny sex, a uz od vcera mam pocit akoby mala prist ms, ale tu ocakavam az okolo 30-31.12. vyvrcholenie mal mm mimo, ale asi mu trochu frklo. ale si myslim ze na nejake uhniezdovanie abo nieco je prilis zavcasu, ak by sa aj podarilo, co myslite?

sibalka21
25. dec 2014

@pestikova podla mna ti mozno len prisla o par dni skor. Pokial nepride MS tak sprav test. A @baska26 taktiez z toho co si napisala ti tazko niekto povie ci si alebo nie 🙂 pockaj do mrchy a pokial nepride sprav test ale neviem ci je tak nejaka velka sanca. Ved uvidis. Vela stastia

siska53
25. dec 2014

@17alisha najskor o 2 dni. Pri dcerke som.si spravila na 5,den hned rano a ukazal mi. No a o tyden som sla k dr.,kde bolo vidno zltkovy vak.

zuzana256
26. dec 2014

@butterfly333 ano snazime sa o babo antiku mi predpisal doktor na gynde pret ze mam nepravidelnu ms tak aby sa mi to upravilo s priatelom sa pokusame uz rok a pol a nedari sa kazdy mesiac mi pride mrcha

zuzana256
26. dec 2014

@sibalka21 antiku beriem uz druhy mesiac

zuzana256
26. dec 2014

@sibalka21 iba aby sa mi upravila ms tak preto beriem antiku

veronikax
26. dec 2014

@zuzana256 hmmm..asi nerozumiem....vies o tom...ze antika sa berie aj proti tehu?? Je veeeeelmi mala pravdepodobnost...ze pri brani antiky otehotnies... :P dr. si povedala ze chcete babatko?? Isto je to Dr.. ???

zuzana256
26. dec 2014

@veronikax ahoj viacej zien co hovorilo tak ked sa uziva antika tak nemozes bit tehu a si chranena aby si bola tak neviem ci mozem bit aj ked uzivam ano povedala som to gynekologovi ze s priatelom sa pokusame o babo co mam robit aby sa nam to podarilo

butterfly333
26. dec 2014

@zuzana256 ale ked berieš antiku tak nemožeš otehotniet to chráni ženu pred otehotnením to ti nepovedal? Musiš ju vysadit ak chceš mat bábo. Skus na upravu cyklu inofolic.Prosím ta ak chceš bábo hned prestan brat antiku hned. A kolko máš rokou ked nevieš na čo sa berie antika sa potom nečuduj že sa vám rok a pol nedari.

zuzana256
26. dec 2014

@butterfly333 ok dik moc a ked som ju douzivala druhy mesiac a ostava mi este 1 blister nemusi sa uz uzivat mozem to visadit?

veronikax
26. dec 2014

@butterfly333 chapes?!?!?!?! Mne normalne rozum stoji .....

butterfly333
26. dec 2014

@zuzana256 jasne moja ak chceš babo už ju prosim ta neber chceme ti tu len poradit v dobrom. Tak ju už neber a na upravu cyklu skus si tu na mk prečítat niečo o inofolic. Vela žien čo má nepravidelnu ms pomohol otehotniet. Tak si to skus prečítat. A držím moc palce.

zuzana256
26. dec 2014

@butterfly333 diki moc a precitam si a kde to zohnat v lekarni inofolic

butterfly333
26. dec 2014

@zuzana256 ano v lekarni to bežne kupiš za 15e som aj ja kupila.

zuzana256
26. dec 2014

@butterfly333 ok dik a ako sa to uziva

sibalka21
26. dec 2014

@butterfly333 neviem ci v tomto pripade je babo najlepsie riesenie 🙂

butterfly333
26. dec 2014

@sibalka21 v akom tomto pripade?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre