Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bubu4125
25. mar 2013

@trojlistek ak hovoríš, že hcg mávaš nižšie, tak 25 citlivosť ti ukáže až neskôr...teda dúfam, že to bude všetko v poriadku...určite sa ozvi, som zvedavá a držím palce...a z krvi ti jasne ukáže hcg už po takom čase...a tie stavy? zvykaj si...poznám veľa žien, čo počas tehu schudli toľko, že pri pôrode vážili menej ako na začiatku tehu... 😒

trojlistek
25. mar 2013

@bubu4125 mě nikdy špatně nebylo, vlastně jen 2x když jsem čekala syna, když jsem čekala holky byla jsem v pohodě, ale je pravda, že každé těhu je jiné. Uklidnuju se tím, že kdyby bylo hcg do 5ti, že je to biochemické, to už mám taky za sebou, když už jsem měla min týden 43 a clear blue test mi ukázal + 1-2 týden, tedy 3-4 těhotenství, tak tam něco je, ták doufám, že je tam kde má být a bude prospívat, doufám, že př. týden bude hcg aspon 200 🙂 pak už budu klidnější. 🙂

bubu4125
25. mar 2013

@trojlistek určite to bude v poriadku!!!! neboj... 😉

trojlistek
25. mar 2013

@bubu4125 děkuju 🙂

marton
26. mar 2013

@ceekanka gratuluji a pěkné těhotenství 🙂 .

trojlistek
26. mar 2013

@bubu4125 a nevíš prosím po jaké době by mi mohla ukázat 25 citlivost test?

ceekanka
26. mar 2013

@marton dekuju moc

exstensa
26. mar 2013

ahojte dievčatá, máte niektorá skúsenosť s tým že by ste mali pocit akoby ste choré a tomu ste tehotné?
ja už pár dní bojujem akoby s chrípkou.. mala som tri dni silnú nádchu, škriabalo v hrdle a už od 22.3 mám teplotu cca okolo 37,3.. proste stav choroby, zima potom nával tepla, závrate a stále dokola.. prsia mám naliate a bolestivé a bolia ma triesla a svaly, unavená som, nafúknutá.. OVU som mala pravdepodobne 17.3 podla folikulometrie, takže predpokladám že by sa už mohlo niečo diať.. menzes očakávam 1.4 dnes som na 21DC čiže 10DPO.
Test je asi zbytočné si robiť, tak chcem počkať ale som nervozna pretože s manželom sa o babätko snažíme už rok a stále sa nedarilo.. tak v kutiku dušičky dúfam že už 🙂

veronikapodolska
26. mar 2013

Ahojte baby, možno mi niektorá bude vedieť poradiť alebo zažila niečo podobné. Myslím, že som tehotná, cítim sa inak, bolia ma prsia, reagujem na pachy, ale test bol zatial stále negatívny (mamatest10). Posledný som si robila 24/3 a to som bola 40 dní od styku, čiže možného oplodnenia. Dali sme si vyrátať syna, čiže sme ho skúsili splodiť v presne určený deň. Menštruáciu mávam pravidelnú 28D a tú ktorú som dostala po možnom splodení mi meškala 10dní a bola veľmi slabučká, skôr také špinenie a trvala len 3 dni (normálne mávam 5-6D). Ale od tejto MS som dostala po 28ich dňoch normálne bolesti brucha aj mrchu ale zasa trvala len 2 dni a na 3tí den nič, bola som bez vložky...tak nechápem. Volala som lekárke a opísala som jej to len najbližší termín mi dala 17/4 a povedala že ak tam niečo je tak to už bude vidno, tak neviem či som alebo či si to len namýšlam :(

exstensa
26. mar 2013

ahojte dievčatá, máte niektorá skúsenosť s tým že by ste mali pocit akoby ste choré a tomu ste tehotné?
ja už pár dní bojujem akoby s chrípkou.. mala som tri dni silnú nádchu, škriabalo v hrdle a už od 22.3 mám teplotu cca okolo 37,3.. proste stav choroby, zima potom nával tepla, závrate a stále dokola.. prsia mám naliate a bolestivé a bolia ma triesla a svaly, unavená som, nafúknutá.. OVU som mala pravdepodobne 17.3 podla folikulometrie, takže predpokladám že by sa už mohlo niečo diať.. menzes (ne)očakávam 1.4 dnes som na 21DC čiže 10DPO.
Test je asi zbytočné si robiť, tak chcem počkať ale som nervózna pretože s manželom sa o bábätko snažíme už rok a stále sa nedarilo.. tak v kútiku dušičky dúfam že už 🙂 .........a teraz som si všimla že sa mi to sem podarilo uverejniť dva krát.. sa ospravedlňujem, no nevidela som to.. mám spomalený net 🙂

marikac
26. mar 2013

@veronikapodolska a co tak skusit test?

veronikapodolska
26. mar 2013

no ved som testovala ako blázon každé 2 dni a zatial bol stále negatívny, a naposledy som si robila v nedelu ráno, lebo už ma to nebaví každé 2 dni a som si povedala, že nebudem na to myslieť, ale moje telo sa správa čudne. Len som písala či s tým náhodou niekto nemá skúsenosť, ak by som bola tak to by bol 5 týžden a stále negatívny test to je čudné :(

matuskova003
26. mar 2013

@zuzx no ahoj tak čo ako si dopadla ? robila si testik ? mne stale nedošla ms už to budu 2 tyždne 🙂 Zajtrra iem k doktorke take mravčeky mam v žaludku som hrozne zvedava čo mi povie...

snezenka123
26. mar 2013

Ahojky, tak se přidávám, mešká mi to sice jen jeden den, ale jsem docela nervozní, protože jsm epoprvé použili tento měsíc antikoncepci pharmatex, a milování naplno-s použitím toho spermicidního gelu-bylo 16DC, mívám ms tak po 26 dnech, poslední ms došla 24DC..dělala jsem si mamatest desítkový, a byl nega, tak uvidíme, zda ms dorazí, jinak příznaky nemám žádné,jen mě často pálí v posledních dnech žáha, což může být tím, že jsem začala pracovat a dělám i noční 🙄

bubu4125
26. mar 2013

@trojlistek to neviem... 😒

janedoe
27. mar 2013

@exstensa drzim palec, nech to vyjde 🙂 .... u mna sa dialo nieco podobne asi 7-10 DPO. Aj som trosku v kutiku duse dufala, ze to konecne vyslo, ale asi nic z toho nebude a naozaj to bola len daka chripka, alebo co, pretoze uz je to fuc... 😒

matuskova003
27. mar 2013

tak nič kočky mne dnes po 2 tyždnochj došla mrcha... 😠

kikaba44
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matuskova003
27. mar 2013

@kikaba44 možeš aj jedno aj druhe ak sa ti chce 🙂 🙂 vieš, vyššie som si s niekym písala, ale vidím že už začínaju tehotenske hormony udierat ked takto reaguješ na niečo čo tebe nebolo adresovane.. poviem ti bude to iba horšie !! 🙂 pekny den 🙂

amina88
27. mar 2013

ejmushka88 ahojte baby...chcela som sa opytat stale ma boli v podbrusku uy asi tyzden ak nie viac je mi niekedy nevolno zacalo sa mi hnusit maso ,citim niekedy na zvracanie, berem antikoncepciu regulon, ale bola som chora a brala som antibiotika,robila som si aj test vcera vysla len jedna ciarka, dnes som bola u gynekologicky ale na sone nic nevydela ale nevilucila ani tehotenstvo tak mi brali krv ci nahodou nemam nejaky zapal alebo niesom tehotna.....mali ste niektora z vas taketo priznaky ? mozem byt tehotna? je tam ta sanca ?

amina88
27. mar 2013

a este k tomu mi chuti strasne prosuto pred tym som ho moc nemusela, jem cokoladu co som tiez nejedavala max jednu tablicku....ked sa najem som plna z malich porci no za taku jednu dve hodinky som zase hladna...a dnes ma zacali boliet aj prsia....akurat ked som odchadzala od gynekologicky.

amina88
27. mar 2013

prepacte ze treti krat pisem hned po sebe ja len podotikam ze s peceneho mesa s hocijakeho mi je zle....len jedine co ziem su parky alebo prosuto a sunku.....

kikaba44
28. mar 2013

@amina88 ešte chvíľu vyčkaj, za nedlho začne pučať púpava, žihlava...Veď vieš koľko ušetríš na párkoch a šunke? a skús jablká, mrkvičku a cesnak s cibuľou, tiež obsahujú vitamíny prospešné pre zdravý úsudok človeka.. 😀

amina88
28. mar 2013

Ja len zijem teraz na ovoci a zelenine kedze s masa mi je zle....uz len ked ho citim....mozrm byt treda tehotna?

trojlistek
28. mar 2013

@bubu4125 ahoj, tak už to vím, je to špatné 😢 byl to potrat, miminko je pryč. Tak snad ještě dostanu někdy šanci.

darazv
28. mar 2013

@trojlistek to ma velmi mrzí ☹ neboj urcite sa ti zadari nabuduce.

eminka7
28. mar 2013

ahojte, zajtra to bude tyzden,co mi ms meska 🙂 nechcem sa vsak predcasne radovta,lebo na druhy den ako meskala,som ochorela a chora som este teraz (nadcha,mierna teplota,kt. nie a nie ustupit...). tak neviem ci to vynechanie ms nemoze byt aj predzvest choroby alebo co 😒 testik ma kupeny, ale trochu sa obavam vysledku kvoli tej chorobe. ale zrejme si ho do konca tyzdna urobim...ak mi ukaze neg. vysledok, kedy treba ist za doktorom,aby mi pichol vyvolavacku? 😢

patusha282
28. mar 2013

Ahojko...snažíme sa už dlhšie o drobčeka...dnes je 4. deň, čo mi mešká MS, bolí ma v podbrušku, no je to také pichanie aj v pravom a v ľavom boku.prsia ma trochu pobolievajú....ale mali sme dva pohreby za 4 dni, môže to byť aj zo stresu??niekde so čítala že áno..

trojlistek
28. mar 2013

@darazv díky, doufámn, a douzfám, že i manžel projeví větší snahu, chlapy jsou hrozně pohodlný ......

bubla87
29. mar 2013

Ahojky holky, vpondělí mi zkončila MS, beru antibiotika, antikoncepci neberu, no a je mě nějak divně, jdem děsně unavená, nervózní, protivná, je mě divně od žaludku..prostě je možný, že bych byla těhotná a přesto to minulý týden dostala??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre