Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

inusik1976
20. feb 2013

@lejinka ahoj ak ti mozem poradit ja som mala to iste krvacala som hned od zaciatku tehotenstva robili sa mi zrazeniny krvacala som riadne hrudky doktor mi povedal ze mam slabe cievky ale babo bolo v poriadku.aspon pokial som nedostala v 5 mesiaci infekciu a potratila som to sa mi stalo 3x po sebe.potom mi dali fraxiparin aby sa mi netvorili zrazeniny.

vienesa
20. feb 2013

ahoooojte baby, tak dnes som bola na ultrazvuku, mrcha v pondelok neprisla 🙂 cez klasicky ultrazvuk nebolo vidno, ale cez vaginalny potvrdil tehotenstvo..... 😉 o 2 tyzdne kontrola...tak uz len verit ze bude vsetko v poriadku

eviku28
20. feb 2013

@inusik1976 čítam tvoj komentár a mám na teba otázku ak môžem. Sa ti vždy tvorili tieto zrazeniny, pretože ja som toto nikdy nemala, no teraz som mala prvý den úplne strašný a veľú zrazeninu, uplne som z toho vyystrašená, neveim čo sa stalo, či sčom potratila, elbo čo, či potom ísť k lekárovi alebo čo. Na druhý den už veľmi slaké krvácanie, skoro žiadne :(. MS mávavam 3 dni no toto sa mi teda ešte nestalo.

inusik1976
20. feb 2013

@eviku28 ano mavala som to vzdy potom mi dali fraxiparin a uz to bolo ok.ale musis si ho pichat hned od zaciatku ja som ostala tehotna len po umelom oplodneni tak som si ho zacala pichat hned na druhy den.pokial nemas bolesti je to dobre tak mi to vzdy povedala doktorka ak uz pridu bolesti je zle

cawes
20. feb 2013

@lejinka nechcem ta strasit dufam ze to dopadne dobre, ja ked som bola tehotna tak som bola od zaciatku na rizikovom pretoze som krvacala. dr. mi vtedy povedal ze to je jedno ako silno krvacam pokial to neni svetla krv, ze ak je hneda tmava tak je to ok moze to byt neaka zrazenina ktroa sa vytvorila ale pokial to bude svetla tak moze ist o potrat, alebo odlupovanie placenty

eviku28
20. feb 2013

@inusik1976 myslíš ako bolesti? pri čo? počas cyklu?

inusik1976
20. feb 2013

@eviku28 nie myslim v tehotenstve ak dostanes bolesti a pri tom krvacaš.ja som hned isla na pohotovost kupelna vyzerala ako po zabijacke ale ty asi tak nekrvacaš.ja by som isla hned nieje to sranda moze ist aj o potrat alebo odlucovanie placenty.tam uz nepomoze nic dietatko nema vyzivu.daju ti infuziu a lieky na zastavenie krvacania ja som ich brala 3 mesiace

eviku28
20. feb 2013

@inusik1976 ja som to mala strašné iba v pondelo, tieklo zo mna jak z kohútia ale dosť tmavej krvi a tá jedna veliá zrazenina. utorok leda niečo a dnes už skoro vobec nič. Bolesti nemám už žiadne mala som ich iba v nedelu navečer a v noci.

inusik1976
20. feb 2013

@eviku28 preco si nesla hned doktorke?mozno si uz potratila nechcem ta strasit ale poznam vela zien co takto potratili chod na sono ci este dietatko zije

eviku28
20. feb 2013

@inusik1976 ta vieš ale mne priša MS na čas tak ako mala len teda to takto vyzeralo,zatial som tehu nemala od lekára potvrdené. Bude na mna pozerať o tam chcem?

inusik1976
20. feb 2013

@eviku28 ja som si myslela ze si uz tehotna ked si pisala ze co sa stalo ci si potratila ak ti prisla mens.na cas tak potom nechapem tvoje otazky

eviku28
20. feb 2013

@inusik1976 na teste som mala slabučkú čiarku a aj príznaky tomu nasvedčovali, no k omeškaniu nejako nestihlo prísť

lejinka
20. feb 2013

dievcata dakujem za rady..., bola som u doktorky... situacie je taka, ze gestacny vacok este na sone vidno nebolo, cize doktor nevidel na sone vobec nic ... mala som to potvrdene "len" tehotenskym testom... cize je dost mozne, ze slo o mikropotrat, ako mi dnes napisala jedna dievcina 😔 😔
Odporucaju mi urobit podrobny test kvantity a kvality hormonu HCG, ale ja sa obavam, ze tym, ze mi zmizli vsetky priznaky.... 😔 proste bolo prilis skoro... ☹ ☹ co beriete na podporu otehotnenia ?? ja asi pojdem na nejake vysetrenia, aby som s tym nemala problemy, nechcela by som takto pokracovat dalej... 😔
beriem kyselinu listovu a gynekolog mi vcera predpisal ten progesteron, ale ani neviem, ci ho mam este brat, uz je to asi jedno 😔

19mirka24
21. feb 2013

@eviku28 no ona uz mala dojst pred dvomi dnami 🙂

eviku28
21. feb 2013

@19mirka24 a dnes tále nič? počkaj ešte a cez víkend urob testík 🙂 držím moc palec, aspon Tebe to výjde 🙂

19mirka24
21. feb 2013

@eviku28 nic nie je ze by mi chybala ale uz by mohla dorazit lebo ma furt boli len brucho a som z toho na nervy uz 😒 na testik pocka aspon do konca buduceho tyzdna ak by nedosla ... uz sa mi stalo ze 11 dni meskala a potom prisla cize si vobec nerobim nejake nadeje

donna11
21. feb 2013

@lejinka ahoj, tak ako si dopadla?

eviku28
21. feb 2013

@19mirka24 To mas tiez riadnu divocinu. Mne MS uz skoncila a zacina ma zas boliet brucho. Asi si to ta potvora da este. Pekne ma to stve.

petka175
21. feb 2013

Ahoojte, myslite ze tento test je pozitivny? mala niektora z vas takehoto ducha den pred MS... to je cca 13 dpo?

zaba83
21. feb 2013

@petka175 no nieco tam je , teda podla mna, ale radsej pockaj a spav si o 2 dni dalsi, ja viem to cakanie je hnus 😒

petka175
21. feb 2013

to ano, my sa snazime uz rok... 😒 a toto som zatial na ziadnom teste nevidela 😎 tak ale co som sa docitala aj tu na konikovi este to nemusi znamenat nic. ale mojim najvacsim zelanim by bolo aby to konecne vyslo

lejinka
21. feb 2013

@donna11 dakujem, ze si si na mna spomenula 🙂 no vcera vecer som bola u obvodnej (tu to funguje troska inak, zijem v IT) a vysvetlila mi par veci navyse, ako som uz pisala vyssie... predpisala mi ten test na beta HCG a povedala, ze mam ist este ku doktorovi, aby sme to nejako uzavreli a dosli k zaveru ze co a ako dalej...
dnes rano som volala gynekologovi, povedal, ze to bolo este velmi malinko 4tt+5, ze to sa stava, no... ze si mam v kazdom pripade urobit ten kvantitativny a kvalitativny hcg test a mam ist za nim zajtra rano...
Robia sa po takychto samovolnych potratoch nejake vysetrenia? ci sa caka, ci sa to zopakuje? Dost ma to mrzi, ale musim mysliet pozitivne a zivot ide dalej.. ze... skusime dalej, hned ako mi dr povie, ze mozme, ze je vse ok...
ja neviem ani aku mam krvnu skupinu, nikdy mi to nikto nepovedal... ziadne testy mi este nerobili... tazko povedat, preco to takto skoncilo... mozno sa len nepodarilo, no... 😔 ... ale my sa snazime 9 mesiacov... co je celkom dost, nie? A toto bol prvy vysledok, co sme zaznamenali... 😔 a neuspesny... no...

lejinka
21. feb 2013

@petka175 Peti ja tam tiez vidim svetlu ciarocku 🙂 ... drzim paste, aby tmavla 🙂 ... rok je dost... uplne ta chapem...

petka175
21. feb 2013

baby, nazivo je ta druha ciarka trosku jasnejsia, je volnym okom viditelna ... neslo mi to dobre odfotit ...

donna11
21. feb 2013

@lejinka mmm, tak to ma mrzi..no ved uvidis, ako ti vyjde ten test..ked uz pises, ze zijes v IT, neskusala si brat inofolic?? ja som po nom skoro hned otehu..tiez som mala mikropotrat, bolo to tazke, ale preslo to..pokial sa fakt o to jednalo, tak skusat mozte prakticky okamzite..nemusite cakat..moze byt, ze pri styku ta bude velmi pobolievat v podbrusku prve dni, ale bude to ok..ja som mala bolesti so stipanim v podbrusku..no kazdopadne drz sa a informuj, ako si dopadla..drz sa 🙂

hannah_
21. feb 2013

@petka175 no tu ciarocku velmi pekne vidiet, podla mna z toho nieco bude 🙂 Drzim palce

marinaela
21. feb 2013

@petka175 Peti, to je pozitívne, takto som ho mala aj ja ....keď by Ti i nastalo krvácanie, utekaj k doktorovi po tabletky.. keď je to len duch, vtedy je šedavý, ale toto má farbu, ja som ich videla už asi 300... držím palce

lejinka
21. feb 2013

@donna11 beriem len folina - co je vlastne len kys.listova... spytam sa na inofolic, dakujem za cenne rady 🙂

donna11
21. feb 2013

@lejinka urcite sa spytaj, u vas to uz fici par rokov a k nam to prislo len na jesen..obsahuje to nejake vitaminy, kt podporuju tvojbu kvalitnych vajicok a celkovo upravuju cyklus..u nas sa maju brat 2x1 vrecusko, aj ked na obale je 1x1..tak sa drz

lejinka
21. feb 2013

@donna11 akurat si citam postrehy na nete a chvaly... tak mozno mi to dr odporuci... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre