Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

19mirka24
22. feb 2013

@eviku28 no obcas je to divocina .. ale to vzdy od kedy mam MS tak mam cyklus pravidelny a raz do roka sa mi narusi ze sa poriadne omeska neviem cim to je a potom zas normal ..... ale dnes uz meska 3ti den ... cakam ju a stale nic 😒

katra52
22. feb 2013

@rabec1147 ja som pepino test vyskúšala,ale veľa bab vraví,že pepino duchuje:/ tak držím palce aby bol výsledok podľa tvojich predstáv

mia_31
22. feb 2013

@katra52 ahoj tak ako včera ste snažilkovali ? teda mňa to riadne bolelo. kolko sa snažíte o druhé bábo?

katra52
22. feb 2013

@mia_31 včera ráno,ale snazilkovanie odkladame na dobu neurčitú:/ toto je 25mesiac.

mia_31
22. feb 2013

@katra52 a pri prvom to tiež trvalo tak dlho ? u nás prvé sa zadarilo po pol roku, druhé po 2 mesiacoch, žial to skončilo MA a odvtedy sa nedarí ☹

katra52
22. feb 2013

@mia_31 malý sa zadaril na 8mesiac.a boli ste aj na vyšetreniach?

mia_31
22. feb 2013

@katra52 ja som si vydobila vyšetrenia ktoré sa robia zvyčajne po 3 potrate, mne ich urobili po tom jednom MA, všetko v poriadku, manžela sme neriešili keďže už jedno dieťa máme. a vy ste zisťovali prečo sa teraz nedarí ? ja si myslím, že nato moc myslím a tým to je, že sa neviem uvolniť.

katra52
22. feb 2013

@mia_31 my sme si tiež mysleli že s mm bude všetko v poriadku,ale šli sme na spermio a zistili mu oligospermiu.tak mňa dr.ani nerieši.povedal že sa môže zadariť aj prirodzene ale odporúča nám umelé ak to chceme rýchlejšie

inusik1976
22. feb 2013

ahojte prosim vas o radu ked vam pichnu vyvolavacku bazalna teplota klesa alebo stupa dakujem

ebi52
22. feb 2013

Ahojte dievcata 🙂 ...opat raz mam kadejake priznaky.. ale teraz to je trochu ine... som 9 DPO uz 6 dni mam nieco ako chripku ale teplotu nemam , resp. 36,9-37,2 mam uplne upchaty noc, toci sa mi hlava a vcera som vracala...teda ma napinalo (hlavne rano) ...dnes je to podobne ale tym ze som sa rano hned napapala tak sa pokecat si s misou nechystam... kedze Vy ste vzdy uprimne 🙂 chcem pocut Vas nazor... na tehotenske priznaky je asi skoro, len my co tak chceme babo si to nevieme v hlavicke prikazat ...ale Vy to viete🙂 dakujem Vam 🙂

katra52
22. feb 2013

@ebi52 a čo potrebujes od nás?

ebi52
22. feb 2013

@katra52 🙂 no ci by to mohlo byt spojene aj s tehu, alebo to je viroza 🙂 alebo ci ste mali mozno nieco podobne ... dik 🙂

katra52
22. feb 2013

@ebi52 tak sama si si odpovedala🙂 môže to byť aj jedno aj druhé🙂 skús testik🙂

ebi52
22. feb 2013

@katra52 este je skoro podla mna na testik nie? 🙂 vy sa tiez snazite ako pozeram ale uz mas jedno bejby ... a pri nom si mala priznaky? 🙂

katra52
22. feb 2013

@ebi52 možno by tí už ukazalo ducha🙂 no ja som zistila pri prvom az v 10tt stale som zvracala

ebi52
22. feb 2013

@katra52 radsej si pockam ... 1.3. (ne)ma prist M tak uvidime 🙂

katra52
22. feb 2013

@ebi52 to bude najlepšie🙂 ja som kvôli tomu napísala ten test lebo takto tí nikto nepovie že si tehu alebo si chorá🙂 treba počkať a potom uvidíš

marlen02
22. feb 2013

Zdravím holky 🙂. Prosím poraďte....mám dva týdny spoždění, v den kdy jsem měla menzes dostat jsem měla na testu ducha. Od té doby testy negativní, mám nafouknutý podbřišek a bolí mě hlavně když se více hýbu. Mám dělohu naopak. Při malé jsem měla bolesti do třetího měsíce. Mám běžet na gyndu? Zase si říkám že kdyby bylo něco špatně měla bych větší bolesti nebo tak, jde mi jestli nemám cystu.... Díky za rady 🙂

katra52
22. feb 2013

@marlen02 chod radšej k dr. Môže to byť hocičo.len on tí povie čo s tebou je

19mirka24
22. feb 2013

@eviku28 no uz prichadza ta moja divocina .... uz spinim takze mrska uz je na ceste 🙂

eviku28
22. feb 2013

@19mirka24 aaale,nech to zostane iba pri spineni. Este je nadej.

charlie1980
22. feb 2013

@ebi52
Kedze som sa uplnou nahodou dozvedela, ze som tehotna /chcela som dat vypoved v praci a predtym som sa otestovala/, tak si na prve priznaky velmi dobre pamatam. Na digitalnom teste Clearblue najprv 1-2, potom 2-3 a nakoniec 3+, takze to bolo veeeeelmi skoro, asi na 12. DPO. a asi 4 dni pred menzesom, ktory uz samozrejme neprisiel, co teda uz ani prekvapenim pre mna nebolo. Spatne som si spomenula, ze ma triasla zima, v spanku mi bolo horuco, nechut do jedla uz na pohlad, ale len do poobedia a neskutocny smad. Uplne prvy priznak bol, ze som prebehla asi 20m a nevedela som sa ani nadychnut. Teraz priznaky uplne ustupili, zostal mi len pocit hladu. Samozrejme, nie prehnane, ale ked ma to prepadne, tak musim okamzite nieco male zbastit.
Zelam ti vysledok, aky si zelas.

eviku28
23. feb 2013

@19mirka24 no ako to s tebou vyzerá?

19mirka24
23. feb 2013

@eviku28 už to ide potokom , no nevadi 🙂 rozhodli sme sa s manzelom ze tento mesiac skusime aktivnejsie snazenie cize skusim merat teplotu a sledovat hlien .... no som z toho cely magor .... tak moj manzel povedal ze to vidi na velmi zabavny mesiac nie na snaziaci 🙂))))) a ty ako ? 🙂

eviku28
23. feb 2013

@19mirka24 Aký podarený, budete mat veselé díte 😀 , nie je nad to, ked sa na to tak vytešuje 😉 .
Ja normálka už mi je dobre, nič ma nebolí, ale žravá sa ma akosi nie a nie pustiť 😀

aluska11
24. feb 2013

ahojte...tiež sa snažíme o bábo...v decembri som vysadila HAK, a mesiac sme snažilkovali, potom mi mrcha došla o 3 dni neskôr teda 7.2. a bola slabá a len 4 dni...vždy som mala 7 aj pri HAK...takže sme snažilkovali dalej...teraz by mrcha mala dojsť 7.3,ale ja sa cítim dosť divne,bolí ma podbruško,doslova ma tam niečo ťahá a pichá...plodné dni som mala od 15.2. ,pripísala by som tie pocity ovulke, ale myslím že by netrvala až doteraz aby som tie pocity pripisovala jej...plne si uvedomujem že sa so mnou môže zahrávať moja psychika keďže po bábe veľmi túžim, prvý raz sme sny robili rok a pol,a bol by zázrak keby teraz na druhý raz...takže čakáme na mrchu 🙂

petka175
24. feb 2013

Ahojte mam jednu otazku. Stalo sa niektorej ze by ju boleli prsia aj pocas menzesu? Obvykle to zaciatkom MS zmizne ale tento krat nic ...

broucinekzka
24. feb 2013

Ahojte devcatka,moc se omlouvam,dlouho jsem tu nebyla. MS jsem mela jen ten jeden den,pak spineni,udelala jsem si tedy dalsi test,ale byl negativni,tak nevim,zda jit k dr.ci ne...?!?

miselka007
24. feb 2013

@broucinekzka Ahoj ja som mala spinenie vcera a dnes mam uz aj trocha krvy a boli ma lava strana podbruska.Zajtra idem skusit test a samozrejme ze aj volat Dr. Mne mal menzes prist 17.2. ale neprisiel, tak uvidime.Ja byt tebou tak idem k Dr. tak ako aj ja pojdem.

broucinekzka
24. feb 2013

@miselka007 ja se prave bojim,aby se mi nevysmal ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre