Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zlatanka
10. júl 2012

@trish22 ano taka bublinka a v tom drobcek a bud to blikalo alebo hybalo neviem naozaj ale viem ze nieco sa tam dialo len v tom momente mi to tak nedoslo 🙂 mam ist znova o 3tyzdne 2.augusta

zlatanka
10. júl 2012

@katren aha 😀 ale asi az potom ked uz nieco vidno

katren
10. júl 2012

@zlatanka jj, ked je vidiet cele babenko 😉

katren
10. júl 2012

@zlatanka ale ja mam od bublinky po koniec 😉 ja som pytala stale 😀 😀 😀

zlatanka
10. júl 2012

joj tak ja nemam bublinku ☹ som nevedela ze uz si mozem pytat.tak az na buduce 🙂

trish22
10. júl 2012

@zlatanka tak to bolo ono. gratulujem !

martincankasr
10. júl 2012

dievcata ak vam mozem poradit fotky si nezakladajte do teh.knizky ja som ich tam mala tri a dve s 3d cize spolu pat fotiek a vratili mi len tie 3d....uz mi ich nevratili velmi ma to mrzi...lebo nemam pamiatku s prveho sona ☹ zabudla som si ich vylozit...

annym
10. júl 2012

AHOJTE , moja posledna menstruacia bola 8.6.2012 . Pohlavny styk som mala 21-23.6 ,2.7 som mala slabe krvacanie , 3.7 som uz len spinila . Dalsia menstruacia mala dojst 6.7 a nedosla,meska mi to uz 5 den . Robila som si test a vysiel negativne . Myslite si , ze som tehotna, len test som skoro robila ? Mam aj priznaky,co sa tykaju tehotenstva ...

anita26
10. júl 2012

@annym ahoj, pri prvom bábätku mi vyšiel tehotenský test až v 6.tt, takže skús ešte počkať, kým bude meškať aspoň 10 dní a potom urob test.. ináč aj ja čakám... posledný menzes bol tiež 8.6. a dnes ráno tiež negatívny test... tak si držme palce....

annym
10. júl 2012

@anita26 Ok daakujem za spravu , velmi chceme babatko , tak dufam,ze sa to podari 🙂 drzim aj tebe palce !!!

zlatanka
10. júl 2012

@katren ahoj a este sa ta chcem spytat kolko sa asi priblizne plati za tie fotky??dakujem

mikulinek
10. júl 2012

Ahoj, strašně toužím po miminku...mám už sice dvě větší děti,ale ta touha je velká. S manželem se snažíme druhý měsíc. Vím,že to strašné chtění mi může vyvolat různé příznaky. MS mám dostat v neděli,ale bolí mně břicho tak nějak divně,dost slinim a neni mi celkově dobře a ještě zvláštnost..při zmáčknutí bradavky průhledná kapička,ale jen z jednoho prsa. To jsem nikdy neměla.

katren
10. júl 2012

@zlatanka je to podla cennika porodnice, takze v TO 3,30€ 😉

laurica123
10. júl 2012

@danninkach tak to ma mrzi 🙂 ale neboj ray to pride ked bude na to ten najspravnejsi cas

tigerca10
11. júl 2012

@mikulinek ahoj, moja skusenost - ked som nad tym velmi uvazovala, myslela som, ze som urcite tehu, ale prisiel menzes a ked som prestala riesit a nemyslela som, ze by som mohla byt tehu, bola som 🙂 drzim ti palce

zlatanka
11. júl 2012

ahoj maminky mam otazku preco niektore mame uz take velke bruska ako keby sme uz boli najmenej v 4 mesiaci a pritom drobcek ma priblizne 4mm? 🙂

penelope111
11. júl 2012

@zlatanka Na začiatku sa dosť bruško nafukuje 🙂 Jedna sestra nemala skoro vôbec a u druhej to bol príznak tehu že nezapla veci na bruchu 🙂

zigzag
11. júl 2012

cafte baby, uz som zabudla ako to bolo 1x, alebo je to teraz ine,,, meskaju mi cca tyzden a mam naliate prsia, co to znamena ? ,je to pred kazdou menstulaciou, ako neviem si spomenut,, moze byt,ze som tehu?, namaju byt prsia na liate pocas ovulacie, ci ako to,je,neaky chaos v tom mam, asi kupim test 😀

laurica123
11. júl 2012

@zlatanka a v kolkom si tt?? lebo ja v osmom ale tiez mam taky pocit 🙂

zlatanka
11. júl 2012

v 7 tt som teraz 🙂 iba jem a nic nejde von 😀 ziadne ranne nevolnosti 🙂

ciusinka
12. júl 2012

@kate013 Tak bola som teraz rano u doktora, ale nepotesil ma :( najprv mi robil ultrazvuk cez brucho, to hovoril, ze sa mu to tam zda, ze som tehu, ale ze to ma slabe rozlisenie, tak ze sa pozrie zospodu, ale nic tam nevidel ☹ tak mi zobrala sestricka krv a ze si mam zajtra zavolat rano za vysledky a dalej sa uvidi, ked mi dorobil ten zospodu ultrazvuk, tak tam na tom pristroji ostalo take ako spinenie, tak povedal, ze to sa uz mozno MS rozbieha, ale ze nechce mi pichat ziadnu injekciu, kym nemame vysledky z krvi..Ale ze podla toho ultrazvuku z brucha to vyzeralo, ze som tehu, tak ze mozno islo aj o nejaky mikropotrat alebo ze este stale nemoze vylucit ani mimomaternicove tehu ☹ tak ze pockame zajtra rano na tu krv a mam mu potom napisat sms, ako dopadla a ze podla toho sa uvidi..a ci sa mi aj ta MS nerozbehne..Takze tak ☹

kate013
12. júl 2012

@ciusinka Ahooj, nezoufej, ještě počkej na výsledky😉 na utz to ještě nemusí vidět😉 a sám říkal, že to má malé rozlišení, tak uvidíme nu, myslím na tebe 😲

ciusinka
12. júl 2012

@kate013 No male rozlisenie mal ten UTZ co mi robil cez brucho, ale potom mi robil zospodu utz a tam nevidel nic :( tak ale snad to nebude este mimomaternicove tehu, to radsej potom aby to nebolo nic ☹ uvidim zajtra rano ked si zavolam pre tie vysledky..

kate013
12. júl 2012

@ciusinka no tak uvidíš, třeba to nebude tak hrozný a prostě se ti jen opozdila ms 😉 uvidíš zítra, jak to dopadne😉 neztrácej hlavu, všechno bude určitě v pohodě😉

ciusinka
12. júl 2012

@kate013 Dakujem za podporu, ved uvidime co zajtra tie vysledky krvi..

kate013
12. júl 2012

@ciusinka nemáš zač 😉 tak dej zasejc vědět, myslím na tebe😉 a držím pěstí 😉

laurica123
12. júl 2012

@zlatanka no tak to mas super tie nevolnosti ja stale len zle mi je a uz neviem co jeste aby to preslo...

zlatanka
12. júl 2012

ahojte maminky ja uz mam z toho mis mas 🙂 dnes mam 6tt+2dni to je uz 7tt a nechapem to ze do tretieho mesiaca idete v 9tt ale 9tt+0dni preco nie uz 8tt+niekolko dni ve duz vtedy som v 9tt nie? a 8tt trva dokedy od 7tt+0 do 7tt+6dni ci az do 8tt a niekolko dni...ja uz neviem ako to mam ratat radsej to idem asi normalne ze 6tt+2dni dakujem za odpoved pekny vecer

ciusinka
13. júl 2012

@kate013 Tk ten na HCG v krvi negativny a uz sa dostavila aj MS ☹ takze moje nadeje sa skoncili ☹

kate013
13. júl 2012

@ciusinka nezoufej kočko😉 další ovulku se zadaří😉 my jsme se snažili půl roku a v listopadu jsem prodělala mikropotrat, tak vím, že jsi teď zklamaná, ale neboj, zadaří se cuby dup😉 moje mamka vždycky říká, že je to dřív jako nový boty😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre