Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ratatooy
4. apr 2013

@monicka79 jo tak to jo no dost často slším že maji jedno dite v pohode a druhe už nejde přirozeně,taky sem byla na laparce u mimodeložního ale....kontrolovaly mi druhej vejcocod jstly je pruchodnej tak řekly že je k ale už neřekly že se udelají srůsty po laparce takže je v prčicích taky

seklava
4. apr 2013

@lentilka3000 uz to budu 3 dni co mi meskaju... K doktorke som objednana az 17.4. Som s toho nervozna. Mam hrozne nafuknute brucho az je to neprijemne. Stale sa mi chce plakat a prsia ma bolia na dotyk co mna nikdy predtym neboleli. Ja uz mam za sebou potrat a nechce sa mi verit ze by sa to podarilo ale bola by som happy!!!! 🙂

mamkabrnacka
4. apr 2013

Ahoj Všem!
Jsem tu zcela nová, všechny tímto zdravím. Ráda bych se zeptala na váš názor. Snažíme se o miminko, první dva mc vždy přišla ms a tak jsme zkoušeli dál. Teď jsem dostala naposledy menstruaci na úplném začátku března, vše proběhlo normálně, 14dní po ní byla ovulace, špiním při ní, takže myslím že to poznám téměř přesně, styk byl pravidelně, 28den cyklu jsem si udělala ze zvědavosti těh. test, byl negativní, očekávala jsem ms, ta 29.den nepřišla, do té doby byla pravidelná, jásala jsem, koupila druhý test a testovala znovu ale opět negativní, další den to samé, ms nikde, test negativní, volala jsem gynekoložce, prý se stavá že někdy ms vynechá a pokud je test negativní tak těhotná že asi nebudu, že to už by se ukázalo, jenže mně ještě nikdy za 13let nevynechala jen tak ms?! Jenže dnes už 31.den cyklu, ms nikde, poslední test zcela negativní, ani slabá čárka. Stalo se Vám to někdy? Je ještě naděje na těhu? Co to může znamenat? Poraďte prosím. Bea :nevim:

lentilka3000
4. apr 2013

@seklava aj mna bolia prsia,mam divne pocity v bruchu a býva mi dost zle 😝 tiež mi meškajú 3 dni a včera večer som si našla 2 čiarky na teste s citlivostou 10.A neskusis este jeden test? Uz by ti mal ukazat,ak si ozaj tehotná.Držím palce 😉

seklava
4. apr 2013

@lentilka3000 dnes rano som si robila test..ciarka je viditelna ale stale slaba...dakujem aj tebe drzim palce..

veronikanel
4. apr 2013

@mamkabrnacka Buď je ještě moc brzy na určení těhu,nebo mohla MS vynechat ze stresu,což je naprosto normální a běžné 😉 Pokud se snažíte o mimi je to i pochopitelné 😉

veronikanel
4. apr 2013

@lilly19 Přesně tak,preejakulát obsahuje několik tisíc spermií 😉 A ona pravděpodobnost je sice malá,ale ne zas tak malá 😉

lentilka3000
4. apr 2013

@seklava aj ja som mala len slabulinku čiarku,dokonca manzel neveri,ze som tehotna,on si mysli,ze testovacia musi byt tak isto silna ako kontrolna 😅 Ja čakám este do piatku,potom sa testnem.

silviw
4. apr 2013

babulky držím Vám palce aj mne meškajú 3dni....mávam 28 až 29 mes cyklus v poslednej dobe ale zvykla som mať aj 31dňový cyklus...takže ani ja neviem čo to má byť..mám bolesti pod bruškom a som taká celá citlivá stále mi je do plaču :( dúfam že ma to prejde...

lentilka3000
4. apr 2013

@silviw a neskúsila si test? možno to vyšlo 😉

ratatooy
4. apr 2013

@mamkabrnacka jo tak kamaradce se na testu neukazala druha čarka až do 3mesíce tehu

seklava
4. apr 2013

Mne sa uz na 7teste ukazala ciarka pozitivna ani raz nega. Vzdy tam nieco bolo. Toto cakanie ma zabiija 🙂

minnie2013
6. apr 2013

mozno dam sanzilky trosku odveci k tejto teme, ale kedze uz mrcha opat prisla, tak rozmyslam dalej. Spominali ste GYNEX, tak ma napadlo, co takto kombinacia pre mna gynex a pre manzelika maca, co vy na to? Chcela by som tie vitaminky nejako nakombinovat. O gynexe som si dost precitala, len ma trochu brzdi fakt, ze vela zien na zaciatku potratilo...myslite, ze by to mohlo byt sposobene gynexom? dakujem

cacenka_d
6. apr 2013

@mamkabrnacka Vydrzte jeste, mam ted neco podobneho, jsem uz 9. den po terminu MS, ve stredu tj. 6. den mi davali vyvolavacku na MS (pokud bych byla tehotna, pry pomuze uhnizdeni), mam vydrzet jeste 14 dni, jelikoz ani nja UTZ neni nic videt, muze to byt uplny zacatek. Budeme cekat spolu 🙂

marycz
6. apr 2013

Ahojte kočky,
idem vás trošku pootravovať teraz ja. Asi 3/4 roka neberiem HAK, nikdy, ale naozaj nikdy som našťastie nemala žiadne problémy s menštruačným cyklom, s jeho príchodom, intenzitou, ani trvaním. Po vysadení HAK mávam cyklus 25-27 dní, najčastejšie teda 26 dní. Predposledný cyklus bol anovulačný, čo mi potvrdil aj gynekológ a aj ja som to spoznala, nakoľko akosi poznám svoje telo. Menštruácia normálne prišla 07.03.2013 , trvala max. 5 dní. Všetko v naprostom poriadku, žiadne zmeny. Ďalšia menštruácia podľa posledných cyklov by mala prísť na 26DC, teda 02.04.2013. Ona aj prišla večer, ale nenazvala by som ju menštruáciou. Žiadne bolesti, žiadne príznaky, žiadny PMS. Úplne iné ako všetky cykly pred týmto. Žiadna sýta krv, iba hnedé a strašne málo...ak to prirovnám, tak na jednu intimku denne. Skončila včera doobedu, teda trvala 2,5 dňa. Nič ma nebolí, nemám ani žiadne príznaky. No včera som si robila teh.test Dr.MAX (neviem, či spoľahlivý, ale ten jediný som doma mala) a ten bol negatívny. Tento cyklus sme s drahým sexovali každý deň (miminko by sme chceli, no nechávame tomu voľný priebeh, nemeriam si BT, ani to nijak inak zatiaľ nehrotíme). Toť otázka na vás, kočky: Mám počkať pár dní a urobiť test znovu? Alebo to nechať plávať a uvidíme zas ďalší cyklus? Máme pred sebou zopár narodeninových a iných akcií a ak by som náhodou bola "v tom", tak nechcem piť...i keď ja aj tak vypijem max. 2 poháre vína
Každej vám vopred ďakujem, minimálne za snahu si to prečítať

misicka2207
6. apr 2013

ahojte babulky mam otazocku 15.3 som mala menstruaciu, ked som si ratala plodne dni vysli mi okolo 30.3 -7.4. , po velkej noci na druhy den sme mali nechraneny sex od vcera ma boli v podbrusku a vcera ked som cikala som mala bolesti ako ked som nachladnuta a ruzovy a cerveny vytok no dnes uz nic len chodim stale na WC Mozem byt tehotna alebo je to plany poplach :::?? dakujem za odpovede 🙂

julka82
6. apr 2013

@seklava 🙂 noo ale vyzera to tak, ze sa to podarilo 😉

julka82
6. apr 2013

@mamkabrnacka ja som tak isto po vysadeni hak mala pravidelny cyklus roky, potom som bola na preventivke, ze vsetko ukazkove a mesiac na to som nedostala menzes. Tiez som dufala, ze som tehotna a dr mi povedala, ze nebola ovulacia (prvy krat v zivote) a preto ani menzes a dala mi vyvolavacku. Ze sa jej aj zda cystycky vajecnik, ale ze to sa vstrebe. Myslim, ze ak ma niekto akokolvek pravidelny cyklus, moze mu vynechat aj ked tam tehu zial nie je. Mne hned predpisala duphaston, ze to mi cyklus upravi a aj upravilo len sa mi to zacalo posuvat. Na zaciatku to bol 28 dnovy, teraz uz 31 dnovy cyklus. Tak uvidime. Nechces ist na vyvolavacku?

terunka88
6. apr 2013

@marycz Proč ne, těhotná klidně být můžeš. Udělala bych si test tak za týden a pak budeš vědět víc 😉 Na oslavách si dej třeba trochu vína, to ničemu neublíží 😉

slavka89
7. apr 2013

Ahojte ...mam taky problem a chcela by som sa opytat ...je mozne aby som otehotnela aj ked som den po akte dostala menstruaciu a teraz nejako meska aj ked uz presiel mesiac od vtedy?? partner je v praci a od vtedy nic nebolo... test som si nerobila .... ak ste ma pochopili o co mi ide to vas pekne prosim o radu ... dakujem

therra
7. apr 2013

@slavka89 Ahoj, no ja som na tom podobne. tiez som sa na to pytala, ale skor to vyzera ze to nebude tehotenstvo. Robila si si uz test? Prve skus test.

ciba2931
7. apr 2013

dobry den vie mi niekto poradit.neviem ci som tehotna mam zdurene brusko a pod bruskom tvrde neviem ci to citim maternicu alebo coto moze byt dakujem

ciba2931
7. apr 2013

moze mi niekto poradit surne

therra
7. apr 2013

@ciba2931 ahoj, no bohuzial asi nikto nebude vediet. Malo informacii. Meska ti MS? RObila si si uz testik? Tie dva priznaky same o sebe mozu znamenat vselico.

ciba2931
7. apr 2013

a beriem aj fertikalcare

slavka89
7. apr 2013

@therra nie nie test som si este nerobila ..chcela som este pockat par dni ci nadodou nedostanem svoje dni ...a az potom by som si spravila... vzdy som mala rpavidelne az teraz mi meska tak som sa chcela informovat

ciba2931
7. apr 2013

@therra ne nerobila som si test som pred menzesom ale mam velmi tvrde pod bruskom

ciba2931
7. apr 2013

ma niekto skusenosti z kavpkami gynex

ciba2931
7. apr 2013

@ciba2931 alebo s fertikal care

lentilka3000
7. apr 2013

@ciba2931 ja mam s gynexom,co potrebujes vediet?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre