Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

evelyn102
8. okt 2015

@lili225 Super tak dúfam, že aj mne to výjde. Ja sa chorá necítim len mám čudnú chuť v ústach, často chodím cikať a mám veľmi nafúknuté bruško. Prsia ma nebolia len mám citlivé bradavky a mala som najprv taký biely výtok a potom pár dní hnedý tak možno sa uhniezďovalo. No a bazálna teplota sa drží stále hore síce meriam len druhý týždeň ale dnes bola 37,5 až. A testy mi minulý týždeň ukazovali negatívne a tento týždeň som testovala každý deň ale iba slabučké čiarky a dnes je už silnejšia o dosť no a mám strašný hlad aj keď sa najem pociťujem hlad. Takže neviem uvidí sa. Nechcem sa tešiť dopredu aby som potom nebola sklamaná. No a pár dní ma dosť bolí hlava a aj teploty sú zvýšené keď meriam pod pazuchou. A to ja aj keď som chorá nemám nikdy teplotu.

looola
8. okt 2015

@evelyn102 , ja som robila test na 32.deň lebo na 28.som dostala MS ktorý trval 2 dni, tak o 2 dni som robila test a bol pozitívny , k doktorovi som išla 36.deň a videl gestačný vačok. Pri druhom tehotenstve som išla o dosť neskôr.

evelyn102
8. okt 2015

@looola Dobre takže počkám a pojdem neskor 😊 Ďakujem za rady kočky 👍😊

laurinka239
8. okt 2015

Ahojte..prepacte ze to pisem tu,ale tu je najviac zienok tak hadam bude mat niekto skusenost..Asi pred dvoma dnami mi zacali take ostre bolesti na lavej strane,dost silne,tak som dnes bola pri lekarke a ta mi zistila krv v moci vraj z oblicky a povedala,ze mam hydronefrozu lavej oblicky..zatial mi zobrala len ster a poslala moc na rozbor.. a dali mi lieky a kvapky 3x denne.. baby nemali ste to niektora? ak sa to zhorsi budem musiet ist do nemocnice? Dakujem velmi pekne za kazdu skusenst alebi odpoved

aber
8. okt 2015

@laurinka239 dilatacia obličkovej panvičky je to aj na modrom konikovi,lebo si trocha mimo témy a držím palce

evelyn102
8. okt 2015

Žienky ešte mi prosím poraďte 😊 Keď mám každý mesiac menštruáciu 26-teho ale minulý mesiac prišla až 10-teho ako to je? Má prísť tento mesiac 10-teho alebo mala prísť už toho 26-teho??? Naruší jedno meškanie pravidelný menzes?

looola
8. okt 2015

@evelyn102 , 28 -30 dni pocitaneho od 1.dňa POSLEDNEJ MS

evelyn102
8. okt 2015

@looola Ďakujem. Takže dúfam, že nedorazí. Testíky sú pozitívne už len sa modliť 😊

laurinka239
8. okt 2015

@aber prepacte... dakujem ti krasne <3

aber
8. okt 2015

@laurinka239 to je v poriadku, len vás môžu vymazať, lebo ste mimo témy, pozreli ste si tu na koníku o tom tému? A držím palceky a skoré uzdravenie prajem, veľa tepla, tekutín a kľudu musíte mať

laurinka239
8. okt 2015

@aber hladala som pod zlou temou :D ale uz som nasla podla toho prveho nazvu co ste napisali 🙂 dakujem este raz velmi pekne 🙂

aber
8. okt 2015

@laurinka239 nemáte začo, veď si pomáhame😇

masenka12
8. okt 2015

Ahojte baby som tu nová, ale čítala som veľa diskusii niekde som sa aj našla podobné diskusie, ale nie som si tým istá, ak by ste mi poradili, prípadne napísali vaše skúsenosti...🙂 MS mám ako hodinky vždy na deň dokonca vždy prídu ráno...s priateľom by sme už aj boli za tak si nedávame pozor...naposledy 30.9 som podla ovulačného kalendára podľa ktorého mi chodí aj MS mala ten najplodnejší dník presne toho 30.9. ...no a od vtedy :D možno si to navrávam, ale cítim sa inak...prsia ma bolia ale to ma zvyknú aj pred MS a bolesť je úplne nonstop celé dni a bradavky tiež, tie mám aj veľmi citlivé tak neviem...a sem tam mám bolesti v podbrušku niekedy intenzívne, niekedy menej....samozrejme, že som to nevydržala a spravila test, ale bol negatívny...ale tak nečudujem sa prešlo len 7dní....čo myslíte, aké máte skúsenosti kedy sa ukáže aspoň duch na testíku? ja som nedočkavá...celé dni na to myslím....dnes 8.10 je to od "oplodnenia" ak sa podarilo 8dní....MS by som mala dostať(nemusela by som teda :D ) v stredu 14.10.....kedy ukázalo druhú čiaročku vám...? 🙂 ďakujem

steinarka
8. okt 2015

@masenka12 niekomu sa ukaze duch uz na 8 den po oplodneni, niekomu az v den menstruacie.. je to rozne, pretoze hcg stupa u kazdej zeny inak.. ak vsak este nemas ani naznak ciarky na teste znamena to, ze nemas dostatocne vysoke hcg v tele, a teda nemozes mat ani tehotenske priznaky.. vela robi psychika.. su situacie, kedy zena proste VIE, ze je tehotna a tie "priznaky" maju povod v podvedomi a uz spomenutej psychike.. bud si pripad, kedy vies, ze si tehotna uz predtym ako ti ukaze test druhu ciarku, alebo si pripad, kedy sa proste telo meni a zrazu mas iny predmenstruacny syndrom.. skus pockat dva dni a testni znova.. drzim palce 😉 ja osobne som si robila test az na 12 den po oplodneni a duch uz bol pekne viditelny..

evelyn102
8. okt 2015

@masenka12 Ahoj mne ukázalo dve čiaročky dnes. 😊 A dnes je tomu dva týźdne od možného oplodnenia. Tiež som bola nedočkavá a aj som lebo ešte musím počkať na potvrdenie od lekára. Skús ešte počkať pár dní a otestuj 👍 Držím palceee 😊

masenka12
8. okt 2015

@steinarka ...no 🙂 myslím si že telo si poznám veľmi dobre a aj tie predMS bolesti to viem rozlíšiť 🙂 dnes som si test nerobila len predvčerom a to bolo asi ozaj skoro....prsia ma bolievajú tak 3dni pred MS teraz ma bolia už viac dní a dosť intenzívne tak aj preto si myslím, že to je iné...a aj tie bolesti vpodbrušku, ja mávam velmi bolestivu MS ale len MS, žiadne bolesti popradu.....zajtra bude 9deň od možného oplod. takže skúsim testnúť ráno 🙂 🙂 🙂

masenka12
8. okt 2015

@evelyn102 🙂 🙂 evelyn a skúšala si aj dni predtým testovať? 🙂 či dnes 1x?

evelyn102
8. okt 2015

@masenka12 Skúšala som aj minulý tyždeň a negatívny. A tento týždeň od pondelka a slabučké čiarky a dnes už zosilneli. Každým dňom sú tmavšie 😊 Dúfam teda, že mi to doktorka potvrdí. Neboj sa vyskúšaj budúci týždeň a napíš 😊

masenka12
8. okt 2015

@evelyn102 no tak sa budem musieť ešte prekonať 🙂 2 týždeň budú až bud. týždeň takže to skúsim....🙂 napíšššem 🙂)))

zufaa
8. okt 2015

Caute bambulky ... pred 9dnami som mala ovulku asi na 7 den doobeda ma strasne silno zabolelo pod bruskom take asi 4x silne krče a prestalo to na druhy den som dostala ms trvala 2 dni a dnes uz poobede nic ..... myslite ze to moze byt tehu ,,,,,, oplati sa mi vobec kupovat testy ?

aber
8. okt 2015

@masenka12 ahoj tak skoro nemôžeš mať tieto príznaky, to robí psychika, moc chceš a potom si to len nahovaras ,....ja som na tom bola podobne a tri mesiace potom trvalo kým mi vyšli 2 čiarky, prsia ma boleli, bruško pobolievalo, cítila inak a potom menzes, takže toto máš len obyčajne pms, neboj aj tvoj čas príde, držím ti palce

sara34valentina
8. okt 2015

@masenka12 ahoj , to je este skoro , ale mne ukazalo (kedze som vedela presne kedy prebehla ovulacia ) na 10dpo slabeho ducha 😉 urob si test ale az v nedelu, to ti uz moze ukazat 🙂 co sa tyka prs bolesti som ich mala aj ja, aj som mala pred ms bolesti, dokonca som si myslela, ze pride ms..... jedine co bolo ine, bolo ze som bola kludna, co ja v zivote pred ms nie som !! a neprezierala som sa 🙂 ako som sa zvykla, no a ked mi rano smrdeli vajicka varene, vedela som kolka bije, urobila test a duch ♥ drzim ti palce , a predmenstruacny syndrom je 99% podobny tomu tehu,,,,,,,,,,,,,,,,, takze mas to 50 na 50 😀 drzim palce, nech mas kolajnice 😉

sara34valentina
8. okt 2015

@zufaa dva dni ovulacia pred ms ? si si ista ? mas testy alebo ako si na take nieco prisla????? test si urob z ranneho mocu, mozno som len zle pochopila tvoju otazku..

masenka12
8. okt 2015

@sara34valentina áno som si povedala, že si skúsim najskôr v nedeľu, že to by už mohlo ak hej....:D takže ak budem kľudná tak možem čakať ? :D hahaha lebo inač ja som hrozná keď idem dostať, doma len rev, nervy neviem čo by som od nervov :D priateľ ten už vie koľká bije :D

zufaa
8. okt 2015

@sara34valentina nie 🙂 ovulka bola pred 9 dnami a ms som dostala utorok a dnes poobede mi skoncila moze to byt tehu

sara34valentina
8. okt 2015

@masenka12 to poznam a mne slahaju hormony doteraz :D ale uz sa to ukludnuje 😉 😉 😉 😉 😉 no nieco bude urcite ine ako inokedy 🙂 dakoho ani prsia nebolia 🙂 v nedelu testuj, drzim palceeeeee 😉

sara34valentina
8. okt 2015

@zufaa ok ale ja som sa pytala ako to vies ze prebehla ovulacia , mas to potvrdene lekarom, ovulacnym testom ci ako?

zufaa
8. okt 2015

@sara34valentina ano robila som si testy

sara34valentina
8. okt 2015

@zufaa mas fotecku? 😉 ono mozne je vsetko , ak si mala taku kratku ms skus naozaj test , my ti tu neporadime 😉 test a potom lekar 😉

evelyn102
9. okt 2015

@masenka12 Dobre napíš. Držím veľmi palce 😊 Ja pojdem tiež budúci týždeň ku doktorke tak tiež napíšem či mi to potvrdí. Modlím sa aby to tak bolo. 😊 Pekný víkend a hlavne veľa trpezlivosti 👍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre