Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ratatooy
16. júl 2013

@icer tady na konikovi jsou diskuze o PCO a s tim maji holky docela velky problemy,ale nevim pořádně co to obnáší
jinak u me to mimoděložni bylo taky přirozeně ale pak už ani houby,jak mi jednu vlezly do tela je to v háji doktorum moc nevěřím

zuzana84
16. júl 2013

@ratatooy To je uplne super, ze hned na prvy sup sa zadarilo IVF. Poznam pripady, ked sa ani na treti pokus nic nedialo. My mame nasu princeznu po takmer 4 rokoch snazenia. Nastastie sme sa dockali, a nic lepsie nas nemohlo postretnut.

eliaska23
17. júl 2013

ja viem, ze najlepsie ist k gynekologovi, ale nechcem sa unahlit, pred dvomi mesiacmi som zabudla uzit v prvy den HAK, tak reku sak nevadi, posuniem si to o jeden den, na deviaty den cca, som zacala krvacat, tak asi som si rozhadzala cyklus, tym posunutim... na dalsi mesiac som namiesto menzesu mala dva dni ruzovy vytok, tak reku fajn, som si riadne dorobila chaos s menzesom kvoli jednej tabletke, s manzelom sme sa dohodlu, ze uz nezacnem brat dalsie balenie, nech sa mi cyklus upravi a od augusta sa zacneme snazit o druheho babo... lenze mne akosi kazde rano je zle z lavy, citim zvlastny tlak v podbrusku, pri prvom som tehu zistila podla veljych tmavych bradaviek, ine priznaky prisli az ovela neskor... tak som si spravila test, slaba druha ciarka, urobila som v ten den este dalsie, ale uz negativne, dnes mi to zas nedalo, spravila dva testy z rovnakej vzorky mocu, na prvom Axiom znacka, slaby duch a na druhom nejaky Baby test nic, oba maju rovnaku citlivost... ja nevoem co si mam mysliet, som zmatena, ci som alebo nie som tehu, ja by som bola stastna ako blcha, ale bojim sa ci tym testom mozem uverit... nezazili ste to niekto?

sandra444422
18. júl 2013

a Kolko stoji ten postinor?? ak sa možem opýtat

ada510
18. júl 2013

@sandra444422 postinor už tuším nevyrábajú predáva sa tabletka po. Tak sa to volá teraz ale aj tak je to svinstvo stojí to okolo 20€

sandra444422
18. júl 2013

aha dakujem..no ved to,tá cena

icer
22. júl 2013

baby, počujte.. tie čo máte za sebou viac jak jedno tehu, je možné že som sa pri prvom ktoré trvalo len mesiac cítila trochu horšie ako pri možno pri nasledujúcom? mešká ale test č.2 som ešte nerobila .. .dik

mata1826
22. júl 2013

@icer samozrejme každé tehu je iné pri prvom som ani netušila že som tehotná celých 9mesiacov som sa cítila super a pri druhom som vracala ešte aj v 8 mesiaci nekoľkokrát za deň. Ale test mi vyšiel vždy hneď ako meškala. Tak skús počkať ešte zo dva dni a urob test 🙂

erika246
22. júl 2013

ahojte kočky potrebujem poradit....týžden mi meskala ms,robila som si test..a ukazal sa mi druhý slabý pasik...zopakovala som to este zo 3x s ranneho moču a stale bol slabučký .... a dnes nato som to dostala...a tu riesim dilemu čo mam robit:(( či ist k doktorke,či to mam normálne krámy či ako...poradte mi prosím...dakujem

andy1985
22. júl 2013

ahojte!potrebujem tiez poradit, meská mi ms asi tak 1-3 dni robila som test ale je negatívny, nechápem to lebo nikdy mi nemešká, poradte mi keby som bola tehotná tak by sa to uz ukázalo?

lucinkab
22. júl 2013

@erika246 a teplotu mas stale hore? 😒

erika246
22. júl 2013

@lucinkab ahoj možno odveci ale nachápem aku teplotu???

lucinkab
22. júl 2013

@erika246 BT bazalnu nemerias..? vraj ked je zena tehu a ma Ms ma aj vysoku teplotu nad 36,70, meriava sa rano po prebudeni, v posve bez toho aby si vstala z postele 🙂 , alebo skus o par dni dalsi test

erika246
22. júl 2013

@lucinkab nie nie ja si nemeriam...to si asi meriavaju snažilky či....ja som v tomto asi lava🙂)) proste ja neviem či ist s tým k dr.či to nechat tak...akože ako krámy...chapes ma?či?

lucinkab
22. júl 2013

@erika246 ms moze byt aj pocas tehu vraj...a pri prvych si nemala ms v prvych mesiacoch? ja by som pockala 5dni od posledneho testu a urobila ho znovu , ak tam bue duch chod k DR 🙂

erika246
22. júl 2013

@lucinkab nie nie ani pri jednom som to nemala...normálne ukazali sa čiaročky a ms prisla až po porode:D no uvidím ako čo zajtra a ak tak skusim ako si mi poradila a uvidíme ...dakujem 🙂

lucinkab
22. júl 2013

@erika246 kedy bude 5ty den od posledneho testu?

erika246
22. júl 2013

@lucinkab včera som si robila rano

lucinkab
22. júl 2013

@erika246 tak vo stvrtok abo piatok hura na to a ak nic tak volaj DR hned a vybav si termin 🙂 drzim palceky aby boli //

sarkad2856
22. júl 2013

@andy1985 záleží kdy byla ovulace,někdo jí má až před začátkem ms tak se ještě nemusela čárka ukázat

andy1985
23. júl 2013

@sarkad2856 aha, tak dakujem uvidim.....

sarkad2856
23. júl 2013

@andy1985 nz 😉 at máš teda // a nedostaneš MS

andy1985
23. júl 2013

@sarkad2856 včera som robila test bola len 1 čiarka ale o pár dni skusim urobit druhy test, aôe žiadne na priznaky na ms.. 😀

sarkad2856
23. júl 2013

@andy1985 Aspon nějáká dobrá zpráva že nejsou příznaky na MS 😉

nynyha
23. júl 2013

Ahoj holky, potřebuji poradit, protože už jsem vážně docela bezradná a kudy chodím, tudy přemýšlím, zda ano, nebo ne. O miminko se snažíme už od ledna, a stále nic, takže už to může být i psychické, ale já už nevím. Nikdy jsem neměla pravidelnou MS a měla jsem to dost rozházené. Za tento rok ale MS chodila tak v rozmezí 28 - 37 dní, přičemž teď dvě poslední MS byly po 30 dnech, tak jsem si myslela, že se mi to trochu srovnalo. Tento cyklus jsem pila každý den kontryhel, tak jsem si tím spíš myslela, že se mi "to" srovná. Jenže teď už jsem 44 DC a stále nic. A když myslím nic, tak myslím negativní těhu test. Úplně bílý, bez náznaku nějakého ducha, nebo něco. 30 DC mě začaly trochu bolet prsa, ale nic strašného, občas se mi udělalo blbě od žaludku, ale vždy jen navečeru a ani jednou jsem nezvracela. A hlavně, od toho 30 DC mám pořád jakýsi výtok, jako bych měla ovulaci, ale když jsem si ze začátku dělala ovu testy, tak byly negativní. BT si neměřím. U prvního těhu jsem měla taky tt pozitivní až déle, ale zase ne tak moc. špatně mi nebylo, ale na ten výtok si pamatuji, ten jsem měla taky. Myslíte, že bych mohla být těhotná a tt vyjde až později, nebo si myslíte, že už by se to aspoň trochu na testu projevilo. šla bych k doktorce, ale ta má až do poloviny srpna dovolenou a k jiný doktorce se mi zatím moc nechce...

sofi88
23. júl 2013

@nynyha podla mna skus ist k dotkorke, to je jedno ku ktorej, ved ti len vezme krv a uvidis, budes v tom mat jasne...pokial ti tak dlho meska, tak by v tom mal byt nejaky dovod.. a je lepsie ked sa nanho pride,nie?? a ty sa nebudes zbytocne stresovat.. stres neprospieva 🙂

brrnacka
23. júl 2013

@nynyha Souhlasím se sofi88, pro klid a vyjasnění věci bych si zašla nechat udělat krevní test na hcg. Obávám se však, že pokud jsou 44DC těhot. testy z moči negativní, jedná se spíše o poruchu cyklu než o těhotenství 😔 Držím palce.

extensaa
25. júl 2013

ahojte, chcela by som poradit, tri dni mi meska menstruacia. V utorok som si robila vecer test a az po uschnuti mi ukazal slabucku druhu ciarku, takeho ducha, no vcera aj dnes rano bol test negativny a dnes som mala taky biely tahavy vytok. Strasne ma bolia prsia, viac ako ma zvyknu pred menstruaciou, mam tlaky v podbrusku a som strasne unavena. Viete mi niekto poradit alebo povedat co to moze znamenat?

wawa18
25. júl 2013

Ahojte som tu nová a potrebovala by som poradiť 🙂 za 7 dní by som mala dostať menštruáciu ale už teraz ma začali bolieť prsia a mam abnormálnu chuť do jedla. Dostavil sa aj výtok farba je taká skôr biela. Dnes som mala aj priesvitné zrazeninky spolu s hnedými ako keby krv (po močení). Ked mám dostať menštruáciu nemávam žiadne príznaky ani prsia ani bolesti v podbrušku. Môže sa jednať o začiatok tehotenstva ? ... Ak by som bola určite by ma to potešilo. Dakujem vopred za rady 🙂

romuaska
25. júl 2013

@extensaa ahojky,také řeším duchy,užjsem je v minulosti měla,ale teď druhý den je mám na 3 testech,tak se obávám,že to už náhoda nebude,ale jsou fakt pidi,uvidíme n o dost piju,delala jsem je přes den,testnu ještě v so ráno..:/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre