Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bambulka271
25. feb 2016

Ak meskam treti den mozem urobit test kedykolvek pocas dna?

lea43
25. feb 2016

@bambulka271 ahoj ,mne ukazalo az tyzden po,inak som mala len takého ducha na teste..🙂

bambulka271
25. feb 2016

@lea43 no tak som zvedava ..ale dakujem 🙂

sabibi51
25. feb 2016

@matka90 ahoj 11 dni je dost tak dufajme ze ms ti uz nepride a konecne sa dockate.ja odratavam dni do dalsej kontroly strasne sa bojim ze aj potom povie ze nic nevidi a nie som tehotna ale upokojujem sa ze mam 2 ciarky a asi je priskoro.teraz to cakanie bude nekonecne.

matka90
25. feb 2016

@sabibi51 no asi tak nejak podobne, dufam ani ta injekcia nezaberie 🙂 dakujem ta podporu a dufam ze ti to tiez vsetko dobre dopadne mocc drzim palceky 🙂

slnieckomyska
25. feb 2016

@majka2211993 mohlo sa stať že si chvíľu bola tehu ale neudržalo sa v Tebe

sabibi51
25. feb 2016

@matka90 urcite dam vediet ako som dopadla 🙂 informuj priebezne ako to s tebou vyzera 🙂 musime si verit 🙂

marrryn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matka90
26. feb 2016

@sabibi51 jasne urcite daj vedet 🙂 tak ja som len 2 den po injekcii ale brusko ma vobec neboli ako ked ma prist tak sufam to bude dobre znamenie. Mam len taky biely vytok a stale pocit vlhka

eliska1986
26. feb 2016

@bambulka271 ahoj,ako si na tom?este ti meska MS?robila si si test alebo este cakas.Drzim palce nech to dobre dopadne🙂

bambulka271
26. feb 2016

@eliska1986 ahoj.No vcera vecer som zacala slabo krvacat a dnes je to uz o nieco silnejsie a mam strasne krce takze madam sa dostavila zrejme.. :(

petka1818
26. feb 2016

Ahojte. Chcela by som sa opýtať, či je možné mať 8 dní po nechránených viacerých pohlavných stych kedy priateľ vyvrcholil do mňa, nejaké príznaky. Mám lesklé oči, tlaky v podbrušku, občasné pichanie a začínajú ma pobolievať prsia. Ja mám 18 rokov a priateľ 20. On sa teší ale ja sa toho trošku bojím.

luta13
26. feb 2016

@majka2211993 skoda, no nelam hlavu...nabuduce to vyjde...drzim palce a prajem vela trpezlivosti...neboj, budu aj //, ked to najemenej budes cakat... 😕

eliska1986
26. feb 2016

@bambulka271 ale nevadi,viem ze si sklamana.Hlavne je ze ste z partnerom obaja zdravi.V kratkej dobe babenko k vam zavita urcite.Myslim na vas a drzim palce

sabibi51
26. feb 2016

@matka90 kazdy den bez ms je velke plus 🙂 ja este mam jeden test odlozeny stale mam take pokusanie ze spravim dalsi ci tam nebude este silnejsia ciarka 🙂 ale este vydrzim par dni 🙂

michaela_lm
27. feb 2016

Prosim pekne o radu 14.1 som mala menstruaciu tento mesiac neprisla test som robyla jedna ciarka brala som inofolic cele balenie idem na dalsi tyzden k doktorovy

trinity246
27. feb 2016

Ahojte chcela by som sa spytat/poradit? Dnes by som mala mat ovulaciu a chxem sa spytat ci su jej priznaky husty hlienovity vytok a bolesti v podbrusku....nieake take bolesti ako pri menzese? Lebo vytok som mavala ale brucho ma bevolievalo je je to uz druhy den ....dakujem 🙂

matka90
27. feb 2016

@sabibi51 jja mam kupeny tiez teda dva tak uvidime pockam do pondelka a skusim ked tak urobit lebo v stredu mi pichal vyvolavavku lekar.. tak dufajme ze sa podarilo kedze zatial stale nic

sabibi51
27. feb 2016

@matka90 no tak si sprav v pondelok ked este stale nepride a uvidis 🙂 no ale vyzera ze by sa to mohlo podarit 🙂

matka90
27. feb 2016

No to dufam kedze sa snazime uz dva roky a zatial stale nic 🙂 aj tebe si myslim 😉 lebo ai mala jasnu druhu ciarku

matka90
27. feb 2016

@sabibi51 si mala jasnu ciarku tak to urcite vide hlavne nech nie su ziadne komplikacie 🙂

lanci23
27. feb 2016

Cawte baby.patrim medzi snazilky a stale nic :'( mam pred ms, som si ista ze ju dostanem.Ale tento mesiac som zacala pit alchemilku.Uz 13 rokov mam krce. Nafuknute brucho, bolia ma prsia a pid.a tento mesiac ako keby som ani nevedela ze mam dostat ms.Je to tym cajom? Dobre na 98% viem ze nie som tehotna 😀

sabibi51
27. feb 2016

@matka90 no ja tomu uverim ked to budem mat na 100% potvrdene 🙂

pieskovicka
27. feb 2016

Babule hrozne ma bolia prsia aj ich mam naliate.. 1.menstruacia mi chybala tyzden a teraz je to uz 20 dni co mi meska dalsia.. Aj troxhu ma bolelo brusko.. Tak som si robila 3 testy ci som neni tehu ale vysli negativne. Je mozne ze som v tom ci mam ist na krv ?? Neviem som bezradna

candii
27. feb 2016

@pieskovicka urcite treba navstivit lekara ..

matka90
27. feb 2016

@sabibi51 no ved to sno urcite a mooc drzim palce 🙂

majka2211993
27. feb 2016

@luta13 Ďakujem bodaj by to tak bolo :( ☹ ☹

sabibi51
28. feb 2016

@matka90 aj ja ti drzim palce nech sa ti to podari ved uz 2 roky sa snazite. Viem ze tie skusania a potom sklamanie ak sa nepodari su hrozne moja sestra skusa uz 9 rokov a stale nic ale tak verime ked ma prist urcite pride. Hlavne nech sme zdrave a vsetko pojde ako ma aby sme mali zdrave deticky 🙂

matka90
28. feb 2016

@sabibi51 dakujem 🙂 pekne teda chudatko 9 rokov je uz moc dlha doba a musi to byt moc stresujuce. Ved to ano hlavne to zdravie 🙂

matka90
28. feb 2016

@matka90 no z toho nic nebude kedze mi prisla.. sice slaba, brucho ma nejak neboli ale prisla. Oatava mi snazit sa dalej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre