Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

snazilka19993
28. aug 2016

@nivea777 mamatest a pepino.. Spravim to tak,ze ponorim 2testy do jedneho mocu a uvidim ktory co ukaze 🙂

06lienocka
28. aug 2016

@snazilka19993 gratulujem

balaskovae
28. aug 2016

@snazilka19993 spravne a mala by byt na 99,9% zhoda ci uz na jednom alebo druhom teste 😉 moje kamaratky to tak isto robili a im sa to potvrdilo a boli si na 100% iste ze su tehotne... ja sa zatial len snazim s priatelom :/

snazilka19993
28. aug 2016

@balaskovae jaaj tak neviem mam pochybnosti :/

mausy21
28. aug 2016

@snazilka19993 ahojcek pocuj aj mas nejaky vyytok?

katulienka34
28. aug 2016

@snazilka19993 🙂 Pekne si mi to rozpísala..🙂 Tak čo čitam,vyzerá to slubne,ked ste začali hned po ms 3 dni za sebou,aj keby vtedy ovulacia neprebehla,mohla aj neskor a kludne mozeš byť tehotna..spermie si tam pekne počkaju..🙂Nevadi,ze je este skoro na kontrolu u dr,vzal by ti krv a skontroloval by ťa a ked,ze si tehotna(aspon to tak vyzera)on to hned zisti,aj u mna to tak bolo,hned som isla a povedal,ze maternica vyzera byť,ze je pripravena na tehotenstvo,len u mna to tam bolo,ale neudrzalo sa to a tým,ze som ms nedostala,tak ma radsej poslal do nemocnice,aby sa nahodou neuhniezdilo niekde inde(myslel mimo maternice).aj hcg som mala,ale nie tak vysoke ako ma byť..tak som lezala a čakala a potom to prisla strašne som krvacala a vtedy som potratila a este ma radsej vyčistili,lebo sa im nezdalo,ze by to tam bolo čiste ako ma byť..Tak dufam,ze ty to budes mať všetko ok,daj vedieť ked budeš robiť dalši test..🙂

katulienka34
28. aug 2016

@snazilka19993 A este som zabudla..bazalnu teplotu si nemeriaš,z toho sa da tiež dosť vyčitať.

snazilka19993
28. aug 2016

@mausy21 ahoj ano mam biely husty vytok.. Ale dneska som sa citila taka mokra.. @katulienka34 jezis :( ked sa to uz konecne podari a potom zistis ze si potratila :( .. To je hrozne fakt toto by som nechcela..samozrejme ze ziadna to nechce a osud to tak zariadi ale co uz .. Zivot je nevyspitatelny.. Napr. Piatok som sa tesila jak dieta a o 2 hodky som bola zarazena a bez nalady.. Som strasne zvedava na zajtra.. Ale niesom si ista nieco mi posuskava ze o5 nic neukaze ako vzdy :( .. Sklamem sa a hotovo .. Tam hore si zo mna niekto utahuje ale velmi .. Mozno si to zasluzim.. Teraz mam take zle obdobie.. Vsetko je fajn,rodinna pohoda vsetko,ale zrazu mi jedna znama povedala aby som si davala pozor na niekoho lebo o mne klebeti a ohovara.. A stym clovekom som vyrastala vsetko :( .. Je toho namna dost

snazilka19993
28. aug 2016

@katulienka34 vies co? Ani nie..ked ma rano tak napadne,tak si zmeriam ( mam pri posteli v nocnom stoliku) .. Napr. Vcera som mala 36,7 a dneska 36,9 BT .. Ale neviem lebo iba obca si zmeriam.. Minuly cyklus som sj merala kazdy den.. Najprv som mala 36,7 takto sa to drzalo do ovulky.. Od ovulky do ms som mala 37,1 37,2 hore dole.. Ms meskal 3 dni a predposledny den jak som dostala ms tak klesol na 36,7 .. Tak podla minuleho mesiaca si to tak ratam :/

nivea777
29. aug 2016

@snazilka19993 ako si dopadla s dnesnym mamatestom a pepinom?

happymia
29. aug 2016

ahojte baby, minuly mesiac som bola na kontrolnej laparke ci mo vsetko funguje tak ako ma ci vsetko je priechodne a vysledok vsetko OK som zdrava .. a aj tak sa nam nedarilo.. aj ked moj nema celkom ok .. po laparke mi ms prisiel na 33dc , co u mne je bezne lebo ja mavam ovulku cca od 17-20dc ztym , ze dnes mam 33dc a stale mam od ovulky bolesti ako na ms , a ms zatial nikde.. spravila som si vxera test a vysla slabulinkA a dnes o nieco silnejsia .. mozem doverovat testu rapiclear classic extra ? vid.foto... dakujem za nazory

nivea777
29. aug 2016

@happymia skus este o dva dni.. ja odporucam kazdej pepino lebo ten ma dobre recenzie a vela bab ho odporuca..na tom vrchnom je ciarka,ale nepaci sa mi ta ciara cez,neviem ci to je normalne nestretla som sa s tym..Skus teda o 2 dni a uvidis,drzim palce

happymia
29. aug 2016

@nivea777 dakujem za nazor.. ved toto uvidim neskor skusim 😁

snazilka19993
29. aug 2016

@nivea777 ahoj draha 🙂 .. Moje kuzelne ciarky zmyzli ..

nivea777
29. aug 2016

@snazilka19993 uz ani na mamateste nie su?

snazilka19993
29. aug 2016

@06lienocka ahoj neni k comu gratulovat.. Ciarky zmyzli 🙂 .. Dneska negativne vysledky 🙂

snazilka19993
29. aug 2016

@nivea777 nie ani na mamateste proste sa stratili ani naznak druhej ciarky

nivea777
29. aug 2016

@snazilka1999 ukaz foto

snazilka19993
29. aug 2016

@nivea777 podla mna tehu sa vyvyjalo a prestalo.. Ale ze co a preco tak to neviem..som smutna ked som zbadala testik tak mi slzicky smutku tiekli po tvari 🙂 .. Nevadi co uz

snazilka19993
29. aug 2016

@nivea777 paci sa 😢😢

nivea777
29. aug 2016

@snazilka19993 podla mna to robili tie nakazene mamatesty,ktore ukazuju falosne testy

snazilka19993
29. aug 2016

@nivea777 vsak si pozri testy :(

happymia
29. aug 2016

@snazilka19993 nne sa presne toto stalo minuly rok v aprili... a 8.maja bolo po vsetkom.. ze vraj to bolo chemicke tehu.. vela zien ho prekona a ani nevie , lebo nie vsetky sa hned testuju .. je mi to luto.... ale zivot ide dalej , my zeny si vela preskacene kym nam bude dopriate byt mamou!

nivea777
29. aug 2016

@snazilka19993 a pepino?

snazilka19993
29. aug 2016

@happymia som strasne smutna .. Ja mam do ms este 2 tyzdne ani len nemozem povedat ze mam termin ms a ze sa coskoro spusti.. Nechapem.. Akurat som bola doma a cely den som oddychovala nic som nerobila..akurat iba umyla riady a poriadok.. Ani len kibel som nezdvihla chapes? Ja som to vedela pre mna neni sudene sa tesit.. 2 dni pekne silneli a potom uz fuc :( .. Ach neviem si to vysvetlit.. Ja si myslim ze testy niesu vadne.. Keby boli,tak ukaze ducha a nie silnejsiu druhu /.. Ja verim ze to zacalo pekne vyvyjat len sa niekde pokazilo a proste to takto dopadlo... Svet sa mi nezrutil,ale zato citim sa nanic

snazilka19993
29. aug 2016

@nivea777 pepino som nespravila bola som zvedava na tento co spravi .. Ale uz som prestala dufat a pepino necham tak .. Uz som si zakazala namacat testy.. Skoncilo to u mna.. Najlepsie by som spravila keby som hned jak ukazal 2// prestala dalej sa v tom ripat a pockat na ms..ale ja krava sprosta este 10 testov robit .. Fuj hnevam sa na seba :(

enusamt
29. aug 2016

@snazilka19993 presne toto isté sa stalo aj mne tento mesiac... sklamanie na celej čiare, ale nádej je tu vždy, napríklad aj teraz - 2 dpo 🙂

snazilka19993
29. aug 2016

@enusamt pre mna to uz skoncilo.. Nebudem riesit plodne a ziadne ine dni.. Priatel ked bude mat chut tak pojdeme nato a ked nie,tak nie... Uz nebudem od zivota nic ocakavat .. Vsak toto je hrozne .. Neuveritelne prisaham .. Ja som to citila ze uz 2 pokus nebude stat zato..

nivea777
29. aug 2016

@snazilka19993 ved si uzivajte a mozno ovulka bola len teraz a podari sa

snazilka19993
29. aug 2016

@nivea777 drahy mal crevnu chripku a prave cez plodne dni co by som mala mat teraz podla kalendara.. Tak sme nemohli skusat :( .. Nevadi uz srat nato .. :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre