Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

meca
24. jún 2015

@sunny15 dakujem 🙂 Mozno tato bateria zabranila aj otehotneniu.

sunny15
24. jún 2015

@meca ak by si otehotnela,nic sa nestane...

zuzana256
24. jún 2015

@steinarka ahoj a pri kolkich sackoch inofolicu sa to oze podarit ked je to ten lepsi liek a aj vitamin ze ak si ho kupim a zacnem uzivat tak po kolkich dnoch alebo meiacoch sa to mozepdarit ked spriatelom sa budeme nadalej pokusat o babo dik

zuzankao
24. jún 2015

Ahojte chcem sa vam spytat ci je to tehotenstvo

lilimoni
24. jún 2015

@zuzankao je to blbo vidno ale tusim tam je druha ciarka. Neda sa ti to lepsie odfotit? 🙂

steinarka
24. jún 2015

@zuzana256 to je diskutabilne a nemozne na to odpovedat.. bud si ochotna do toho vrazat peniaze a odhodlat sa cakat mesiac alebo aj roky, alebo nie si ochotna a vzdas to po prvom nepodarku.. ako som pisala, my sme sa o dieta snazili 4 roky a to sme uplne zdravy par.. dieta pride, ked pride spravny cas. Je to sice otrepana fraza, ale je to tak, nic nie je mozne uponahlat, hoci my, ludia, sme nedockavi a vsetko chceme hrrrrr.. VSETKO MA SVOJ CAS A NACASOVANIE, NIC SA NEDEJE NAHODNE..
Ja osobne som brala tretiu krabicku inofolicu a femi kvapky prvykrat.. ale predtym sme s manzelom vyskusali kvantum inych prirodnych doplnkov, ktore u niekoho zabrali na prvykrat a u nas vobec.

steinarka
24. jún 2015

@zuzankao moze to byt duch ale aj kanalik.. bud sprav lepsiu foto, alebo testni o dva dni

steinarka
24. jún 2015

@sunny15 ak je dostatocna hygiena, spravne utieranie sa a ziadne tangace, ci zapareny zadok, nie je dovod sa bat a bakteria zostane tam, kde je "doma"

luta13
24. jún 2015

@zuzankao nejakeho dusika tam vidim, no myslim, ze tato fotka nie je dost jasna...skus testnut este o 2-3 dni a uvidis, ci tmavne...drzim palce...🙂

zuzanka2905
24. jún 2015

Ahojte potrebujem poradit zajtra idem na krv na hcg mam poz.testy chcem sa opytat aku priblizne hodnotu by som mala mat ke zajtra som 13dpo

zuzankao
24. jún 2015

Tu je druha

zuzankao
24. jún 2015

Tento som si robila teraz prosiiim povedzte mi nazor

barboritta
24. jún 2015

@zuzankao ja tam vidím čiarky dve, opakuj test o dva dni a máš to jasné. Ale myslím že sa môžeš pomaličky tešiť 🙂

luta13
25. jún 2015

@zuzankao stale tam vidim zatial dusika maleho...skus testovat za 2 dni a z ranneho mocu...ten ma najvysssie HcG...daj potom vediet pripadne hod foto...🙂

luta13
25. jún 2015

@zuzanka2905 toto Ti ja povedat neviem veru a ani ma to nikdy nezaujimalo, aku hodnotu hcg mam...jedine, co ma zaujimalo boli //...info skus zistit na nete, ak to tam bude niekde...🙂

lilimoni
25. jún 2015

@zuzankao je tam slaby duch nadeje 😀 skus v piatok z ranneho 🙂

steinarka
25. jún 2015

@zuzankao podla mna je to tam.. hoci vela bab tieto testy zamieta kvoli tomu, ze duchuju, ale mne tiez ukazal takto slabu ciarku a je z toho tehu

zuzanka2905
25. jún 2015

@luta13 UZ to viem hcg mam 74.4 a som 12dpo dufam ze tato hodnota je ok a ze to dotiahnem do uspesneho konca

sunny15
25. jún 2015

@steinarka no to by som si pozrela kolko zien to nemalo aspon raz v zivote...hlavne v tomto obdobi tangacov. 😅

steinarka
25. jún 2015

@sunny15 pevne verim, ze dost.. vdaka bohu, ze som vynimka

sunny15
25. jún 2015

@steinarka 😀 😀

its1mishell
26. jún 2015

AHOJTE... menzes mi meska tyzden (zvycajne pride tak o 3 dni neskor)...HAK neberiem od decembra, s manzelom sa usilovne pokusame o dietatko...momentalne mam pravidelne kazdy den bolesti brucha a krce v podbrusku a tiez ma bolia krize - vsetko ako ked mam dostat menzes. Som zmatena... myslite, ze by som mohla byt tehotna? Mam si urobit test alebo msm este zo tyzden pockat????

ivlo
26. jún 2015

Ked ti uz tyzden meska menzes tak sprav test a ten ti ukaze ci si alebo nie.

1234lubka
26. jún 2015

@its1mishell urob test..vsetko mozu byt stresy..test ti povie..naco chces tyzden cakaat akoze??nEchapem..

verca125
27. jún 2015

Prosím potrebujem sa spýtať, mám menzes predposledný deň, ale už krv som nemala, ale mala som nechránený styk s priateľom, mám ešte panenskú blanu lebo keď vojde hlbšie zabolí ma, dosiahla som orgazmus a spustila sa mi znovu krv, ale on sa nevystriekal. Priateľ mi tvrdí, že nie som. Len som sa chcela ešte spýtať vás, ďakujem za odpoveď 🙂

lavinis
27. jún 2015

@verca125 a my sme veštice, takže my vieme?

verca125
27. jún 2015

@lavinis chcela som len radu

steinarka
27. jún 2015

@verca125 koľko máš, prosím ťa, rokov??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre