Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kixi
30. mar 2012

@deniska2 jasne, ted musis pockat co z toho bude...nemusi to byt za kazdou cenu zpusobeno tehu...telo neni stroj a menstruace se nekdy proste opozdit muze...pokud by jsi tehu byla, ryma mu neuskodi...take jsem na zacatku mela...hlavne se snaz byt v klidu a za par dni zopakuj test...ciste nahodou nevis kdy jsi mela ovulaci?

deniska2
30. mar 2012

@kixi dakujem ti jisi zlata no ja som si tu ovulaciju nevedela sama vypočitat tak som zašla doktorovi ešte pred tim ako sme si to planovali šla som sa dat vyšetrit či som poriatku poslednu meštruaciu som mala 25.2.unor a on mi vypočital že od 10.3. do 18.3 ma plodne dni a ovulaciju podla karkulačky som mala 13.3 tak sem na to vyjeli dnes je to 18 den po ovulaciji

deniska2
30. mar 2012

@deniska2 a robila som si ovulačni testik toho 12.3 a mala som tam dva rovnake čiarky a pisalo sa tam že ovulacija ma nastat 28 alebo 48 hod tak toho 13.3 sme sa nato vyjeli 😀

kixi
30. mar 2012

@deniska2 jasne...ovulacni testy jsou ok, ale dle meho nazoru a zkusenosti i nespolehlive...ovulaci jsi klidne mohla mit o neco pozdeji a muzes byt tehu ale zatim by to na testu nebylo videt...podle me nadeje jeste je...bud v klidku, dal testikuj a uvidis zda dojde ta ms po te injekci nebo ne...to cekani je na hlavu, ale bohuzel si tim musi projit kazda, ktera chce miminko 🙂 drzim pesti at to dopadne dobre a budu rada kdyz me napises az budes vedet neco noveho 🙂

deniska2
30. mar 2012

@kixi určite sem napišem ako som na tom pááááááááááá dam vediet 🙂 🙂 🙂

deniska2
30. mar 2012

@anjelicek26 ja mam nachladenie mometalne kycham a rozpravam z nosa 😀 😀 😀 a prave teraz ked mi to aj meška no bojim sa torocha ale čo si mi napisala tak som kludnejšia 😀 😀 😀 😀 😀

bjoucik.15
30. mar 2012

@deniska2 já k doktorovi ani nejdu. Nemá to ještě cenu. Zatím mi mešká 5 dní, ale to nevím jistě. předminulý měsíc jsem si pošoupla cyklus z 23 na 29, takže nevím jestli se mi to vrátí zpátky na těch 23 a nebo na těch 29. Pokud na 29 tak to mám dostat až dnes pokud na 23 měla jsem to mít v neděli. Tak jako tak počkám. 2 testy negativní tak uvidím za dalších 5 dní. Zatím bych byla ve 3tt takže nevím jestli by to šlo jěště vidět.. Buď mimi, nebo MS, tak jako tak jedno přijít musí 🙂

Jinak nachlazená jsem taky a ne málo.

bjoucik.15
30. mar 2012

@deniska2 jo a tím nachlazením tady to u nás řádí, takže jestli je to příznak, tak by musel být těhotný i můj přítel 😀

deniska2
30. mar 2012

holky tak jaaa už stresujem 😨 dostala som trocha take červeno hnede vytoky juuujjjj ☹ ☹ ☹ do večera iste dostane menštruaciju nieeeee 😨 😨 😨

deniska2
30. mar 2012

tak a ted ničomu už neverim ☹

trish22
30. mar 2012

Ahojte baby,
tak tehu som, ale je to mimomaternicové :(
som z toho hotová ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Takže babätko sa nenarodí :(

deniska2
30. mar 2012

@trish22 ako to že sa nenarodi ked to je mimomaternice tak je zleee

deniska2
30. mar 2012

holky zatim bolesti už veliky nemam jake som mavala trocha bruško sem tam popichaava

deniska2
30. mar 2012

@kika1111 ahoj tak som bola u gynekologa povedala som mu že mam bolesti břiška a že dnes je 5 den čo mi meška menštruacija a že som si robila test a bol negativní no a urobil mi ultrazvuk a hovoril mi že nie som tehotna že nič nevidííí vraj mam opuchnutu maternicu prekrvenu ale že nič nevidi že vraj nie som a potom mi povedal že možna že je to velmi malilinke a nevidiet nič tak mi nezobral ani krv že by sme dlho čakali tak mi pychnul inekciju vraj udržuje plodnost do 4 dnoch by som mala dostat menzes a že ked mi to nepride tak budem tehotna podla toho bude vediet doktor ale mne to nikdy takto dlho nemeškalo dnes 5den .mometalne som nachladnuta mam sopliky nooo tak neviem asi nie som teraz mometalne ma malinko kapičky hnede škvrnky 😖

kika1111
30. mar 2012

@deniska2 no ved to je vyvolávačka menzesu..ak si tam náhodou nejaký zárodok mala tak oň prídeš.. nemuselo to byť ešte vidno.. mne to meškalo 2 týždne a vtedy mi doktor povedal, že to nemusí byť vidno ak som napr. v 4 týždni. a samozrejme že sa maternica hned od začiatku mení - rozhniezďuje sa, môže opúchať a to cítime akoby sme mali dostať menzes.. neviem, ja by som tú injekciu odmietla..ale tak ja som si dieťatko veľmi priala aj s manželom..

megy
30. mar 2012

@kika1111 budu ti oponovat, protože ta injekce právě nemá nějak účinek na zárodek, jelikož se jedná o hormonální inj. pokud je těhotná, tak těhotná zůstane a pokud není, tak se rozjede menses.

kika1111
30. mar 2012

@megy no neviem, nejdem sa hádať, sama s tou inj. skúsenosť nemám, ale kamarátke bolo povedané, že to je taká injekcia ako som písala.. neviem či pichajú aj nejakú inú..

deniska2
30. mar 2012

dievčata nestrašte ma 😕 on mi vravel jasne že to udružuje plod že keby som bola tehotna tak mi to udržuje a menzes sa neobjavi...... jekoliš by som nebola v tom tak sa mi to ma spustit normalne samo nemalo by sa stat nič zlee noo teraz som zvedava čo bude somnou zatial male špineni mam malinko hneda barvička slaba joj teraz mam strach že to dostanem ženii ženi jujujjjjjjjjjjjuuuj 😢 😢 😢 😢 😢 😢

janulap
30. mar 2012

@deniska2 neboj..ak tehotna nie si,tak menzes vyvola,ak si -babatku neublizi a ano,pomoze mu udrzat sa 😉

deniska2
30. mar 2012

bojim sa velmi lebo sa trocha už š
pinim malilinko ☹ ☹

kixi
30. mar 2012

@deniska2 neboj...tato injekce se dava na vyvolani ms, ale zaroven i na podporu tehotenstvi..ja ji na zacatku taky dostala...hlavne bud v klidu...i kdyby to byla ms, alespon mas jistotu ze telo funguje a vyjde to treba hned dalsi mesic...nerviky ti akorat uskodi...

bjoucik.15
30. mar 2012

tak to me mrzi, ze ti prijde MS ale treba neni nic ztraceny... toho se taky bojim ze dostanu vyvolavacku a prijde mrcha a babo tak ztratim kdyby bylo....

kixi
30. mar 2012

@bjoucik.15 pokud prijdes o mimco tak ne kvuli vyvolavacce...agolutin ktery se na vyvolani ms picha podporuje ranne tehotenstvi

deniska2
30. mar 2012

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 dievčata tak mne sa spustila meštruacija toto neni možne snat nemala som nikam chodit viete ako mi je zle plačem ☹ jojjj ja soms a prv špinila a teraz vyšla zomna krv

deniska2
30. mar 2012

bože keby sa mi to zastavilo niak ale asi už nie 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

2hanah
30. mar 2012

@deniska2 Hlavně buď v klidu, chce to trošku času, doktoři si někdy myslí, jak jsou chytří a spletou se, já bych na nějaké závěry ještě počkala, kdyby jsi měla jako já ovulaci později než uprostřed cyklu, je pravděpodobné, že na ultrazvuku nemusí být ještě nic vidět, uvidíš po té injekci a dalším testu. Mimoděložní těhotenství je těhotenství, kdy zárodek nedoputoval do dělohy, ale zůstal v některém z vejcovodů a tam být nemůže, protože hrozí jeho prasknutí a krvácení do břicha, takže ohrožuje život ženy a musí se laparoskopicky odstranit (operační zákrok), ale toho se neboj, to není Tvůj případ, dost to bolí a menstruace u toho většinou nevynechává, mně tuhle diagnózu tehdy doktor určil úplně nesprávně, byla jsem normálně těhotná, akorát brzo. V dnešní době hledají doktoři v běžném zdravém těhotenství zbytečně vědu a problémy kde nejsou. Ať to dobře vyjde! A když teď ne, určitě se dočkáš později!

bjoucik.15
30. mar 2012

takze je lepsi proste pockat a testovat, testovat a testovat!!

deniska2
30. mar 2012

@2hanah TI doktori su nekteri fakt kreteni 😠 ja už si neverim terz ked som sa začala zatim malinko krvacat tam už šance neni vieš čo je najhoršie že ja to miminko moc chci a ted sem tak sklamana to tak boli jojjjj ☹

deniska2
30. mar 2012

@bjoucik.15 určite testuj testuj testuj 🙂

deniska2
30. mar 2012

@2hanah a testovat určite už nemožem ked krvacam 😒 a mimodeložni je rizikovi no mi si to nevieme doma vysvetlit z priatelom prečo mi tak dlho až 5 dni meškalo nevadi už život ide dalej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre